Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 534

    – Докторе, боли ме главата и спя лошо.– Ето ви рецепта, довечера ще пиете една таблетка, а на сутринта, ако се събудите, ще изпиете още две.

  • 7225

    Влизат двама пияници в природонаучен музей. Гледали, гледали.. стигнали до две препарирани в голям буркан жаби. Единият казал: – Жалко! Другият го попитал: – Жал ти е за жабите ли, бе? Оня отвърнал: – Не бе, толкова спирт похабили за две крастави жаби!

  • 8761

    Пациент изскача от операционната зала. Наблизо минавала една сестра и попитала: – Защо бягате? Пациентът отвърнал: – Защото старшата сестра каза: "Не се притеснявайте! Операцията на апендицит е много лесна!". Но тя каза това не на мен, а на лекаря, който ще ме оперира…

  • 4831

    – Случайно да знаеш откъде може да се намери шапка-невидимка? – Не, защо? – Търся подарък за рождения ден на тъщата.

  • 5055

    Изпокрили са се като два лева в прани гащи. Чуто в шоуто на Слави

  • 8041

    – Какво ще правим по случай юбилея? – Хайде да се напием! – Ей, дай да измислим нещо различно, да не го обръщаме на обикновен ден.

  • 9105

    15-ти септември. Учителката кара децата да разкажат с какво са се занимавали през лятото. Иванчо: – Госпожо, а какво Ви е отношението към алкохола? – Отрицателно! – Тогава с нищо не съм се занимавал…

  • 4478

    Между приятелки: – Колко гаджета имаш? – Едно… и две наум.

  • 7305

    Говорят си двама приятели, и двамата по професия наемни убийци. – Абе слушай, мисля си нещо… Ти например, мен можеш ли да ме убиеш за пари? – Ама братче! Как можеш да говориш такива неща! Че ние с тебе сме като родни братя! Тебе без пари ще те гръмна!

  • 3694

    Седят си двама старци в парка и се припичат на слънце. Започват да вият сирени и те тръгват към скривалището. Като го наближават единия се плесва по челото и казва: – Аз се връщам, забравих си ченето на пейката. А другият му казва: – Спокойно бе, американците ще хвърлят бомби, а не сандвичи.

  • 5254

    Аз тежа към 60 градуса Учителка по математика

  • 1252

    Пациентка пита лекар: – Защо трябваше да стоя цели десет минути с изплезен език, докторе? – За да мога на спокойствие да ви напиша рецептата, уважаема госпожо.

  • 3271

    "Не може да се развие нещо у човека,ако не е навито. Ама има въпрос кой ти навива нещата!" Проф. по психология, СУ

  • 12072

    Мъж си мери килограмите и си гълта корема. – Това няма да ти помогне- казва жена му – Напротив само така виждам цифрите-отговаря мъжа .

  • 6901

    – Какво става, Иванчо, защо плачеш? – Ами тате ковеше пирони и се удари с чука по пръста. – Е, и? – Ами аз се засмях…

  • 4544

    Лекарят преглежда пациент и постоянно си мърмори под носа: – Добре… добре… добре… – Какво е толкова добре бе, докторе? – Добре, че аз не съм болен от това…