Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 7922

    Лекар посещава дома на двама болни – мъж и жена. След прегледа роднините им го питат: – Какво ще кажете, докторе? – Страхувам се – отговаря той, – че и двамата скоро ще овдовеят.

  • 20

    В музея гид обяснява на посетителите: – Това е синът на фараона, това е жената на фараона, това е братът на фараона, а това е мумията на фараона. – А мумията каква му се пада на фараона? – попитал учуден един от посетителите.

  • 2960

    И влизам в тоалетната, колеги и гледам – те си ги извадили и си ги ядат… Учител по философия

  • 8970

    Двама наркомани стоят на автобусната спирка и чакат. Автобусът се приближава, но ужасно бавно. Чакат, чакат – автобусът съвсем малко напредва. По едно време единият пита: – Абе тоя рейс ли се движи толкова бавно, или ние чакаме толкова бързо?

  • 10500

    Две момченца седят пред лекарски кабинет. Едното плаче. -Защо плачеш? – питат го. -Ще ми правят изследване на кръвта и ще ми дупчат пръстааааа. В следващия момент ревва и другото. – Ами ти защо плачеш? – На мен ще ми изследват уринатааа.

  • 1918

    Двама антрополози се заселили на различни острови в Полинезия, за да изучават аборигените. След една година единият доплувал до островът на другият и го намерил на една поляна обграден от туземци. – Как е хавата? – пита той. – Супер! Направих велико откритие! Гледай! Застава той пред аборигените посочва с пръст една палма и пита: – Какво е това? Туземците: – Мвамбаматанга! Посочва една скала: – А това, какво е? Туземците: – Мвамбаматанга! Посочва небето: – А това? Туземците: – Мвамбаматанга! Той: – Виждаш ли!? Те имат само една дума в речника! Мвамбаматанга! Другият учен: – Странно! А на моят остров "Мвамбаматанга" значи "показалец"…

  • 9369

    Искаш ли да ти пиша една чиста, кристална, призматична двойка?! Учителка в час по география

  • 10593

    "Спи в час и гледа през прозореца". Забележка в бележника от учител по физика.

  • 5292

    – Келнер, когато дойдох, ми казахте, че няма риба, а на господина там сервирате! – Вярно е, но когато вие поръчвахте другият господин ей там още не беше си върнал порцията!

  • 9580

    Aнглия и САЩ са две страни, разделени от един общ език

  • 702

    Професор към студент на изпит: – Кажете ми какви видове раждане познавате? – Преждевременно, със закъснение, неправилно. – По-подробно моля? – Преждевременно – година преди сватбата, със закъснение – три години след смъртта на съпруга, неправилни – когато вместо жената ражда съседката.

  • 6656

    -Защо откакто започна предизборната кампания времето все е облачно? -Защото БСП си избра за символ слънцето и от СДС пускат само облаци…

  • 6385

    Отровата действа бавно и продължително. Мишките умират от вътрешни кръвоизливи без да се мъчат. Надпис на отрова за мишки

  • 10097

    Ако наистина мислите жените за слаб пол опитайте нощем да издърпате завивката към себе си..

  • 5342

    Мечока и заека били големи приятели. Един ден се срещат на горската пътека и зайю е много омърлушен. – Какво става бе, заю? – Мани, мани!!! Получих повиквателна за казарма!!! – Е и кво? – Шъ ме земат!!! А аз не искам да ходя войник! – Чакай да помислим! – казал мечока и двамата седнали върху пъноевете да помислят. Седяли, мислили, седяли…. и най-накрая мечокът казал: – Виж кво! Ако ти избия двата предни зъба, ще почнеш да фъфлиш, а фъфляци в казармата не зимат!!! Помислил зайо и рекъл: – Верно, бе! Дай да го направим!!! Замахнал мечо, фраснал заека и предните зъби на заека паднали. На следващият ден мечокът седнал върху пънчето и чака заека да се върне от военното. Най-накрая го видял. Зайо тича по пътеката и подскача весело. – Кво стана бе зайо? – попитал мечокът. – Сичко мина есстра! – фъфлейки казал заекът – Дюфтабанлии не зимат!!!

  • 5070

    Мъж кандидатства за работа в БДЖ като стрелочник. Комисията го пита: – Какво ще направите, ако видите, че два влака се движат един срещу друг по релсите? – Ще ги спра със семафора. – Ами, ако семафорът се е развалил? – Ще ги спра с червено флагче. – А, ако нямате флагче? – Ще тичам за жената. Тя, горкичката, много обича да гледа катастрофи по телевизията….