Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 571

    – Вече цели два месеца не можеш да решиши каква кола да си купиш, а на мен ми направи предложение за женитба още на третия ден! – Разбираш ли, скъпа, покупката на кола е сериозно нещо.

  • 3517

    Това беше първата периодична смислена атака на Германия!

  • 4696

    – Може ли бракът да направи от един мъж милионер? – Да, ако преди бракът мъжът е бил милиардер.

  • 4317

    Ей, човек! Не знам кой си, но си търся гадже. Aко си маце, ела на Славейков пред Макдоналдса в осем. Ако си пич, пак ела и ще търсим мацки. P.S. Ако не те интересува, разпрати на всички, които познаваш, pls? 🙂 e-mail съобщение до произволен получател

  • 1558

    NON STOP боб чорба Надпис на крайпътна кръчма след "Правешки ханове"

  • 6258

    Пиян мъж се обажда на жена си: – Жена, аз съм на партийно събрание и ще остана цялата нощ при нея.

  • 1859

    Момчетар не чукайте компютрите – с тях трябва да се отнасяте нежно. В час по информатика

  • 5087

    Разговор между системни администратори. – Разправят, че не било хубаво да ползваш за парола името на котката си. – Защо? Че какво му е лошото на qZ!813_gg1 за парола?

  • 6442

    Пациент изскача от операционната зала. Наблизо минавала една сестра и попитала: – Защо бягате? Пациентът отвърнал: – Защото старшата сестра каза: "Не се притеснявайте! Операцията на апендицит е много лесна!". Но тя каза това не на мен, а на лекаря, който ще ме оперира…

  • 8498

    Банята на Гестапо. Шпионката Хайке зърва отпечатък на Ленин с главата надолу до пъпа на радистката Кет. – Браво, иронизираш комунистите – казва Хайке. "Повече няма да давам на Щирлиц да ме люби в униформа", мисли си Кет.

  • 2457

    Срещат се две мутри в дискотеката. Единият казва на другия: – Знаеш ли, че неотдавна ходих в Лувъра, за малко да купя "Джокондата". – Що замалко, бе? Парите ли не ти стигнаха? – А, не, на жената не й харесаха разцветките…

  • 3935

    Притеснявате се за мъжа си… звъните на работата му – няма го. Започвате да се чудите – къде е? Дали не се е загубил? Дали не лежи пиян в някоя канавка? Не бъдете песимистка… Може пък да лежи в някое топло, уютно легло, обсипан от ласките на някоя красавица.

  • 7787

    В ресторанта влизат лъв и заек. – За мен моркови и зеле – поръчва заекът. – А вашият приятел не е ли гладен? – пита сервитьорът. – Ако беше гладен, щяхме ли да стигнем до ресторанта и двамата?

  • 10792

    Борец подарява на колега книга и му казва: – Това според мен е учебник по танци. Казва се "Оливър Туист".

  • 89

    Две мутри си говорят: – Тиква, абе вчера те гледам в един ресторант с една мадама. И през цялото време й целуваше ръката. Голем джентълмен си станал нещо,а? – Не бе, Картоф, тоя тъпак келнера не ми беше сложил салфетка….

  • 3179

    В града дошъл цирк. Излиза директорът и обявява: – Сега ще видите тигри. Свършва номера, всички ръкопляскат, само от първия ред се чува: – Педали! Педерастки тигри! Педерастко шоу! Всички сте педали! Излиза директорът и обявава другия номер – клоуни. Свършват клоуните, всички ръкопляскат, само от първия ред се чува: – Педали! Педерастки клоуни! Педераско шоу! Всички сте педали! Излиза директорът и казва: – А сега най опасния номер – скок от 20 метра в леген с вода! Всички почват да ръкопляскат, само някъде отпред се чува: – Педали! Къде ме водите, педали! Пуснете ме бе, педали!