Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 7104

    Мъж разказва на доктора: – От двайсет години сме женени с жена ми, но нямаме деца. Какво ли не опитахме. – Но аз нали бях посъветвал жена ви да отиде на лечение в известен курорт – казал лекарят. – И там бяхме, цели два месеца седяхме. – Но аз вас не съм ви пращал!

  • 3532

    Не ми се правете, а учете, защото някой ден ще ви спре някой по магистралата и ще каже: "Я сега ми обясни устройството на двигателя на Ото!" Учителка по физика в ГПЧЕ-Смолян

  • 5358

    – Гошко, имаш си сестричка! Какво ще кажеш? – Какво да кажа, татко? Та вие сте ме поставили пред свършен факт!

  • 6386

    Фирма търси млади пенсионери за охрана. Обява във в-к "24 часа"

  • 10958

    Един борец имал рожден ден. Решил да си купи една торта за празника и отива в сладкарницата. Харесал си той тортата, поръчал я и продавачката пита: – Господине, на колко парчета да я нарежем – шест или дванайсет? Борчето помислило малко и отговорило: – На дванайсе ма, я виж колко съм голем нема да ми стигнат шест парчета!

  • 10414

    "И тогава византийският император Исак II Нютон…" Из кандидатстудентски изпит по история

  • 2432

    Баба Дона върнала на село от града и разказва на приятелката си баба Гина: – Да знаеш какво е хубаво в града, качих се в един рейс, па едно любезно младо момче ми направи място, седнах, ееей, ама друго си е градското, и на обноски ги учат, и всичко. Решила баба Гина и тя да види свят, отишла в града и хоп! веднага се качила в първия автобус, който видяла. Седи едно младо момче там, веднага застанала баба Гина до него и му вика: – Айде момче, стани да седна, че съм стара жена. Момчето й вика: – Бабо, целия автобус празен, ти точно мойто място хареса! Иди седни назад някъде, не ме занимавай, моля те. А тя: – Айде бе, момче, стани, направи ми място, нали в града уж на обноски ви учат… – Е виж колко празни места има седни там… Така се препирали известно време, пък накрая момчето вдигнало рамене и рекло: – Е, хубаво, сядай на моето място, ама да караш внимателно!

  • 4417

    Тъщата е на смъртен одър и едва прошепва на зет си: – Ето ти пари, на всяка цена искам да бъда погребана в Централните гробища. Как ще ме уредиш – твоя си работа… Зетя взема парите и излиза. След няколко часа се завръща запъхтян: – Ох, едва се оправих – хайде стягай се, след два часа трябва да сме на гробищата!

  • 2292

    Клиент се оплаква в ресторанта: – Какви са тия спагети бе! Заседнаха ми в гърлото. Келнерът отива за малко до кухнята, връща се и казва: – Готвачът казва, че всичко им е наред. Кой ви е карал да ги ядете напречно – той ги е сварил надлъжно!

  • 11767

    Децата отиват на екскурзия да гледат строеж. Ръководителят на строежа им казва: – Деца, сложете си каските! Ако ви падне някоя тухла на главите, направо ще ги размаже! А ако имате каска – няма проблем. Ето, миналата година тук беше един друг клас, една тухла удари едно момиче по каската и нищо му нямаше – само се усмихна и си продължи нататък. Иванчо се обажда: – Знам го това момиче. И досега си ходи с каската и се усмихва.

  • 5853

    "Ще ви пусна нещо, от което ще ви закипи ушната кал!" DJ Тони J

  • 11216

    Две мишки ядат лентата от филма "Отнесени от вихъра" в мазето на едно кино в София. Едната мишка пита: – Как ти се струва? – Ами, да ти кажа честно, книгата ми хареса повече…

  • 4942

    Абе всички ли сте тъпи или само говорите тъпо, или пък сте умни, ама говорите тъпо… Учителски

  • 11674

    -Няма смисъл да влизате,колега, ние свършваме вече! -Няма нищо, значи ще свърша с вас! Из час по руски език в ПУ

  • 5100

    Направо не разбирам, как може да ме боли главата. Уж е само една кост, а ме боли… Ученик

  • 1690

    Честито! Печелите 100 000 лева от томболата на Мтел. За съжаление нямаме адреса Ви и не можем да Ви изпратим наградата.