Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 6851

    – Татко, знаеш ли кой влак закъсня най-много? – пита Гошко. – Кой? – Ами този, дето обеща да ми го купиш миналата година…

  • 10330

    …И ако цената на житото тази година е 500 тона… Г-н Иван Иванов НГДЕК

  • 8117

    Въпрос: Какво ядат снежните човеци за закуска? Отговор: Снежинки.

  • 9645

    Щирлиц седеше в немската щаб-квартира и пишеше тайно писмо до Русия. Точка, тире… Точка, тире… Другите клавиши на машината не работеха…

  • 10853

    – Аз, докторе, съм много зле. Колкото пъти пия чай или кафе винаги ме боли ухото! Какво да направя? – Пробвахте ли да извадите лъжичката от чашата?

  • 427

    След тежка катастрофа санитари носят потрошен пациент към линейката. До носилката търчи лекар и го уверява: – Не се тревожете, няма да умрете! – Да умра ли докторе? – казал пациентът – това ще е последното, което ще направя!

  • 5334

    Правителството проблеми не решава, то само ги финансира.

  • 10382

    Чочо, едно гълъбче ми каза, че са те изпитали.Колко получи? -Питай гълъбчето ,мамо!

  • 4390

    Баща се кара: – Не ме интересува, че си вече на 16 години. С този грим и с тази минипола няма да отидеш на купон. Разбра ли ме, Евгени?

  • 2249

    Запишете в тетрадките и се облегнете напред. Учителски

  • 9531

    Автобус пътува към далечно село. От задната част някой крещи на шофьора: – Ей! Капут! Карай по-бавно! Не возиш дърва! Малко по-късно същият глас: – Ей! Капут! Карай по-бързо, че ще закъснеем! Шофьорът започнал да нервничи….Отново същият глас: – Ей! Капут!… Шофьорът спира, хваща манивелата и тръгва към задния край на автобуса. На първата седалка седи една бабка, която решава да го успокои… – Капутчо, синко! Тия са се напили, не им обръщай внимание…

  • 7475

    – Вече че пием само в два случая – кълне се Вуте в кръчмата. – Само кога съм у настроение и кога немам настроение.

  • 10410

    Абе не знам разликата между шведската и руската тройка, ама в едното имаше коне.

  • 11190

    – Госпожо каква зодия сте? Учителката:– Змей – ям ученици за закуска!

  • 10708

    – Как е "пчела" на унгарски? – "Беремед". – А как е "търтей" на унгарски? – Ебенеберемед.

  • 1581

    "Нищо в закона не позволява на висшестоящ да тормози низшестоящ и обратното." Коментар по новия трудов закон