Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 1482

    Ша та размятам като поп бъклица, ша та размятам. майор от под. 32990

  • 9783

    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

  • 11922

    Вечер. Сервитьор отива до масата в ъгъла на ресторанта и казва на клиента: – Някъде съм ви виждал? – Абсолютно вярно – нали тази сутрин поръчах супа топчета, която още очаквам.

  • 7265

    – Погледнете тук! Не виждате ли, че приемното ми време е до шест вечерта? – Виждам, докторе, но кучето, което ме ухапа сигурно не знае да чете!

  • 526

    Младо семейство дълго време си нямало деца. Един приятел го посъветвал да отидат в града и да запалят в катедралата свещ. След няколко години наминал да ги навести. На прага го посрещнали пет дечица. – Къде е майка ви? – В родилния дом. – А татко ви? – Отиде в града да угаси някаква проклета свещ…

  • 6658

    В математиката няма за запомняне!Има да се разбере и да се помни! Учителски

  • 4670

    На политзанятие: "Американските агресори се опитват да се намесят във външните работи на СССР по целия свят…"

  • 6740

    между Ti2O3 и TiO4 само мене ме няма като стехеометрия Химически факултет на СУ – Физико-химия -Доц. Пенева

  • 11090

    – Деца, какво е открил Архимед докато бил във ваната? – пита учителката по физика. – Ами, сапуна сигурно!

  • 3095

    Старец пита малко момченце: – Как се казваш? – Ники! – А, какъв искаш да станеш, когато порастнеш? – Космонавт! – Обичаш ли бонбони? – Ники! – Ти да не си олигофрен, бе? – Космонавт…..

  • 9151

    Учителят пише забележка на своя ученичка: "Марийка говори много!". На другия ден момичето връща бележника на учителя си. Баща й е написал: "Да бяхте чули майка й!".

  • 176

    – Мислиш ли, че пушенето ти действа добре? – Убеден съм. Веднага, щом запаля цигара, майка ти излиза.

  • 7267

    Няма начин да има начин! Ламбушка Гоцева, учителка в МГ – Благоевград

  • 1091

    – Животът е като стълба на кокошарник! – Защо бе? – Защото е къс и осран.

  • 10638

    Срещат се двама приятели: – От кога не си ходил на театър? – пита единият. – Откакто започна по телевизията шоуто "Парламентарен контрол". – Толкова ли ти харесва? – Страшно е! И не мога да се начудя защо го играят на празен салон!

  • 763

    Секси студентка отива при колега да учат заедно за изпит.Минава час, два студентката казва срамежливо:– На мен ми е нещо много топло.– Ми съблечи си блузката. – отговаря колегата.И така докато не останала само по бельо. И пак последвало :– На мен все още ми е много топло.Младия студент въздъхнал и казал:– Е, добре ти си се съблечи и си учи спокойно, а аз ще излезна.От другата страна на вратата студентчето поглежда през ключалката и възкликва:– Ох, да ми падне тази…