Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 2825

    Хитлер е нападнал нечестно Полша. Изпит по история 11 клас

  • 7369

    Попитали радио Ереван: – Каква е разликата между самотната и порядъчната жена? – Самотната – това е жена, която всяка вечер си ляга сама, а порядъчната обича реда – тази вечер с един, утре с друг и така нататък.

  • 1765

    Моля, използвайте тоалетната по предназначение. Надпис в мъжката тоалетна в Спортната палата на 3-ти етаж

  • 1795

    Избягал затворник се вмъква в дома на едно семейство, завързва ги и започва да тараши по шкафовете. Мъжът прошепва на жената:– Скъпа, ако искаме да останем живи, не трябва да му пречим!– Дори и да поиска секс?– Ще се наложи да се примирим – нали искаме да останем живи?!– Радвам се, че гледаш така трезво на нещата. Докато ме завързваше, бандитът спомена, че сигурно е щял да ни убие, ако не си бил толкова симпатичен.

  • 198

    Говорят си няколко родители: – Направо съм възмутен дето еротичните предавания по телевизията са толкова късно! Не стига, че нямаме пари и децата ни не си дояждат, ами сега не си и доспиват!

  • 10871

    – Хареса ли ти снощи пиесата? – Беше ужасно! Седях на такова лошо място, че нито виждах нещо, нито чувах! – Аз бях още по-зле! Мястото ми беше чудесно и всичко виждах и чувах!

  • 11810

    Болния (с надежда): – Докторе, ще живея ли? Доктора (учтиво): – Интересува ви, дали има живот след смъртта?

  • 7540

    Внимавайте, да не правите много отсъствия, защото ще ви намалят поведението и после няма как да си го вдигнете! Учителка по история

  • 7995

    Чапай и Петка препускали на конете – гонели ги белите. Качили се на едно дърво, белите спряли отдолу. Петка шепне: – Не издържам, ще се пусна! – Трай, бе! Ще ни видят! – Е, дай поне конят да пусна!

  • 5821

    моделите малко се скачат, влизат, щракат. Връзката е като тик-так цъка малко. Химически факултет на СУ – Проф. А. Добрев – Органична Химия ч. I

  • 7674

    Обаждане до директора на цирка: – Г-н директоре, аз мога да свиря на пиано! – Всички могат. – Да, но аз мога и да пея! – Добре, де, кой не може? – Мога да ходя по въже и да танцувам! – Друго, пълен съм с такива! – Илюзионист съм! – Добре, де добре, нещо оргинално нямаш ли? – Жонглирам… – Ама губиш ми времето, бе човече! – Но, господин Директоре, аз съм кон…

  • 7323

    Лекар казва на пациентка: – Вече няма смисъл да идвате при мен. Във вашия случай медицината е безсилна – вие сте абсолютно здрава.

  • 10064

    Един полицай копаел дупка в двора си. Минал комшията му и го попитал: – За какво ти е тая дупка? – Абе ще се снимам… – Е, и? – Ами искат ми снимка до кръста. На другия ден съседът пак видял, че полицаят копае нова дупка до първата. – Сега пък защо копаеш? – Ами не съм разбрал вчера, те ми искали две снимки.

  • 5929

    Две баби си говорят и едната пита: – Гледа ли Титаник, ма Пенко? – Гледах го Митро, ама щеше да е по хубав, ако вместо Леонардо Ди Каприо играеше Брус Уилис. – Ама, Пенко, ако играеше той щеше да спаси кораба.

  • 3874

    Иванчо се прибира щастлив вкъщи: – Мамо, тате, спечелих олимпиадата по биология! – Браво! А какво те питаха? – Питаха колко крака има щрауса и аз казах – три. – Ама щрауса има само два крака? – Да, обаче всички останали отговориха "четири".

  • 3887

    Приятели пили цяла нощ, започнали да забравят за какво си говорят. Единият попитал: – Абе, за какво си говорихме преди малко? Другият след известен размисъл отговорил: – Дай жокер.