Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 4723

    -Извинете може ли гъбата? Учителката казва:-Разбира се. Но аз не ви познавам още по имена, който е "Гъбата" да излезе.

  • 2421

    В българската възрожденска къща е имало три вида стаи – големи, малки и двор. Учителски

  • 10453

    – Не мога да разбера, защо на мъжете им се разрешава да имат само по една жена? – Когато се ожените, ще разберете, че законът защитава хората, които не могат да се защитават сами.

  • 6814

    Две борчета вървят и си говорят, единия пита: – Абе брато, кой ден сме днеска? – Ми де да знам, те постоянно ги сменят!

  • 3362

    – Кое е най-голямото изпитание на човека? – Да слуша фъфлещ адвокат как разпитва заекващ свидетел пред недочуващ съдия.

  • 6977

    Горд баща се обажда в редакцията на вестник, за да се похвали, че са му се родили близнаци. Редакторът не успял да го чуе добре и го помолил: – Можете ли да повторите? – Да повторя?!! О, не, благодаря! И три са ми достатъчни!

  • 10849

    Тече руското предаване "Какво, Къде, Кога". Водещият казва: – Внимание, въпрос задава новобогаташа Коля Коля на видеозапис: – И така приятели аз съм Коля. Преди година дадох 10 000 долара на заем на моя приятел Митя и той не ми ги върна. Преди 6 месеца дадох на моя приятел Митя 50 000 долара и той пак не ми ги върна. – И така въпросът. Какво има в черната кутия?

  • 11757

    – Има ли в България средна класа? – Има. Тя се състои от политическия елит на посредствените политици.

  • 8715

    По време на военно учение с цел международно сътрудничество и запазване на световния мир, на борда на руска атомна подводница са се строили руски и американски екипаж в очакване на капитана. Той обаче идва ядосан и разярено пита: – Кой идиот си хвърли куртката върху командното табло? Никой не отговаря, след което капитана пита пак: – Кой идиот си хвърли куртката върху командното табло? При това американски войник решава да се опита да успокои капитана и продумва: – Ние обикновенно в нашата страна… – Няма я вече вашата страна, отвръща троснато капитана, питам пак, кой идиот си хвърли куртката върху командното табло.

  • 9947

    -Г-н старшина, скъсан ми е чаршафа. -Ами обърни го от другата страна!

  • 7986

    -Една баница и една боза. -Баницата със сирене ли да бъде? -Не, с боза… Радил Стефовски

  • 8300

    "Правителството обяви, че, с оглед на политическата си позиция, ще промени емблемата си с нова: презерватив. Презервативът ограничава производството, унищожава следващото поколение и Ви дава усещане за сигурност, докато всъщност Ви прекарват."

  • 167

    Млада учителка нарисувала на дъската една ябълка и попитал учениците си: – Ученици, какво е това? – Гъз – отговорили всички вкупом. Няколко пъти учителката се опитала да получи верния отговор, но безуспешно затова отива при директора. Директорът веднага дошъл да разреши проблема, влиза в класната стая и пита: – Деца, защо сте разплакали учителката и какъв е този гъз на дъската?

  • 10194

    Катаджията дълго гледа книжката на спрелия шофьор и накрая казва: – Абе нещо не ми харесва тая книжка… Нещо със снимката май не е наред? – Какво не е наред бе, старши? Ето ме на снимката – третия отляво съм!

  • 5358

    – Гошко, имаш си сестричка! Какво ще кажеш? – Какво да кажа, татко? Та вие сте ме поставили пред свършен факт!