Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 8244

    Един борец си купил джип, но джипът опирал с тавана в гаража. Борчето взело един чук и започнало да кърти тавана. А по това време от улицата минавал човек и му казал: – Спусни гумите и ще мине. А борецът казал: – Абе той не опира отдолу, а отгоре.

  • 2086

    Попитали радио Ереван може ли първоаприлската шега да мине и за коледен подарък. Отговорили: "Може, ако се износи нормално…"

  • 7580

    Тъмна нощ. Селска къща. На вратата се чука… – Извинете, дърва трябват ли ви? – Не, благодаря. И на сутринта дървата ги нямало.

  • 3957

    Щирлиц отвори вратата и зърна насочен към себе си автомат. "Повече няма да поръчвам биренки по телефона", помисли си Щирлиц.

  • 3018

    Паркетолог! Магазина се препоръчва от дружеството на паркетчиите в България! Надпис на магазин за паркет в София

  • 6642

    Гарванът си стои на клона захапал сирене. По едно време идва лисицата, взема един камък и удря гарвана, който пада на земята. Тогава тя му взима сиренето. Гарванът си мисли: "Брех как са я съкратили тази басня."

  • 6262

    Общата цел на обществото е общото щастие. Учителка по история в НЕГ

  • 3648

    Коя олимпийска дизциплина обичат да гледат змиите?Ссски сссвободен ссстил!

  • 10528

    В Москва се отворил "Център за Продажба на Мъже", който давал възможност на жените да си избират мъж по свой вкус. Центърът заемал пет етажа и качеството на предлаганата стока, т.е. на мъжете, се повишавала в зависимост от етажа – колкото по-високо, толкова по -луксозно. До тук добре, обаче, имало едно задължително условие – ако жената се качвала на някой етаж, тя трябвало или да си купи мъж от този етаж или да си тръгне. И така, две приятелки влизат в този Център. На първия етаж те виждат табелка с надпис "Продават се мъже, които имат работа и обичат децата". Приятелките четат този надпис и го обсъждат: " Ами, дада има работа и да обича деца е по-добре, отколкото нищо Но какво има по-нагоре?" И те се качват на втория етаж, където виждат тази обява: "Продават се мъже – красавци, имащи високоплатена работа и обожаващи децата". "О-о-о!", – решават приятелките, – "Какво ще има тогава по-нагоре?!" И се качват на третия етаж – "Продават се мъже – красавци, имащи високоплатена работа, обожаващи децата и помагащи в домакинската работа (миене на чинии, почистване на санитарните помещения, работа с прахосмукачка)". "Стига, бе-е-е!!!", – приятелките са в екстаз, – "Какво може да бъде по-хубаво от това? Я да видим!!!" На четвъртия етаж ги посреща реклама: "Продават се много романтични и чувствени, много верни мъже-красавци, имащи високоплатена работа, обожаващи децата, помагащи в домакинството". "Боже, дръжте ме! А на петия етаж тогава какво има??!!" А на петия етаж ги посреща кратка обява "Този етаж е празен и се използва само като доказателство за това, че на жените не може да се угоди. Благодарим ви за посещението и ви желаем приятен ден!"

  • 4763

    Един студент си кара по магистралата и по едно време го спира полицай: – Дай си книжката за проверка! Студентът казал: – Нямам, господине – аз съм беден студент и уча… – Какво учиш? – Логика, господине. – Какво е това бе? – Ами ще ви дам един пример: Имате ли кибрит? – Да. – Значи пушите? – Да. – Значи пиете? – Да. – Значи ходите по заведения? – Да. – Значи обичате жените? – Да. – Значи не сте обратен? – Не! – Ами ето това е логика… мога ли да си ходя? – Да! На следващия ден отива полицая на работа да се похвали на шефа си: – Шефе, шефе да знаете вчера ме научиха на логика! – Я, покажи ми какво е т"ва! – Ами значи… имате ли кибрит? – Не. – Значи сте обратен.

  • 9766

    Три баби си разправяли: – Моята внучка се казва Гертруда, защото дядо й беше герой на труда. Втората казва: – Моята внучка се казва Офелия, защото бях член на ОФ. Третата казва: – Моята внучка се казва Курнелия, защото аз се казвам Нели, а сватята малко курва си пада.

  • 5366

    Преглед при доктора. Докторът мери пулса. – Е, как е? – пита пациентът. – Добре е. А как спите? – Нормално. – Апетита? – Имам. – Прекрасно, казва докторът. Сега ще ви изпиша рецепта и пулса, и съня, и апетита, всичко ще отзвучи все едно не го е имало!

  • 7292

    – Какво направи, идиот такъв! – крещи тъщата. – Тая порцеланова ваза беше на триста години! – Слава Богу – отдъхва си зетят и събира парчетата от пода. – Аз си мислех, че е нова…

  • 1759

    Ученикът не знае защо ходи на училище, държи се като първобитен човек Забележка в бележник

  • 6335

    – Защо ходиш все по погребения, а никога на сватби? – Защото на погребенията никога не питат: "А кога ще дойде твоят ред?"

  • 5156

    Най-глупавият студент от Харвардския университет си счупва крак. Когато след време отново идва на лекции, един от професорите го пита как се чувства. – Сега тичам по-добре, отколкото преди. – Следователно, сега ви липсва само едно порядъчно сътресение на мозъка – казва професорът.