Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 10571

    Интернетаджия отива на психиатър: – Докторе, имам раздвоение на личността! Почнах да получавам писма на втория ми e-mail от първия!

  • 2169

    Здрасти бе! Мишо е. Ощави ли горните неща? Отдолу, където се плува, ги намушкай и там ще предадат отдясно. Хайде чао! Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 5643

    18-и век. Стои младежът и гадае на маргаритка: – Обича ме, не ме обича… Обича ме, не ме обича… 19-и век. Стои младежът и гадае на маргаритка: – Ще ми даде, няма да ми даде… – Ще ми даде, няма да ми даде… 20-и век. Стои младежът и гадае на маргаритка: – Ще ми стане, няма да ми стане… – Ще ми стане, няма да ми стане…

  • 9810

    – Мъжо, говорих с класната на нашия син. – Какво каза тя? – Дисциплината му била образцова. – Шегуваш се? – Кротко си… изтрезнявал на задния чин.

  • 3258

    По време на репетицията балерина изпълнява пред режисьора "Умиращият лебед". – Как беше? – пита балерината след изпълнението. – Бедната птица! – въздиша режисьорът.

  • 2373

    Майка идва на гости при дъщеря си. Още от вратата започва с въпросите: – Какво става с тебе? Изглеждаш зле. – Нищо ми няма, мамо. Всичко е наред. – Ти майка си не можеш да излъжеш. На мен всичко ми е ясно, това е заради мъжа ти. – Няма такова нещо, мамо. – Заради него е, знам аз. Лягаш си вечер уморена, боли те главата, а той почва да те тормози, защото мисли само за чукане…. – Не е в това причината, мамо. – Не е в това? А, ясно. Той иска от теб да правиш всякакви извращения в секса… – Защо пък извращения? – Защото всичките са една стока. Ако не са извращения, то той иска да те чука по десет пъти на вечер… – Нищо подобно, мамо… – Не? Странно! А къде е сега тоя евнух…

  • 2408

    Това, тук долу няма да си го пипам, защото ще ми трябва за по-нататъшното развитие на действието. Преподавател по математика от 73СОУ във вихъра на решаването на задача

  • 7709

    "Някои ще играят едно полувреме, други ще играят цяло полувреме" Гаганелов, детско-юношеска школа на ЦСКА

  • 56

    После те завързаха плитките си, за да не избяга някоя от тях.

  • 3034

    Оправданието е като задника – всеки си го има и вони!

  • 9013

    "Море" е глагол, защото се вълнува… Логика на граматиката

  • 5243

    Някакво момиче стои пред сградата на военната комисия и плаче. Минаващ наблизо мъж я пита: – Какво, да не взеха гаджето ти войник? – Да! Всичките!

  • 10653

    Направили в гората яма-капан. Вървял си таралежа и без да иска паднал в нея. Паднал, ударил се и загубил съзнание. Същият ден до обяд паднали лисицата и вълка, а надвечер тъкмо паднала и баба Меца в безсъзнание, се събудил Ежко-Бежко, огледал се, почесал се по главата и си рекъл: – Бре, какви ги върша докато съм в безсъзнание!

  • 1214

    Полицай се явява на изпит. Изпитващият пита: – Какво е Михайловград? – Ами, щом завършва на град, значи е град. – А тогава какво е Козлодуй?

  • 11156

    Иване, затвори джамо, че ми фука у врато.. Учителка по литература

  • 6232

    На пътя, където скоростта е ограничена до 60 км в час полицаят спира стара кола. – Вие карахте с осемдесет километра – казва полицаят. – Ще ви глобя. – А може ли да запишете в протокола, че съм карал със сто и двайсет километра? – Защо? – За да продам тази бракма по-скъпо.