Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 10306

    Българския народ, другарки и другари, от глад нема да умре! Ако требва, и коня пред Народното Събрание ще заколим,но месо ще има! Бай Тошо на партиен пленум

  • 9720

    Какво ме гледате като някакво неизвестно подземно животно! Учител по история

  • 297

    При фотографа. – Това е най-ужасната ми снимка! Приличам на маймуна! – Трябваше да помислите за това, преди да се фотографирате, госпожо.

  • 4409

    Старшината диктува на войник: – Пиши! На 19 октомври – вторник… – Фторник или вторник? Старшината се замисля: – А бе, я пиши – "На 20 октомври, сряда…"

  • 4144

    Катаджия спира кола за проверка. Поглежда в колата, вижда, че всички са поставили предпазните си колани и процежда през зъби: – Ейййй, за десет лева ще се издушите бе!

  • 1911

    На шефа на митницата му писнало хората постоянно да говорят колко корумпирани са митничарите и колко пари са натрупали. Събрал един ден подчинените си и им казал: – От утре да не съм видял някой да идва на работа с Мерцедес или БМВ. Всички ви искам с автобус! На другия ден отишъл шефът на работа, погледнал през прозореца и… целият паркинг бил задръстен с автобуси!

  • 11956

    Двама борци си говорят и единия вика на другия: – Я умряла лястовичка!-А пък другия поглежда на горе към небето и отвръща: -Каде я виде бе?

  • 7293

    Човек отива на лекар. Влиза в кабинета и казва: – Докторе, имам проблем! Никой не ми обръща внимание. Докторът: – Да влезе следващият!

  • 5298

    Съдията пита едно борче, което го съдят, че пребило един катаджия: – Признавате ли,че пребихте главен сержант Петров? – Да! – И защо? – Щото е педераст! – Как така?! – Спира ме значи, за проверка и ми вика, че съм бил пиян и трябвало да му духам на апарата… Айде бе!

  • 6595

    Заменям гараж срещу хотел "Хемус" Обява

  • 5287

    Разговор между войници: – Абе защо военните са толкова тъпи? – Е не знаеш ли, че когато Господ раздавал акъла те били на занятие. Той застанал на моста да ги пресрещне, а те тренирали минаване на водно препятствие и минали под моста.

  • 8555

    Гледам там – нищо. Гледам тук – нищо. Пак кам гледам – пак нищо….Абе като се замисля, тука има нещо…

  • 7907

    Един мъж намерил вълшебна лампа. Трябвало да каже трите си желания: – Първото ми желание е да имам къща за един милион долара! Духът от лампата на мига изпълнил това желание, но… и съпругата на мъжа получила къща за два милиона долара! – Второто ми желание е да имам един милиард долара! Духът изпълнил и това желание, но… и съпругата на мъжа получила два милиарда долара! – Третото ми желание е да ме пребиете до полусмърт!…

  • 10766

    Не съм злопаматен. Зъл съм, но паметта ми е слаба и не помня. Мога да си отмъстя, да забравя, и после пак да си отмъстя…

  • 5303

    Заради вас ще трябва да си използвам гласните струни! Учителка

  • 1385

    В училище учителката иска децата да й кажат по едно изречение с рима. Марийка: – Паднах в реката и си намокрих краката. Иванчо: – Паднах в саламура и си намокрих краката. – Иванчо в изречението няма рима. – Ами, защото саламурата не стигна до римата.