Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 1586

    Като закъснявате, защо изобщо идвате и защо чукате на вратата?! Ние тука може инфаркт да получим! Или да си помислим че идват извънземните!! Асистент по математика в ТУ

  • 3643

    – Помощ! Има ли лекар в някое купе? – чува се отчаян вик в пътнически влак. – Аз съм лекар. Какъв е проблемът? – притичва очилат господин. – Можете ли да ми кажете, докторе, как се казва болест на гърлото, която започва с "а" и има шест букви?

  • 2793

    Блондинка се чуди защо е толкова популярна. Решила да се допита до своя приятелка: – Може би това е заради моята прекрасна коса? – Мисля, че не… – Или пък заради стройната ми фигура…? – Мисля, че и заради това не е… – Може би, тогава заради характера ми? – И това не е. – Ох, предавам се. – Ето, ето, това е причината…

  • 4594

    Питат Радио Ереван: – Може ли да се седне с гол задник върху таралеж? – Може. Само че таралежа трябва да е бръснат или задника да е чужд.

  • 5008

    Плува лайно в реката. На брега полицай лови риба. Лайното му вика: – Здрасти, колега-а-а! – Хм, какъв колега мога да бъда на едно лайно, я изчезвай! – Че как бе, нали и двамата сме от вътрешните органи?

  • 3023

    -Г-жо,студено ми е. -А аз какво да направя,да не съм морж?! Учителка по български език,ОУ"Хр.Смирненски"-Петрич

  • 11767

    Децата отиват на екскурзия да гледат строеж. Ръководителят на строежа им казва: – Деца, сложете си каските! Ако ви падне някоя тухла на главите, направо ще ги размаже! А ако имате каска – няма проблем. Ето, миналата година тук беше един друг клас, една тухла удари едно момиче по каската и нищо му нямаше – само се усмихна и си продължи нататък. Иванчо се обажда: – Знам го това момиче. И досега си ходи с каската и се усмихва.

  • 1585

    № 12-сти бие № 18-сти, а другите гледат от тях Забележка в дневник

  • 9591

    На южния полюс не живеят хора, само учени. Ученичка в единадесети клас

  • 7856

    Две блондинки си говорят: – Вчера видях как сгазиха един коминочистач. – Стига бе, вече и по покривите ли взеха да карат.

  • 8328

    Един мъж се опитвал да се откаже от пиенето. Разхождел се една вечер и по едно време гледа – бар! Но не влязъл. Втори бар, тогава се обажда вътрешния му глас: "Айде бе, влез за малко, пийни едно – нищо няма да ти стане!" – Не! – категорично си казва мъжът. Трети бар. Пак се обадил вътрешният глас: "Айде бе, готин, влезни, пийни барем една бира!" – Не. Четвърти бар. Вътрешния глас: "Абе не знам за тебе, ама аз влизам…"

  • 4434

    Мюлер вика Щирлиц: – Щирлиц, как ще обясните на фюрера, че отпечатъци от вашите пръсти са намерени на гърдите на Ева Браун? – А вие, хер Мюлер, как ще обясните на фюрера как сте намерили отпечатъците ми там?

  • 1931

    "Тук се продава прясно българско месо" Надпис в магазин на женския пазар

  • 5152

    Щирлиц трябва да се срещне със свръзката си от Русия в някакъв германски бар. Отива, сяда на бара и казва: – 100 грама водка. – Нямаме, вчера свърши. – Тогава сто грама коняк. – И коняка свърши. – Една бира? – И бирата свършихме. "Ясно, свръзката е пристигнала", мисли си Щирлиц.

  • 3328

    Ленин говори на събраните революционни матроси: – Другари, революцията се отлага! Феликс Едмундович отиде за риба! – Не можем ли да минем без него? – Без него можем, но без "Аврора" – не!

  • 8215

    Няма да се събличам,направо почвам! Учителка по литература