Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 6060

    – Странно, колко бързо се променя човек след сватбата! – Защо мислиш така? – Защото до сватбата си обичах всички жени по света! – А сега? – Сега – с една по-малко…

  • 4618

    В една стая седяли Дядо Коледа, Умна блондинка и тъпа блондинка. И изведнъж паднал сандък със скъпоценности в стаята. Кой го е взел? Тъпата блондинка, разбира се – другите герои на разказа са измислени.

  • 8046

    …и тогава вместо войниците на Аспарух да наръгат бунтовниците отпред,те започнали да ги ръгат отзад.

  • 8256

    Отива един човек да търси работа във ферма. – Искам 1000 лева заплата! – Чакай, бе! Хората тука взимат по 50-60 лева, а ти 1000?! Че какво повече знаеш? – Ами… Разбирам езика на животните. – Добре. Я ела тука. Завел го шефа при свинете. Животните изгрухтели. – Аха. Шефе, казаха, че са се опрасили с 5 прасенца, а вие и кмета сте писали 3, две сте си ги поделили! – Сакън! Тихо! Добре, добре! Разбрал си някакси. Ама я ела при кравата! Кравата измучала. – Да, шефе. Ами тя каза, че дава по 10 литра на ден, а вие с кмета пишете 5, другите си ги вземате! – Добре! Добре! Тихо! Нает си! 1000 лева! 2000 лева! Само мълчи! Отиват те да уредят договора, минават покрай овцете и те изблейват. Шефа бързо казва: – Не ги слушай, не ги слушай! С кмета бяхме пияни!

  • 8853

    Иванчо се връща в къщи с посинено око. И майка му му казва: – Иванчо, аз казах ли ти преди да се сбиеш да броиш до 10! А Иванчо и отговаря: – Да, ама мамо майката на Стоян му казала да брои само до 5.

  • 2115

    Възрастен мъж разправя на жена си: – Като се избръсна, имам чувството че се подмладявам с 20 години! – Тогава защо не почнеш да се бръснеш вечер преди лягане?

  • 10378

    От времето преди Господ да накаже змията да пълзи, тя е била най-стройното създание. Може би тогава е имало конкурс "Мис Влечуго". Свилен Димитров, журналист от Велико Търново за конкурса "Мис България"

  • 11853

    – Иванчо, харесва ли ти новата учителка? – Харесва ми, татко. Тя е млада и хубава, но не е интелигентна. – Защо мислиш така? – Защото за всичко пита мен!

  • 6996

    -След атомно поразяване, сградите се почистват с разтвор на веро и вода в съотношение 1:3, което ще рече 1% веро и 3% вода! Бурен смях в класа. -Така де, 10% веро и 30% вода! Още по-бурен смях. -Смейте се вие сега, ама като падне атомната бомба, аз ще се смея!!! Учител по НВО

  • 11482

    Питат радио "Ереван", как се познава, дали една жена има любовник? – Много лесно – ако видиш жена, която върви с наведена надясно глава, значи има любовник; ако върви с наведена наляво глава – има любовник; ако върви с гордо изправена глава – има любовник; ако е с наведена глава – има любовник… Абе, няма жена, която да има глава и да няма любовник!

  • 7516

    Белите се скрили в една къща и не искат да се предават. Чапаев заповядва: – Петка, напред! Аз после ще отмъстя за тебе.

  • 242

    Ако ни остане време, в сряда криво-ляво, ще паднем под Византийско робство Учител по история

  • 3924

    Един терорист по време на полет се изправя, вдига една спринцовка и казва: – В тази спринцовка има вируса на СПИН, който ми се противопостави ще му го инжектирам! Българин съвсем спокойно става, взема спринцовката и почва да се боцка. – Какво правш, бе човек? – изумен е терориста. – Спокойно, ползвам презервативи – невъзмутимо го успокоява българина.

  • 3831

    Мутра, шеф на голяма компания се обръща към новия си заместник: – Едва преди година, вие, дойдохте при нас в качеството си на прост инженер. Два месеца по-късно станахте шеф на плановия отдел, след още два се превърнахте във финансов мениджър, а сега аз ви назначавам за свой заместник. Какво ще кажете за това? – Благодаря…тате.

  • 11421

    Селянин карал каруцата си по пътя. Срещнал го съсед и го попитал: – Какво караш? – Овес – прошепнал той тихичко на ухото на съседа си. – Ама защо така тихичко говориш? – Да не чуе конят…

  • 523

    Нощ. Студентско общежитие. В коридора лежи пиян-залян студент, целият изповръщан. До него двама пушат и си ги говорят: – Глей го тоя мръсник! А разправяше, че не е ял макарони!