Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 10734

    – Докторе, как правите толкова бързо сутрешния преглед в мъжкото крило на болницата? – Много лесно. Най-напред пускам сестрата да мине с най-късата си пола, а след нея минавам аз. На който пациент му е изпъкнало одеялото – за изписване е. На който не е – пращам го в реанимацията.

  • 8198

    По времето на хан Аспарух била развита стенографията (в смисъл, че хората рисували и пишели по стените – б.р.) Кандидатстудентски

  • 6192

    Срещат се две мутри. – Слушай, брато, жив-умрял трябва да намеря сто хиляди долара, но нито едно говедо не иска да ми даде на заем. Вече втора нощ не мога да мигна. – Защо не каза по-рано бе? – Ти можеш ли да ми помогнеш? – Разбира се! Точно вчера ми докараха от Швейцария страшни хапчета против безсъние.

  • 5848

    Готова съм, но мисля, че имам няколко дупки за запълване. Ученичка след като е написала съчинение.

  • 8279

    Гергана не се възбуждала от предлозите на везира и затова отказала да му стане жена. Ученически

  • 10780

    Не е могъл да пожъне нищо от това, което е посял, въпреки че е бил добра душа. Учител

  • 2364

    Въпрос: Колко зъба трябва да има идеалната тъща? Отговор: Два. С единия да отваря бирата на зет си, а другия да я боли.

  • 5639

    Ако не успееш, опитай пак; ако пак не успееш спри да се правиш на глупак!

  • 2205

    – Ти знаеш ли защо слоновете имат червени очи? – Не. – За да се крият в малинаците. – Ти ме будалкаш, никой не е виждал слон в малинак. – Няма и да видят. Нали са се скрили.

  • 9116

    Обява във вестник: "Търси се изгубено трикрако куче. Отличителни белези: като пикае – пада."

  • 5894

    Във влака се возят епископ и посланик. Возят се и спорят, кой от тях има по-висока титла. – На мен ми викат "Ваше преосвещенство" – казва епископът. – А пък мен ме наричат "Ваше превъзходителство" – казва посланикът. След половин час спорове, седящият в купето пътник не издържал и казал: – От нас тримата, аз съм с най-висок ранг. – Какъв си пък ти? – в един глас питат двамата. – Данъчен! – Е защо да си с най-висок ранг? – Защото като ме видят търговците и веднага викат – "О господи, пак ли си ти!

  • 3979

    Колежки,вие не разбрахте ли,че с уста ще си изкарвате хляба? Доцент по история

  • 5779

    Доктор по пътя към работа вижда едно циганче да рови едно лайно. – Какво правиш с това лайно? – Доктор. Ядосал се доктора и си казал "Ако още веднъж каже че прави доктор ще кажа на полицая". На следващия ден пак същото циганче рови в някакво друго лайно. Доктора питал пак: – Какво правиш с това лайно? – Доктор. Вбесил се доктора и казал на полицая за циганчето. Полицая го успокоил: – Утре ще мина оттам и ако ми каже, че прави полицай ще го пребия. На сутринта същото циганче ровело пак в някакво лайно. – Какво правиш с това лайно? – Доктор. – Как така доктор? Що не каза полицай? – Абе за полицай трябват две редки…

  • 3960

    Иванчо влиза в час, връщайки се с изваден зъб от зъболекарския кабинет. – Иване, къде беше? – пита учителката. – При зъболекария. – И? Боли ли те? – Не знам, зъбът остана при зъболекаря!

  • 1896

    Съпрузи се карат. Жената побесняло казва: – Да знаеш, толкова си ме ядосал, че ще ти сложа най-големите рога на света. Мъжът кротко отговаря: – На хубав човек всичко му отива, скъпа.

  • 3980

    Мръднал съм за малко! Надпис на малка бакалия в центъра на Варна