Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 6872

    No 10 псува бележника на No 13 Забележка в учителски дневник

  • 3158

    "Не е важно, важното е да е важно"Учителка по химмия 125 СОУ

  • 859

    -Какво е това? -Чин. -А защо е чин? Диалог в час по философия

  • 932

    Студент търси да наеме стая със сънитарен възел в центъра!

  • 10318

    – По какво се различават любовницата, проститутката и съпругата? – Любовницата казва: "Скъпи свърши ли". Проститутката си поглежда часовника и казва: "Хайде свършвай". А съпругата казва: "Бежово. Ще боядисам тавана в бежово".

  • 9980

    Оказва се, че скоростта на звука всъщност не е константа – понякога звукът се разпространява значително по-бавно. Например, това което говорите сега на децата си, ще стигне до тях чак след 40 години.

  • 2367

    Различните индивидуални различия при различните хора се проявяват различно. Ученик в час по психология

  • 8741

    Жена се кара на мъжа си, че много пие и той й казва: – Хайде да те видим колко си умна. Донесал съм един тест. Кажи две валути. – Много трудно. Долар и Евро. – Кажи две противозачатачни. – Много трудно. Мога да ти кажа десет. – Кажи две реки в Исландия. – ??? – Видя ли? Само пари и секс са ти в главата!

  • 9229

    Войник дежури на руска ядрена установка. По едно време задрямал и без да усети се облегнал на пулта. След малко запъхтян влиза командирът. Войникът сепнат козирува: – Господин генерал, разрешете да доложа: дежурството протича нормално… – Ти на това нормално ли му викаш бе, идиот с идиот! Ами Белгия къде е?!

  • 7943

    В една фирма имало един възрастен и плешив служител. Над него постоянно един млад се майтапел с неговата плешивина. Един път младия отишъл при него и го погладил по кубето и казал: – На пипане е точно като дупето на жена ми. Тогава плешивия също се погладил по главата и казал: – Да бе, прав си! Много прилича!

  • 7220

    Дежурният офицер пита редника на пост на портала на поделението: – Какъв беше този камион, който излезе пред малко? – Зелен. – Идиот! Питам те за номера му! – Номера беше червен на бял фон.

  • 1758

    Някой в строя не пее, но аз го чувам! Военен

  • 9375

    Преведете думите, които не знаете! Учителка по английски

  • 952

    Когато дойде скелетът следващия час, ще ви покажа въпросната кост. Учителка по биология

  • 5458

    Хванали млад човек да пресича нелегално границата. Граничарите го обискирали и намерили само една снимка на възрастна жена. Питали го: – Каква е тази снимка? – На тъща ми. – Защо я носиш? – Срещу носталгия.

  • 1299

    Дядо разказва на внуците си за първата си среща с Ленин: – Беше на един съботник, носехме талпи. По едно време ми писна, оставих талпата на земята, седнах на нея и запуших. Идва при мен един такъв нисичък, с каскет, и ме пита: "Другарю, вие защо не носите талпата?", а аз му казвам "Ако ти се носи, носи си я сам". – Дядо бе, това е бил самия Ленин. И после? – После дойде един висок в шинел и пита: "Какво става тук?", а този, ниския, му отговаря "Този другар не иска да носи талпите.". "Ами като не иска да носи, да ходи да реже" – отговаря високия. – Ииих, дядо, та това е бил Феликс Едмундович. И после? – Ами после рязах. До 1958 година…