Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 237

    "- Довиждане. – Довиждане и всичко подобно." Диалог в кварталния магазин

  • 9574

    – Скъпи, вече трима мъже ми казаха, че удивително много приличам на Мона Лиза! – Така ли? Интересно защо никой още не те е откраднал?

  • 7130

    Пиян човек стигна до един блок, влиза вътре и сяда на стълбите. В това време един господин слезнал от асансьора и го попитал: – Господине, вие тука ли живеете? – Дааа. – Кажете на кой етаж, за да ви помогна? – Ами на четвъртия… – Добре елате… а коя врата? – Където и да е – все ще ме харесат. Човекът се позамислил, отворил една врата и го бутнал вътре. Слиза на входа и гледа още един пияница. – Господине, вие тука ли живеете? – Дааа. – Кажете къде, за да ви помогна. – Ами някъде на четвъртия етаж… И човекът и този го качил на четвъртия етаж, отворил една врата, бутнал го вътре и пак слезнал с асансьора. Само че, не щеш ли, долу още един препил. Писнало му и го питал: – Абе да ви се не види и вие ли живеете тука? – Да и то на четвъртия етаж… само че, ако ме бутнеш още веднъж в шахтата на асансьора ще те смачкам от бой!

  • 12050

    Един ден едно зайче си се разхождало в гората и много му се допило вода…Вървяло ли вървяло накрая видял кладенец.Но на него пишело:НЕ ПИЙТЕ ОТ ТАЗИ ВОДА ЩЕ ХЪЛЦАТЕ!!!Но то умирало от жажда и пило.По пътя се чувало:Хлъц хлъц!Пак се разхождал и видял друг кладенец на който пишело:НЕ ПИИ ЩЕ ПРЪЦКАШ!!!Но то пило и по пътя се чувало:хлъц пръц…И зайо пак му се допило вода и видял трети кладенец там пишело:НЕ ПИИ ЩЕ ТАНЦУВАШ!!!но заека пил и по пътя се чувало:Хлъц пръц ча-ча-ча…И пак зайо си вървял и пак му се допило, но той видял още един кладенец и н анего пишело:НЕ ПИИ ЩЕ ПСУВАШ!!!И той пил и по пътя се чувало:Хлъц пръц ча-ча-ча да ти е***ба майката… =)

  • 7680

    Жена пита съпруга си:– Вярно ли е, че кокошките са много глупави?Мъжът:– Така е пиленце.

  • 10978

    – Моментално ми трябват десет долара, татко! – казва малкият Ричард на баща си. – Нямаш ли някаква работа, която да свърша, за да ми ги дадеш като възнаграждение? – Нямам, сине. – В такъв случай, нямам ли право на помощ като безработен?

  • 11039

    Доста почерпен шофьор се качва в колата си. – По-добре е да се прибереш с автобус – съветва го негов приятел. – Няма да се побере в гаража ми.

  • 6262

    Общата цел на обществото е общото щастие. Учителка по история в НЕГ

  • 11551

    Между шарани: – Големи късметлии сме, че сме се излюпили без крака! – Защо да сме късметлии? – Ами, представяш ли си какъвм ревматизъм щеше да ни гони в тая ледена вода…

  • 7435

    – Сестра ти защо реши да става зъболекарка? – Каза, че обича мъжете да я гледат със зяпнала уста и облещени очи.

  • 6738

    В операта: – Татко, защо мъжът в черно бие тази леля? – Не я бие, детето ми, това е диригентът. – Тогава тя защо така пищи?

  • 12069

    Две блондинки си говорили и едната казала: О миличка кученцето ме избяга !!!!!!!! Другата отговорила : О миличка защо не сложиш обяви???? Другата отговорила: О миличка но кученцето ми не може да чете!!

  • 8112

    – Мамо, малкото ми братче от небето ли дойде? – Точно така, скъпа. – Не ги обвинявам, че са го изхвърлили оттам!

  • 7009

    Из пътеводител за стопаджии: "Вдигнатият нагоре палец е стандартният начин да попитате дали ще ви качат на стоп. Вдигнатият нагоре среден пръст е стандартният отговор."

  • 7970

    Знаете ли, че… един терапевт – това са 1024 гигапевта или 1048576 мегапевта?

  • 8044

    Върви Вълкът през гората и гледа на една полянка – Заека седи на един дънер и с един голям камък се удря между краката и вика "Оооххх… кеффф… кеффф… ооохххх..". Решил и вълкът да опита, намерил си полянка с голям дънер, взел един гооолям камък и… се ударил с все сила по ташаците – "Ауууууууу…" извил от болка вълка. Като му поолекнало тръгнал да дири Заека… открил го на полянката до дънера. Пита го Вълка: – Абе Зайо, какъв ти е кефа като се удариш по ташаците? – Кефа е като не уцелиш бе, шемет!