Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 763

    Секси студентка отива при колега да учат заедно за изпит.Минава час, два студентката казва срамежливо:– На мен ми е нещо много топло.– Ми съблечи си блузката. – отговаря колегата.И така докато не останала само по бельо. И пак последвало :– На мен все още ми е много топло.Младия студент въздъхнал и казал:– Е, добре ти си се съблечи и си учи спокойно, а аз ще излезна.От другата страна на вратата студентчето поглежда през ключалката и възкликва:– Ох, да ми падне тази…

  • 7742

    Съпрузи правят дълго време секс. Мъжът е запъхтян и изтощен. Жената го съжалява и казва: – Ех, милият ми, как си ми се изморил, сега да имаше някой, да те смени…

  • 10359

    Елисавета-героиня от "Крадецът на праскови" е жертва на една изкуствена любов.

  • 10861

    – Келнер, тези мухи в ресторанта ви ме дразнят! – Кажете кои конкретно и аз ще ги изловя.

  • 4010

    Защо комунистите са щастливи от изборите? Ами защото като падне Царя и идва 9-ти септември!

  • 4508

    Отишла делегация на сръбската омладина при Тито: – Друже Тито, дошли смо да менямо мисли. – Па другови, я мисли имам. Дайте да менямо курци.

  • 5555

    Марийка казва на майка си: – Мамо, Иванчо си има кофичка. – И на тебе ще ти купя, миличка. – Мамо, Иванчо си има лопатка. – И на тебе ще ти купим. – Мамо, Иванчо си има пишка. – Спокойно миличка, като пораснеш ти ще си имаш много пишки, а той ще си остане с една!

  • 4987

    "Такъв ми бил късмета – единственият доктор, който мисли че всичко ми е наред, работи във военната комисия."

  • 9232

    В едно купе във влака седи пийнал мъж. На всяка гара поглежда през прозореца и вика: "О, ужас!" Един от пътниците го попитал: – Защо непрекъснато повтаряте "Ужас"? – С всяка нова гара, все повече се убеждавам, че съм сбъркал влака.

  • 9311

    Преводът е като жената – ако е хубав не е верен, а ако е верен не е хубав. Филологически

  • 11968

    Прибира се майката на Иванчо вкъщи и го заварва пред телевизора.Пита го ядасана: -Иванчо, абе ти цял ден ли гледаш телевизия бе?! Иванчо уверено: -Мамо ти как можа да се усъмниш в мен, естествено че не само гледам телевизия, от време на време сядам и пред компютъра!!

  • 6740

    между Ti2O3 и TiO4 само мене ме няма като стехеометрия Химически факултет на СУ – Физико-химия -Доц. Пенева

  • 11369

    Погребална процесия. След ковчега върви огромна тълпа. Случаен минувач пита опечаления мъж след ковчега: – Кого погребват? – Тъща ми. – И от какво умря? – Ами ухапа я кучето ми. – Ей, дай ми го назаем това куче за малко? – Нареди се отзад на опашката.

  • 1826

    Чапай и Петка ще заминават на пътуване с кораб. Чапай казва: – Петка, ти знаеш ли, че когато пътуваш с кораб може да те хване морска болест, а освен това на кораба има много жени. Затова бягай до аптеката и купи хапчета против повръщане и презервативи. Връща се Петка с една опаковка хапчета и една опаковка презервативи. Чапай го поглежда и казва: – Петка! Ти болен ли си! Знаеш ли колко трае едно пътешествие с кораб? Бягай за още! Петка се връща с по две опаковки от двете. Чапай пак: – Петка! Това е цял месец бе, ще има да се люлеем и да драйфаме, а и жени, жени. Иди купи още. Петка се връща в аптеката и поръчва на аптекарката: – Един кашон хапчета против повръщане и един кашон презервативи! Продавачката му отговаря: – Абе, момчета, щом толкова ви се повръща от тая, защо продължавате да я ебете?

  • 6457

    Жена се обръща към любовника си полицай: – Мили, това не може да продължава така! Трябва да измислиш нещо друго! Не може всяка седмица да затваряш мъжа ми!

  • 8565

    Кой е онзи с червения нос, като краставица…