Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 9996

    Макетът не трябва да съответсва на местността, а да бъде красив…

  • 9462

    Две блондинки си стоят и си говорят. Едната казала: – Ей, как лети времето, ще трябва да си ходя вече. А другата изведнъж започналада си похвърля часовника. – Како правиш, бе, мила – попитала първата – Ами искам да видя как точно лети времето.

  • 1444

    Претъпкан автобус с много правостоящи потегля рязко. Млада жена пада в скута на младолик поп. Жената се извинява и става. След това обаче се навежда към ухото на попа и му прошепва: – Уу-хааа! Попът невъзмутимо отговаря: – Не е уу-хаа, а ключът от параклиса!

  • 6002

    Влиза поручик Ржевски в офицерския клуб и казва: – Господа! Имам две новини! Едната лоша, а другата – много лоша! Офицерите: – Казвай лошата! Поручикът: – Вселената се разширява! Офицерите: – А много лошата? Поручикът: – Ние сме все още трезви…

  • 1234

    И така, авторът ги е сожил на светлина в тъмното под лампата, за да видят приближаващата се смърт в очите си. Учителка по литература в 23СОУ

  • 8850

    В Индия всеки депутат е задължен с едната ръка натиска копчето за гласуване, а другата да вдигне, за да не може да гласува с нея Депутатски

  • 5372

    Автобиография на … (подадена при кандидатстване за работа) Роден съм на 8 февруари 1965 година в 8 без 15 сутринта в град Симитли, махала Горната. Зодията ми е Водолей с изгряващ знак Стрелец. От малък съм закърмен с народни песни и майчина кърма. Баща ми Стефан е шофьор на автобус. Два пъти е награждаван със значка "Отличник" (1963 и 1972г.) При посещението си в Симитли през 1978 година тогавашният министър на транспорта го похвалил, което е документирано и имаме снимка. Майка ми е доячка с няколко окръжни рекорда по млеконадой (1965 г. – 8769 литра, 1976 г. – 10318 литра и 1984 г. – 12652 литра). За това е удостоена със званието Герой на … (задраскано) … труд. Брат ми Цоко тренираше борба и на юношеското първенство през 1975 год. зае 14-то място в категорията си (прилагам снимка). През 1972 година постъпих в първи клас на училище "Бачо Киро". Класна ми беше другарката Христова. Не бях отличник, но не съм повтарял годината нито веднъж. През 1976 година станах пионер и бях избран за отговорник по трудовата дейност. Колективът ме уважаваше. Основното си образование завърших в гореизложеното училище през 1980 год. Средно и висше такова нямам. Оттогава работя. Сменил съм девет професии: шофьор, носач, продавач, хигиенист и други. Сега съм на свободна практика. Не съм осъждан освен за кражби. Характерът ми е кротък. Не пия много. С първата ми жена Верка се разведохме през 1987 година по взаимно съгласие. Голямо животно беше (прилагам снимка). Тя взе децата – Сашко и Дилайла. Последната си е чиста българка, ама по него време много слушахме Том Жонс. С втората жена Сия сме в развод. Деца засега нямаме. Подпис. Дата.

  • 10846

    Политически виц от комунистическо време: Двама са в командировка, спят на хотел. До тях в съседната стая други си разправят шумно политически вицове. На тия им писнало и се наговорили да ги шашнат, та да млъкнат. Единия отива оттатък и вика: – Абе, кви са тия политически вицове бе? Вие не знаете ли, че тука всичко се подслушва и записва? – Айде бе, не може да бъде. – Ей сега ще ви покажа. Навежда е към контакта и вика: – Две чайчета в тази стая, моля. Другия е вече подготвен и след малко влиза с два чая. Ония се сбъркват, млъкват веднага и всичко утихва. На сутринта нашите хора отиват да си плащат сметката. На излизане портиера им казва: – Ей, на майора много му хареса тоя номер с контакта.

  • 4540

    През пустинята пълзят две безопасни игли: – Адска жега е! – оплаква се едната. – Ами, като не си се разкопчала!

  • 10762

    Попитали Радио Ереван: – Как СДС стигна до решението, че средната заплата ще достигне 420 лева – Ами казали са им, че долара ще стане 4,20.

  • 3413

    – Келнер! Мога да споделя с тебе като специалист – тази пържола беше първо качество! – А вие майстор-готвач ли сте? – Не, обущар.

  • 7203

    Между млади съпрузи: – Преди да се оженим, ти ми обещаваше купища от злато, а сега непрекъснато мълчиш! – Мълчанието е злато, мила.

  • 4723

    -Извинете може ли гъбата? Учителката казва:-Разбира се. Но аз не ви познавам още по имена, който е "Гъбата" да излезе.

  • 235

    Едно дете имало навик да затапя всеки който му каже нещо. На една екскурзия учителите решили да го оставят при шофьора, но го предупредили да не казва нищо на детето. Речено-сторено, ала докато стоели детето казало: -Мама е слон и тати е слон, следователно и аз съм слонче. Шофьорът не се сдържал и казал: -Ами ако майкати беше проститутка, а баща ти гей? Детето помислило и казло: Щях да съм шофьор.

  • 4223

    Американска кино звезда попаднала в съда в Италия.Преди процеса провела следния разговор с адвоката си:– Ами аз не знам италиански, как ще отговарям в съда?– Няма проблем. Отговаряш на съдята само със „Si senior“ и другото остави на мене. След делото кино звездата попитала адвоката:– Всичко наред ли е?– Да, но ти каза едно „si“ в повече и сега си съпруга на съдията.

  • 10471

    Супрадин подпомага Спешно отделение Телевизионна реклама