Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 11565

    Обява: "Заменям двуместна палатка за детска количка. Палатката е почти нова, използвана само веднъж".

  • 1538

    Крикор и Гарабед решили да крадат луканките от един балкон. Качил се Гарабед на балкона и започнал да ги подхвърля на Крикор, но в това време ги видял дежурният полицай: – Какво правите бе, вие тука? – Слагаме украса за Нова година, г-н старшина. – Е, тя Нова година я посрещахме оня ден, бе. – Гарабед, сваляй украсата, закъснели сме, хората са я посрещнали Новата година още оня ден! – провикнал се Крикор.

  • 2605

    Влизам в една стая, гледам крушката свети, печка в стаята, а пък ми налепили афиши в коридора "ПЕСТЕТЕ ВОДАТА" Командир от морско училище, проверяващ вътрешния ред

  • 718

    "…И Кочо кървав го извади…" ученически

  • 2133

    – Защо се разведохте с мъжа ти? – Той се отнасяше със мен като с куче. – В какъв смисъл? – Искаше да съм му вярна!

  • 11344

    – Представи си само – преди една година лекарят ми каза, че ако не престана да пия ще се превърна в пълен идиот! – И ти защо не го послуша?

  • 5204

    Атрибутите на Хектор са приземени! Изказване на учителка по литература

  • 7805

    Полицай спира мерцедес: – Такааа, карате с много висока скорост, колана не сте си ложили… 100 лева глоба. Шофьорът започва да рови из джобовете, а в същото време отзад се приближава някаква кола. От нея слиза някакъв човек и му казва: – Кво става, проблеми ли имаш… След това вади някакъв мобифон, набира номер и го подава на полицая. Той слуша, в един момент застава мирно, извинява се на шофьора и си тръгва. Шофьорът пита другия човек: – Какъв е тоя телефон? – Последна новост – президентски мобифон де лукс! Директна връзка с народното събрание и президентството. – Не може да бъде! Човекът спокойно набира някакъв номер и подава телефона на шофьора. От слушалката се чува "Президентът слуша!" – Слушай човече, продай ми го! – Как ще ти го продам бе… Най-накрая се договорили за 1000 лева. На другият ден шофьорът на мерцедеса отново прави нарушение и полицаят го спира. Той вади тържествено мобифона, набира номера – никой не се обажда… Полицаят: – Спокойно човече, той и миналият път не работеше… – Тогава защо ме пусна бе, тъпак? – Тъпак, не тъпак, ама по десет телефона на дежурство продавам…

  • 9465

    – Защо Марадона харесва футболните терени? – Защото имат дълги бели линии и много трева.

  • 7591

    – Скъпа, имала ли си друг мъж преди мен? – Не, кълна се в децата си!

  • 8841

    На луната живеят лунатици. Съчинение на третокласник.

  • 11576

    Аз бях на 19. Той на 27. Беше ми за пръв път. Казах му: – Страх ме е! Той каза: – Няма страшно! Болеше ме, течеше ми кръв, изпълних стаята с писъци…вадиха ми зъб!!

  • 8698

    Ученици можете ли да си представите колко много насекоми е имало в палеолита , това не са стотици ,милиони , милиарди , а десет хиляди!!! Учителка по Биология

  • 10887

    – Докторе, боли ме главата и спя лошо.– Ето ви рецепта, довечера ще пиете една таблетка, а на сутринта, ако се събудите, ще изпиете още две.

  • 10098

    Едно джудже отива на бензиностанцията със своята миниатюрна количка и казва на бензинаджията: – Може ли да ми капнете една капка бензин ? А той отговорил: – А да ти пръдна в гумите не искаш ли ?

  • 204

    Щастието не се крие в парите, а в тяхното количество!