Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 9236

    Двама електротехници си седят на 110 kV далекопровод. Минава една бабичка и единия казва: – Бабо, я подай оня кабел там. Бабата му го носи и той казва на другия: – Ееееее, видя ли бе, тв`а е Нулата!

  • 8796

    – Къде беше вчера цяла нощ? – В женското общежитие. – И какво прави? – До сутринта чуках. – Уау! Разказвай подробно! – Какво подробно? Чуках, чуках, но нито една врата не отвориха.

  • 1955

    Срещат се двама съученици.– Как е, какво ново при тебе?– Записах се да уча медицина.– Аз пък ветеринар… Значи ще можем да се лекуваме един друг.

  • 8671

    Любовта към земята е генитално заложена у българина. (политик – БЗНС)

  • 8046

    …и тогава вместо войниците на Аспарух да наръгат бунтовниците отпред,те започнали да ги ръгат отзад.

  • 11586

    Животът е болест , която се предава по полов път и е със СТО ПРОЦЕНТА смъртен изход.

  • 11643

    "Всички яйца ще имат номерация" заглавие – в.Труд/2.Х.99

  • 722

    Борец пуснал тото и следи тегленето на тиража: – А, това го имам… А, и това го имам… Тюх, това съм го зачеркнал…

  • 2952

    Доктор преглежда болен, чеше се по главата, чуди се нещо… Болният: – Докторе! Какво ми е? – Да-а, братче, ее-е-х да-а-а…. – Ама, лекува ли се? – Ам-и-и, какво да ти кажа… Трябва да правим операция. Но веднага ти казвам, много, много сложна операция… – Ще оживея ли след тази операция? – Ще живееш ли? След тази операция? Да. Ще живееш, навярно. Но, честно казано, аз не бих те съветвал…

  • 11275

    Вървяли си слонът и мишката. Стигат един мост и тръгват по него, а той се клати и скърца. Мишката се спира и казва: – Ама, слоне, здравата трополим, а?

  • 156

    Моканина се ядосва на кучетата си и ги нахоква, че са усетили мъката на бедния човечец. Бисери и поуки от изпита по литература след 7. клас през 1998г. – Йордан Йовков – "По жицата"

  • 4358

    Милиционер се прибира рано сутринта у дома. Целият разрошен, мирише на парфюм и по яката на ризата следи от червило… Жена му го чака: – Къде беше? – На работа. – На каква работа, бе, до сутринта?! – На каква, на каква!? На засада бях. В това време от кухнята излиза тъщата и с ирония пита: – Е, и как беше? Засади ли го?

  • 7104

    Мъж разказва на доктора: – От двайсет години сме женени с жена ми, но нямаме деца. Какво ли не опитахме. – Но аз нали бях посъветвал жена ви да отиде на лечение в известен курорт – казал лекарят. – И там бяхме, цели два месеца седяхме. – Но аз вас не съм ви пращал!

  • 1849

    Мълчанието е единственото златно нещо, което жените мразят… Мери Уилсън-младша

  • 2730

    Наркоман в аптеката: – Дайте най-силния опиат, който имате! – А имаш ли рецепта? – Рецепта ли? Че аз ако имах рецепта сам щях да си го правя.

  • 5312

    Не е вярно, че всички жени са еднакви! Моята е още по-лоша!