Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 3297

    Две мутри спорили на кого сина му е по-тъп. Хванали се на бас и първия извикал своя син и му казал: – Ето ти 10 лева иди и ми купи БМВ! И той тръгнал. Втората мутра казала: – Това не е нищо. Гледай сега. Извикал той сина си и му казал: – Иди вкъщи и виж дали съм там. И той тръгнал. След малко двамата синове се срещат по пътя и си казват: – Мале да знаеш моя баща колко е тъп! Праща ме да му купувам БМВ, а то днеска е неделя и нищо не работи! – А моя е още по-прост! Изпраща ме да отида до нас да видя дали е там, а не вземе да се обади сам, има токова GSM-и.

  • 5160

    Слушайте ме внимателно – ще диктувам бавно и четливо. Учителка по история в СМГ

  • 7176

    Катаджия отивал на работа, обаче навън валяло, студено… Стоял на пост, минавали малко коли, той направо замръзнал и се прибрал вечерта бесен като куче. Казва на сина си: – Донеси си бележника! Изплашил се синът и отишъл при майка си: – Имам двойка, какво да правя? – Дай тук бележника. Донесъл го синът, тя сложила вътре 20 лева и момчето го занесло на баща си. Отворил го той: – Ох, слава богу! Поне в къщи всичко е наред!

  • 2238

    Философски въпрос: – Защо толкова ни привлича голото женско тяло? – Има в него едно място, където едновременно присъства нашето Минало, Сегашно и Бъдеще.

  • 9611

    Утре бащата на електронната музика Жан-Мишел Жар ще отпразнува своя 54-годишен рожден ден. Чуто в информационна емисия

  • 1856

    И вижте само колко се радват футболистите на резервната скамейка на Панатинайкос.Когато те се събудят утре, ще бъдат доста по-богати отколкото когато заспят таази вечер.Те не че тези от Ювентус утре ще са по-бедни, ама… Томислав Русев : Панатинайкос – Ювентус по bTV

  • 730

    Двама си говорят в кръчмата: – Тази сутрин се събудих с мисълта – "защо пък да не отида на работа?" И ето – не отидох.

  • 1093

    Двама приятели си говорят и единия пита: – Ти какво би направил, ако спечелиш милион от тотото? – Половината ще го дам на теб! А ти какво би направил? – А аз бих ти казал "благодаря".

  • 4025

    Двама мъже се разхождат през пролетта. – Какъв празник! – възкликва първият. – Всичко излиза от земята! – Стига, бе! – прекъсва го вторият. – Тъщата умря преди две седмици!

  • 10088

    Чудех се, какво правиш през свободното си време и чак тая вечер ми проблясна. Точиш си ножовете, които после забиваш в гърба ми. Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 8694

    Алкохолът, който се среща в природата се нарича ракия!

  • 9952

    Пиян обикаля около цилиндрична колона за обяви на улицата и крещи: – Помощ! Помощ! Приближил се полицай и попитал: – Какво има? – Зазидаха ме! – отвърнал пияният.

  • 2386

    Колкото и добър да е един човек, той никога не може да свърши сам

  • 1356

    Костите са твърди, меки и еластични, а ноктите са продължение на костите. Кандидат-студентски изпит по биология

  • 2657

    Зайо Байо стоял на брега на реката и пушел трева. Дошъл по едно време бобъра и го питал: – Абе Зайо Байо, к"во праиш? – Ми джаскам, к"во да правя. Наиш к"ъв е кеф? Дърпаш на единия бряг на реката, преплуваш я и изпускаш от другата страна. Направо супер готино! Решил бобъра да опита. Опънал си, преплувал реката и на другия бряг изпуснал. Станало му супер гот. В този момент дошла видрата и го питала кво прави. Като разбрала решила и тя да опита и преплувала реката за да вземе джоинт от Зайо Байо. Излязла видрата на другия бряг и Зайо Байо изплашено казал: – Бобре, бобре, изпускай, че мутираш!

  • 481

    Назубрили сте текста, като коне с капаци! А.Н. учителка от 33ЕГ