Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 9681

    Недоволна пациентка пита доктора: – Какво е това лечение, докторе! – Какво му има, топла вана и аспирин…. – Аспиринът хубаво, ама ваната след първите десет литра, почва да ми прилошава!

  • 2298

    Вървял си заека из гората и срещнал медената питка: – Здравей, медена питке! – Разкарай се бе, боклук такъв! След малко лисицата и тя срещнала медената питка: – Я каква хубава медена питка! – Ебати тъпата лисица… И така цял ден, медената питка напсувала всичките животни. Те решили да се оплачат на лъва: – Абе лъвчо, медената питка ни псува наред всичките, няма ли да направиш нещо? – Вие сте големи глупаци бе, това е таралежа – утре ще ходи войник.

  • 7799

    Илюзионист споделя със свой приятел: – Имах един сензационен номер – разрязвах жена си на две. Няколко пъти. Но скоро след това се разделихме… – И къде е тя сега? – пита приятелят. – В Париж и в Рим.

  • 1650

    Щирлиц отваря вратата – светлина. Затваря вратата – мрак. Пак отваря вратата – пак светлина. – А-ха! Хладилник! – досети се Щирлиц.

  • 5384

    След като пусна нов тарифен план „LOOP“ (за млади хора), вече Мтел пуска и „ТУЛУП“ само за военни и полицаи.

  • 5816

    Мой мъничък сладичък оръженосецо, аз много си мисля за теб и ми се ще да си подготвиш оръжието за войната. Много те обичам, слънчице и те целувам целичкия. Мисля за теб и ми липсваш ужасно. Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 10654

    Вози се една мутра по околовръстното шосе и вижда една проститутка.Спрял той отворил вратата и я попитал: – Колко ма? – Еми… отпред 15, а… отзад 20! А мутрата и казал: – Ах мама ти стара… значи на тия отпред по 15, а на мен 20,ааа!

  • 2961

    Госпожата със шарения черно-бял пуловер да заповяда! Из "Игра с публиката"

  • 3095

    Старец пита малко момченце: – Как се казваш? – Ники! – А, какъв искаш да станеш, когато порастнеш? – Космонавт! – Обичаш ли бонбони? – Ники! – Ти да не си олигофрен, бе? – Космонавт…..

  • 10745

    Върви си вълка из гората и гледа заека се задава тичайки и си вика: – Едно, три, едно, три …. – Абе заек, защо викаш едно, три бе? – Толкова ми се чука, че две не виждам.

  • 6987

    "На приемния изпит в школата по контраразузнаване кандидатът Иванов не отговори на нито един въпрос. Затова беше приет направо в трети курс."

  • 2067

    – Ало! Чувате ли ме? Прочетох че сте загубили куче и давате голяма награда на този, който го намери! – Да. Намерихте ли го? – Не, обаче почвам да го търся! Може ли да получа аванс?

  • 5052

    Иванчо към майка си: – Мамо, днес ме вика директорът на училището и ме пита имам ли по-малки братя и сестри. Казах му че нямам. – Правилно си отговорил. А той какво каза? – Нищо, само че много се зарадва…

  • 7068

    В езиковата школа. – Бих искал да запиша сина си, за да научи поне един чужд език. – Да, разбира се! Английски, френски, немски, испански… – А кой език е най-чужд?

  • 3980

    Мръднал съм за малко! Надпис на малка бакалия в центъра на Варна

  • 1486

    Човек отива на преглед, влиза при доктора и казва: – Докторе, имам амнезия! – Какво имаш? – Какво имам?!!