Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 2600

    Две борчета седят на плаж в Приморско и едното говори на другото: – Е-е-х, ако знаеш миналата година колко добре си прекарахме с жена ми… Плувахме в морето, пекохме се, заравяхме се в пясъка… Тая година ще отида да я изровя.

  • 1905

    В резервата специално за една мутра устроили лов. Дивеч имало много. Мутрата доволна, стреля ли стреля. На другата сутрин директорът на резервата си скубе косите: – Как можахте да стреляте по горския, при положение, че той ви крещеше, че не е дива свиня? – Мислех, че блъфира.

  • 11753

    Ха-ха-ха! изсмя се барона на развален испански

  • 484

    И като ви връщам класните, ще ви викам един по един. Т.е. ако сте тъпички, ще ви го кажа на ухо, няма пред целия клас. Учителка по литература от В.Търново

  • 8351

    Питам, какво е искал да каже Ботев с думите "лежи и пъшка"… (В час по литература

  • 2918

    Срещат се двама бивши колеги от ВИТИЗ и споделят, кой до кьде е стигнал в развитието си. Единият бил вече станал известен артист, докато другият едва сега получил малка роля: – Е, не е нещо особено: в един момент излизам на сцената и казвам "Белгуев! Дрьж ми шпагата!" – Малее, като те помня, какъв смотаняк беше, ти няма начин да не се обьркаш! Ще вземеш да кажеш "Белхуев" и ще станеш за резил! Разделили се, ама на нашият човек му се свило сьрцето. Почнал да си повтаря наум "Белгуев,дрьж ми шпагата… Белгуев,дрьж ми шпагата… Белгуев, дрьж ми шпагата…", та белким не се заплете. Дошьл денят на премиерата. Долу на първия ред в очакване го гледал бившият му колега. Завесата се вдигнала и нашият излязъл на сцената: – Белгуев! – доволен от успеха си, той погледнал право в колегата, – Дръж ми хуя!…

  • 4346

    Лъвът се разхожда из гората. Среща жирафа: – Ей, дългия! Кой е най-красивия в гората? – Ти, лъвчо. След малко среща зебрата: – Ало, раираната! Кой е най-красивия в гората? – Ти си, лъвчо. Продължава нататък и вижда слона: – Ти там, клепоухия! Кой е най-красивия в гората? Слонът го хваща с хобота, мята го в блатото и си продължава по пътя. Лъвът излиза от калта, отръсква се и мърмори: – Ей, кво се нервираш бе… Можеше просто да кажеш – "не знам".

  • 7500

    Как полицай отваря консерва? "Отворете! Полиция!"

  • 11983

    Едно коте си седяло на пътя.Минавала една крава. Кравата вика. Колко си малко па имаш мостаци. А котето му вика. Ти колко си голема па без сотиен одиш.

  • 2164

    Мъж и жена си говорят: – Знаеш ли, нашия съсед е много хитър човек? – Защо така мислиш? – Когато на сина ни му подариха барабан за рождения ден, той единствен го попита: "А знаеш ли вътре, какво има?"

  • 1211

    Тук е написано черно на бяло със зелено. Учителка по литература в 12СОУ

  • 12013

    Веднъж Бай Ганьо чул, че президента си търси сейфоотварач за своя. Отива той там и вижда една опашка. Идва неговия ред да се пробва и той влиза вътре. След половин час излиза доволен с парите и си тръгва. На другия ден във всички вестници пишело следното: Бай Ганьо успя да отвори сейфа само с размятането на брадва и с вълшебните думи: Ей са ти еб*х майката!

  • 8592

    Английски лорд разсъждава: – Вие, французите, нямате никакво чувство за такт. Влизате случайно в баня, в която се къпе жена, казвате: "Извинете!" и затваряте вратата! – А какво според вас трябва да се направи? – Преди да затворите вратата трябва да кажете: "Извинете, господине!".

  • 8362

    Имате ли патологията на американската литература? Клиент в книжарница

  • 6544

    "Има много налудничави неща,които могат да се направят,но ние няма да ги направим и все пак е приятно да си ги мислим." Кърт Вонегът

  • 5824

    – Мамо, може ли да вляза да поплувам? – Може, ама да не се намокриш!