Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 1221

    Госпожице Петрова, ако можехте да мятате мълнии с очи, то аз досега да не съм между живите… Учител по философия

  • 8811

    На този компютър някой е качил вируса "Mikelangelo" . Той и на мен се качвал в къщи . Учителка по "Информатика" – гр.Пазарджик

  • 10405

    В селски хотел над всички кревати са поставени табелки: "Мястото е прекрасно, тишината – абсолютна, въздухът – свеж. Ако не можете да заспите, обвинявайте за това нечистата си съвест!".

  • 11992

    …Една баба решила да седне и да почине… …Седнала и починала…

  • 903

    На преглед при доктора: – Свалете си гащите, ще ви меря температурата. – Ама защо? – Имаме само ректални термометри… След малко лекарят вади термометъра: – Висока температура! 39.5! – Бре… и то на сянка!

  • 9947

    -Г-н старшина, скъсан ми е чаршафа. -Ами обърни го от другата страна!

  • 3162

    – Имаш ли голи снимки на годеницата ти? – Не. – Да ти дам няколко?

  • 3409

    Питат радио Ереван: – Кое му е най-лошото на комунизма? Радио Ереван отговаря моментално: – Това, което идва след него!

  • 10032

    Един борец се хвали на свой приятел: – Виж какъв джип си купих: единична бройка, направена по заявка, златни джанти, диаманти във волана, седалки от леопардова кожа, сателитна връзка… ама ще го продавам. – Що бе! – Много харчи…

  • 5001

    Конферансие тръби пред входа на цирк: – Не се скъпете, уважаеми граждани! Влезте и ще видите двегодишно детенце, което знае да чете. Всички бащи и майки влизат вътре. На арената малко момченце прелиства някаква книга. – Нищо не чуваме! – обаждат се гласове от публиката. – Няма и да чуете, защото нашето дете знае само да чете, но не и да говори – успокоява ги конферансието.

  • 1299

    Дядо разказва на внуците си за първата си среща с Ленин: – Беше на един съботник, носехме талпи. По едно време ми писна, оставих талпата на земята, седнах на нея и запуших. Идва при мен един такъв нисичък, с каскет, и ме пита: "Другарю, вие защо не носите талпата?", а аз му казвам "Ако ти се носи, носи си я сам". – Дядо бе, това е бил самия Ленин. И после? – После дойде един висок в шинел и пита: "Какво става тук?", а този, ниския, му отговаря "Този другар не иска да носи талпите.". "Ами като не иска да носи, да ходи да реже" – отговаря високия. – Ииих, дядо, та това е бил Феликс Едмундович. И после? – Ами после рязах. До 1958 година…

  • 11936

    Ти в кошчето, дъвката отвън! Учителка по биология

  • 1178

    Баба Илийца,обзета от свръхестествена сила,се опъна на кола

  • 9316

    В ресторанта. – Добре, щом нямате фазан, донесете ми пиле! – Вие подигравате ли се с мен, господине? Ако имахме пиле, веднага щях да ви предложа фазан!

  • 8774

    – Намерих един малък плаж, ама фамозна работа – разказва току-що завърналият се летовник. – Нито жива душа. Постъпих на пълен пансион у един рибар. Кеф голям! Само че първата седмица му умря свинята – ядохме от нея осем дни. На втората седмица пукна едно теле – петнайсет дни го ядохме. На третата седмица се разболя бабата. Уплаших се, вдигнах си багажа и си дойдох.

  • 10234

    Момичета, събличайте се, аз ей сега идвам! Учител по физическо