Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 10643

    Деца,не предизвиквайте божествения ми гняв! Учителка по литература

  • 9463

    По-добре тъп и готин, отколкото само тъп!

  • 3749

    Индиец е на очен лекар. Там на таблото за проверяване на зрението му показват един ред от букви БКРДЖЧТПХ и го питат: – Виждате ли какво пише тук? – Естествено – казва индиеца. – Само не знам откъде знаете моминското име на жена ми!

  • 11994

    Питали радио Ереван: Докога ще продължават зрелищата в България. Радиото отговорило: Докато има хляб …

  • 4383

    – Келнер, искате ли да продавате два пъти повече алкохол? – Разбира се, господине, но как? – Като пълните чашите!

  • 5995

    Две реки, две планини, две очи разплакани!

  • 5808

    Щирлиц върви посред нощ из гората. И изведнъж вижда – от храстите просветват две очи. – Мюлер! – мисли Щирлиц. – Ти си Мюлер – мисли вълкът.

  • 5229

    Срещнали се двама пияници. Единият казал: – Може ли да мина между вас двамата? – Да, но един по един.

  • 1415

    "Чайка вкара гол в мач между ученически отбори в Англия" заглавие – в.Монитор/2.Х.99

  • 4338

    Тази вечер отново не можах да спя. Сънувах, че си бременна и то не от мен. Ако искаш да ме чуеш, обади ми се. Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 12010

    Футболистите от Левски намразили Гонзо и му казали… –Като си толко добър ходи да играеш сам срещу ЦСКА.Върнал се от мача във 70-та минута. -Какво стана? -Ами нищо 1:0 ама в 70-та минута ми дадоха червен картон.

  • 5240

    и тука от науката изкача 2. Химически факултет на СУ – Доц. Стефан Иванов – Теоретична Физика

  • 983

    Двама английски джентълмени седят в клуба за следобедна цигара. – Кажете, Джеймс, какво мислите за бягането за здраве? – Аз смятам, Арчибалд, че това е една голяма глупост! – Защо смяташ така, Джеймс? Всички казват, че е полезно… – Виждете ли, Арчибалд, когато тичам за здраве, винаги ми се разлива уискито от чашата…

  • 9641

    В Черно море се отглеждат морски деликатеси. От есе за Черно море

  • 8970

    Двама наркомани стоят на автобусната спирка и чакат. Автобусът се приближава, но ужасно бавно. Чакат, чакат – автобусът съвсем малко напредва. По едно време единият пита: – Абе тоя рейс ли се движи толкова бавно, или ние чакаме толкова бързо?