Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 6481

    В трамвая влетява маскиран и въоръжен мъж, стреля в тавана и вика: – Всички на пода! Това е обир! Давайте парите! Още на следващата спирка полицията го хваща. На разпита го питат: – Добре де, защо пък си тръгнал да обираш трамвай? Хората банки обират… – Ами грешка стана… Гледам отвън надпис – "Първа частна банка"…

  • 7986

    -Една баница и една боза. -Баницата със сирене ли да бъде? -Не, с боза… Радил Стефовски

  • 4799

    По-добре на колене пред бара,отколкото прав пред струга.

  • 1543

    Евгени Бакърджиев отишъл да тегли пари в банката, но си забравил паспорта. Касиерът му казва: – Ами тук веднъж така Васил Найденов беше дошъл без паспорт, изпя ни песента от "Адаптация", и ние му дадохме парите. Мариус Куркински пък ни изгра една пантомима. Може би и вие ще направите нещо да ви идентифицираме? Бакърджиев се почесал по темето: – Ами не се сещам… Все някакви глупости ми идват в главата… – На едри банкноти ли ще ги искате, или на дребни?

  • 11793

    Двама в леглото. Звъни телефонът. Жената вдига, говори малко и казва: – Обади се мъжът ми. Каза, че е с теб за риба.

  • 6435

    Преди избори двама си говорят: – Какво мислиш за кандидат-депутатите от нашия район? – Ами имаме късмет, че ще изберат само един от тях.

  • 766

    – Искаш ли да ти обясня квантовата теория? – Благодаря. По-добре ми обясни кинтовата теория, че нямам кинт в джоба си…

  • 9033

    Михаел Шумахер спечели победата. Коментар на Формула 1, БНТ

  • 8846

    Баща и син си говорят по полови въпроси. – Кажи, сине, какви качества търсиш в жените? – Ами… големи гърди. – Е, а за сериозни отношения? – Ами… големи гърди. – Не, питам те ако например искаш да се свържеш с жената за цял живот? – Е, чак пък цял живот… толкова големи гърди няма в природата.

  • 7067

    Баба Илйца се въртяла около кола и се опитвала да го изкара!

  • 11406

    Син се обажда на майка си: – Мамо, ще се женя! – Много се радвам, сине! – Ама да ти кажа отсега – тя е негърка… – Е, няма нищо, ние не сме расисти. – И малко накуцва, и недовижда с едното око… – Е, щом си я харесваш. – И има четири деца. – Няма лошо. – И всичките ще живеят с нас. – Нека заповядат – идвайте вкъщи. – Ама къде ще се съберем в тоя едностаен апартамент? – Няма страшно, татко ти като чуе и направо ще хване гората. – А ти? – А аз ей сега като затворя телефона, ще падна и ще умра от щастие за теб.

  • 6200

    По време на снимките на филм режисьорът казва на главната героиня: – А сега трябва да скочите от ей онази скала. – Ами ако се убия? – Няма страшно, това и без това са последните кадри, които трябва да заснемем.

  • 266

    Спомням си първата си среща с девойка. Стоим си на пейката, хванали сме се за ръце, говорим си за смисъла на живота… романтика… И изведнъж влиза старшината и крещи: – Край на свиждането! Петров – обратно в килията!

  • 1000

    Стоки и услуги от дърво. Магазин във Враца

  • 4839

    Лирическият герой на Вапцаров са селяните, с увиснали мустаци и потури, в които обаче има нещо силно, здраво и желязно… Кандидат-студентски изпит

  • 1700

    Прожектират на Сталин нов игрален филм. След прожекцията Сталин пита: – Защо мустаците на лошия герой така приличат на мустаците на другаря Сталин?! Да се разстреля главния герой, режисьора, целия снимачен екип, роднините на актьора, народния комитет за култура… – Другарю Сталин – питат от народния комитет за култура, – а не може ли на главния герой да му обръснем мустаците? – Хм… и това е вариант…