Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 5994

    Лекар преглежда пациент: – От какво ви е тази синина под дясното око и счупената глава? – От мислене, докторе. – Вие се шегувате! – Ни най-малко! Просто си мислех, че жена ми ще се върне от почивка два дни по-късно.

  • 8467

    Млада двойка прекарва приятна вечер в нощен бар. На излизане жената забелязва, че си е забравила ръкавиците и се връща, за да ги потърси. След като не ги намира, поглежда и под масата. – Извинете, мисля, че господинът, когото търсите, стои там, до вратата – казва учтиво портиерът.

  • 3357

    – Откъде имаш такъв хубав часовник? – Подарък е от сестра ми. – Но ти нямаш сестра?! – Нямам, но така пише на часовника.

  • 8374

    – Докторе, ям като свиня, работя като вол и се уморявам като куче! Какво да правя? – Отде да знам, да не съм ветеринар!

  • 4941

    – Какво правихте днес в училище? – Опити с взривни вещества. – А домашно дадоха ли ви? – Не успяха!

  • 5089

    Телефонът на рецепцията в хотела звъни. – Портиерът ли е? Елате бързо! Тъща ми иска да скочи от прозореца на шестия етаж! – Но какво мога да помогна аз? – Тоя ваш скапан прозорец не може да се отвори!

  • 7514

    Десетгодишно хлапе реве с пълно гърло. – Татко си отиде-е-е! – Не плачи, той ще се върне – успокоява го майка му. – Няма-а! Взе ми електронната игра!

  • 4970

    На мен, да ми дават пари, като на Холивудските звезди и в ушите ще си сложа зъби Учителка

  • 8022

    "А тук са хвърлени много ребьонки." Т. Живков към виден дипломат от СССР при посещение на развъдник за риба

  • 3802

    Попитали радио Ереван: – Защо краката на човека миришат? – Защото излизат от задника.

  • 1126

    – Защо Бог създал първо мъжа? – Защото е искал да започне с нещо по-просто.

  • 3342

    Шерлок Холмс: – Уотсън, виждам, че тази сутрин сте били много развълнуван. – Блестящо, Холмс! Отново вашия дедуктивен метод. – Хм… забравили сте да си обуете панталона, Уотсън.

  • 4269

    Абе, вие пак ли сте станали или само си разхождате чорапите? Учител по география

  • 4725

    Виж го тоя се е постригал като Румънеца и Енчев. Учител по история в ТЕЕ – Бургас

  • 11961

    Иванчо се прибира вкъщи след училище. Баща му го пита: – Абе, идиот с идиот, кажи как върви училището? – Ами тате, то … – Кажи бе! – Мииии … Имам седем двойки за годината … – КОЛКО ?!?! – Седем … Бащата адски сърдит : – И по какво ти е първата двойка ? – Ами по френски … – Абе, тъпанар с тъпанар, – защо имаш двойка по френски ? – Ми, тате, учителката каза да напишем четири изречения и да си направим извод. И аз пиша : “ 1. Госпожата по френски ходи с господина по български. 2. Г-жата по френски ходи с господина по математика. 3. Г-жата по френски ходи с господина по информатика. 4. Г-жата по френски ходи и с господина по физическо. “ Бащата казал : – Сине, тя е курва ! – Ами и аз такъв извод си направих и тя ми написа двойка. – Айде , прощавам ти за тази двойка.По какво е следващата ? – Амиии по математика … – Що имаш двойка по математика, бе ? – Тате, оная вика:“ Колко е 5 по 6 ?“ и аз викам : “ 30 „.“Ами колко е 6 по 5 ?“ Бащата казал : – Сине, тя си прави ташаци с тебе ! – И аз така и казах и тя ми написа двойка. – И тук си бил прав, прощавам ти. По какво е следващата ? – По география. – Как така бе? – Тате, ти знаеш ли къде се намира Африка, бе ? – Еба ли я? – Ами и аз така й казах и тя ми написа двойка. – Добре – прощавам ти. По какво е следващата ? – По биология. – Идиот !!! Как успя бе ? – Тате, даскалицата ни наредила в две редици – едната момичета, а другата момчета. Момичетата трябва да кажат женски екземпляр, а момчетата – мъжки. И една тъпанарка срещу мене вика :“Муха“ и аз викам:“Мухоебец“ и даскалката ми написа двойка … – Добре, сине, добре. Запазвам хладнокръвие.Казвай за следващата. – По ЗИП-а по география. Оная вика :“Благоевград, град ли е?“ и аз викам :“Не е – село е !“ „Е как ще е село, като завършва на -град ?“ „Ами госпожо, Козлодуй завършва на -уй, ама не е уй, нали?“ и тя ми написа двойка. – Както и да е сине . Нататък? – По физическо. Тати оня вика :“Дигнете си единия крак, дигнете си другия крак …“ „Еее, господине, аз на какво да се крепя?“ и той ми написа двойка. – А последната? – По музика. Бащата : – И по музика ли бе дебил !!!! Иванчо сърдит : – Тате след шест двойки как се пее, бе

  • 10181

    Край Дъбниците се блъскат две коли. Излизат двамата водачи и си разменят укори: – Колега, що не внимаваш – не виждаш ли, че на регистрационния ми номер пише "Лч", което значи "луд човек"?! – А ти бе, ловчанлията, не виждаш ли, че на моя пише "Пл", което значи "по-луд"?! – отвърнал плевенчанинът.