Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 4118

    Двама стари ергени си говорят и стигат до темата за готвенето. – Ти как се оправяш с готвенето? – Ами горе-долу, измислям там някакви манджи. – Нямаш ли готварска книга? – Абе имам, ама те все едни фантастики там… – Защо? – Ами всичките рецепти почват с "Вземете една чиста чиния…"

  • 5816

    Мой мъничък сладичък оръженосецо, аз много си мисля за теб и ми се ще да си подготвиш оръжието за войната. Много те обичам, слънчице и те целувам целичкия. Мисля за теб и ми липсваш ужасно. Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 5956

    Правим хладилни камери по размер на клиента. Реклама на фирма за хладилници

  • 7960

    Утешавам се че съм жена, с това, че поне никога няма да се оженя за някоя такава… Лейди Монтегю

  • 11387

    Две блондинки си говорят: – Знаеш ли каква е разликата между киселото мляко и спермата? – Ами не знам! – Е, вземи опитай кисело мляко и ще видиш!

  • 11644

    – Докторе, ям като свиня, работя като вол и се уморявам като куче! Какво да правя? – Отде да знам, да не съм ветеринар!

  • 2096

    Сръбски наказателен отряд влиза в албанско село. Строяват всички мъже до стената и казват: – Ако някой от вас се чуства сърбин, да се отдели от групата. Десетина мъже излизат напред. – Добре, минете наляво. Други да се чустват сърби? Още десетина излизат. – Добре, вие минете надясно. Вдигат автоматите и гръмват останалите. Мислят малко и казват: – Я вие там, дето сте отдясно – марш до стената. – Ама нали сме сърби? – Истинският сърбин не може да се колебае… Застрелват и тях. Пак мислят малко. – Я и вие там отляво – до стената… – Ама нали сме истински сърби – не се колебахме? – Е да де, ама война е все пак. Трябва да има загуби и от сръбска страна.

  • 10191

    Катаджия спира шофьор: – Книжката и талона, ако обичате! – казва полицаят. – Само това ли? – А какво друго? – Помислих си, че ще искате и пари…

  • 2007

    Прибира се вкъщи мъжът: – Жено взел съм страхотна трева, аре с мене на балкона да се напушим! – А-ааа, не ща. Ти върви сам Мъжът пуши първата цигара… уаууууу едно огнено кълбо минава по небето… Пуши втората… пак едно огнено кълбо минава. Мъжът се чуди кво става. Пуши и третия joint… пак същото кълбо. Влиза той вкъщи: – Жена, ако знаеш кво видях на балкона… три огнени кълбета! – Кви огнени кълбета бе, ти от три дни седиш на балкона!

  • 561

    -Момченце,в момента си в час по история!Намираш се в 4-ти век след новата ера! Учител по история

  • 740

    Имаш мозьк колкото четвьртинка от аспиринче Учител по география

  • 9198

    Седи мъж в операта. Изведнъж се обръща към съседа отдясно: – Вие ли казахте – да ти еба майката? Съседът изненадано: – Не. Мъжът се обръща към съседа отляво със същия въпрос. Съответно получава същият отговор. Отпуска се с въздишка на стола и казва: – Ух, навярно музиката ми го е навяла…

  • 1035

    С авторовия език читателят може да опита от кървавата пот по челото на баба Илийца

  • 2071

    Поп и барман си купили партийно GSM, но минавайки по един мост го изпуснали. Спогледали се и попът казал: – Бог даде, бог взе. А барманът казал: – Водата донесе, водата отнесе.

  • 4763

    Един студент си кара по магистралата и по едно време го спира полицай: – Дай си книжката за проверка! Студентът казал: – Нямам, господине – аз съм беден студент и уча… – Какво учиш? – Логика, господине. – Какво е това бе? – Ами ще ви дам един пример: Имате ли кибрит? – Да. – Значи пушите? – Да. – Значи пиете? – Да. – Значи ходите по заведения? – Да. – Значи обичате жените? – Да. – Значи не сте обратен? – Не! – Ами ето това е логика… мога ли да си ходя? – Да! На следващия ден отива полицая на работа да се похвали на шефа си: – Шефе, шефе да знаете вчера ме научиха на логика! – Я, покажи ми какво е т"ва! – Ами значи… имате ли кибрит? – Не. – Значи сте обратен.

  • 8671

    Любовта към земята е генитално заложена у българина. (политик – БЗНС)