Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 4142

    Две деца си стоели на плажа и момченцето казало: – Марийке, като порасна искам да се оженя за теб! А момиченцето казало: – И аз искам, но не може, защото всички от моето семейство са женени за роднини, например мама се е оженила за татко, баба за дядо и т.н.

  • 4788

    Семеен разговор: – Скъпи, снаха ни ходи с чужди мъже… – Това си е нейна работа. – Ама тя изневерява на сина ни! – Това си е негова работа. – Ама тя изневерява и с тебе! – Това си е моя работа. – Скъпи, ами аз… – Това си е твоя работа.

  • 11958

    Изгладнял човек влязъл в ресторант и си поръчал супа, но поръчката му много се забавила, а той умирал от глад. Докато чакал забелязал някакъв мъж, който четял вестник, а пред него на масата имало пълна чиния с чорба. Скришом гладният взел паничката и изял чорбата, но що да види!?! На дъното на купичката имало паднало гребенче със сплъстени косми! Човекът веднага си изповръщал червата обратно в паничката, а онзи, от когото бил взел супата, свалил вестника и попитал: – Господине и Вие ли стигнахте до гребенчето?

  • 4005

    – Взе ли си тази сутрин рибеното масло? – Да, мамо! – Пълна супена лъжица, нали? – Аз, знаеш ли, не можах да намеря лъжиците и използвах вилица…

  • 10411

    – И така не е зле. – казал зетът, след като хвърлил камък по кучето, а улучил тъщата.

  • 451

    Пубера е човек, който се държи като бебе, когато с него не се държат като с възрастен.

  • 3164

    – Черните котки носят ли нещастие? – Зависи, дали си човек или мишка.

  • 6188

    Водят деца на посещение в зоологическата градина. Спират пред клетката на слоновете и ги питат: – Деца, какво животно е това? – Слон, слон, слон – отговарят всички. – А как го познахте? – По хобота и големите уши. Спират пред клетката на жирафа. – Деца какво животно е това? – Жираф е. Жираф е! – Как го познахте? – По дългите крака и дългата шия. Стигат до клетката на маймуната. – Деца, а това животно какво е? – Това е интернет маниак, госпожо – вижте има мазоли от седене на дупето си и очите му са зачервени.

  • 10650

    – Знаеш ли, този филм наистина е направен съвсем по книгата. Заспах точно на същото място.

  • 196

    Мъж се прибира на разсъмване след нощен запой и жена му: – Как може така? Цяла нощ не съм мигнала, за да те чакам! – Ти какво? Да не мислиш, че аз съм спал?!

  • 1331

    Млада двойка е на излет. Момичето е видимо отегчено. – Какво ти става? Имам чувството, че ти е досадно, а тук е толкова хубаво! – Лесно ти е на теб. Ти си тук с мен. Обаче аз съм с теб.

  • 8382

    В кабинет "Сексолог". – Ох, от 5 години насам не изпитвам никакво удоволствие от секса… – оплаква се пациентка. – Легнете на кушетката – да проверим. Извършена е практическа проверка. – Сега изпитахте ли удоволствие? – Не. – отговаря жената. – Хм! Интересно! Нека и колегата да провери! Идва колегата от съседния кабинет и също извършва проверка. – Сега изпитахте ли удоволствие? – Не!!! – Но това е ужасно! Вие сте направо за сексолог! – Защо – вие какви сте? – Не виждати ли? Бояджии!

  • 1991

    Старшина отива за риба. Вади въдицата, отваря буркана с червеите и командва: – Трябва ми един доброволец. Две крачки напред!

  • 8314

    Татко, виж как са се намръщили панталоните ти Хлапе

  • 5251

    "Ако продължаваш толкова много да ми знаеш, ще те изпитам на каквото незнаеш и ще ти пиша каквото аз си знам." Учителка по англ. език СОУ "Цар Симеон Велики" – гр. Видин

  • 6917

    Седем милиона души имат щастието да живеят в България, а останалите хора по света, нямат това щастие, но пък имат всичко останало.. Надпис в тоалетна на училище