Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 3761

    Жените обичат мълчаливите мъже. Защото се заблуждават, че те ги слушат…

  • 1564

    Младеж и девойка се разхождат в парка. Няма откъде да си купят сладолед, няма кафе, няма нищо… Гледат табела: "Плюенето забранено! Глоба 10 лева". Момъкът казва: – Плюй, аз черпя.

  • 9087

    Бегом от мен до другото дърво! Военен

  • 2931

    Излиза главният прокурор Филчев след среща с президента и се обръща към журналистите: – Здравейте, деца! Журналистите отговарят: – Здравей, бащице!

  • 583

    Мамутите са измрели още при феодализма. Из ученическо съчинение

  • 7098

    – Признавате ли – пита съдията, – че сте искали да влезете в театъра в нетрезво състояние? – Разбира се, че признавам – отговаря обвиняемият. – Ако бях трезвен, това никога не би ми дошло на ум.

  • 1656

    Ергените сами вършат цялата домакинска работа вкъщи, защото нямат жена. А женените я вършат, защото имат жена и тя ги кара да я вършат.

  • 6421

    Две коли се блъскат на един светофар. Виновният за случилото се излиза от колата си и започва да се извинява на другия: – Извинявам се много, но не мога да ти платя. В колата имам един бобър. Прави страхотни свирки, няма да съжаляваш. Другият се съгласил, взел бобъра и си заминал. По пътя решил да го изпробва. Останал много доволен. Като се прибрал жена му започнала да го хока: – Къде ходиш, бе и какъв е тоя бобър кадето го носиш? -Слушай, жена научи го да прави мусака и си обирай крушите!

  • 9803

    Сега, ти ще извършиш една висша мозъчна дейност – наречена концентрация. Учител от Русе

  • 1387

    Първа брачна нощ. На вратата се звъни настойчиво. Недоволен мъжът отваря вратата, влизат четирима с един ковчег на рамо, влизат в спалнята, обикалят в кръг и излизат от апартамента. Мъжът, недоумяващо: – Вие какво, бе? Да не сте полудели? Един от четиримата: – Извинявай, приятел! Просто в коридора не можем да вземем завоя…

  • 1786

    – Вчера изхвърлях боклука. Боклукчийската кофа е на петдесет метра от входа, а навън валеше силно. Хванах и изсипах боклука през балкона… Гледам и си мисля: Господи, до какво ни докара тази демокрация!!!

  • 3850

    Лекция по биология.Професорът чете: – При полов акт температурата на човешкото тяло се повишава с 1 градус… В този момент вижда един студент, който спи на банката след тежка нощ. Посочва го и казва: – Колегата да повтори! Става студентът в полусън и чака подсказване. От другата страна на залата му правят знаци с пръсти при кое събитие какво се получава. Студентът измърморва: – При полов акт температурата се вдига с 1 градус… и се сгромолясва обратно. Професорът обаче продължава: – А при пернатите при полов акт температурата се повишава с 2 градуса… Колегата да повтори! Процедурата се повтаря, но този път подсказващия размахва силно ръце, за да подскаже за пернатите. Студентът изтърсва: – А за да се повиши температурата с 2 градуса, трябва да падне такова ебане, че перушина да хвърчи…

  • 4017

    Докога ще ми присъстваш шахматично в часовете? Учителка

  • 2622

    защо квантовата механика или природата е направила така, ние не знаем Химически факултет на СУ – проф. Николай Тютюлков – строеж на веществото

  • 7136

    Мъж и жена се прибират вкъщи и намират бележка от сина си: "Мамо, тате, изчезвам и няма да се върна скоро. Нямам време да пиша дълги обяснения – подробности ще научите довечера от новините по телевизията".