Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 8117

    Въпрос: Какво ядат снежните човеци за закуска? Отговор: Снежинки.

  • 1092

    Какво си ми се отпуснал като сух парцал на морско дъно?!…

  • 5470

    Между колеги: – Ти си имал по-голям късмет по време на почивката си! – Ами, през цялото време не спря да вали… – Но все пак си почернял! – Това не е никакво почерняване, а ръжда!

  • 2238

    Философски въпрос: – Защо толкова ни привлича голото женско тяло? – Има в него едно място, където едновременно присъства нашето Минало, Сегашно и Бъдеще.

  • 4260

    Снеже, хайде, мари майко, утре си на работа. Що става, мари чедо? Прибирайте се. Майка ти. Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 3590

    Девойка влиза в казино и иска да заложи голяма сума на едно число. – 22. – Госпожице, това не е разумно. – 22. Пада се 22. – Всичко отново на 22. – Госпожице, ще загубите всичко! – 22. Отново се пада 22. – Всичко пак на 22. – Госпожице, това е направо самоубийство! – 22. И отново топчето спира на 22! Крупието е шашнато: – Госпожице, откъде разбрахте? – Всичко е много просто: Аз пристигнах днес със самолет Боинг 777, номерът на билета ми беше 777, возих се до хотела с такси с номер 777, в хотела ми дадоха стая 777, когато се разхождах по улицата видях вашето казино със светещи три седмици. Тогава разбрах, че е настъпил моят час, събрах трите седмици и се получи 22.

  • 9607

    Отиват двама арабски терориста-камикадзе на задача. Първият:– Кажи, Мехмед, вълнуваш ли се?Вторият:– Че как! За първи път ми е все пак.

  • 7451

    Слон и мишка вървяли заедно из пустинята. Голяма жега, слънцето пече, няма къде да се скрият… По едно време мишката казала: – Слоне, дай ти мина отляво да се скрия малко в сянката ти, а после ако искаш ще се сменим?

  • 2974

    Възрастен човек се качва в трамвая, но няма места. Той се приближава до млад седнал човек и му казва: – Млади човече, отстъпи мястото, че ме болят краката! Младия отвърнал: – Дядо, ти като си бил млад отстъпвал ли си място на по-възрастните хора? – Да, винаги. – Ей затова те болят краката.

  • 8837

    "Колеги, нека не се лъжем-летящи чинии има и някои от вас ще работят на тях." доц.Цеков от МЕИ-Габрово пред курсантската аудитория във ВВУАПВО-Шумен

  • 10213

    Из отчет на полицаи след обиск в нелегална спиртоварна: "След извършеният обиск, аз и сержант Михайлов изпитахме известни трудности да намерим вратата. Тъй като той заспа в тоалетната, се принудих да го оставя там и да се прибера сам. Защо обаче съм донесъл със себе си въпросната врата нямам спомен…"

  • 5954

    Едно семейство отива на нудистки плаж. По едно време идва детето и пита майка си: – Мамо, какви са жените с големи гърди? – Те са прости, моето момче – А жените с малки гърди? – Те са умни Момчето задоволено от отговорите отишло да си играе. След малко пак пристига: – Мамо, какви са мъжете с големи пениси? – Нали ти казах, че мъжете с големи пениси са прости – А мъжете с малки пениси какви са? – Мъжете с малки пениси са умни Момчето задоволено от отговорите отишло пак да си играе. След малко пристига детето при майката: – Мамо, мамо тате говори с една простачка и колкото повече говори с нея толкова по-прост става.

  • 3964

    Хубавият маникюр може да краси не само женските ръце, но и мъжкото лице.

  • 4089

    Вървяла си една тъпа блондинка и стигнала до брега на една река. Погледнала и забелязала друга тъпа блондинка на отсрещния бряг. Първата се провикнала: – Как мога да стигна до другия бряг? Втората отговорила: – Ама ти нали вече си на другия бряг!

  • 814

    Вчера проверих под креватите ви. Направо не ми е ясно… как живеете там.. Военен

  • 7101

    Един митничар умрял и отишъл при Господ. Отворил той една голяма книга и казал: – Аа-уу ти си много почтен човек, дал си много дарения за домове за сираци, ти си за Рая! Но като отворил на другата страница какво да види и казал: – Ама ти толкова много си крал, ти си разорил толкова много хора! Къде да те сложа сега? И митничарят казал: – На бариерата, на бариерата!