Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 9830

    Телефонът звъни. Зетът вдига слушалката. – Ало? … Тъща ми я няма в момента в къщи. Нещо да й предам? – Аз съм нейна приятелка… – Приятелка?! Не може да бъде! Вие сигурно сте сбъркали номера…

  • 11968

    Прибира се майката на Иванчо вкъщи и го заварва пред телевизора.Пита го ядасана: -Иванчо, абе ти цял ден ли гледаш телевизия бе?! Иванчо уверено: -Мамо ти как можа да се усъмниш в мен, естествено че не само гледам телевизия, от време на време сядам и пред компютъра!!

  • 5589

    – Свидетелю, познавате ли подсъдимия? – Да, ваша светлост. Ние с него работехме в една банка. – Кога беше това? – Датата не помня, но помня, че беше на разсъмване, около три часа…

  • 7300

    Двама наркомани седят на пейките пред НДК и гледат движението по улицата. По едно време минава тролей. – Тва пък какво е? – пита единият. – Това е автобус, на който му изневерява жената… – отговаря вторият.

  • 7158

    – Татко, как се е казвала тъщата на Адам? – Адамовата тъща ли? Той не е имал тъща. Нали е живеел в рая!

  • 3386

    Колеги, тук трябва да се мъча докато стигна до удоволствието…в Германия като бях на специализация, направо ми го вадеха готов и започвах да работя по него Асистент – ТУ – София

  • 779

    – Докторе, елате до нас да прегледате жената!– Какво й е?– Не знам, но е толкова слаба, че трябваше да я занеса до кухнята, за да ми приготви закуска.

  • 5725

    – Помолиха ме да напиша препоръка за бившата ни служителка. Написах, че е неграмотна и дръзка. Иска ми се да напиша и нещо положително? – Ами добави, че има добър апетит и обича да си поспива до късно…

  • 8608

    Пациентка казва на лекаря: – Докторе, имам чувството, че съм наполовина глуха… Докторът: – Много ви моля, да не ме занимавате с глупости. Човек или е глух, или не е глух. – Ама, моля ви, проверете ако искате… Докторът я слага на един стол, отдалечава се в ъгъла на стаята и шепне: – Четиридесет и четири.. Тя повтаря: – Двайсет и две…

  • 3970

    След 50 години, човек си ляга с Вазов! Учителка по литература

  • 5208

    Габровец показва апартамента си на своите гости и казва: – Това е стаята ни за музика. – Но тук няма никакъв музикален инструмент? – Вярно е, но оттук най-добре се чува радиото на съседите.

  • 848

    Въздуха не работи! Надпис на колонка за въздух на бензиностанция Шел

  • 9582

    – Докторе, лекарството което ми предписахте го вземах все три пъти по едно и до вечерта го свърших. Сега какво ще ми предпишете? – С духове не разговарям.

  • 808

    Няколко неща, които шофьорът не трябва да казва, ако вози нервни пътници: – Пак не ми бачка спирачката… – Странно – въртя кормилото на една страна, а колата завива на друга. – Не трябваше да пия толкова водка преди закуска. – Някой обърна ли внимание – един полицай ли прегазих или двама? – Ау! Всичко пак започна да ми се раздвоява! – Вижте каква гледка отляво! Толкова е готина, че чак ми се отщява да гледам напред. – Някой ще подържи ли кормилото докато подремна? – Мотора пак гасне! – Чувате ли музиката? Не?! Как така не? – Защо дърветата растат насред шосето? – Е, ще полетим ли?

  • 1969

    Върви милиционер и гледа пред него един чете "Работническо дело" и псува – "да еба таз шибана държава"… Милиционера го арестува и води при началника като си мисли да "набере точки". Началника му пита гражданина: – Ти защо псуваш държавата бе? – Как да не ги псувам, виж какво правят тези американци във Виетнам. Началника доволен от отговора, вика подчинения: – Ти защо не си разбрал за коя държава псува, а ми го водиш да ми губиш времето – три дена арест. Излизат гражданина и милиционера и последния мърмори: – Е каква стана тя, аз те водех теб да те арестуват, а аз ще седя в ареста. Гражданинът: – А аз като ти казвах "да еба таз шибана държава", ти не ми вярваше.

  • 9887

    Лекар отива при свети Петър и му казва: – Моля ти се, свети Петре, пусни ме в рая! – Какъв си бил на земята? – Лекар. – Оо, ти си бил наш човек. Наш доставчик. Влизай!