Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 9605

    Сър Джон се жени. Спретват бурен купон по случая, след което гостите му решават да продължат веселбата в кръчма, а от там отиват на публичен дом. За всеобща изненада, заварват и сър Джон в публичния дом. – Какво правиш тука? Нали току-що се ожени, имаш прекрасна жена? – Да, обаче тя се умори от тържеството и като се оттеглих в спалнята, я намерих там дълбоко заспала. И си помислих – струва ли си да я будя заради някакви си 20 лири?

  • 6288

    Трудна работа е да си сам човек – ерген… Домашна работа колкото искаш – чистиш с прахосмукачката, миеш прозорци, тупаш покривки, бършеш прах… И тъкмо оправиш всичко – след няколко месеца хайде пак отначало.

  • 3636

    Мюлер вика Щирлиц при себе си и почва да му се кара: – Щирлиц! Ако още веднъж те хвана да режеш сланина върху секретните документи, които крадеш от сейфа – ще му сменя бравата!

  • 3750

    Всичко е събиране! И делението е събиране! Учител по физика

  • 10777

    – Що е то целувката? – Устен договор за даване на долния етаж под наем.

  • 4324

    Искаш ли да видиш колко ми е нервна системата??? Преподавател от СМГ

  • 10992

    Верният отговор е бъквичка Бу!" Учителка по математика

  • 9366

    Капитанът: – Редник Иванов, доложиха ми че вчера си се върнал от отпуска пиян до козирката, като си бутал пред себе си открадната ръчна количка! Наказвам те с една седмица арест. – Ама господин капитан, не си ли спомняте че вие бяхте в количката?

  • 3939

    – Вчера се сбих заради едно маце! – ?! С кой? – С жената.

  • 11351

    Маймуната се задържа за дървото със задните си ръце. Из ученическо съчинение

  • 836

    Ако си на маса, в компания и в първите 5 минути не разбереш кой е тъпанара… значи си ти!

  • 11040

    Един влиза в един бар в Пампорово през лятото и пита бармана: – Извинете имате ли "Лифт"? – Ммм… да, ама работи само през зимата и е на другия хълм.

  • 5250

    Между приятели в "Майчин дом": – Ама си грубиян! Казвам ти, че жена ми роди син, а ти питаш кой е баща му!!! – Извинявай, мислех, че знаеш…

  • 7882

    Сръбска и натовска ракета се срещат над Югославия. Сръбската заговаря другата: – Чакай малко, колежке! За къде бързаш? Дай да идем да се почерпим нещо! – А, не мога! Бързам за Белград! Но сръбската ракета била много убедителна и най-накрая двете заседнали в едно заведение. Някъде след полунощ натовската ракета вече фъфлеща казала: – Ами аз май е крайно време да тръгвам! Само да можех да си спомня за къде бях тръгнала… Белград ли беше…? София ли беше…?

  • 4199

    Две майки си говорят: – Какво правят децата в другата стая? – Ами Иванчо покаэва на Марийка някакъв номер с топка. – Добре, че не е с две топки, че щяхме да се притесним…

  • 422

    На кино със превод е ефир: – How do you do? – All right! Което преводачът превежда като: – Как го правиш? – Винаги с дясната!