Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 3166

    Хирург започва тост на някакъв банкет: – Ние, докторите, имаме доста врагове на този свят… Някой се обажда: – А на онзи свят още повече!

  • 8213

    Оплождането при хората… ъъъ … е най-често полово… Ученик в час по биология

  • 6323

    Преподавател във военно училище: – А сега, курсанти, запишете си – водата кипи при температура от 90 градуса. Курсант: – Господин полковник, а нас в училището ни учеха, че водата кипи при 100 градуса. Преподавателят отваря тетрадка, разглежда нещо дълго и накрая вдига глава: – Съвършенно сте прав, курсант! Аз съм сбъркал, действително водата кипи при 100 градуса. Правият ъгъл кипи при 90 градуса!

  • 5152

    Щирлиц трябва да се срещне със свръзката си от Русия в някакъв германски бар. Отива, сяда на бара и казва: – 100 грама водка. – Нямаме, вчера свърши. – Тогава сто грама коняк. – И коняка свърши. – Една бира? – И бирата свършихме. "Ясно, свръзката е пристигнала", мисли си Щирлиц.

  • 6790

    МЛАДЕЖИ за сандвичи Обява във в. "24 часа"

  • 2390

    Изпит по Гражданска Отбрана… Преподавателят пита студента: – Отляво – ядрен взрив. Вашите действия? – Превръщам се в радиационен прах и отивам да заразявам противника!

  • 9525

    Председателят на съда упреква един адвокат, че защитава несправедлива кауза. Адвокатът се оправдава: – Господин председателю, толкова справедливи каузи загубих, че не мога вече да ги различавам едните от другите!

  • 8774

    – Намерих един малък плаж, ама фамозна работа – разказва току-що завърналият се летовник. – Нито жива душа. Постъпих на пълен пансион у един рибар. Кеф голям! Само че първата седмица му умря свинята – ядохме от нея осем дни. На втората седмица пукна едно теле – петнайсет дни го ядохме. На третата седмица се разболя бабата. Уплаших се, вдигнах си багажа и си дойдох.

  • 7096

    – Госпожице, някой казвал ли Ви е, че сте много красива!– Не!– Я! Ама много честни били…

  • 5838

    То пубертето не е болест, ама много деца страдат от нея. Учител по хореография от Ст.Загора

  • 9236

    Двама електротехници си седят на 110 kV далекопровод. Минава една бабичка и единия казва: – Бабо, я подай оня кабел там. Бабата му го носи и той казва на другия: – Ееееее, видя ли бе, тв`а е Нулата!

  • 10584

    Попита ли радио "Ереван" как ще се определи научно-техническата революция в България. Радиото отговорило: – С четири КЮ – КЮнци, КЮмбе, КЮмюр и КомпЮтър.

  • 2467

    При психиатъра: – Докторе, говори се, че вие просто четете всичко в женските сърца. Вярно ли е? – Госпожо, при сегашните деколтета това никак не е трудно.

  • 2694

    Смок пълзи през полето. Допушило му се. Гледа седят наркомани. Приближил се: – С-с-с! Наркоманите се разбягали, а смокът допушил угарките им. Продължил по-нататък и гледа други наркомани. Смокът: – Бау! Мяу!.. Пфу, по дяволите!.. Какво ми става?..С-с-с!

  • 11276

    На мен, по принцип французите ми харесват, ама съм по за италианците, защото французите много ги мразим!!! Борче изказва футболните си предпочитания във фитнеса на "Герена"

  • 3939

    – Вчера се сбих заради едно маце! – ?! С кой? – С жената.