Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 2790

    Сега, ученици, ше ви помоля да запишете дословно и да го подчертаете дълбоко. Учителка по литература от ТБГ

  • 7467

    – Как са произлезли гущерите? – Един габровец започнал да отглежда крокодил…

  • 4574

    Крикор и Гарабед били комшии и решили да отворят кебапчийници. Минали няколко дена – при Гарабед пълно с народ, а при Крикор никой няма. Отишъл Крикор една вече при Гарабед и го пита: – А бе, как ги правиш тези кебапчета, че хората се избиват да идват при тебе, а при мене никой няма? – Ами как – 50% кайма и 50% лайна… – А-а-а, ама ти и кайма слагаш, значи…

  • 8758

    Доячката слезе от трибуната и на нея веднага се качи председателят.

  • 606

    Жена кандидатства на работа. Питат я: – Женена ли сте? – Да, два брака. – Деца? – Шест. Две от първия брак, две от втория, и две лично мои.

  • 10939

    "Театърът все още показва представленията си на площад Народно Събрание" Надпис пред Младежкия Театър

  • 11508

    – Докторе, имам голям проблем. Хъркам.– Знам, неприятно е. Сигурно жена ви не мигва по цяла нощ.– Не, не е това, още не съм женен.– Тогава какъв е проблема?– Това, че вече от трета работа ме уволняват!

  • 5808

    Щирлиц върви посред нощ из гората. И изведнъж вижда – от храстите просветват две очи. – Мюлер! – мисли Щирлиц. – Ти си Мюлер – мисли вълкът.

  • 12077

    Каква е разликата между капитализма и социализма? Попитали Енгелс? Много проста: 1. Капитализма е една торта, която ще стане лайно! 2. Социализма е едно напудрено лайно, което ще си остане лайно? Тоест, съзнанието много по-лесно може да приеме лайното да си остане лайно, от колкото тортата да стане лайно? Кое е по-добро!… В крайна сметка крайния продукт е лайно!!

  • 4229

    Две пеленачета си говорели и едното попитало: -Искаш ли да ходим на балкона да ми направиш една свирка? -Добре – каэало другото, но какво е това балкон?

  • 3194

    – Скъпи, ти вече не ме обичаш като преди! Даже и кучето ни обичаш повече от мен! – Не е вярно, обичам ви еднакво.

  • 5357

    Недо, ако прочетеш дневника, по-трагично ще се смееш! Учителка по география, "Хр. Ботев", Кърджали

  • 2046

    Отива един пациент при лекаря. – Докторе, страдам от загуба на паметта. – От кога? – попитал лекарят. – Какво от кога?

  • 6270

    Мъж в аптеката. Аптекарят го пита: – Как е, помогна ли лечебната кал на жена ви? – Само временно – първите два-три дена изглеждаше по-добре, ама после калта падна…

  • 7433

    Пациент възмутено говори на лекар: – Докторе! Каква е тая огромна сметка, бе? Та ти ме лекува само две седмици…. – Мда, скъпи мой! Само ако знаеше, колко интересен е твоят случай и какво огромно изкушение изпитвах да доведа нещата до аутопсия, мисля, че нямаше да възразяваш изобщо за сметката си.