Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 3112

    Любовта е един дълъг и сладък сън… А бракът – един голям будилник.

  • 5953

    Въпрос: Кое е това нещо с четири крака и една ръка? Отговор: Щастлив питбул.

  • 2308

    Кво си се ухилих като тиква на хелуин, бе…

  • 1972

    – Защо в рекламите на стоките ви казвате само хубави неща? – Защото за техните недостатъци сами ще разберете.

  • 3453

    Всичко е относително щото всичко може да се отнесе. Ромска поговорка

  • 2106

    Чапаев си води дневник: Ден първи: Изгонихме белите от гората. Ден втори: Дойдоха белите и ни изгониха от гората. Ден трети: Върнахме се и и пак изгонихме белите от гората. Ден четвърти: Дойде горския и ни изгони всичките.

  • 6082

    Кво си се запнал, кьто костилка на гъз?

  • 6697

    В тази част на България се отглеждат:-лен, коноп, вълна и други дървесини.

  • 12087

    Възрастна и строга учителка пита децата: – Какво дава кокошката? – Яйца – отговорила Марийка. – Точно така. А какво дава кравата? – Мляко – отговорила Стефка. – Правилно – казала учителката. – А какво дава овцата? Иванчо ядосан отговорил: – Дава уроци и гадни задачи за домашно.

  • 7210

    В един високопланински курорт сложили табелка: "Забранено е скачането от лифта! Оцелелите ще бъдат глобявани"

  • 10544

    Двойка влюбени се целуват на дивана. По някое време младежът пристъпва към по-решителни действия и бута девойката по гръб. – Почакай! – казва тя, – не е ли по-добре след сватбата? – Знам ли… Ами ако мъжът ти се случи някой ревнивец?

  • 206

    Шефът на малка фирма събрал всичките си четирима подчинени и им казал: – С голямо съжаление ви съобщавам, че трябва да уволня един от вас… – Аз съм от малцинство! Ще те съдя за расова дискриминация – казал чернокож служител. – Аз съм жена! Ако ме уволниш, ще те съдя за полова дискриминация! – А аз ще те обвиня в незачитане на възрастните – казал побелял служител. Тогава всички погледнали към беззащитния млад, бял мъж. Той размислил за момент и после казал: – Мисля, че аз бих могъл да бъда гей…

  • 229

    Висшата мода е като квантовата механика – разбира я само този, който я е измислил. Разсъждение на 15 годишен ученик по повод предаване за Висша мода по телевизията.

  • 4838

    Човекът се различава от животното поради изкуството! Г-н Мурадян, учител в ТТО-София

  • 4386

    Ученичката идва системно без облекло. Забележка в бележник от учител по физкултура

  • 5474

    Между приятели: – За какво ти е тази възглавница? – Ще започвам работа в Министерството на вътрешните работи. – Да, но не разбрах защо ти е тази възглавница? – Ами ще работя като полегнал полицай.