Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 11394

    Една от книгите на Оскар Уайлд била издадена от фирмата "Осгуд Макилуей и къмпани". В рекламата за книгите на това издателство се изтъквало, че те винаги излизат в Лондон и Ню Йорк едновременно. Веднъж, като срещнал свой познат, Уайлд му казал: – Предполагам, че вече сте чули за смъртта на Осгуд? Надявам се обаче, че погребението му ще се състои едновременно в Лондон и Ню Йорк!

  • 1461

    Срещат се няколко габровци и питат техен съгражданин защо носи траурна лента. – Вчера почина баща ми. – Ама ние тази сутрин го видяхме на портата! – Да, поставихме го там, за да го види пощальонът, който раздава пенсиите.

  • 5864

    Мъж и жена се връщат от погребение на тъщата в крематориум. Жената казва: – Нека сложим урната с праха на мама на пианото. Тя толкова обичаше да ме слуша как свиря… Нека ми се порадва още. Мъжът: – По-добре да сложим праха в пясъчния часовник, да свърши малко работа и тя поне след смъртта си.

  • 9064

    Борец пожелал да се включи в Интернет. Отива при един провайдър, плаща си и пита служителя: – А как се прави… всичко това? – Само трябва да направите в Windows тези и тези настройки. Ето ви телефона за достъп на провайдъра, звъните и… напред. На следващият ден мутрата разярен нахлува в офиса: – Що за шеги, вие да не си мислите, че можете да се подигравате с мен? – Защо, какво се е случило? – пита изплашено служителя. – Ето вашите инструкции, всичко настроихме с братото, звъним на този, ваш… как се казваше… провайдър…, а той идиота: шшшииииииии… ббббббззззззз… ффииииуууууу…

  • 3791

    – Полицията издирва човек с едно око на име Драган. – А как се казва другото му око?

  • 6980

    На тръгване от клуба ма мазохистите:„И извинявайте, ако НЕ съм обидил някой!“

  • 3202

    Лекар казва на пациента си: И запомнете, алкохола е най-лошия ви враг! Избягвайте го! – Докторе, какъв мъж ще съм аз ако се покажа страхливец в лицето на врага?

  • 11606

    Колко свещенници от епископалната цьрква са необходими за смяната на една ел. крушка? Трима – един да я смени и двама да сьберат дарения. Колко дьрводелци? Нито един – това не е работа за дьрводелци! Колко кьнтри музиканти? Двама – един да я смени и един да изпее колко разбито е сърцето му по изгорялата крушка!

  • 5274

    Един наркоман решил да отиде в Тутракан, на гости на свой приятел. Отива на гарата и казва: – Един билет до Тутракан. Обаче прозорчето на гишето било доста малко и продавачката не го чула. – Кажете го по-близо до дупката, – казала тя. Момчето залепило устата си до вената й: – Един билет до Тутракан!

  • 12073

    Блондинка отива на дискотека . Плачейки сяда на бара. – Защо плачеш – пита барманът . – Защото ми омръзна да ми се подиграват , че съм блондинка. – отговаря момичето .Тогава барманът казва . -Сега ще ти докажа , че и брюнетките са тъпи . – тогава той отива при една брюнетка и й казва . – Иди се търси вкъщи. Виж да видим , дали си там !-и момичето отива . – Видя ли , че и брюнетките са тъпи?-пита младежът . – Да, наистина ! Аз, ако бях щях да потърся себе си у нас ,като звънна на домашния телефон ! – подигравателно казва тя .

  • 7857

    Някакъв се хвали на свой приятел: – Знаеш ли, жена ми нито веднъж не ми е изневерила! – И на мен!

  • 5536

    – Ние, градинарите, сме срамежлив народ, не искаме много да се говори за нас. Особено ако произвеждаме цветя. И най-вече тия дето отглеждаме макове.

  • 10877

    Творчеството на Димитър Талев е като бясна центруфуга без координатна система!

  • 5783

    Научен вариант на поговорката:"Гладна мечка хоро не играе" "Неконсумирал медолюбив бозайник не интерпретира фолклорни мотиви"

  • 491

    – Тате, защо ти си толкова голям а аз толкова малък? – Абе не знам, не питай… – Тате, а защо луната е по-тъмна от слънцето? – Не знам, спи сега… – Тате, а защо са измрели динозаврите? – Ами сигурно много са питали!