Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 9516

    Събират се няколко пияници да пият. Почват да приготвят масата и казват на единия: – Я ти налей пиенето. – Не мога, треперят ми ръцете, ще го разлея всичкото. – Тогава поне нарежи мезето. – Не мога, ще се порежа. – А какво можеш да направиш тогава? – Ще посоля салатата.

  • 1293

    На сутринта след бесен купон, собственикът на апартамента стои пред останалите, които са се размазали на дивана и им казва: – Момчета, за това, че ми изхвърлихте телевизора през балкона… е хайде, ще ви го простя! За това, че изкъртихте вратата на хладилника… ще си затворя очите! За това, че ми направихте масата на клечки за зъби и изпочупихте всички чаши, чинии и витрини… е добре, ще го преживея някак си! Обаче за това (вади едно канарче с тирбушон в задника)… за това да ми кажете: "То така си беше"… е извинявайте!

  • 6782

    Малко момченце към майка си: – Мамо, този снежен човек е съвсем безпомощен! – Защо? – Защото си го направих за пръв път сам, без помощта на никой.

  • 7559

    Една муха е кацнала на рога на един бивол. Долита друга муха и я пита: – Какво правиш? – Не ме закачай ма, не виждаш ли че орем!

  • 3553

    Животните от гората пътували с влак до училището. Веднъж другите животни решили да скрият чантата на баба Меца. Тя като видяла, че я няма много се ядосала и извикала: – Веднага ми върнете чантата! – Няма да ти я върнем! – Върнете ми я веднага! – Няма да ти я върнем! – Върнете ми я да не стане като миналия път! Животните се уплашили, върнали я и я попитали: – Ама бабо Мецо, какво стана миналия път? – Ами не ми я върнаха…

  • 4504

    В леглото.Тя:– Кажи ми нещо мръсно!Той:– Нашата кухня…

  • 11017

    – Кое е това, дето е по-глупаво от полицай? – Светофар. – Защо? – Защото трябват четири светофара, за да се замени един полицай.

  • 6205

    Чапай отива на нивата и вижда една лопата и на нея бележка: "Чапай, ако обичаш ми донеси лопатата защото я забравих. Подпис: Петка" На другия ден Петка отива на нивата и гледа – лопатата си стои, и на нея нова бележка: "Съжалявам, Петка не можах да я намеря. Подпис: Чапай"

  • 6877

    Старшината крещи пред ротата: – Кой се е върнал снощи пиян от отпуска? Мълчание. – Кой се е върнал снощи пиян от отпуска? Ротата пак мълчи. – За последен път питам! Кой се е върнал снощи пиян от отпуска? – Аз… – плахо пристъпва напред един войник. – Добре. Идваш с мен да си допиваме да ни мине махмурлука. Останалите заминават да окопават градинката.

  • 8664

    От новините: По последни данни състоянието на Ясер Арафат не се е изменило. Остава си мъртъв.

  • 4379

    В претъпкан автобус един започва да повтаря: – След 5 спирки слизам… след 4 спирки слизам… След 3 спирки слизааам… след 2 спирки слизам… – Добреее деее, добреее разбрахме вече – казал някой. – …след 1 спирка слизам и ще е добре да си ми пуснете тръбата, че ми трябва!

  • 8329

    Някакъв се хвали на приятеля си: – Направих страшно изобретение! Позволява да се гледа през стени! – Че това го има отдавна. – Как така?! – Не знаеш ли? Казва се "прозорец".

  • 983

    Двама английски джентълмени седят в клуба за следобедна цигара. – Кажете, Джеймс, какво мислите за бягането за здраве? – Аз смятам, Арчибалд, че това е една голяма глупост! – Защо смяташ така, Джеймс? Всички казват, че е полезно… – Виждете ли, Арчибалд, когато тичам за здраве, винаги ми се разлива уискито от чашата…

  • 683

    Въпрос: Кой е най-добрият изход от кризата в България? Отговор: Аерогара "София".

  • 3374

    Борци отиват на светско парти и веднага си намират столове, сядат около шведската маса и се нахвърлят на яденето. Като ги видели, някои от присъстващите възнегодували: – Чакайте, бе! Що сте насядали така? Това е шведска маса! – Добре бе началник, като дойдат шведите ще станем – отвърнали невъзмутимо мутрите.

  • 10872

    Уличен знак за ограничение на скоростта в близост до училище. Под него надпис: "Внимавайте да не ударите дете!" Допълнен отдолу с флумастер: "По-добре изчакайте да мине някой учител!"