Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 4641

    Абе аз за на кого говоря, на ония дето го духа отвън. Учителка по математика

  • 7273

    Разговор между приятелки: – Как ти харесва новият ми мъж? – Ами хубав е, интелигентен, всичко му е наред… само да не хъркаше толкова.

  • 7566

    Въпрос: Джудже, фея, честен адвокат и полицай седяли на една маса, на която имало банкнота от хиляда долара. Изведнъж светлината изгаснала. Когато след малко запалили лампата, банкнотата била изчезнала. Кой я е откраднал? Отговор: Полицаят, много ясно! Всеки знае, че джуджета, феи и честни адвокати няма!

  • 12007

    Майката към детето: -Защо не ядеш, нали каза, че си гладен? -Ти да си виждала вълк да яде спанак?

  • 9451

    Китай предлага военна подкрепа на САЩ в борбата против тероризма. Взето е решение китайски войски да навлизат в територията на Афганистан на малки групи от по два милиона души…

  • 3940

    Как може да се хакне най-лесно компютър? Отговор: Като го полееш с една кофа вода.

  • 1279

    Молитва: Господи, моля те… толкова обичам жена си, че ако е възможно, ако трябва да я боли глава, нека мен да ме боли. Ако трябва да я боли зъб, то нека мен да ме боли. И ако трябва да остане вдовица… нека аз да остана.

  • 2155

    Седи поручик Ржевски и пише нещо… Влиза полковника: – Поручик, какво пишете? – Ами съчинявам химн за нашия полк… – Нима? Дайте да погледна… Но това са само псувни! – Но защо… Ето тук във втория стих има думата "знаме"…

  • 1093

    Двама приятели си говорят и единия пита: – Ти какво би направил, ако спечелиш милион от тотото? – Половината ще го дам на теб! А ти какво би направил? – А аз бих ти казал "благодаря".

  • 1620

    – Донесох ви моята първа пиеса! – А какъв е сюжетът й? – Тя го обича, а той обича… – Друга? – Не, нея. – О, най-после нещо оригинално!

  • 9059

    На габровец му дошли гости. Постояли, поприказвали. По едно време домакинята подсетила мъжа си:– Няма ли да предложиш на гостите нещо освежително?– Разбира се! – отвърнал габровецът.И отворил широко прозорците…

  • 5036

    Прибира се Киркор вкъщи и заварва Гарабед да чука жена му в спалнята. – Абе, Гарабед – започва да нарежда Киркор, – защо така бе, Гарабед! От ей-такива се се знаем, заедно сме израснали, в едно корито са ни къпали, цял живот лошо не сме си сторили… И престани да ебеш докато ти говоря бе!

  • 10353

    Дъще мамина, разбра ли, защо трябва да слушаш майка си? Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 4061

    – Панталонът ви е добре скроен, много е елегантен – какво не му харесвате? – Малко ме стяга под мишниците.

  • 2434

    Барабанист и басист направили оркестър.Започнали работа в ресторант. След няколко дена работа, барабаниста казал: – Абе колега, излез отпред и чуй как е общото звучение! Барабаниста ударил здраво барабаните и вдигнал саунда. А басиста замислено се ослушвал пред сцената. – Е, как е, ставаме ли? – попитал барабаниста. – Хм, така си и мислех. Само барабани се чуват!

  • 2597

    Разговарят хирурзи: – Чу ли, как не му е провървяло на нашия завеждащ отделение? – Още не. Да не би най-сетне да са го уволнили за бездарност? – Не, счупил си е крака. – Е, това действително е лош късмет! И сега с какво ще прави операции?