Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 4246

    Чапай и Петка бягали от белите. Стигнали до една река. Влезли в реката и започнали да плуват. По някое време Петка казал: – Чапай, дай да спрем за малко, щото една риба ми влезе в гъза. – Плувай, Петка, плувай, не е риба…

  • 2556

    Назначили известен адвокат за служебен защитник на опасен престъпник, когото застрашавала смъртна присъда. Председателят на съда се приближил до адвоката и му поръчал да даде на обвиняемия най-добрия съвет. След кратък разговор между адвоката и обвиняемия, последния скочил и избягал през прозореца. На упрека на председателя на съда адвоката отговорил: – Но нали вие ми казахте да му дам най-добрия съвет!

  • 4236

    Кит плува вкръг около самка и с упрек говори: – Колко страни по света, стотици екологически организации, сума ти политически лидери, милиони хора – всички се борят за това, нашият вид да продължи да съществува, а ти ми разправяш – "Главата ме боли…".

  • 5061

    Аз мисля че професора има пръст в твоята работа! Студент към колежка из коридорите на УАСГ

  • 8948

    В кафенето. – Да му цапнем по биричка? – Бира?! В работно време?! – Ей, прав си! Марче, я дай два джина с тоник!

  • 5132

    Баба Илийца се себераздавала на всеки който имал нужда, та дори и непознат…

  • 7986

    -Една баница и една боза. -Баницата със сирене ли да бъде? -Не, с боза… Радил Стефовски

  • 1663

    Веселине, пиши се отписан! Учителка в ТС София

  • 7110

    Зайо Байо си тичал през гората и срещнал Кума Лиса, която се готвела да пуши трева и й казал: – Лисо остави тия отрови, а тръгвай с мене да тичаме за здраве. Лиса веднага хвърлила joint-а и затичала. Срещнали Кумчо Вълчо, който се готвел да смърка кока и Зайо му казал: – Вълчо, хвърляй тия отрови, а тръгвай с нас да тичаш за здраве. Кумчо Вълчо – и той. Хвърлил коката и затичал. Срещнали Баба Меца която се готвела да си вкарва хероин. Зайо й казал: – Мецо, хвърляй тия отрови и тръгвай да тичаш с нас. Баба Меца също затичала. Видял ги лъвът и се зачудил какво става. Попитал гаргата: – Гарго, що тичат тия като луди бе? – Абе Зайо пак се е напушил и се ебава с другите.

  • 4698

    И така искам ви през 15 минути, да идвате и да ми духате… Учител към пушачите в излетна група

  • 8623

    Знаете ли защо блондинките не ядат банани?Защото не могат да намерят ципа.

  • 5274

    Един наркоман решил да отиде в Тутракан, на гости на свой приятел. Отива на гарата и казва: – Един билет до Тутракан. Обаче прозорчето на гишето било доста малко и продавачката не го чула. – Кажете го по-близо до дупката, – казала тя. Момчето залепило устата си до вената й: – Един билет до Тутракан!

  • 11324

    Събрали се Бай Ганьо, турчина и американеца да се състезават с коли. Турчина си купил BMW, американеца Мерцедес, а Бай Ганьо си взел трабанта и като по-умен си го завързал за техните коли с въже. Започнало състезанието. Набрали турчина и американеца по 200 км. Обърнал се турчина назад – гледа Бай Ганьо зад тях и казал на американеца: – Абе брато, дай да вдигнеме на 400 км, че оня българин е плътно зад нас. – OK. Качили те скоростта. На Бай Ганьо му се запалили гумите. Обръща се турчина гледа – БайГаньо пак зад тях и казал на американеца: – Ооо, приятел, откажи се. Оня българин е пуснал реактивните двигатели и мисли да излита.

  • 2603

    (разказва се в нетрезво състояние) Един щъркел ъ…летял, летял, летял. Погледнал към земята и видял една зъмя. Отишъл, кълъвнъл я. Убу мъ, зъмята итра: клюнъта-гъзъта и беж да я няма. Един щъркел ъ…летял, летял, летял. Погледнал към земята и видял една зъмя. Отишъл, кълъвнъл я. Убу мъ, зъмята итра: клюнъта-гъзъта и а пак да избяга, ама щъркелът по-итър: клюната в гъзъта и а сега цинкулирай, да ти еба майката.