12061
Защо блондинките отварят млякото още в магазина – защото пише отвори тук………..
Хитрият бизнесмен Елана София Джак веднъж казал на сина си: – Синко, искам аз да избера момичето, за което ще се ожениш. – Няма да стане, аз сам ще избера! – Ама тя е дъщерята на Бил Гейтс. – Ееее, в такъв случай… Отишъл бизнесменът при Бил Гейтс и му казал: – Имам съпруг за вашата дъщеря. – Оо, не може – тя е много малка, за да се жени! – Ама той е вицепрезидент на Световната банка. – Ееее, в такъв случай… Отишъл бизнесменът при президента на Световната банка: – Имам кандидат за вицепрезидент при Вас. – Ще откажа, тъй като си имам повече отколкото ми трябват. – Ама той е зетът на Бил Гейтс. – Ееее, в такъв случай…
Разпоредителка в операта казва на закъснял зрител: – Влизайте, но по-тихо! Зрителят: – Защо, да не са заспали вече всички?
Вие какво си мислите сегашните програми за Intel са писани 20 години. Представяте ли си, ако трябва се преписват за нов набор инструкции! Колко човекочаса ще са необходими, не човекомесеци, не човекогодини, не човекосветлинни години! Из лекция на доц.Петков по компютърни архитектури 26.04.2000г.аудитория 101 ФМИ
Старичка Тойота лети с бясна скорост и на едно кръстовище се забива със страшна сила в чисто нов Мерцедес. От него изскача мутра, изважда шофьора на Тойотата и започва да го бие. Бие, бие и изведнъж забелязва че на дясната седалка седи дебеловрато момче, което се превива от смях. – Кво се хилиш, бе? – Абе, не видя ли, че колата е с десен волан. Тоя го взех на стоп да го закарам до болницата.
Някакъв КАТ-аджия умрял и попаднал на небето. Свети Петър го попитал: – Сине мой, вършил ли си добри дела на земята? – Да, случвало се е. – А лоши? – И лоши съм вършил. – А кои са били повече – добрите или лошите? – Ами поравно бяха, Свети Петре. – Добре, значи ще ти дам право на избор – ето по този път можеш да влезеш в Рая, а по онзи – в Ада. Къде искаш да отидеш? – А не може ли да остана тук на кръстовището?
Мъж се спира пред един просяк на площада и го пита: – Защо си сложил десет шапки пред себе си? – Защото, когато преди години започнах да работя само с една, бях твърде наивен, като мислех, че тя ще може да ме изхранва.
Клиентът пита келнера: – Това сметката ли е или телефонният номер на заведението?