Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 2136

    Един есенен ден Били събирал опадалите листа от дърветата пред къщата си и видял странна процесия. Една след друга бавно се клатушкали две катафалки, зад тях тъжно вървял мъж с куче, а зад тях в колона по един се били подредили най-малко двеста мъже. Били бил страшно заинтригуван. Отишъл при мъжа с кучето и го попитал кой е в първата катафалка. – Съпругата ми – отвърнал непознатият. – Приемете съболезнованията ми – казал съчувствено Били. – Как почина? – Кучето ми я ухапа и тя умря. След това Били попитал кой е във втората катафалка. – Тъща ми – отвърнал мъжът. – Кучето ми я ухапа и тя умря. Били помислил малко и накрая попитал: – Можеш ли да ми заемеш кучето си за няколко дни? – Нареди се отзад на опашката – отвърнал мъжът.

  • 2165

    Разговор между приятели: – Чухте ли, че Петров на неговите седемдесет и пет години се оженил? – Да, освен това пуснал обява, че търси апартамент до детската градина.

  • 6392

    Спи старият генерал с младата си жена и изведнъж, посред нощ, стреснат се събужда и вижда как поручик Ржевски гали и целува съпругата му. Генералът (гневно): "Какво е това, поручик?. Ржевски: "Това е сън, господин генерал!". Генералът: "Ах, сън… Да не повярваш, вече трета седмица все един и същ сън сънувам…"

  • 6340

    Попитали една коза: – Къде жените са най-грозни? Козата: – МЕ-Е-Е-И-И!

  • 2766

    В 1.00 ч. се прибира пиян мъж. Жена му го пита: – Къде ходиш ти, бе? – Бях в кръчмата. – Ама, тя затваря в 12. и е на две къси преки от тук. – Къси, ама широоооооооооки.

  • 1813

    Мъж се приближава към вратата на съседа и започва да чука. Никой не му отваря. Той продължава да чука, още по-силно. Към вратата се приближава куче и казва: – Човече, няма нужда да чукаш, вкъщи няма никой. Мъжът припада от изумление. Свестява се след известно време, гледа кучето седи до него и го наблюдава. – Ти какво, куче, не можеш ли да джафкаш? Кучето отговаря: – Мога, бе, ама не исках да те плаша…

  • 5766

    Един мъж бил страшно подтиснат. Влязъл в най-близкия бар и си поръчал тройно уиски. Барманът му налял и мимоходом отбелязъл: – Това е доста силно питие. Какъв ти е проблемът? Мъжът пресушил чашата си на един дъх и отвърнал: – Днес като се прибрах вкъщи открих съпругата ми в леглото с най-добрия ми приятел. – Гледай ти! – възкликнал съчувствено барманът и отново напълнил чашата. – Нищо чудно, че имате нужда да пийнеш нещо. Това е от заведението. Мъжът пресушил и втората чаша и барманът продължил да го разпитва. – И какво направи ти? – Приближих се до него, погледнах го право в очите и му казах: Лошо куче, много лошо куче.

  • 9996

    Макетът не трябва да съответсва на местността, а да бъде красив…

  • 2228

    ….малките прасенца си имат и хранилки и поилки, а дрътата свиня майка в тоа тесен бокс нема къде да са преврати Ученичка от ТСС "Стефан Цанов"гр.Кнежа

  • 6183

    Второто българско царство било толкова силно и могъщо, че успяло да се класира на второ място…. От кандидат-студентски изпит по история

  • 1501

    – Чухте ли, режисьорът иска петстотин статисти. – В костюми от онази епоха ли? – Не, в обикновени. За да се напълни залата.

  • 11154

    При шивача: – По дяволите! Та вие сте ми ушили костюм без нито един джоб?! – Вярно е, но пък никой няма да може да ви открадне портмонето…

  • 1280

    "Яде семки в час и плюй костичките на пода." Забележка в бележник от учител по физика.

  • 4274

    Най-краткият виц в България: "Двама министри се срещат в трамвая."

  • 5684

    – Имам една добра и една лоша новина. С коя да започна? – С добрата. – Добрата е, че няма лоша…

  • 9088

    Тъща се скарала със зет си. Грабнала си чантата и рекла:– Ще ви напусна и ще избягам в някоя дива джунгла! По-добре да живея заедно с канибалите, отколкото да рискувам денонощно живота си под един покрив с теб!Излязла и тръшнала след себе си вратата.– Слава Тебе, Господи! – казал зетят. – Най-после чу молитвите ми!Не след дълго входната врата се отворила и тъщата, виждайки веселия си зет, рекла:– Провървя ти отново, навън вали дъжд.