6690
Говорят си двама приятели: – Как си? – Добре. Ожених се. – О, браво! – Не е браво. – Защо? – Тя е грозна. – Е, язък! – Не е язък. Има апартамент. – Е, браво. – Не е браво. Той изгоря. – Е, язък. – Не е язък. Тя беше вътре!
Пиян клиент чете сметката в ресторанта: 2 водки – 2.60 салата – 1.30 ако мине – 2.50 4 бири – 3.60 Вика келнера: – Какво е това "ако мине"? – Е, не мина…
Клиент си поръчва в кръчмата ракия. Отпива от нея: – Ох, отървах се! Това се повторило няколко пъти. На отсрешната маса го наблюдава слисан посетител. – Случило ли Ви се е нещо, господине? – Да. Бях при при една дама. Съпругът и дойде и да излезем от положение тя ми даде да изгладя прането. Като приключих ми плати 5 лв. и дойдох да ги изпия и да забравя този ден. – В бл. 7 ли бяхте? – Да. – На 3 ет. – Да. – С-во Боневи. – Да. Но Вие откъде знаете? – Това, което ти си изгладил, аз вчера го изпрах.
Иванчо пита баща си: – Тате, тате, какво беше това, което падна снощи във вашата спалня и където мама каза, че и Господ не може да го вдигне?
Отива един скелет на зъболекар. След прегледа пита: – Е, как е? – Абе, зъбите са ви добре, но венците…