Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 78

    – Жена ти защо реши да стане зъболекарка? – Ами, харесва й когато мъжете я гледат със зяпнали уста и изцъклени очи.

  • 11227

    Има ли доброволци за изпитване?… …е на това му се вика "Гробное Молчание" – реквием от Чайковски в си-бемол! Учител по история в столична гимназия

  • 9877

    Здравейте, Вие се обадихте във военното окръжие! Ако искате да служите в армията – натиснете звездичка, а ако не искате в армията – натиснете решетка…

  • 5210

    – Какво ви накара да ударите тъща си? – пита съдията. – Ами, преценете сам, господин съдия. Тя стоеше с гръб към мен, в ръката ми беше тупалката, а вратата зад мен беше отворена. Как да не се възползвам от такова благоприятно стечение на обстоятелствата!

  • 160

    Траките са вид растения…(В час по история)

  • 1813

    Мъж се приближава към вратата на съседа и започва да чука. Никой не му отваря. Той продължава да чука, още по-силно. Към вратата се приближава куче и казва: – Човече, няма нужда да чукаш, вкъщи няма никой. Мъжът припада от изумление. Свестява се след известно време, гледа кучето седи до него и го наблюдава. – Ти какво, куче, не можеш ли да джафкаш? Кучето отговаря: – Мога, бе, ама не исках да те плаша…

  • 2242

    Съобщение до пейджър (от един борец на друг): – Картоф, върни се в офиса, забравил си си пейджъра!

  • 10816

    Обява: „Изгубена тъща. Отиде за бира и не се върна. Молба – да се върне бирата“.

  • 4403

    Рита топка в коридора на училището. Казва, че така е научен в къщи. Забележка в бележник на ученик от СМГ

  • 5509

    – Докторе! Не ми става вече! – Я покажете!… Да, даже не Ви виси правилно.

  • 9549

    Ооо,неразумни юроде,как не те е срам да се наричаш мой ученик? Преподавателка по литература в СМГ

  • 7493

    Тази задача е толкова лесна, ученици, но проблемът е, че и аз не мога да я реша. Учителка по математика

  • 19

    – Защо изоставяш мъжа си? – Защото ме заблуди! Едно време ми разправяше, че в леглото е като орел! – И какво? – Ами аз да не съм орнитолог? Откъде да знам, че орлите правели секс веднъж в годината?

  • 11434

    Колега, Вие може и да сте свършил, но аз не съм задоволена! На изпит по право, СУ

  • 3766

    Полицай спира кола, която минава с 80 покрай знак "разрешено до 60 км/час". Водачът спира и стои в колата. Полицаят му казва: – Я излез… – Не мога бе, старши, тука всичко е пълно – едни наркотици, едни истории… Ако отворя вратата ще се разсипят. – Какво? Излизай веднага! – Абе една бомба имам на дясната седалка, ще вземе да гръмне… – Излизай! – Ама на задната седалка карам едни пушки-самоделки, ще гръмня някоя… – Излизай или стрелям! – Недей бе човек, два трупа имам в багажника… Полицаят се шашка и вика подкрепления по радиото. След малко пристигат баретите и изкарват шофьора от колата. – Там са наркотиците! – вика полицаят. Баретите проверяват – няма нищо. – И бомба има на дясната седалка! Проверяват – няма бомба. – И пушки… Гледат – няма пушки. – И трупове в багажника! – Я отваряй багажника! Отваря шофьорът и показва: – Ето, няма трупове… Вие к"во го слушате тоя полицай бе, той още малко ще каже че съм превишил и скоростта.

  • 5963

    Блокирай дейността на свещенослужителя, за да остане в покой демографската единица! Т.е. Вържи попа, да ти е мирно селото!