Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 3306

    Мама Зайка видяла ловец и казала на зайчетата си: – Веднага да си запушите ушите! Сега няма да ни уцели и така ще се разпсува…

  • 5506

    Да не оставим неодрусана слива в нашето село! Лозунг

  • 2008

    Пациент е на преглед при доктора със силни болки в стомаха. Доктора го пита: – Какво си ял напоследък? – Ами едни миди ядох снощи… – Случайно да ти замирисаха на лошо като ги отваряше? – Ама то трябвало ли да ги отварям?

  • 1828

    Баба Илийца прибира дрехите от небесния простор… Из ученическо есе

  • 5817

    "Олигофренията във вашия клас се разпространява по бързо и от грипа!" Учителка по математика ПМГ – Казанлък

  • 5603

    Жена се върнала от работа, седнала на дивана, започнала да наблюдава как мъжът й мие пода и казала: – Знаеш ли, скъпи, директорът отново ми каза, че заради мен е готов да зареже семейството си. Но той, разбира се се шегува. – А може и да не се шегува, – с надежда в гласа казал мъжът.

  • 3184

    Полицай казва на презерватив: -Прикривай ме, влизам!

  • 5169

    – Какво става с Джон? – пита Смит свой приятел от клуба. – С Джон ли? О, след полунощ той вече лежеше под масата и все се оплакваше, че таванът е толкова нисък.

  • 877

    На някакъв купон две секретарки разговарят помежду си: – Забелязала ли си колко добре се облича Петров? – казва едната. – И колко бързо! – допълва другата.

  • 4054

    Младеж се прибира от купон. Майка му го пита: – Как беше? – Както винаги – пиене, секс… – А момичета имаше ли?

  • 11021

    Пиян пътува в препълнен автобус и се опитва да започне разговор: – Хубаво време, а? Никой не отговаря. – Май пролетта е дошла… Никой не отговаря. – А слънцето как грее… Пак никой не отговаря. – Е, като няма никой, ще се изпикая…

  • 6365

    Ей, ти отзад, ако още веднъж свирнеш, такава свирка ще ти извъртя…. Учителка

  • 1653

    Заключение от застрахователна експертиза на компютърна фирма: "Клиентът сам е виновен за повредата на компютъра си, тъй като неправилно го е използвал по време на пожар".

  • 634

    – Татко, викат те на малка родителска среща. – Как тъй малка бе? – Аз, ти и директора. – Защо? – Подпалих кабинета по химия. След няколко дни. – Татко, пак те викат. – Защо? – Взривих кабинета по физика. След още няколко дни. – Татко, пак те викат. – E, тоя път няма да отида. – Ми прав си, кво ще правиш в тези развалини.

  • 7208

    Момче пита баща си: – Татко, какво е това политика? – Ами как да ти обясня по-накратко? – отговаря бащата. – Аз съм демокрацията, защото аз печеля парите, майка ти е правителството – тя ги харчи. Ти си народът – за теб се грижим. Прислужницата е работническата класа, а малкото ти братче е бъдещето. Момчето много не разбрало, но все пак не отговорило. През нощта то отива при майка си и гледа че тя е заспала. После минава през стаята на малкото си братче и вижда, че се е наакало. Поглежда през ключалката във стаята на прислужницата и я вижда в леглото с баща си… На сутринта всички се събуждат и детето отива при баща си и казва: – Татко. разбрах що е политика! – Браво моето момче! – отговаря бащата. – Докато правителството спи, демокрацията чука работническата класа, народът е пренебрегнат а бъдещето е цялото в лайна!