Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 282

    Той и тя. Той чете: – Ръцете бавно преминават по гърдите и се насочват към раменете, оттам слизат по гръбначния стълб, плъзгат се към бедрата, плавно се връщат към корема… Тя пита: – Скъпи, това "Камасутра" ли е? – Не, инструкция за митническа проверка…

  • 6329

    Тодор Живков на посещение на село: – Как сте, как сте? – шегувайки се пита той селяните. – Добре сме – шегувайки се му отговарят те.

  • 4458

    Селски доктор кара колата си из село с луда скорост. Жена му казва: – Карай по-бавно, че ще ни спре селския полицай! – Няма, вчера му казах два дена да лежи на легло и да не става.

  • 10992

    Верният отговор е бъквичка Бу!" Учителка по математика

  • 1643

    №3, №7, №12 и №25 крещят и пищят в коридора, че идвам… Учителски

  • 5372

    Автобиография на … (подадена при кандидатстване за работа) Роден съм на 8 февруари 1965 година в 8 без 15 сутринта в град Симитли, махала Горната. Зодията ми е Водолей с изгряващ знак Стрелец. От малък съм закърмен с народни песни и майчина кърма. Баща ми Стефан е шофьор на автобус. Два пъти е награждаван със значка "Отличник" (1963 и 1972г.) При посещението си в Симитли през 1978 година тогавашният министър на транспорта го похвалил, което е документирано и имаме снимка. Майка ми е доячка с няколко окръжни рекорда по млеконадой (1965 г. – 8769 литра, 1976 г. – 10318 литра и 1984 г. – 12652 литра). За това е удостоена със званието Герой на … (задраскано) … труд. Брат ми Цоко тренираше борба и на юношеското първенство през 1975 год. зае 14-то място в категорията си (прилагам снимка). През 1972 година постъпих в първи клас на училище "Бачо Киро". Класна ми беше другарката Христова. Не бях отличник, но не съм повтарял годината нито веднъж. През 1976 година станах пионер и бях избран за отговорник по трудовата дейност. Колективът ме уважаваше. Основното си образование завърших в гореизложеното училище през 1980 год. Средно и висше такова нямам. Оттогава работя. Сменил съм девет професии: шофьор, носач, продавач, хигиенист и други. Сега съм на свободна практика. Не съм осъждан освен за кражби. Характерът ми е кротък. Не пия много. С първата ми жена Верка се разведохме през 1987 година по взаимно съгласие. Голямо животно беше (прилагам снимка). Тя взе децата – Сашко и Дилайла. Последната си е чиста българка, ама по него време много слушахме Том Жонс. С втората жена Сия сме в развод. Деца засега нямаме. Подпис. Дата.

  • 4987

    "Такъв ми бил късмета – единственият доктор, който мисли че всичко ми е наред, работи във военната комисия."

  • 9374

    Отива един добричлия на бар за чужденци в Албена, присяда тежко на барплота и заръчва: – Ту колд биирс фур ми! Бармана го хваща за врата и го изхвърля с думите: – Фурми нямаме татарин прост, изчезвай оттука!

  • 1729

    Живея с майка си и баща си, който е починал.

  • 2199

    Цицки да напуткат заведението! Ядосан управител на таверна

  • 6797

    Двама си говорят: – Жена ти вика ли, когато прави секс? – пита единият. – О, да – отговаря другият. – Кажи й тогава да викне и мен следващия път.

  • 10228

    Ex, ако кракът му беше с 15 см по-дълъг… Спортен коментатор

  • 7103

    – Защо си толкова доволен, да не си спечелил от тотото? – Не, ама да видиш на жена ми новия любовник…

  • 3

    По какво си приличат оръжията и жените? Ако ги имаш в къщата си, рано или късно ще почнеш да планираш убийство.

  • 9650

    За последен път съм успявал да правя секс час и пет минути, когато сменяхме часовниците за лятното време.

  • 41

    Мъж отива при любовницата си, но асансьорът не работел, а тя живеела на 17-ия етаж. Първите четири етажа мъжът изкачил на крилете на любовта. На 6-ия етаж изтрил потта от челото си и засмукал "Валидол". На 11-ия етаж обаче седнал на стълбите и си помислил: "Господи, дано не си е вкъщи!"