Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 4339

    – Скъпи, благодари ли както трябва на човека, който ми спаси живота? – Да, мила. – Как? – Дадох му 20 лева, а той ме погледна съчувствено и ми върна 19 лева.

  • 6750

    Ако трябва да сравним Левски с някаква машина, то това ще е локомотивът Учител по история

  • 5709

    Един човек отива при доктор и му казва: -Докторе, сърби ме гъза. -Миеш ли го? -Мия го, ама след един месец пак почва да ме сърби….

  • 826

    – Кажете, професоре – пита журналист учен – какъв е смисъла от преминаването към компютри? – Това е много просто. Сега десет хиляди души трябва да работят денонощно в продължение на век, за да направят толкова грешки, колкото прави машината за три секунди.

  • 9297

    Седи си доктора в кабинета. Отваря се вратата и влиза човек, на който от носа му стърчи морков, от ухото банан, а от задника една краставица. И стене: – Докторе, какво става с мен? – Пич, мисля, че не се храниш правилно!

  • 1245

    Затворете прозореца, че духа, като из ведро..

  • 5102

    …. така, че си сядайте на задниците и учете здраво, че да не ви седна аз. Учител по география

  • 5674

    Ако след дълбок запой станеш със страшен махмурлук, идеш в банята да се поизмиеш, и не се видиш в огледалото – не се плаши! Ти просто си станал неотразим.

  • 2661

    – Бизнесът ми носи 200 000 на година. Само не казвай на съдружника ми. Имам хубава дългокрака секретарка. Само не казвай на жена ми. Въобще аз съм толкова умен и оправен! Само не казвай на никой, че отново сам си говоря!

  • 11335

    – Казвате, че палтото е направено от истински лисичи кожи. А няма ли да му стане нещо, ако го намокри дъжд? – Бъдете спокойна, госпожо! Нима някога сте виждали лисица с чадър?

  • 7372

    Парк-хотел Москва събра на ежегодна среща бившето правителство на Стефан Софиянски. Събра дори и Александър Божков Заглавие във в."Нощен труд"

  • 7460

    Развод. Съдията разпитва жената защо иска да се разведе. – Ами мъжът ми не ще да ме ебе… – Ама госпожо! Не с такъв език – в съда сте все пак. Казвайте "не ме уважава". – Добре де. Значи, в началото като се оженихме ме уважаваше всеки ден по два-три пъти. След една-две години почна да ме уважава само по веднъж на ден, после почна да ме уважава през ден, през два. След още три години почна да ме уважава по веднъж на седмица, после по веднъж на месец ме уважаваше само, а последната година нито веднъж не ме е уважил. Не ще да ме уважава, и това си е, и затова искам да се разведа, защото не ме уважава. Съдията пита мъжът какво има да каже по въпроса. Мъжът застава на скамейката и започва: – МНОГОУВАЖАЕМИ господа съдии…

  • 8554

    -Извинете, може ли един хляб? -Какво дали може един хляб бе мойто момче? Разговор в магазин в к-в Обеля, София

  • 9101

    – Мечтата на живота ми е да се омъжа за интелектуалец – казала една щука на един шаран. – Но кажи ми, моля те, къде в нашата река може да се намери делфин?

  • 2980

    Пациентът: – Докторе, съседите ми ме смятат за луд, защото обожавам наденички. Докторът: – Що за глупости, аз също обичам наденички. Пациентът: – Тогава защо не дойдете с мене у нас! Ще ви покажа цялата си колекция!

  • 8316

    Лейтенант крещи на войниците: – Тук има само три правила: "Млъкни!", "Яж!" и "Слушам!". И за да провери дали всички са разбрали, пита: – И така, глупаци, кое е първото правило? Шейсет гърла изревават: – Млъкни, господин лейтенант!