Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 7713

    Катаджия спира кола. Прозореца се отваря и угоднически ухилен шофьорът започва:– Здравеееейте господине. Много ми е приятно да ви видя. Всичките документчета ги имам тука. Ето ви и гражданска отговорост..Внезапно зад него се чува детско гласче:– Тате, татеее а къде са педерасите?

  • 6788

    Индиец е на очен лекар. Там на таблото за проверяване на зрението му показват един ред от букви БКРДЖЧТПХ и го питат: – Виждате ли какво пише тук? – Естествено – казва индиеца. – Само не знам откъде знаете моминското име на жена ми!

  • 7430

    Машиностроенето се дели на транспортно и произвеждащо влакове Учител по география

  • 7927

    Един пияница се събужда след тежък запой. Отива в банята, поглежда се в огледалото и с прегракнал глас казва: – Не те познавам, но ще те обръсна.

  • 1394

    Не свиркай, че такава свирка ще ти направя та чак лошо ще ти стане… Учител от ПМГ в Казанлък

  • 10499

    Изпит по немски. Професорът: – Съставете на немски изречението "Жабата скача по блатото"! Студентът: – Айн момент! Дер жабата, по дер блатото, дер шляп, дер шляп, дер шляп!

  • 8546

    – Беше много лесно да хванем този престъпник – разказва полицай на журналисти. – Той е разбил касата, откраднал е парите, изпил е две бутилки уиски, изпушил е една цигара, но е оставил отпечатъци. – Върху бутилката ли? – Не. Върху асфалта.

  • 5501

    – Кое е най-мощното оръжие? – Крайцерът "Аврора": един изстрел и 80 години разруха!

  • 8394

    Млад мъж при ясновидка. – Виждам на пътя Ви човек, с когото трябва много да внимавате. – Това по добре го кажете на него. Аз съм машинист.

  • 866

    Блондинка се вози в трамвая. Ватманът съобщава: – Следваща спирка "8 Март". Блондинката чука на вратата: – А, такова, по-рано не може ли да се слиза…

  • 1768

    "Държите се като тинейджъри в първи клас!" Учителски

  • 4186

    – Какво трябва да направи човек, ако види малко зелено човече? – Веднага да пресече улицата.

  • 4973

    Ти си непълнолетно лице, без някакъв паспорт, виза или лична карта и искам да упражня върху тебе закона за гравитацията! Сваляшки лаф

  • 11549

    По случай Деня на Победа в едно руско училище дошъл дядото на Вовочка и започнал да разказва за Втората световна война: – Много страшно беше! Веднъж, на "Курската дъга" беше голяма битка, танкове, самолети, всички викат, стрелят. Аз със своите приятели в гора пия водка. Идват политическя командир и вика: "Стига пиене, хайе в атака!", а аз му казвам: "Еби си майката!". Или един друг път: през 1943 година – Отбраната на Москва – самолети, бомби, танкове, хиляди немци стрелят, викат, ужас! Аз в медицинската част пия водка. Идва ротния командир и почва да вика: "Стига пиене и девойки! Хайде "ура" и в атака!", а аз му казвам: "Еби си майката!". Учителката: – Извинявайте, можете ли да спреде да псувате? Дядото: – Еби си майката! – Но тука има малки деца! – Майката им да еба!

  • 6715

    – Моята дъщеря е сгодена от пет години! – Не е ли малко длъжко? – Не, тя сменя всяка година годениците!

  • 60

    Бабата е приготвила някакво подобие на сандвич, тика го насила в устата на Ивайло и крещи: – Яж! Яж, ти казвам, че ще извикам баба Яга! Внучето през рамо: – И си мислиш, че ще изяде този буламач?!