Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 9853

    Киркор и Гарабед били колеги, ама станал злополука и Гарабед умрял. Шефа казал на Киркор да иде като най-близък при жена му и да й каже за злополуката, ама по възможно най-лекия начин, че да не се разстройва много. Отива Киркор и звъни на вратата. Жената на Гарабед отваря и Киркор: – Амиии, Гарабед се разболя нещо… и… утре че го копаме!

  • 5174

    Лиса и Мечо били женени. Един ден Лиса изчезнала. Мечо се разтревожил ужасно. Звънял в "Пирогов", в полицията, дори в моргата да я търси, но… нищо! След 48 часа Лиса се прибрала цялата раздърпана, с особен поглед и изкаляно кожухче. – К`во стана бе, мила – пита Мечо. – Абе, остави се! Като ме хванаха едни пет вълка, па ме замъкнаха в гората, а там едно кално и … да не ти разправям, цяла седмица ме държат! – Бре, как седмица, минали са само два дена? – Ама аз идвам само да си изпера кожухчето и пак се връщам в гората – опровергала го Лиса.

  • 2130

    Един мъж си карал москвето. Изведнъж се блъснал в някакъв мерцедес.От него изскачат четири борчета. – Леле, счупи колата, леле утепахме те! – Ама моля ви се, не е честно – вие сте четирима, а аз съм един. – Добре бе, пич, двама да минат от него. – Ама, разбирате ли, пак не е честно – вие сте двама, а ние сме трима. – Оф! Добре бе, айде ходи си, а ние ще се оправим…

  • 1518

    …..да не се гледаме после с наведени глави! Учителски

  • 7616

    Защо блондинките не пият разтворими сокове? Защото не могат да сипят един литър вода в такова малко пакетче.

  • 190

    Мутра с чисто нов мерцедес се движи по улицата и където види кола се блъска в нея. Застига го негов колега с BMW. Спуска прозореца и пита: – Компир, кво правиш, бе? Що си чупиш колата и удряш другите? – А за кво ми е тогава тоя мерник отпред, бе тиква?….

  • 4864

    Съкратен курс по турски език за напреднали. Речник: хладилник – бахърдолап телевизор – сеирсандък алпинист – канараамсалак парашутист – чадърбабаит турист – баирбудала футболист – топсерсем проститутка – калдаръмханъм агитационен пункт – кандърмакьоше цигулка – кемане … Примери от разговорника: Рицарят на печалния образ – Башбабаит кахър сурат. Хеви-метъл група "Iron Maiden" – Джангър-тайфа "Тенеке ханъм". … Примерен доклад на пилот до контролната кула: Докладва пилотът – самолетът е в изправност, тример в средно положение, пистата е свободна, разрешете излитане. Докладлаф пилот ефенди – аеропландъ маанъ йок, тример кантар гиби, кър ачик, ха бакалъм.

  • 2357

    "Единственото хубаво нещо в теб е косата ти … защото под нея се крие мозъкът ти!" Учителка по английски език

  • 5362

    Жалко, че не си нося огледало – най-ообичам да си говоря с интелигентни хора! В час по икономика

  • 7843

    Блондинка отива на лекар, за да претеглят бебето, което тя носи на ръце. За съжаление, бебешкият кантар бил на ремонт. – Няма проблем – казал лекарят – ще претеглим майката и бебето заедно, а после само майката и така ще получим теглото на бебето. – Няма да стане, докторе, аз не съм му майка, а леля.

  • 7454

    В Италия има 7000 вида италианци. Контолно по география.

  • 3239

    – Tи наистина ли не знаеш от кого е бебето ти? – Не зная! Могат да ме упрекват в лекомислие, но не и в любопитство!

  • 3341

    ..и тези прекъсвания на ел. захранването се причиняват, когато някой щъркел падне на жиците и става късо

  • 4405

    Хубавата жена е като хубавата графика,т.е. всичко си има. Асистент в ТУ-София

  • 8235

    2100-та година. Разговарят майка-робот и син-робот: – Маа-а-мо-о-о-о! – Кажи сине? – Маа-а-мо-о-о-о, имали ли сме в нашия род Cyrix? – Не, сине. – Маа-а-мо-о-о-о, имали ли сме в рода AMD? – Не, сине. Защо питаш? – Не мога да разбера защо мисля толкова ба-а-авно!

  • 812

    Преглед при доктора. Докторът мери пулса. – Е, как е? – пита пациентът. – Добре е. А как спите? – Нормално. – Апетита? – Имам. – Прекрасно, казва докторът. Сега ще ви изпиша рецепта и пулса, и съня, и апетита, всичко ще отзвучи все едно не го е имало!