Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 6710

    В ресторанта: – Всеки ден ли сервирате такива помии? – Не, господине, в понеделник имаме почивен ден.

  • 63

    Въпрос: Защо слонът е сив, голям и набръчкан? Отговор: Защото ако беше малък, бял и гладък щеше да е аспирин.

  • 10671

    Минава един човек покрай оградата на военно поделение и слуша отвътре: – Зеленото отгоре! Зеленото отгоре! Почудил се какво става, намерил една дупка в оградата и надникнал оттатък. И какво да види: Военните садят дървета под надзора на цивилен от горското.

  • 10720

    Адвокат в съда: – Господа съдии, вярно е че подсъдимия е убил майка си и баща си, но ви моля да бъдете снизходителни към едно кръгло сираче…

  • 70

    – Нямам какво да крия, освен 50 килограма трева на балкона.

  • 2295

    Иванчо се връща мрачен от лов. – Какво, пак ли нищо? – Напротив. – И къде е тогава дивечът? – В болницата.

  • 9904

    – Докторе, защо толкова дълго ми пишеш диагнозата? Какво става? – Не се притеснявай, не е диагноза. Съчинявам ти некролога.

  • 4615

    Баба и Дядо гледат порно в късните часове по кабеларката. Цял час от екрана партньорите показват различни сексуални техники. На Дядо вече му доскучало и казал на Баба: – Бабо, гаси вече, че не мога да заспя! – Чакай, бе Дядо, чакай още малко да видя дали ще се оженят…

  • 5019

    Не говори успоредно с мен! Учителка по физика в ТБГ

  • 5270

    Жена се обажда на съпруга си от командировка по телефона и пита как е в къщата. – Ами котката ти пукна – казва съпругът й. – Ау, ама не можа ли по-заобиколно да ми го кажеш, например че се е разхождала по покрива, подхлъзнала се е и е паднала. Ех, как да е. А мама как е? – Ами на покрива е…

  • 1215

    Голямо, червено, от време на време се изпразва? Що е то? Икарус.

  • 7501

    "… и прабългарите се окопали в Онгъла и псували византийците на майка…" Учител по история

  • 11329

    Молят стар морски "вълк" да разкаже за най-страшната буря в живота му. Той се замисля за момент и казва: – Това се случи на другия ден след сватбата ми, когато хвърлих фаса на пода на хола… Беше страхотно!

  • 8317

    …всички монахи и монахини… Учителка по литература

  • 11576

    Аз бях на 19. Той на 27. Беше ми за пръв път. Казах му: – Страх ме е! Той каза: – Няма страшно! Болеше ме, течеше ми кръв, изпълних стаята с писъци…вадиха ми зъб!!

  • 9237

    Тоалетната може да се използва от нашите гости срещу касова бележка за консумация Табелка в заведение