Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 7809

    Началник на полицейско управление събрал подчинените си и им казал: – Ще ходим на "Сватбата на Фигаро". Купете подаръци, за да не се изложим. От подчинените му се чул глас: – Шефе, да не стане като миналия път с харпуните и въдиците на "Лебедово езеро"!

  • 8877

    Пиян спира такси на улицата: – Свободен ли си? – пита той шофьора. – Да – отговаря таксиджията. – Тогава излез да потанцуваме!

  • 8841

    На луната живеят лунатици. Съчинение на третокласник.

  • 7591

    – Скъпа, имала ли си друг мъж преди мен? – Не, кълна се в децата си!

  • 3589

    Не си мислете, че не виждам без очила само, защото са шест диоптъра.

  • 2698

    Сватба на наркомани. Кумът пита: – Всички ли си уцелиха вените? – Да-а-а! – Тогава наздраве за младоженците!

  • 5821

    моделите малко се скачат, влизат, щракат. Връзката е като тик-так цъка малко. Химически факултет на СУ – Проф. А. Добрев – Органична Химия ч. I

  • 474

    Иванчо и Марийка са сред природата. – Марийке, намерих четирилистна детелина. – Иванчо, това означава, че ние скоро ще се оженим. – Така ли? Аз винаги съм мислил, че четирилистната детелина носи щастие…

  • 7305

    Говорят си двама приятели, и двамата по професия наемни убийци. – Абе слушай, мисля си нещо… Ти например, мен можеш ли да ме убиеш за пари? – Ама братче! Как можеш да говориш такива неща! Че ние с тебе сме като родни братя! Тебе без пари ще те гръмна!

  • 1863

    надпис на сергия- ПЪПЪШЕ (по-късно поправено на: ПЪПЪШИ)

  • 6346

    – Скъпи, вчера оставих две бутилки водка в хладилника, а сега е само една. Защо? – Ами… защото не съм я видял.

  • 3832

    Бизнесмен поръчва на агенция организирането на рождения си ден в двора на къщата. – Искам да присъстват жена ми и любовницата ми, но в никакъв случай между тях да не стане скандал. – Добре – отговарят му от агенцията, – това е възможно. Какво ще кажете, ако ги спуснем на празника с парашути, които няма да се отворят?

  • 8627

    "Славяните ловяли риба и други горски животни…" Кандидат-студентска работа:

  • 9244

    Отворили голям универсален магазин в гората. На щанда за хранителни стоки имало нов продукт, който бил голямо чудо и всички животни се редяли на опашка, за да видят какво представлява… Решил и заека да провери – какво е това нещо Жгмуди, за което всички животни в гората говорели. Станал много рано и отишъл до магазина. Но какво да види – опашката – километрична. Чакал, чакал и вечерта тъкмо да му дойде реда и магазина затворил. Отчаял се заека, но желанието му да види какво е това чудо било огромно и той станал още по-рано на другия ден. След дълго чакане най-накрая му дошъл реда.– Един килограм Жгмуди моля! – казал заека на магазинерката.– Съжалявам, но Жгмудите се продават само в непрозрачно пликче, не са на килограм.– Добре дайте ми едно пликче тогава!Щастлив заека взел пликчето, с огромното нетърпение да разбере какво е това. Поразмислил, но решил първо да го занесе при жена си и малките зайчета, за да видят заедно изнената. Прибрал се и още от вратата се провикнал:– Жена, деца, добрах се, взех ги най-накрая тия прословути Жгмуди!Всички се скупчили нетърпеливо около него и заека разтворил пликчето…И какво да видят… Жгмуди!

  • 6899

    Ако искате да видите истинския образ на Алеко Константинов, погледнете Бай Ганьо отзад! Кандидат студентка.

  • 10004

    От кенийския зоопарк е избягал орангатуна и се e скрил в тълпата.