Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 1287

    Може да не довиждам, но чувам толкова добре, че знам какво си мислите!Учителка по литература.

  • 11836

    Една костенурка се катери по дърво, стига до върха, скача, помахва с лапички и пада. Така няколко пъти… На съседното дърво две птички си говорят: – Абе, дай вече да й кажем, че е осиновена?

  • 61

    Пиян се качва на такси и казва на шофьора: – Карай ме у дома!.. – А по-точно? – Ами,.. в хола…

  • 11986

    – Знаете ли защо блондинките вървят на пръсти покрай аптеката? За да не събудят приспивателните.

  • 9039

    На коктейл. – Скъпа, – казва една от гостенките на своя приятелка – удивлявам се колко равнодушно гледаш, как мъжът ти в твое присъствие тича по жени… – Виждаш ли, мила, – отговаря другата – и моето куче непрекъснато тича по колите, но това не озаначава, че ги кара…

  • 6498

    Ученици, съветвам ви да не прекалявате с алкохола и цигарите, че някои от вас ще стават майки…особено момичетата. Учителка по биология в ГПЧЕ-Монтана

  • 10641

    Събрали се българските политици и си говорят: – След 50 години България ще е богата страна! – Ех, жалко че нас няма да ни има тогава… – Не "жалко", а "защото".

  • 12103

    -ДА пръдна ,или да не пръдна? мислеше си мъжът с разстройството в градския автобус!!!

  • 1926

    Трима приятели отишли в бордей, но там имало само една свободна жена. Влязъл първият. След известно време излязъл и другите двама го попитали: – Е, как беше? – Не беше зле, но моята съпруга е много по-добра в леглото. Влязъл и вторият, а когато излязъл, казал: – Хубаво беше, но с моята жена е много по-интересно! Влязъл най-накрая и третия. Когато излязъл, казал: – Прави бяхте момчета! Напълно съм съгласен и с двама ви!

  • 3371

    който иска да му мирише на хубаво да не е дошъл да учи химия, а да е станал лесничей само да обикаля по полянки и горички и да му мирише на хубаво. Химически факултет на СУ – Проф. А. Добрев – Органична Химия ч. I

  • 142

    В училище учителката казва: – А сега, деца, ще изучаваме буквата "х". Иванчо вдига ръка: – Аз да кажа, аз да кажа! – Млъквай, Иванчо. Ти още за буквата "п" не си довел баща си в училище.

  • 6106

    Обичайте внуците си! Те ще отмъстят на децата ви.

  • 332

    Връща се един пияница у дома в 1.00. А на вратата жена му с тояга в ръка: – Защо се прибираш толкова късно? Виж часовника сега бие 1 часа посред нощ. Веднага идва отговорът: – Е к`во искаш и нулата ли да бие???

  • 3111

    Придружавайки по необходимост знатна възрастна дама на балет, за целите на избягване на конфуза, поручик Ржевски решил да се изпразни в ръката си. Седейки на последния ред поручикът така и направил, след което неволно изтръскал цялото съдържание напред. Спермата полетяла през всичките редове и паднала в оркестъра върху цигуларя. По време на антракта, цигуларят се жалва на диригента: – Маестро, някой се изпразни върху мен… – И правилно, свириш като путка!

  • 10248

    Двама приятели си говорят: – Жена ми много може да шие. Оня ден взе и от една стара нейна пола ми уши вратовръзка. – А пък моята от една моя стара вратовръзка си уши пола.

  • 2320

    Защо прокажените не могат да карат кола?Защото краката им остават на педала за газта.