Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 2476

    – Защо някои полицаи носят автомати? – За да се пазят да не им откраднат пистолетите.

  • 12078

    Един баща програмист пита 3-годишната си дъщеричка: -Я кажи тате как вика кучето? -Бау,бау,тати! -Я кажи тате как вика котето,татиното? -Мяу,мяу,тати! -Я кажи татковото как вика кравата? -Му,му,тати! -Я кажи,татиното,мишката как вика? -Клик,клик,тати!

  • 10708

    – Как е "пчела" на унгарски? – "Беремед". – А как е "търтей" на унгарски? – Ебенеберемед.

  • 1977

    Тази вечер – "МистИрЕозна среща"! Ръчно написан афиш на бившето лятно кино в Ахтопол

  • 1065

    Ганьо е сексуален маниак – първо намига на жените, след това ги води в банята, за да им покаже какво има, а после ги пощипва.

  • 1603

    Блага сума, железни врати отваря.

  • 6314

    Един човек си стоял на пейка в градската градинка. В този момент минал униформен полицай с куче и човекът му казал: – Ей, на къде си повел тази овца? – Това не е овца, а куче – отговорил полицаят. – Не питам теб, а питам кучето!

  • 9448

    Един борец си кара мерцедеса и на един светофар го среща един с трабант и му чука на прозореца: – Какво има? – пита бореца. – Ще ми препечеш ли филийките на тостера ти, че моя се развали? – го пита този от трабанта. – Ама аз нямам тостер! – му отвръща бореца. – Е защо ти е тогава мерцедес като нямаш тостер? Бореца се ядосва и си купува тостер. Пак се срещат двамата на светофара и пак този от трабанта му чука на прозореца: – Ще ми стоплиш ли супата че ми се е развалила печката? – го пита този от трабанта. – Ама аз нямам печка! – му отвръща бореца. – Е защо ти е тогава мерцедес като нямаш печка? – се възмущава човека. Тогава бореца се ядосва и си купува всякакви уреди. Срещат се пак двамата на светофара, но този път бореца чука на прозореца на този от трабанта, човека се показва: – Какво искаш? – Няма ли да ме помолиш още нещо? – го пита бореца. – Ееее! За това ли ме изкара от банята? – се възмущава човека с трабанта…

  • 1515

    – Обичам те! Обожавам те! Загубил съм си ума по тебе! Луд съм по тебе! – Ей, най-накрая заговори като нормален човек.

  • 7614

    Мъж се върнал у дома късно през нощта и легнал да спи в отделна стая. По едно време чул жена си да вика и се втурнал към стаята й, но видял само мъжка фигура, която се измъквала през прозореца. – Два пъти ме изнасили! – извикала жената. – Тогава защо не закрещя още първия път? – В началото мислех, че си ти, но когато започна за втори път разбрах, че не си.

  • 2693

    В двореца на електричеството в Чикаго по времето, когато Алеко го е посетил било толкова хубаво, че и крава да пуснеш, очите ще и се завъртят от кеф" Учителка по литература- СОУ"Братя Каназиреви" Разлог

  • 175

    Чапаев и Петка попадат на самотен остров. Петка води дневник. – Ден първи. Ужас. Сами сме. Ще умрем от глад и жажда. – Ден втори. По-добре е. Намерихме вода. – Ден трети. И палма намерихме. Добре е. – Ден четвърти. Добре. Добре. Но няма жени. Ужас. – Ден пети. Жени няма, но интересно! Чапаев започна да ми харесва. – Ден шести. Чапаев все повече ми харесва. Направо е хубав. – Ден седми. Чапаев ме изпревари.

  • 6860

    Онлайн лечение на интернет зависимост.

  • 9593

    Знаете ли какво си мисли блондинка когато види бананова кора на пътя си? Отговор: Няма как, пак ще се пада!

  • 6769

    Лъва бил много възмутен, че животните замърсяват гората и са я превърнали на тоалетна. Наредил той да построят една тоалетна и наредил всички да ходят в нея. Един ден обаче на заека му се досрало, а горската тоалетна била много далече. Огледал се той, видял че наоколо няма никой и се изсрал по средата на една полянка. Точно свършил работата и гледа по пътечката идва лъвът. Станал заека и захлупил лайното с лапи. Гледа лъвът, че заека крие нещо и пита: – Ей, заек, ти кво правиш бе? – А, нищо, хванал съм тука една пеперуда! – Я да видя! Вдигнал ръце заека, погледнал нагоре и казал: – А, излетя! Погледнал след това надолу и изненадан извикал: – А, и се е насрала от страх!

  • 11988

    Една проститутка родила и естествено не знаела от кого е детето и го кръстила Кой Ме Е Ебал. Пораснало момчето, отишло в казарма и на първия ден на проверката командире почва: – Иванов? – Аз! –Петров? – Аз! Накрая стигнал и до въпросното момче и казал: – Момчето с мръсното име! Никой не отговаря. – Момчето с мръсното име! Пак никой. – Кой ме е ебал? – Аз!