Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 6342

    На главна визитация с всички лекари, сестри и стажанти, професорът след като се осведомява за състоянието на даден болен казва: „Сантрапо“. Това се повтаря при няколко болни. Един от стажантите пита един от лекарите:– Каква е тази диагноза? Досега не съм я чувал нито сме я изучавали.– Сандък, трап, поп!

  • 9663

    Върви си лъвът из гората, а насреща му лисицата плаче. – Защо плачеш? – Заекът ме излъга и ме наеба… – Гледай го ти! – казал лъвът и продължил. Среща вълка – и той плаче. – Какво ти се е случило? – Заекът ме излъга и ме наеба… – Виж го ти хитрецът! Продължил нататък и среща мечката – също плаче. – Какво е станало, защо плачеш Мецо? – Заекът ме излъга и ме наеба… – И тебе ли? Ще я видим ние тая работа! Продължил нататък лъвът и гледа – заекът стои до една дупка и мисли. – Абе Зайо, ти цялата гора си наебал – бива ли такива работи? – Остави се лъвчо, това са бели кахъри. Тука в тая дупка има злато, а аз не мога да го стигна, ащото са ми къси лапите… – Къде, къде – казал лъвът, навел се и бръкнал в дупката с лапи. – Ах ти хитър заек!

  • 8810

    Дете пита баща си: – Абе тате, съседа от ляво взима 320лв. заплата и едвам свързва двата края. Съседа отдясно взима 220лв. и яде хляб и сол. А как ти като взимаш 180лв. имаме всичко – уиски, луканки и т.н.? – Ами много просто тати. Имам магическа пръчка и като махна всичко се оправя. На другия ден детето казва: – Абе тати, цяла нощ махам, ама нищо не става? – Каза ли вълшебните думи? – пита бащата. – Да бе. Абракадабра, нали? – Не бе, тати! "Документите и талона за проверка!"

  • 3241

    Една брюнетка казва на друга със завист: – Добре са си блондинките! – Защо? – Ами, защото не ги заплашна мозъчен удар!

  • 1920

    Малко момченце пита приятелчето си:– Пешко, твойте родители плашат ли се от анимационните филмчета, бе?– Не, разбира се.– А моите се плашат, щом почне някое анимационно филмче и бягат в спалнята, завиват се през глава и се тресат от страх!

  • 6844

    умножаваме по 1, което не го пишем, понеже е 1. Химически факултет на СУ – проф. Борислав Тошев – Физикохимия II ч.

  • 8208

    – Дай си бележника! – Съжалявам,не го нося… – Нищо, дай го! Учител по рисуване

  • 10809

    – Госпожо, ама в учебника по история пише друго… – Не ме интересува! Аз съм историята в това училище! Г-жа Кутева, учителка по история в НПМГ

  • 449

    "Дегустатор, това е професионален пияница, а алкохолик е медицинското му название" Bодещ в радио "Велико Търново"

  • 5527

    Животът е като стълба в кокошарник – къс и осран!

  • 1942

    Тази нощ се помина дълбоко уважаният от всички Жан-Люк, квартален активист, участник във Втората световна война, инвалид 150%, ……. прочетено в некролог в селото Waimes – Белгия

  • 11491

    – Как се казваш? – Шаро. – Това пък що за име е? – Ами родителите ми искали да си имат кученце…

  • 707

    Победител нямаше и в двубоя САЩ – Чехия, завършил 3:2. Спортен коментар по Нова телевизия

  • 2909

    – Скъпи, ще ти кажа тези две думи, които завинаги свързват двама влюбени… – Кои? – Бременна съм.

  • 4223

    Американска кино звезда попаднала в съда в Италия.Преди процеса провела следния разговор с адвоката си:– Ами аз не знам италиански, как ще отговарям в съда?– Няма проблем. Отговаряш на съдята само със „Si senior“ и другото остави на мене. След делото кино звездата попитала адвоката:– Всичко наред ли е?– Да, но ти каза едно „si“ в повече и сега си съпруга на съдията.

  • 7362

    При врачката: – В най-скоро време на пътя ви ще се появи един човек, господине! – А как ще изглежда? – Малък, безпомощен, без коса и с тегло около 3 кг и половина…