Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 3019

    – Как е, какво ново при тебе? – Ами жена ми ми изневерява… – Попитах те – какво ново?

  • 6127

    Кетчуп – нормален! Надпис на опаковка с кетчуп

  • 11081

    Там, на Балкана, заобиколен от самодиви Ботевият герой достига кулминационния момент Класна работа по литература

  • 1811

    – Защо жените отделят толкова много време и средства за външния си вид, вместо за развитието на интелекта си? – Защото слепите мъже са доста по-малко от глупавите.

  • 5337

    Попитали радио "Ереван": – Може ли в България да избухне гражданска война? – Не – отговорили от радиото – в България всички са селяни…

  • 2871

    Учителката: – Жоро, вчера защо не беше на училище? – Майка ми роди, госпожо, вече си имам братче! – Но как така, нали баща ти от две години е на работа в чужбина? – Да, госпожо, но те си пишат! – Егати дългата химикалка! – обажда се Иванчо.

  • 5483

    Съдията съобщава на подсъдимия, че е оправдан. – Какво означава това? – пита подсъдимия. – Това ознчава, че сте свободен, понеже няма достатъчно доказателства, че сте обрали банката. – Слава Богу! Значи мога да задържа парите?

  • 7937

    Мъж отива в погребална агенция и казва: – Една траурна лентичка. – Колко да бъде дебела? – питат го. – Че то дебелината има ли значение? – учудва се мъжът. – Има, разбира се. Колкото по-дебела е, толкова повече сте обичал покойника. Мъжът се замислил и казал: – Ами я дай да изберем някакъв черен конец, че тъщата умря.

  • 4066

    това е информация от друга гледна точка и ви се стоварва като Ниагарския водопад върху главата, а вие си пеете Life is live Химически факултет на СУ – Физико-химия -Доц. Пенева

  • 8208

    – Дай си бележника! – Съжалявам,не го нося… – Нищо, дай го! Учител по рисуване

  • 9971

    Всички по окопите, а останалите след мен… Военен

  • 1696

    В кабинет "Уши, нос, гърло": – Докторе, благодаря Ви, че ми помогнахте за проблема със слуха. Колко Ви дължа? – Десет лева. – Колко, двайсет ли? – Трийсет, трийсет.

  • 6918

    Двама много пияни приятелчета пътували в една кола.Единия карал , а другия спял на задната седалка.По едно време ги спира полицай.При отварянето на вратата от полицаят шофьора пада на улицата: -Как може такова безобразие-казало ченгето. -Какво сте пили бе господине!!? -Само….едно малко…… г-н полицай. В този момент онзи на задната седалка се поразбудил и казал: И…. на мене… едно……малко….

  • 10318

    – По какво се различават любовницата, проститутката и съпругата? – Любовницата казва: "Скъпи свърши ли". Проститутката си поглежда часовника и казва: "Хайде свършвай". А съпругата казва: "Бежово. Ще боядисам тавана в бежово".

  • 3957

    Щирлиц отвори вратата и зърна насочен към себе си автомат. "Повече няма да поръчвам биренки по телефона", помисли си Щирлиц.

  • 8691

    Преди операцията доктор казва на болния: – Разбира се, упойката е безплатна… Обаче след операцията събуждаме за пари!