Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 6222

    – О, господине! Сега всичко ми е ясно! – казва лекарят на своя пациент. – Вие страдате от клептомания – болезнена склонност към крадене. – А какво ще ми предпишете против нея? – Засега нищо. Като начало ми върнете химикалката.

  • 8704

    Оженили се мравката и слона, но след първата брачна нощ слонът починал. Какво да прави мравката, като млада вдовица трябвало да го погребе. Почнала да копае гроб и си говорела: – Ех, горката аз, една нощ удоволствие а после цял живот гроб копаеш.

  • 4565

    Танкът, това е силно противотанково средство.. Военен

  • 4296

    – Мамо, мамо! – вика разплакан Иванчо на майка си – тате ме наби два пьти! – Защо бе, моето дете? – Ведньж защото му показах бележник пълен с двойки и ведньж защото му казах, че е неговия като е бил ученик!

  • 12108

    В едно село варили РАКИЯ.Дошъл царят,който по традиция идвал всяка год.за да ги опитва.По право трябвало ако ракията била лоша да,я задържи за да , я свари неговия слуга на ново.А ако била добра да,я остави.И пил-пил направо се олял.Селяните казали: Ей,царю велики!До кога ще пиеш от нашата велика ракия? А той казал: Докато открия проблема `и.

  • 4079

    Сега ще отворя вратата и един по един ще ви изхвьрля през прозореца. Учителка по химия в 91 НЕГ.

  • 6941

    Знаменосецът мечтае да го вдигне поне още веднъж!(знамето) Из съчинение на седмокласник

  • 11454

    – Моят син моли за ръката на дъщеря ви! – Какво? Той няма ли си ръка? – Има си, но е изморена вече.

  • 9148

    Мъжът се прибира рано сутринта и жена му го удря с дебело дърво. Когато мъжът идва на себе си, жената му казва: – Извинявай, скъпи, че те ударих. Бях забравила, че си нощна смяна на работа…

  • 11221

    Сега заради господина по История имам дупка! Учителка

  • 4388

    Шефът на борците им казал: – Утре ще ходим на "Сватбата на Фигаро", така че се пригответе както трябва! На другия ден борците се появили в офиса костюмирани и всички носели кой торта, кой някакво пакетче. Като ги видял шефът им се развикал: – Как може да сте толкова тъпи?! Не отиваме на никаква сватба. "Сватбата на Фигаро" е опера! Къде сте ги помъкнали тия торти и подаръци!? – Хайде, не бъди строг шефе! – помолил счетоводителят. – Миналата година като ходихме на "Лебедово езеро", ти що си беше взел въдицата?

  • 6621

    Учителката пита Иванчо: – Кой е коренът на думата кокиче? – Луковицата, госпожице.

  • 8176

    Попитали един американец: – За колко време можете да научите китайски? – За около пет години. Попитали един руснак: – За колко време можете да научите китайски? – Ако се напрегна, мога за една година. Попитали студент от българско ВМЕИ: – За колко време можете да научите китайски? – Дайте конспекта и ми се обадете утре.

  • 3925

    Мъж отива при лекар на профилактичен преглед. – Пиете ли? – Не! – А пушите ли? – Не! – Не ме гледай с тази идиотска усмивка, пак ще ти открия нещо!

  • 10654

    Вози се една мутра по околовръстното шосе и вижда една проститутка.Спрял той отворил вратата и я попитал: – Колко ма? – Еми… отпред 15, а… отзад 20! А мутрата и казал: – Ах мама ти стара… значи на тия отпред по 15, а на мен 20,ааа!

  • 11512

    Колежке, среден задоволява ли Ви? Преподавателка в СУ