Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 11121

    – Защо жените правят секс със затворени очи? – Защото не могат да понесат да гледат как мъжете им се забавляват.

  • 7255

    Мъж е на очен доктор: – Докторе, зрението ми започва да отслабва. – Да, ще трябва да правите упражения за очите всеки ден по един час: да ги движете нагоре-надолу, наляво-надясно, може в произволен порядък. – Всеки ден по един час? Но това е адски скучно. – Няма проблем, ще ви дам видеокасета, кояото силно ще облекчи тази процедура. – Че какво има на тази касета толкова специално? – Нищо особено. Просто на нея е записано тичането на голи жени с голям бюст.

  • 228

    Влиза един руснак в бар и си поръчва халба бира. Изпива я и иска сметката. Барманът му казва: – 27 рубли. Мъжът вади от джоба си 27 монети по една рубла и плаща. Барманът почервенява от яд, но нищо не казва. Това се повтаря всяка вечер в продължение на няколко месеца. Една вечер обаче, след като барманът поисква както обикновено 27 рубли, мъжът вади банкнота от 50 и плаща. "Ей сега ще му дам да се разбере", радва се барманът, вади от чекмеджето 23 монети от по една рубла и ги хвърля така, че се разпръсват из цялото заведение. Мъжът се замисля за секунда, след което вади от джоба си 4 монети от по една рубла и казва: – Още една халба!

  • 3028

    – Госпожо Браун, през последната седмица вие сте блъснали четири минувача! – Не са четири, три са. – Но в протокола е написано, че са четири! – Работата е там, че единия идиот го блъснах два пъти.

  • 6050

    Нощ. Ню Йорк. Мутра спира такси. – Пич, карай към Пловдив… – Абе, ти да не си луд… – Слушай какво, пич! Виждаш ли тоя куфар? В него има половин милин долара… – ОК! Стария или новия град?

  • 8888

    Млада певица пее в операта. След изпълнението я викат на бис. После втори бис. Трети, четвърти… осми. По някое време се престрашила да попита: – Докога ще ме викате така на бис? Глас от публиката: – Докато се научиш да пееш!

  • 9333

    К`во си се ухилил като награден кооператор?! Лаф

  • 5706

    – Пошегувахме се и стига толкова. – казал Брежнев и залепил веждите си под носа.

  • 6803

    Всички заспиват и започват да хъркат,и когато заспива и Странджата хъркането се усилва Из литературния анализ на повеста "Немили-Недраги" по думи на ученичка

  • 290

    В гората всеки чукал квото хване и всички се разболели от трипер. Чакат си животните на дълга опашка пред гинеколога и по едно време идва заекът и вика: – Здравейте венерически! – Що бе, ти не си ли? – питат го те. – Аз съм за очния. – ? – Като пикая очите ми се качват на челото.

  • 4539

    Добре, че ги видяхме,иначе нямаше да ги видим

  • 7850

    След като попаднал под чехъла на жена си, някакъв гордо заявил: – Сега тя без мен и крачка не може да направи!

  • 10955

    Номер 26 си крие нещо между краката и не иска да ми го покаже.Забележка в дневник

  • 844

    Храст – съвкупност от клони и листа, растящи от една точка Военен

  • 3351

    Два бика, баща и син седят на хълм и наблюдават кравите в подножието. – Тате, давай да изтичаме и да изчукаме онази първата крава. – Спокойно сине, ще го даваме бавно и ше ги изчукаме всичките!

  • 8476

    – Жена ми толкова много гледа телевизия, че вече и говорителите от новините я познават.