Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 10224

    Думите са един апел към господа. Те изразяват хем апел, хем порицание. Бисери и поуки от изпита по литература след 7. клас през 1998г. – Йордан Йовков – "По жицата"

  • 1542

    – Скандално! Защо трябва да платя преди обяда? – Защото си поръчахте гъби, господине.

  • 5945

    Върви заека през гората и крещи: – Педераси, педераси! Спира го лъва и пита: – Зайо, кви са тия работи, бе? Заека пак: – Педераси, педерасииииииии! – Зайо, ма недей така! Срамиш ни пред другите гори! – Педерасиии, педерасиииииии… Лъва ядосан почва и той да крещи: – Заек, млъквай, бе! Не виждаш ли, че още мляко устата имаш, а крещиш тука!? – Не е мляко! Педерасиииииии! Педерасииииии!

  • 6184

    Един мъж го питали колко эъби трябва да има тъщата, а той отговорил – Един, да отваря бирата на зет си и още един эа да я боли.

  • 4945

    Зъбите са ти толкова зле, като че ли си захапала снаряд. Зъболекарка към пациентка

  • 11416

    Митничар се пенсионирал. Събрали се колегите му да решат какъв подарък да му вземат. Първият митничар предложил: – Да му вземем кола. Втория митничар отвърнал: – Не, той си има три, жена му също. И децата му си имат…. Да му вземем… един апартамент. Третия митничар: – Ама той има три апартамента, и вила и децата му имат… Абе, да му дадем да поработи една смяна извънредно? Първи и втори митничар: – Много е!

  • 4308

    – Колко пъти се е женила майка ти? – Неудобно ми е да кажа… – Е, хайде, в днешно време човек няма от какво да се срамува… – Само веднъж!

  • 7776

    Партизанин разказва на пионерчета бойните си спомени: – Гледам напред – бре, ебало си мамата! Поглеждам наляво – ебало си мамата! Поглеждам надясно – ебало си мамата! Гледам назад – малей, и там си ебало мамата! – Бре, каква памет! – чудят се пионерчетата.

  • 893

    Нека да сме живи и здрави, но главно живи, защото много здрави се споминаха Професор по физика в СУ

  • 5800

    В любовният триъгълник винаги един от ъглите е тъп

  • 12034

    Иванчо, какво означава политически активна личност? Госпожо, нещо като полово активна! Винаги обещава, никога не изпълнява! От една страна и се иска, а от друга страна не може! И всички са все неудовлетворени от тази личност! Ти какво искаш да кажеш, че аз съм полово активна? Та аз съм на 60. Не просто искам да ви кажа, че съпругът ти на 60 беше политически активен с една ваша 40 годиш колежка.

  • 4151

    На междуградски път – кола се е врязала в крайпътно дърво. От нея един по един се изнизват пияни младежи. Катаджията ги строява и пита: – Сега кажете – кой кара колата! След кратко мълчание един от младежите казва: – Никой – ние всички бяхме на задната седалка…

  • 4575

    Зайо Байо спал и изведнъж някой почукал на вратата му. – Кой е? – попитал сънено заека. – Аз съм – отговаря глас отвън. – А, аз ли съм – си рекъл заека и пак заспал.

  • 4204

    Из мемоарите на един флегматик: Вървя си аз един ден по улицата. По едно време зад мен чувам шум, бият някого. Обръщам се – те биели мен.

  • 3052

    Иванчо казва на баща си: – Автобусът днес беше препълнен и аз без да искам настъпих една дама по крака. Аз й се извиних и тя ми даде един банан. – А ти благодари ли й? – Не. Веднага настъпих и другия й крак…

  • 1858

    Обява във вестника: "Ако вече сте много стар, много болен и много богат, то прекрасна 30-годишна красива вдовица с удоволствие ще стане и ваша вдовица!"