Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 8718

    Дете пита майка си: -Мамо, млечният път от мляко ли е направен? -Не,чедо.Ако беше, татко щеше да го подкваси!

  • 7247

    Подходящи реплики за стресови ситуации: 1. Добре, добре, вземам си думите обратно. Да ти го отчукам! 2. И ти се появи като един шибан слънчев лъч… 3. Това не е офис. Това е адът но с луминисцентно осветление… 4. Терапията е скъпа. Да пукаш опаковъчно фолио е евтино. Сам си избери! 5. Не съм луд, просто съм в лошо настроение от 30 год. насам… 6. Сарказмът е една от услугите, които предлагам… 7. На твойта планета млъквате ли понякога? 8. Назад, мамка ти! Стъпил си ми в аурата! 9. Не се притеснявай, и аз твойто име го забравих… 10. Не всички мъже са досадни, някои са мъртви… 11. Момент, опитвам се да си те представя като личност… 12. Изглеждаш свински, това ли е модата в момента? 13. Земята е пренаселена, върви си вкъщи… 14. Надървянето не се брои като личностно израстване… 15. По-полека де, кой ти запали фитила на тампона?

  • 6325

    Иванчо се прибира с червени бузи. – Кой те удари? – Пешо. – Ти върна ли му шамара? – Да, още преди десетина дни.

  • 10389

    В ъгъла на малка кръчма стои пиано, покрито с прах. Един клиент пита собственика: – Защо не изхвърлите това пиано, след като вече за нищо не става? – Да го изхвърля? А на какво ще ме посъветвате да стъпвам, за да си навивам стенния часовник?

  • 5525

    Имате ли розовата пантера, но в синичко, че е за момченце?

  • 10211

    Борец отива в родилния дом, за да види първото си дете. Сестрата му показва бебето, на ръчичката му виси номерче. – Я! – възкликва борецът – Ами то чистак новичко, още цената не сте му свалили.

  • 3608

    Габровец занесъл телевизора си на ремонт, защото бил без звук. След седмица отишъл да си го вземе, но техникът не намерил повреда. – Господине, как точно се повреди телевизора ви? – пита техникът. – Ами, гледам си мача и си бъркам с един пирон в ухото и изведнъж звукът изчезна…

  • 10050

    Някакъв пич с огромна брада отива при бръснаря: – Искам да ми направиш един прорез ей-тука по средата на брадата. – Защо бе? – Абе остави… Тъщата ми подари вратовръзка и много се сърди, че не може да я види като я нося.

  • 6980

    На тръгване от клуба ма мазохистите:„И извинявайте, ако НЕ съм обидил някой!“

  • 4139

    Хванала ме е хрема и за това не съм добре с обаянието.

  • 11097

    Една блондинка си купила кола и поканила приятелката си /също блондинка/ на пазар в града. След като приключили пазаруването, двете блондинки се отправили към колата, но се оказало, че вратите са заключени, а ключът виси на таблото. Момичетата прекарали няколко часа в неуспешни опити да отворят колата. Изведнъж едната от тях погледнала към небето и видяла приближаващи се облаци. – Бързо, измисли нещо, защото идва буря, а аз забравих гюрука на колата отворен!

  • 9260

    – Защо си накупила толкова козметика? – ядосва се съпругът. – Защото красотата е главното оръжие на жената! – отговаря съпругата. – Да, но превъоръжаването ти от година на година става все по-скъпо!

  • 6783

    "Часовникът ми е сверен с астрономическата консерватория!" Старшина

  • 5204

    Атрибутите на Хектор са приземени! Изказване на учителка по литература

  • 12009

    Едно дете пита маика си кой е Роналдниньо? Тя отговорила-вчера ония дето ни изръфа паркета!!!