Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 8658

    – Подсъдими, вие сте осъден на 3000 марки глоба или на десет дни затвор. Ще платите или ще лежите? – Предпочитам да отлежа. Още първия ден осъденият получил закуска парченце хляб и чаша слабо кафе. – Искам да говоря с директора на затвора – ядосал се той – Да не би да искате да ме убедите, че това е закуска за триста марки дневно!

  • 7201

    Баба Илийца,бръкнала в пазвата си,но там не намерила нищо,освен малко сухи корички… Из уч. разработка

  • 8794

    Мъжът се връща от работа и още от вратата пита:– Жено, изглежда ти е загорял обедът?– Какъв обяд? Сега гладя ризата ти!

  • 8426

    В навечерието на коледа мъж се клатушка по улицата, носейки елхичка. Една възрастна дама го вижда и с изумление казва: – Как не ви е срам по Коледа да се напивате, а да не стоите при семейството си? – И на мен ми се иска да се прибера, но незнам как да се измъкна от тази гора?

  • 1600

    "Гледайте по-бързо и да тръгваме"… Баща юрка децата си, които гледат филм по телевизията.

  • 12043

    КАКВО КАЗАЛО О НА Q ? -БРАТ,ПРИБЕРИ СИ ГО.

  • 4238

    Баща налива акъл на сина си: – Я се погледни, бе, – петнайсетгодишен хългъзник си, а си неграмотен. За къде си ти в живота, като можеш да броиш само до десет, а? Кажи ми какво ще правиш ти в живота? – Ще стана боксов съдия.

  • 2608

    Писмо: "Вие току-що получихте първия албански вирус! Тъй като тук не сме много напреднали с компютрите, това е ръчен вирус! Ще ви помолим: 1 – Да изпратите същото писмо на всичките Ваши познати, които има e mail адрес. 2 – Да изтриете съдържанието на диска C".

  • 7211

    Ясер Арафат дава кръв за пострадалите американци, става и с доволен вид си тръгва. Само след минута се връща на бегом: – Пуста склероза! Нали трябваше да дам и урина.

  • 2797

    – Извинявайте, вие роднини ли сте с Ваня? – Роднини сме, но много далечни. – Но на мен ми казаха, че сте брат и сестра. – Вярно е, но аз съм първото дете в семейството, а тя е последното – шестото.

  • 405

    Сашо, като нямаш бензин къде ходиш? Или буташ колата. Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 4906

    Лекарят преглежда пациент и постоянно си мърмори под носа: – Добре… добре… добре… – Какво е толкова добре бе, докторе? – Добре, че аз не съм болен от това…

  • 1989

    Никой да не се качва в камионите, преди да са дошли! Военен

  • 6778

    Ако не запазите тишина, ще го правите на дъската! !Г-жа Мария Банкова, 33 ЕГ

  • 555

    Наскоро омъжилата се дъщеря отива на гости при родителите си и се оплаква на баща си: – Имам голям проблем! Мъжът ми постоянно ми изневерява! Какво да правя? – Не знам, питай майка си. Тя има голям опит в такива ситуации.

  • 5605

    В един бар влиза един педераст, ама съвсем леко отваря вратата, после съвсем леко я затваря, сяда на бара и казва на бармана, който бил негър, със съвсем тънък глас: – Едно уиски. Бармана се ядосал и казал: – Абе ти къв мъж си, я излез и влез пак обаче тоз път няма да отваряш леко вратата, а със шут, затваряш я по същия начин, идваш, блъскаш на бара и казваш "Я дай едно уиски тука бе!". Педераста се съгласил и излязъл. Но пак влязъл по същия начин – съвсем леко отворил вратата, съвсем леко я затворил и с още по-тънък глас казал: – Едно уиски. Бармана се ядосал още повече и му казал: – Я застани на моето място, аз ще ти покажа как се прави. Барманът излязъл и след малко влязъл като танк. БАМ – шут на вратата, БАМ да я затвори, седнал на бара, блъснал с ръка и казал: – Я дай едно уиски тука бе! А педераста му отвърнал: – На чернилки не сервираме.