Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 9851

    Иванчо към баща си: – Тате, класната те вика в училище. – Защо? – пита таткото. – Не знам, не съм я виждал от месец!

  • 6029

    – Може ли външният министър на една държава да е жена? – Може, ако външната политика на държавата е курвенска.

  • 7953

    "Който не танцува е…ъъъ…ренде…" Радиоводещ

  • 5703

    Един борец си кара БМВ-то, а след него карат една пожарна и една линейка. Един полицай спира БМВ-то. Вместо да отминат обаче, линейката и пожарната също спират зад БМВ-то. Полицаят се доближава до БМВ-то и иска документите на бореца. След като ги преглежда, той пита: – Абе тия двамата защо спряха след теб? Борецът отговаря: – Как защо, защото ми писна като ме спират да ме питат имам ли аптечка и пожарогасител. Ето ти аптечка, ето ти пожарогасител…

  • 1347

    Не стига, че мъжът ми умря преди десет години, ами сега и овцете ми се отровиха. Баба в репортаж, излъчен в новините на бТВ, 07.06.2002

  • 6721

    – С крака, но не ходи. С криле, но не лети. С клюн, но не кълве. Що е то? – Умряла гарга.

  • 7088

    На прием: – Госпожо, защо нищо не ядете? – Пазя талия. – Ама то, с талия като вашата… трябва мн-о-о-о-го да ядете, за да я опазите.

  • 11707

    – Ама жена, как може да ми се караш че имам любовна история със секретарката ми… ние с нея нямаме нищо общо, даже обичаме различни хора: тя обича мене, а аз – нея.

  • 7578

    Блондинка пристига в "Бърза помощ" – показалецът на едната й ръка бил целият в кръв. – Как се случи това? – попитал лекарят. – Бях решила да се самоубия… – Като се простреляте в пръста?! – Не, разбира се! Първо бях решила да се прострелям в гърдите, но тъкмо си направих пластична операция за 6000 долара. После реших да се прострелям в устата, но съвсем скоро платих 4000 долара за зъбни протези. Накрая реших, че ще е най-добре да се прострелям в ухото, но си помислих, че сигурно ще е много шумно, за това си запуших другото ухо с пръста…

  • 9591

    На южния полюс не живеят хора, само учени. Ученичка в единадесети клас

  • 6245

    Срещат се двама приятели. Единият с траурна лентичка на ревера. Другият го пита какво се е случило. – Абе остави, тъщата почина. – Е как бе, вчера я видях жената, жива и здрава, връщаше се от пазар. – Е да де, ама снощи взе да готви и както режеше лук се поряза. – И от това ли умря? – Не, застрелях я, горката, да не се мъчи.

  • 1310

    Един крайно ограничен и отчайващо глупав бездарник с отрицателен коефицент на интелигентност, както си джитка из интернет, започва да чете това…

  • 774

    – Ако дадете на брат ми един лев, ще изкукурига като петел. – А ако му дам два? – Ще изяде червей.

  • 4115

    Пуйка следотърсач надушва стопанина си от километър Заглавие

  • 11784

    Един човек спрял на бензиностанция, но докато чакал да се напълни резервоарът, забелязал покрай пътя двама мъже: единият копаел дупка, а другият я запълвал. След като погледал известно време, човекът се приближил и попитал двамата мъже какво правят. Те отговорили: – По принцип трябваше да сме трима: аз копая дупка, Родни засажда в нея едно дръвче и Майк запълва дупката. Ама Родни днес е болен и ние – к`во – да не работим ли?

  • 3000

    На оживена улица просяк спира случаен минувач: – Днес имате голям късмет, господине! В рамките на моята рекламна кампания можете да направите петдесетпроцентно намаление на онова, което мислехте да ми дадете…