Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 9983

    "Не ви заплашвам…..само поглеждам на кой етаж сме" Учител в ПТГ-Варна

  • 9231

    Срещат се двама. Единият се оплаква: – Жена ми ми съсипа живота. И да дишам не ми дава! – А пък моята наопъки. Щом се прибера вкъщи и веднага вика: "Я ми дъхни!".

  • 4463

    Вероятно лирическият герой е гей, тъй като при толкова самодиви пита "..кажи ми, сестро, де е Караджата". Из съчинение на тема"Посланието на поета в "Хаджи Димитър".

  • 43

    Ако стана "Мис България",ще се отдам на обществото. Кандидатка за титлата "Мис България 2002"

  • 1056

    Майстор-готвач към ученик: – Взимаш две трети мляко, една трета сметана, една трета кафе… – Но вече станаха четири трети! – Не ме прекъсвай за глупости! Вземаш по-голяма тенджера и готово!

  • 1603

    Блага сума, железни врати отваря.

  • 5449

    Между съпрузи: – Неблагодарник с неблагодарник! Дадох ти най-хубавите години от живота си!… – Добре, де, какво искаш сега? Разписка, че съм ги получил ли?

  • 5644

    Млад мъж влиза в книжарницата и казва: – Нужна ми е поздравителна картичка. Искам да бъде красива, романтична… – Може би тази? – показва продавачката картичка, на която пише: "На единствената жена, която обичам истински!" – Чудесно! – казва мъжът. – Дайте ми тринайсет.

  • 8219

    Разговор между приятели: – Знаеш ли, че е полезно да се ходи бос? – Наистина е така. Винаги ме боли глава, като се събудя с обувки!

  • 8426

    В навечерието на коледа мъж се клатушка по улицата, носейки елхичка. Една възрастна дама го вижда и с изумление казва: – Как не ви е срам по Коледа да се напивате, а да не стоите при семейството си? – И на мен ми се иска да се прибера, но незнам как да се измъкна от тази гора?

  • 4722

    Лъвът направил трудов ден в гората със задължително присъствие на всички животни. Само заекът не дошъл. Лъвът пратил баба Меца да го повика. Тя отишла, но на вратата на къщата на заека имало табела: "Ебем!". Мечката се върнала и разказала всичко на лъва. Той поклатил глава и казал: "Нека, и аз като млад така правех…" Минало време, лъвът направил нов трудов ден. Пак само заекът отсъствал. Пак мечката отишла да го вика и намерила пак същата бележка на вратата. Лъвът пак не се разсърдил. Но когато и на трети трудов ден пак само заекът не се появил, лъвът лично отишъл да го извика. Гледа бележката на вратата, влиза и гледа заекът… хрупа морков. Попитал го: "К"во ебеш ти бе, зайо?" Заекът му отговорил: "Ебем ти трудовия ден!"

  • 9478

    Защо на Запорожеца вратите се отварят напред? Защото, ако караш много бързо, на завоите трябва да пускаш крак.

  • 986

    Един мой някогашен ученик обичаше да каэва: "Калоян-он е бил царо на дипломацията!" Което, като изключим шопскят акцент, е самата истина… Учител по история

  • 11242

    – Господ е най-добрият радиотехник във вселената! – Откъде го измисли? – Ами той е успял да направи от ребро цял високоговорител.

  • 1122

    По Татово време двама политически затворници излизат от затвора. – Ауу, какъв дъжд вали – казва единият. – Абе, остави ги… да правят каквото искат – отговаря другият.

  • 9198

    Седи мъж в операта. Изведнъж се обръща към съседа отдясно: – Вие ли казахте – да ти еба майката? Съседът изненадано: – Не. Мъжът се обръща към съседа отляво със същия въпрос. Съответно получава същият отговор. Отпуска се с въздишка на стола и казва: – Ух, навярно музиката ми го е навяла…