Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 6086

    Нищо във външността на мъжа не дразни така жената, както липсата на пари…

  • 6551

    Учителят по литература помолил децата да опишат някаква необичайна случка от изминалата седмица. Малкият Джони се изправил да прочете съчинението си и започнал: – Миналата седмица татко падна в кладенеца… – Боже господи! – възкликнал учителят. – И сега добре ли е? – Сигурно – отвърнало момчето. – Вчера спря да крещи за помощ.

  • 1524

    Две мутри си говорили и единият казал: – Абе, знаеш ли, че моите долари са фалшиви. – Ти откъде разбра? – Всеки ден казват, че доларите скачат, а моите въобще не мърдат.

  • 11959

    По татово време един министър вика секретарката си и казва: „Тотке, пиши съвещание във вторник 18 часа!“. След малко тя се връща и пита: Чичо, вторник как се пише бе, с Ф или с В? „Хайде, пиши го за сряда и да научиш този пръвопис защото шъ тъ изволня!“

  • 10011

    Един полицай срещнал продавач на яйца. Продавачът го попитал: – Колко яйца можеш да изядеш на гладен стомах? – Ами, пет. – Лъжеш се, щом изядеш първото, вече следващите няма да са на гладно. – Вярно бе – казал полицаят. Полицаят отишъл в един магазин и попитал продавача: – Колко яйца можеш да изядеш на гладен стомах? – Шест. – Жалко, ако беше казал пет, щях да ти кажа един виц.

  • 3236

    Ако жена ти и адвокатът ти се давят и трябва да избираш…, ще отидеш на обяд или на кино?

  • 10255

    Двама приятели си говорят: – Чух, че жена ти е заминала на море без теб. Как поддържате връзка? – Чрез пощенски записи.

  • 5613

    "За раждаемостта е нужно както в селското стопанство – добре изорана почва и качествен семенен материал" доц. Георги Тонков"Планиране и прогнозиране" на лекция в ДА "Д.А.Ценов"

  • 4398

    Един слепец си седи на бара и по едно време се провиква към бармана: – Ей барман, искаш ли да чуеш един виц за блондинки? В това време тоя дето седял до него тихо му казва: – Глей кво мой човек, нека ти кажа нещо преди това. Бармана е рус, сервитьора и той. Аз съм 1.95м и имам черен колан по карате и също съм блодин. Борчето и ръгбиста до мен и те са руси. Сега все още ли ти се иска да разкажеш вица? – Ха! Не и ако трябва да го обяснявам пет пъти!

  • 11816

    – Тате, какво е това сексбомба? – пита Иванчо баща си. – Хубаво момиче – отговаря важно родителят. – А какво е това сексбомба със закъснител? – пита на свой ред Иванчо. – Какво е? – чуди се бащата. – Хубаво момиче с трипер.

  • 3239

    – Tи наистина ли не знаеш от кого е бебето ти? – Не зная! Могат да ме упрекват в лекомислие, но не и в любопитство!

  • 9008

    Отдавна некъпан войник се прибира на автостоп към Самоков. Около Пасарел спира кола, управляване от възрастен мъж. – Дядо, закарай ме до Самоков! Вече от трета кола ме изхвърлят защото много съм миришел. – Сядай, моят нос отдавна вече не работи! След 2 – 3 километра дядото спрял колата и рекъл: – Слизай! – Ама нали носът ти не работи! – Да, ама ми се насълзяват очите!

  • 2372

    То, колежке, има много средни неща, на които е хубаво да им обърнем внимание! Доцент в УНСС

  • 11216

    Две мишки ядат лентата от филма "Отнесени от вихъра" в мазето на едно кино в София. Едната мишка пита: – Как ти се струва? – Ами, да ти кажа честно, книгата ми хареса повече…

  • 8903

    Ще ми пратиш ли един SIEMENS? Молба да се изпрати един SMS!

  • 1482

    Ша та размятам като поп бъклица, ша та размятам. майор от под. 32990