Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 4716

    Пияница се прибира в къщи, но не може да пъхне ключа в ключалката. След половин час почва да звъни на домофона. Жена му се подава сънена от прозореца и пита: – Що звъниш, бе? Ключ нямаш ли си? – Аз ключ имам ама дупка да ми пуснеш, добре ще е! – отговаря пияндето.

  • 11394

    Една от книгите на Оскар Уайлд била издадена от фирмата "Осгуд Макилуей и къмпани". В рекламата за книгите на това издателство се изтъквало, че те винаги излизат в Лондон и Ню Йорк едновременно. Веднъж, като срещнал свой познат, Уайлд му казал: – Предполагам, че вече сте чули за смъртта на Осгуд? Надявам се обаче, че погребението му ще се състои едновременно в Лондон и Ню Йорк!

  • 43

    Ако стана "Мис България",ще се отдам на обществото. Кандидатка за титлата "Мис България 2002"

  • 8776

    Не бих казала, че ще е грешно, ако го напишете вярно. Учителка

  • 10883

    Есето трябва да е дълго, точно колкото поличката на Ива – достатъчно дълго, за да покрива темата и достатъчно късо, за да е интересно. Учител по история

  • 5673

    – Иванов, защо си дошъл на работа? Нали следобед погребваш тъща си? – Най-напред работата, после удоволствието.

  • 3533

    Крикор и Гарабед се прибират късно вечерта след купон, и в тъмното виждат насреща им по улицата да се задават двама съмнителни субекти. Гарабед казва: – Крикоре, дай да минем на другия тротоар, че тия типове са двама, а ние с тебе сме сами…

  • 2926

    Какво казва мъжът на жена си в поредните години на брака, когато пресичат заедно уличното платно: Първата година: "Почакай, пиленце, нека мине колата!" Втората: "Мила, почакай, идва кола!" Третата: "Чакай, идва кола!" Четвъртата: "Бъди по-внимателна!" Петата: "Не виждаш ли колата?" Шестата: "По дяволите, сляпа ли си?" Седмата (на себе си): "Като си сляпа, нека те сгази!"

  • 5946

    Стоянка на таксита в краен квартал. Бабичка, с две пластмасови туби, се качва в едно от такситата и казва: – Момче, закарай ме до Централна баня за минерална водичка. Таксиджията я откарва до мястото, а бабата вади три монети по десет стотинки и му ги подава. – Какво е това ма, бабе? Какви са тия трийсе стотинки? – Толкова имам бе, момче. Ако имах четирисет, щях да си дойда с трамвая….

  • 5274

    Един наркоман решил да отиде в Тутракан, на гости на свой приятел. Отива на гарата и казва: – Един билет до Тутракан. Обаче прозорчето на гишето било доста малко и продавачката не го чула. – Кажете го по-близо до дупката, – казала тя. Момчето залепило устата си до вената й: – Един билет до Тутракан!

  • 10556

    – Докторе, наистина ли има полза от акупунктурата? – Разбира се! Да сте виждали болен таралеж?

  • 7506

    Надпис, надраскан с пръст върху мръсна Тойота: "Искам да си ходя у дома в Япония!"

  • 11010

    Правете си упражнението устно наум! Г-жа Радушева, 5ЕГ – Варна

  • 4184

    Една блондинка застанала сред полето в лодка и гребе. Минава друга блондинка и започва да крещи: – Безсрамница! Ти срамиш всички блондинки по света! Само да можех да плувам, щях да ти кажа на тебе…

  • 9630

    Звъни се в полицията: – На Петров му докараха дърва! – И какво от това – пита дежурния и затваря телефона. След няколко позвънявания човека успява да каже: – Ама Петров крие в дървата наркотици! – Ще проверим! – наостря уши дежурният. След малко звъни телефона у Петров: – Петров, обажда се Иванов. След малко ще дойдат едни момчета, да ти насекат дървата! – Какви момчета, бе, Иванов? – Абе ония дето миналата година ми прекопаха лозето за оръжие!

  • 7830

    Правостояща блондинка пътува в полупразен влак. След няколко часа минава кондукторът. Блондинката: – Извинете, бихте ли ми казали къде е място номер 952586? Кондукторът с недоумение й поглежда билета: – Влакът е без места, а това което гледате е серийния номер.