Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 7978

    Космонавти от Земята най-после кацват на Марс. Срещу тях се задава един марсианец, целият в златни синджири и пръстени, и ги поздравява на разбираем език. Космонавтите учудено го питат: – Вие тука всички ли ходите с толкова много злато по себе си? – Не – отговаря марсианеца, – само арменците сме така!

  • 9328

    Селянинът се отбива при Моканина по голяма нужда. Бисери и поуки от изпита по литература след 7. клас през 1998г. – Йордан Йовков – "По жицата"

  • 7290

    Имало едно време един мъж, който редовна си кувал билети от лотарията. Годините минавали и най-неочаквано един ден мъжът спечелил! Веднага се качил на колата си и с бясна скорост препуснал към дома. Когато пристигнал отворил входната врата с ритник, после я затръшнал зад себе си и казал на жена си: – Скъпа, днес спечелих от лотарията, така че веднага си стягай багажа! – О, мили, това е прекрасно! – възкликнала съпругата – Но за какво да се подготвя – за море или за планина? – За каквото искаш! Само гледай да си изчезнала до края на седмицата!

  • 1705

    Един полицай спира една Лада и започва да разпитва шофьора за документи,оборудване на автомобила и т.н.Оказва се,че всичко е на лице.Полицая не се отказва лесно и продължава: "Касетофон има ли в тази кола?" "Има и касетофон" – отговаря шофьора "Радио има ли"- отново пита полицая "Ами има и радиo" – пак шофьора "А Кондьо имаш ли на касета?" "Да имам и Кондьo" "Ами пусни го бързо" – настоява му пагона И така вече от колата чалга ехти, полицая започва да кърши снага ту-на ляво,ту-на дясно,гледа умно и вика: "Хайде лепи десетакаq не ме гледай!"

  • 7374

    – Скъпи, лекарят ми препоръча да сменя малко климата! Каза да ида на почивка на Малдивите или на Канарските острови. Къде да ида? – На друг доктор.

  • 11689

    В трамвая умира човек. Идва полиция. Разпитват пътниците: – Не видяхте ли, че човекът до вас умира? – Не видях – оправдава се един. – Той непрекъснато повтаряше "Лошо ми е! Лошо ми е!", но в тия времена на кого ли му е добре…

  • 8017

    много хубаво, че този резултат е получен от жена. Химически факултет на СУ – проф. Борислав Тошев – Физикохимия II ч.

  • 11684

    Oбява: „Домакиня заменя готварска печка за вечеря на свещи… и още нещо“

  • 9275

    Математиката е кото бримка на дамски найлонов чорап. Веднъж тръгне ли, стига до края.

  • 7999

    Някъде из прериите. Пладне. Слънцето препича. Препускащ на кон мъж спира, пали цигара и започва да прави кръгчета дим. Изведнъж един индианец изскача иззад една скала и ядосано се провиква: – Хей, ти! Ако още веднъж ме повикаш, ще ти размажа носа!

  • 2091

    Ще ти кажа две приказки, от които ще ти се накъдри мъха в ушите.

  • 6384

    – Защо петелът няма ръце? – Защото кокошката няма гащи!

  • 9621

    Пица на парче набира персонал. Обява във вестник

  • 5945

    Върви заека през гората и крещи: – Педераси, педераси! Спира го лъва и пита: – Зайо, кви са тия работи, бе? Заека пак: – Педераси, педерасииииииии! – Зайо, ма недей така! Срамиш ни пред другите гори! – Педерасиии, педерасиииииии… Лъва ядосан почва и той да крещи: – Заек, млъквай, бе! Не виждаш ли, че още мляко устата имаш, а крещиш тука!? – Не е мляко! Педерасиииииии! Педерасииииии!

  • 3124

    Срещат се две приятелки. – Защо си толкова тъжна? – пита едната. – Ами, вчера дойде любовника ми, всичко направи както трябва много хубаво. После дойде мъжа ми и го преправи по своя си начин.

  • 10812

    Снощи най-културно си излизах от бара и някой ме настъпа по ръката…