Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 433

    Двама приятели поканили позната блондинка на пастичка и кафе. Тя ги попитала: – Ама това да не боли много? – Защо!? – Ами оня ден трима ме поканиха на чай и бисквити, и ми скъсаха гъза.

  • 10129

    14 признака, че гледате сериал и този сериал е латиноамерикански: 1. Може да се гледа от която и да е серия. 2. Главната героиня е бедна или по рождение или пък е лишена несправедливо от наследство. 3. Лишават я от девственост още в първите епизоди на филма или пък се отнасят лошо с нея. 4. Ако я лишават от девственост, то това обезателно става на сеното. В краен случай на разходка сред природата. 5. Винаги има много добри и много лоши герои. 6. Действащите лица обожават да страдат от редки, често неизлечими болести, например рак. 7. Действащите лица често имат загуба на паметта, внезапна бременност, неочаквани раждания, катастрофи в навечерието на сватбата и други важни събития, кома, паралич и др. 8. Болестите имат свойството неочаквано да се самоизлекуват. 9. Действащите лица често са на границата на конфликта, всеки е за другия брат, сестра, любовник, родител или дете. Много често те не се досещат дори за тази си връзка. 10. Всички са добри католици. 11. Дори героинята да е на 70 години и това да е нейната шеста сватба, тя винаги е облечена с бяла рокля и воал. 12. Сватбата не се състои ако сериала се показва само няколко месеца. 13. Почти неграмотна героиня може неочаквано да преуспее в бизнеса. 14. Нито една тайна не може да бъде разказана, без някой да я подслуша. И един признак, че това е "Дързост и красота". – Нямало ви е 8 години, връщате се, а …"всичко току що започва".

  • 6845

    На някакво гости един мъж забелязва, че жена му изчезва с домакина за известно време. Когато се връщат, той се приближава до нея: – Къде бяхте? – Ами стана ми малко лошо и отидохме той да ми даде някакви капки от домашната аптечка. – Виждам, че вече си по-добре!? – О, да, доста по-добре. – И още виждам, че той е забравил да затвори ципа на аптечката.

  • 7338

    – Е, Червена шапчице, ще те ям! – казал пияният парашутист и загризал червената си барета.

  • 6268

    Щирлиц си плуваше, когато видя чифт жълти очи във водата. – Мюлер! – помисли си Щирлиц. – Отчасти… – помисли си крокодилът.

  • 8250

    Зетят се прибира вкъщи и казва на тъща си: – Я, плювай по лявото ми рамо веднага! – Защо бе зетко, как така ще плювам по тебе? – Бях на лекар и ми предписа да си разтривам рамото със змийска отрова.

  • 8974

    Чиновник пита колегата си в канцеларията: – Вече обяд ли е? – Не, едва единадесет часа. – Значи стомахът ми избързва…

  • 12009

    Едно дете пита маика си кой е Роналдниньо? Тя отговорила-вчера ония дето ни изръфа паркета!!!

  • 1103

    Руснаците са форсирали Дунава с дървени надуваеми лодки. преподавател по военна история

  • 5172

    Българската конница се състои предимно от коне!

  • 5663

    "Голямото друсане на Балканите" Заглавие във вестник след земетресението в Турция.

  • 3435

    Две дечица си говорят: – Баща ми все ми казваше: "не ходи в парка по тъмно, че какво ли не може да видиш…" – А ти отиде ли в парка? – Да. – И какво видя? – Баща ми…

  • 7236

    Майка към малкия си син: – За какво си домъкнал тази костенурка? – Искам да проверя дали ще живее триста години!

  • 3127

    Тук почива трудът на готвача! Надпис в тоалетна

  • 11131

    Иванчо видял как батко му качва приятелката си в колата и се метнал скришом в багажника, да види къде ще ходят. Спрял баткото на една полянка, слезли с приятелката си и той я попитал:– Ще ми дадеш ли? – Не – отговорила тя.– Пак си помисли, ще ми дадеш ли?– Не.– За последен път те питам …– Не – отсякла тя, а баткото на Иванчо казал:– Щом е така, ходи си пеш.На другия ден Иванчо качва Марийка на колелото и – на полянката.– Марийке, ще ми дадеш ли?– Да.– Пак си помисли, ще ми дадеш ли? – Да.– За последен път те питам … – Да – казала тя, а Иванчо въздъхнал:– Щом е така, вземай колелото, аз ще си вървя пеша.

  • 1297

    "Моцарт е написал "Малка нощна лампа". Прочетено в ученическа контролна работа