Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 4490

    Вървели си мравката и слона заедно, и по едно време слонът стъпил върху нея. Веднага почнал да й се извинява: – Извинявай, мравке, аз без да искам… Мравката се отупва от праха и му вика: – Е, няма нищо, можеше и на мен да ми се случи.

  • 873

    "Хилиш се като първата ми любовница!" Учител по музика в НТБГ,София

  • 11945

    Между приятелки: – Взе ли си шофьорския изпит? – Не знам, инструкторът още не е дошъл в съзнание.

  • 3812

    – Господине, вашата съпруга се дави, направете нещо!… – Аз вече го направих, почерпих с водка спасителите и те сега са гроги.

  • 7255

    Мъж е на очен доктор: – Докторе, зрението ми започва да отслабва. – Да, ще трябва да правите упражения за очите всеки ден по един час: да ги движете нагоре-надолу, наляво-надясно, може в произволен порядък. – Всеки ден по един час? Но това е адски скучно. – Няма проблем, ще ви дам видеокасета, кояото силно ще облекчи тази процедура. – Че какво има на тази касета толкова специално? – Нищо особено. Просто на нея е записано тичането на голи жени с голям бюст.

  • 4945

    Зъбите са ти толкова зле, като че ли си захапала снаряд. Зъболекарка към пациентка

  • 5660

    Заповед във фирма:„От утре не приемаме болнични листове! Щом сте могли да се занесете до доктора, ще се донесете и до офиса!“

  • 3296

    – Келнер, донесете ми, ако обичате, телефонният указател на града. Искам да намеря един адрес. – Съжалявам много, господине, но ние нямаме телефонен указател. Вземете книгата за оплаквания. Там има почти всички адреси на жителите на града.

  • 8129

    "Бог е създал мъжа преди жената, за да му даде възможност да каже няколко думи."

  • 9258

    Двама финландци решили да поркат. Купили си 5 каси водка. Поркали един ден. Поркали два дни. Пили и на третия. На четвъртия ден единият рекъл на другия: – Абе тая водка вече не ми изглежда толкова гадна, като през първия ден. – Е-е, наду ми главата. Ще пием или ще си приказваме?

  • 789

    СССР, 60-те години. КГБ. Телефонът звъни: – Ало, КГБ ли е? – Да. – Обажда се Иван Сидоров. Избяга ми папагалът. – Ние сме КГБ, а не зоопарк! За какво ни се обаждате? – Искам да кажа, че не споделям политическите му възгледи!

  • 9657

    Ученикьт мете двора в час по биология! Забележка в бележник

  • 7096

    – Госпожице, някой казвал ли Ви е, че сте много красива!– Не!– Я! Ама много честни били…

  • 9281

    Изпратили две кучета – Лайка и чау-чау, и една блондинка в космоса с важна мисия. От контролния център викат Лайка: – Лайка! – Бау-бау. – Натисни червеното копче! След един час викат Чау-чау: – Чау-чау! – Бау-бау. – Натисни зеленото копче! След три часа викат блондинката: – Ало, блондинката! – Бау бау? – К"во лаеш ма? Нахрани кучетата и не пипай нищо!

  • 2624

    В ресторанта: – Съжалявам, господине, но не пускаме клиенти без вратовръзки… – Но вътре има хора не само без вратовръзки, но и без ризи! – Ооо, навярно те вече са си платили сметките…

  • 10757

    Един габровец вика на минаващ работник: – Хей, приятел в двора ми има заровено имане, ако го изровиш ще го поделим по равно. – Ааа.. Не искам, на един друг цял кладенец направих без да открия друго освен вода.