11836
Една костенурка се катери по дърво, стига до върха, скача, помахва с лапички и пада. Така няколко пъти… На съседното дърво две птички си говорят: – Абе, дай вече да й кажем, че е осиновена?
Събрали се българските политици и си говорят: – След 50 години България ще е богата страна! – Ех, жалко че нас няма да ни има тогава… – Не "жалко", а "защото".
Трима приятели отишли в бордей, но там имало само една свободна жена. Влязъл първият. След известно време излязъл и другите двама го попитали: – Е, как беше? – Не беше зле, но моята съпруга е много по-добра в леглото. Влязъл и вторият, а когато излязъл, казал: – Хубаво беше, но с моята жена е много по-интересно! Влязъл най-накрая и третия. Когато излязъл, казал: – Прави бяхте момчета! Напълно съм съгласен и с двама ви!
В училище учителката казва: – А сега, деца, ще изучаваме буквата "х". Иванчо вдига ръка: – Аз да кажа, аз да кажа! – Млъквай, Иванчо. Ти още за буквата "п" не си довел баща си в училище.
Придружавайки по необходимост знатна възрастна дама на балет, за целите на избягване на конфуза, поручик Ржевски решил да се изпразни в ръката си. Седейки на последния ред поручикът така и направил, след което неволно изтръскал цялото съдържание напред. Спермата полетяла през всичките редове и паднала в оркестъра върху цигуларя. По време на антракта, цигуларят се жалва на диригента: – Маестро, някой се изпразни върху мен… – И правилно, свириш като путка!