Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 9768

    Шофьор на ТИР кара в Тъмна нощ. Пуска радиото, за да не заспи и слуша. – Сега започва предаването зе тези които не спят.Скочи овца през ограда, скочи втора,трета…

  • 1373

    Срещат се двама приятели:– Искам да си взема куче, жената не дава.– Мислиш ли, че кучето ще даде?

  • 5138

    Царевишен -не оставишен. Топли каракачански изроди. Който хапне един става полу-изрод. Продавач на царевица на плажа

  • 6464

    Баща говори на сина си младоженец: – Бедата не идва сама, тя идва заедно с тъщата.

  • 10650

    – Знаеш ли, този филм наистина е направен съвсем по книгата. Заспах точно на същото място.

  • 1648

    – Татко, защо всички картини имат рамки? – Ами… За да знаят художниците докъде да рисуват.

  • 7536

    На урок по аритметика питат Иванчо: – Колко е 4 плюс 8? – 15. – А 12 плюс 7? – 28. – Малко странно смяташ. А какво работи баща ти?– Келнер.

  • 3602

    Мравка среща слон. – Слоне – казва мравката – седни на тая троха. Браво. А тая троха сложи на главата си. Супер. Е на това му викам готин сандвич.

  • 8356

    Проведеният в Музея за съвременно изкуство конкурс завърши с грандиозен скандал. Оказа се, че спечелилата първо място картина всъщност не била картина, а планът за евакуация на сградата при пожар.

  • 6340

    Попитали една коза: – Къде жените са най-грозни? Козата: – МЕ-Е-Е-И-И!

  • 9115

    Индианците там плуват с лодки от кожа!

  • 1274

    Две блондинки си говорят: – Миличка, нали ги знаеш пакетчетата "Танг"? – Да – отвръща другата. – Вчера си купих и гледам инструкциите. Та там пише да се сложи 1 литър вода. Ма как ще се побере 1 литър вода в такова малко пакетче!?

  • 3907

    На 12 септември Путин звъни по директния и защитен от подслушване телефон на Осама Бин Ладен и казва: – Щирлиц, този път прекали!

  • 9383

    В България има места,кадето има по един душ на квадратен километьр…. Учителка по география

  • 2952

    Доктор преглежда болен, чеше се по главата, чуди се нещо… Болният: – Докторе! Какво ми е? – Да-а, братче, ее-е-х да-а-а…. – Ама, лекува ли се? – Ам-и-и, какво да ти кажа… Трябва да правим операция. Но веднага ти казвам, много, много сложна операция… – Ще оживея ли след тази операция? – Ще живееш ли? След тази операция? Да. Ще живееш, навярно. Но, честно казано, аз не бих те съветвал…

  • 4349

    Има ярко черно петно на гърдите между предните крайници (хомяк). Доц. Митев, Зоология на гръбн. животни, 1991 г., ПУ "П. Хилендарски"