1458
Вдигай краката! До 2 минути пристигам Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".
Един човек отива да си търси хотел и те казват няма свободни места само един дет си сваля окото през ноща и другия казал няма проблем ще се справя и другия ден той си взима хотела и кат отидал там станало тъмно и ония си свалил окото в една стъклена чашка и отишл до толетна а на другияму се е допила вода и изпил чашата с окото и на следващия ден 3 дни запек и казал ще отида на доктор и отияшл той на доктор и казал на доктора докторе 3 дни запек и докторът казал я лягай да те гледам и легнал ония и докторът гледал гледал и казал виждал съм много задници ама задник мен да ме гледа не съм виждал.
В адвокатска кантора "Смит, Смит, Смит и Браун" влиза клиент. Той на всяка цена иска да види последния от съдружниците. – Но защо не някой от семейство Смит? – пита го секретарят. – Този Браун трябва да е много умно момче, след като е успял да се вмъкне в толкова интимна компания – казва клиентът.
Една монахиня седяла пред икона на Исус Христос в продължение на няколко дни и упорито се молела: – Боже, прости ми, че съгреших! Прости ми! Прости ми… Накрая Христос не издържал и се явил пред монахинята. – О, Исусе, ще ми простиш ли греховете? – смаяна попитала монахинята. – Да, да. А сега кажи, какво всъщност искаш?
На колко сте години? – пита съдията. – Ами, навърших трийсет… – шепне жената. – Добре, добре! Коя година?
Срещат се слон и комар. Слонът казва на комара: – Ех, блазе ти – ти можеш да си минаваш през границата и никой нищо не ти казва, а аз… Комарът му отговаря: – Не се безпокой, аз ще те прекарам през границата и никой нищо няма да ти каже. Утре ела с два хляба под двете мишници. Отишъл слонът както му казал комара, но на границата го спрели. – Видя ли,комаре, че няма да стане… А комарът казал: – Ех, човек не може един хамбургер да си пренесе през границата…