Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 6648

    – Случайно да сте намирали портфейла ми? – Заповядайте, ето го – казва келнерът. – Колко е приятно да срещнеш честен човек! В четири ресторанта питах за портфейла си, а тези мошеници ми отговориха, че нищо не са намирали.

  • 10010

    Двама милионери разговарят на терасата на луксозен хотел. – Има само един честен начин да станеш милионер – казва единият. – Кой е той? – Бях сигурен, че и ти не го знаеш…

  • 8525

    – Иванчо, защо не идва вчера на училище? – Семейството ни се увеличи с един човек, госпожо. – Братче или сестриче си имаш? – Татенце! Мама се омъжи за пети път.

  • 9032

    Фанатик на голфа си ляга в леглото до жена си. Като всяка нощ сънува, че се разхожда из игрището и играе на воля. Не следващия ден на закуска жена му, много ядосана, му казва: – Да мислиш постоянно за голф. Бива. Да сънуваш голф. Става. Да му удряш понякога, защото си тренираш удара на сън. Добре. Но няма да ти разреша, дори и с оправданието, че си заспал, да ми късаш косми и да ги хвърляш във въздуха, за да разбереш накъде духа вятъра за да ти е по-точен удара.

  • 10222

    Мутра се записала в туристическа фирма за екзотична почивка на Бахамите. На половината път самолетът се развалил и паднали на необитаем остров. Спасили се няколко пътника и мутрата. След една седмица запасите от храна свършили и настанал глад. Решили да теглят жребий и да изядат някой от групата. Теглят жребия и изяждат един от пътниците. След една седмица, още един. На третата седмица, жребият се паднал на мутрата. След като научил резултата, той вади мобифона и се обажда. След няколко часа пристига хеликоптер и прибира всички оцелели. Пътниците: – Защо не извика помощ по-рано?! Тука един друг се ядем, а ти? – Ами, щото мислех, че това влиза в стойността на екскурзията…

  • 8258

    Милиционер си купува кутия кибрит. Отваря я и започва да проверява клечките вътре една по една. Драсва първата – запалва се. – Добре, работи! – угасва я и я прибира в кутията. Опитва втората – не се запалва. – Тая е дефектна! – хвърля я.

  • 5476

    – Иванчо, ти си преписал съчинението за кравите от Петърчо! – Не е вярно, госпожо. – А защо съчиненията ви си приличат като две капки вода? – Защото сме писали за една и съща крава…

  • 2376

    Мъничко черничко и дрънчи. Що е то? Мравка отива за бира. Мъничко черничко с малко беличко. Що е то? Мравка с гипсиран крак. Мъничко черничко с малко червеничко. Що е то? Мравка в мензис. Мъничко черничко с малко синичко. Що е то? Мравка с разширени вени.

  • 9668

    Надпис на мафиотски гроб:„Спи спокойно, Джузепе, фактите не се потвърдиха.“

  • 7890

    – Данке, жената на Иван паднала в язовира… – Горката жена! – Успели са да я извадят навреме и е добре… – Горкият Иван!

  • 5735

    Фирма премистила своя офис. По този повод приятелите на шефа решили да изпратят букет цветя. Но, когато букетът пристигнал, на картичката пишело: "Почивай в мир!" По-късно от цветарския магазин се получило следното извинение: "Уважаеми господине, моля приемете нашето искрено покаяние за допуснатата грешка! Оказа се, че вашият букет е бил изпратен на едно погребение с картичка "Приемете нашите поздравления на вашия нов адрес!"."

  • 6565

    Питат Радио Ереван: – Коя е най-интересната книга за всички времена? – Телефонният указател, защото можеш да чуеш автентичния глас на главните герои.

  • 9602

    – Какво е пълна самота?– Когато за Нова Година даже спамерите не те поздравяват.

  • 813

    Обява:„Младо, симпатично момиче със стройна фигура, без задръжки, продава вагон цимент.“

  • 1705

    Един полицай спира една Лада и започва да разпитва шофьора за документи,оборудване на автомобила и т.н.Оказва се,че всичко е на лице.Полицая не се отказва лесно и продължава: "Касетофон има ли в тази кола?" "Има и касетофон" – отговаря шофьора "Радио има ли"- отново пита полицая "Ами има и радиo" – пак шофьора "А Кондьо имаш ли на касета?" "Да имам и Кондьo" "Ами пусни го бързо" – настоява му пагона И така вече от колата чалга ехти, полицая започва да кърши снага ту-на ляво,ту-на дясно,гледа умно и вика: "Хайде лепи десетакаq не ме гледай!"