Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 8858

    Защо слоницата примигва с очи, докато прави секс със слона? Защото като колонка на бензиностанция отброява литрите!

  • 6494

    Червеноармейците хванали един от белите и почнали да го разпитват. След няколко часа Петка докладва на Чапаев: – Нищо не казва, гада! – А вие бихте ли го? – Бихме го. – А в бъчва с вода давихте ли го? – Давихме го. – Хм… Я му дайте да помирише партенките ми. – Е, Василий Иванич, ние да не сме някакви зверове!

  • 5957

    Шофьорът Джон Смит от щата Северна Каролина решил да провери нощно време със запалена клечка кибрит има ли бензин в резервоара му. Имало.

  • 7089

    Една блондинка за пореден път бива скъсана на изпита по кормуване. С досада пита своя инструктор този път защо. Той отговорил:– Сгазихте 5 души. Блондинката ядосано отвърнала: – Кажете ми колко души трябва да сгазя, за да изкарам книжка?

  • 10532

    – Дядо, когато си бил в Австралия убивал ли си кенгуру? – Да! И още ме болят краката от подскоците, докато го преследвах!

  • 5977

    Списание "Дева". За всяка жена. Реклама

  • 2002

    Бременността е период, когато в човек се формира човека. Свилен Димитров, журналист от Велико Търново

  • 4990

    Две медицински сестри разговарят: – Ти къде работиш? – В института по заразни и паразитни болести. – Като зараза, или като паразит?

  • 1131

    В ателието на художник. – Колко реалистична картина! Просто слюнки ми потекоха! – От пейзаж, изобразяващ слънчев ден? – О, Боже! Аз пък мислех, че е омлет с лук…

  • 9360

    Наемат мъж на работа и го разпитват за биографията му: – Какво сте работили? – Ами най-напред работих в КАТ. – Така-а-а… катаджия. – записва си интервюиращият. – После бях в една охранителна фирма. – Охранител значи. – записва пак интерюиращият. – После пак се върнах в КАТ. – Ясно – мърмори си интервюиращият – записвам: катаджия-рецидивист.

  • 7767

    Христо, с това ухо, дето е откъм тебе, те чувам! И с онова, дето е перпендикулярно на него, също те чувам! Директорът на ПМГ – Казанлък към ученик

  • 9192

    Тихо,тихо да чуете как викате! Учителка по математика

  • 5786

    аз ще гледам да пиша на едни сухи сектори от дъската. Химически факултет на СУ – Проф. А. Добрев – Органична Химия ч. I

  • 2952

    Доктор преглежда болен, чеше се по главата, чуди се нещо… Болният: – Докторе! Какво ми е? – Да-а, братче, ее-е-х да-а-а…. – Ама, лекува ли се? – Ам-и-и, какво да ти кажа… Трябва да правим операция. Но веднага ти казвам, много, много сложна операция… – Ще оживея ли след тази операция? – Ще живееш ли? След тази операция? Да. Ще живееш, навярно. Но, честно казано, аз не бих те съветвал…

  • 3355

    Двама наркомани седят на брега на реката. Гледат лети хеликоптер. Единият пита: – Знаеш ли, какво е хеликоптерът? – Какво? – Хеликоптерите, това са душите на загиналите танкове…