Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 7079

    Отива Зайо Байо в сладкарница и пита продавача: – Имате ли толта от молкови? – Ми, нямаме. Отива на другия ден и пак пита: – Имате ли толта от молкови? – Ми, нямаме. И така 4-5 пъти и решили да направият торта от моркови. На другия ден идва Зайо и пита: – Имате ли толта от молкови? – Имаме. – Много е гадна, нали…

  • 2224

    Ключът от тоалетната е в сервитьора и се дава само срещу консумация! Табела в Плевенска сладкарница

  • 10718

    – Скъпи, нали ти увеличиха заплатата? Защо не се преместим в някоя по-скъпа квартира? – Ами аз вече свикнах тука, не ми се мести. Но ако искаш мога да кажа на хазяина да вдигне наема?

  • 2928

    Кръвта има кърваво червен цвят… Учител

  • 3555

    "Цака белот в час" Забележка на ученик от СОУ "ИВАН ВАЗОВ

  • 11208

    Двама души вървят един зад друг на улицата с вдигнати ръце. Среща ги минувач и ги пита защо си държат така необикновено ръцете. Тогава единият се оглежда и извиква: Хей, приятелю, гредата сме я забравили на земята.

  • 656

    Лиляна, вчера не можах да те довърша, но днес ще имам време! Прелюдия към изпитване по литература в НПМГ

  • 5299

    Днес хлебарницата не работи, защото хлебарката е болна! Надпис на хлебарница

  • 1928

    – Келнер, на кокошката, която ми донесохте единият й крак е по-дълъг от другия! – Вижте какво, господине, вие за какво поръчахте кокошка, за да я ядете или да танцувате с нея?

  • 2774

    Говори сега, когато му е времето, защото после значението е нулево! Учителка по физика в 114 ЕСПУ към ученик

  • 7340

    Питат един министър: – Вярно ли е, че в страната има голяма безработица? – Не е вярно! Тия гнусни слухове ги разпространяват разни, които си нямат работа…

  • 1027

    Проспериращ бизнесмен е поканен да изнесе лекция пред студенти по икономика. Накрая той пита: – Имате ли въпроси? След кратко мълчание се чува женски глас: – Женен ли сте?

  • 6733

    На ЗАЗ налетял Мерцедес 600. Из под Мерцедеса излиза дребен мъж с очила голям диоптър и тропа по прозореца. Стъклото се спуска; зад волана борческа "натура": – Кво искаш, бе? – Ами сгазихте ми колата! – Кво, не разбрах. – Не чухте ли преди малко, нещо да скърца под колата ви? – А-а-а-а да не съм те ударил? – Да! – Слава богу. А аз си помислих, че накладките са ми за смяна.

  • 10402

    Разговор между приятелки: – Вярно ли е, че роднините на твоя любим те мразят? – Вярно е… Жена му направо е готова да ме удуши.

  • 2474

    – Какво мисли жената за мъжа си? – Ахмак! – А за чуждия мъж? – Ах пак!

  • 10217

    Поздравявам всички приятели, които ме познават. Участник от "Риск печели, риск губи"