Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 7115

    Пиян мъж си удря главата в шкаф. Питат го: – Къде се удари, бе? В шкафа ли? – Не, в главата!

  • 5525

    Имате ли розовата пантера, но в синичко, че е за момченце?

  • 4918

    Китайците замислят да си отмъстят лошо на американците за бомбардировката на посолството им – щели всички да се качат на по една табуретка и по сигнал "три-четири" от националното радио да скочат на пода. Ударната вълна от 60 милиона тона маса ще отнесе половин Америка…

  • 2581

    Погледите им се срещнали и тръгнали един към друг. Из ученическо съчинение

  • 8987

    Иванчо се прибира вкъщи: – Мамо, мирише вкусно! Какво готвиш? – Нищо, гладя накапаната ти тениска!

  • 5612

    (Посвещава се на приватизацията на БТК) – Вярно ли е, че скоро мобилните телефони ще струват колкото обикновените? – Вярно е, ама не е баш така. Обикновените ще струват колкото мобилните.

  • 5762

    Друг път, толкоз път, за един път, никой път!

  • 11868

    Разговарят двама познати: – Ти разбра ли, че Крикор е спечелил кола от лотарията? – Разбрах, само че не е Крикор, а Гарабед, и не е кола, а колело, и не го е спечелил, а са му го откраднали.

  • 2784

    Крава – това е голямо животно с четири крака по ъглите…

  • 2743

    Номер осми ми дава жежко железо да си изгорим ръцете! Забележка в книжката от учител по трудово обучение

  • 244

    Това е един почти девствен учебник. Учителка по история

  • 3967

    Баба и внуче си говорят.Детето пита бабата: -Бабо, какво е любовник? Бабата се плесва по челото,отваря гардероба и от там изпада един скелет.

  • 2884

    Гергана била мома "хубава" и всичките ергени на селото и се натискали. Из тема по български език и литература в девети клас.

  • 3500

    Доктор разглежда рентгенова снимка: – Да-а-а! Ключицата е счупена, две ребра са пукнати. Няма страшно! С Photoshop ще оправим всичко!

  • 2109

    Не ме е яд, че колежките ми са грозни, яд ме е, че започват да ми харесват! Надпис на стена в МЕИ

  • 5834

    – Как щеше да се казва София ако беше столица на Чечения? – Мръсни.