Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 3172

    "Упражнява уригване в час по трудово" Забележка в учителски дневник

  • 5038

    – Докторе, нима във вашата болница няма лекарства за моето заболяване? – Какво говорите! В нашата болница има толкова много лекарства, че за някои от тях все още не са се намерили заболявания!

  • 8292

    – Как е синът ти? – Не е добре! Вчера му дадох десет лева да се почерпи, а той взел, че си купил стихосбирка…

  • 4546

    Преди сватбата: – Внимателно стъпвай с крачетата, че има камъчета,- нежно я предупреждава той придържайки я за лакътя. След сватбата: – Върви внимателно, тук е пълно с камъни. След няколко години семеен живот: – Къде тръгна през камънака, ма!

  • 1730

    "Датския съдия показа 3 жълти картона по един за всеки тийм." Коментар на мач

  • 12071

    Една мутра отишла в селски магазин и започнал да тормози магазинерката. Това какво е онова какво е . но на магазинерката и писнало и на един абажур казала е то ва е гъз е това искам казал. На другиа ден викнал друга мутра да се похвали за новата придобивка. Виж какъв гъз си взех от селския магазин . На другия ден мутрата отишъл в саштия магазин и поискал от колежката един гъз жената се обадила на шефа си и му обяснила какво иска мутрата . шефа казал даваи. Жената се одупила мутрата се навел погледнал и казал аа не искам го с камбанки. Момент казала магаазинерката обадила се и казал Шефе идваи тебе търсят.

  • 5437

    Системен администратор отива в казармата. Граничар. Стои на пост и чува стъпки. – Кажи паролата? Тишина. – Кажи паролата? Тишина. – Кажи паролата? Тишина. Автоматен откос. – User Anonymous Access Denied.

  • 9005

    Редник съобщава на главния: – Старшина, има дупка в чаршафа ми. – Обърни го от другата страна и заспивай.

  • 8012

    – Какво ми е докторе?– Нищо… Утре ще те изпишем. Обади се на жена си да дойде.– Не. Не. Няма нужда да я безпокоим. – Ще трябва. Някой ще трябва да прибере тялото.

  • 10887

    – Докторе, боли ме главата и спя лошо.– Ето ви рецепта, довечера ще пиете една таблетка, а на сутринта, ако се събудите, ще изпиете още две.

  • 2372

    То, колежке, има много средни неща, на които е хубаво да им обърнем внимание! Доцент в УНСС

  • 6152

    Един борец харесал мадама. Отишъл при нея и я заговорил: – Да отидем някъде заедно… – Да отидем. – Да се качим в БМВ-то… – Да се качим. – Да отидем вкъщи… Отишли в къщата на бореца и той казал: – Да пийнем по нещо… Доволен, че мадамата изобщо не се съпротивлява, дори се съгласява много лесно с него, борецът продължил: – Да се съблечем… – Да се съблечем.. – Да си легнем… – Да си легнем. – Да загасим лампата… – Да я загасим. – Виж сега как ми свети "Ролекс"-а!

  • 9497

    – Кой мъж е оптимист? – Всеки, който седи на седалката в автобуса и се мъчи да се запознае със стоящата до него права млада и красива жена.

  • 8450

    Точно преди изпита студентка седи на стълбите пред аудиторията и си преговаря материала. Пристига един колега – направо от снощния купон. Заглежда се в учебника в ръцете й и казва умно: – Аха, "Линейна алгебра"! Чел съм я. Кофти книга, главния герой го убиват накрая.

  • 11992

    …Една баба решила да седне и да почине… …Седнала и починала…

  • 6471

    Колежке, флейтата е нежен инструмент,изисква специално отношение! Диригент към оркестрантка