Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 2058

    Въпрос към радио Ереван: – Кой футболен отбор е непобедим? Оттам отговорили: – Отборът на съдиите!!!

  • 8238

    Мутра седи в ресторант. По едно време вика сервитьора и му казва: – Намали малко климатика, че умрех от жега! Сервитьорът си отива. След пет минути пак го викат: – Засили малко климатика, че умрех от студ! Сервитьорът заминава. След пет минути: – Намали го малко тоя климатик, бе! Умрех от жега тука. Сервитьорът пак тръгва. Седящият на съседната маса мъж наблюдава всичко с интерес. След десетия път не издържа и вика сервитьора: – Абе, как го търпиш тоя? – А, все ми е тая, ние тук климатик нямаме…

  • 4664

    Въпрос: Защо в Ереван стадионите имат само един ред седалки? Отговор: Защото никой арменец не иска да седи на заден план.

  • 6726

    Киркор и Гарабед живеели в две съседни кооперации и много обичали да си говорят през балконите. Обаче на съседите им писнало да ги слушат и им прокарали телефони… Обажда се Киркор на Гарабед: – Ало, Гарабед, излез на балкона да ти кажа нещо!

  • 10932

    Нито едно "Под иго" не си прочел ,а искаш шестица по литература. Родителска забележка

  • 9856

    Аз не искам перфориран билет, аз искам перфорация! Екзалтирана контрольорка в тролей N11

  • 2899

    Критикът: – Каква прекрасна картина, какво видение, каква експресия! Художникът: – Да? А, това е мястото, където си избърсвам ръцете от боята.

  • 2914

    Четиридесет години социалистически Батак! Лозунг на централния площад

  • 10525

    Даскалицата влиза в час и гледа – на дъската нарисуван огромен член. – Кой го нарисува това? – пита тя. – Аз! – признава си Иванчо. – Всички да излязат от стаята, да остане само Иванчо, ще му кажа аз на него! Децата излизат и чакат в коридора. След половин час от стаята излиза Иванчо, закопчава си панталона и вика: – Видяхте ли сега колко е важна рекламата!

  • 10273

    Един борец държал продупчен чадър по време на дъжд. Приятел го среща и го пита: – Защо държиш тоя чадър, той те мокри още повече? – Ако не беше продупчен как щях да разбера кога ще спре да вали?

  • 3295

    Ученикът пее в час по музика! Забележка в бележник на ученик от 32 СОУ

  • 8059

    Вързали му ключа на врата и го пуснали като безпризорно между блоковете

  • 560

    Вуте и Пена си говорят: – Абе Пено, туй делтапланера е много хищна птица… – Що бе? – Пет пъти го пушках доде пусна човека…

  • 36

    – Преди пиячката винаги се чудя в коя кръчма да отида – споделя Петров на чашка пред приятели. – А след пиячката пък се чудя в коя кръчма съм бил…

  • 9099

    Старшина разяснява свойствата на автомат на новобранците: – Куршумът излита със скорост 800 метра в секунда… – Това не е ли малко? – пита един от тях. – Може и да е малко, редник, но досега не е известен случай някой враг да може да бяга по-бързо от това.