Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 7828

    "Добър ден. Тук е телефонният секретар на Иван Петров. Ако имате лоша новина – кажете я веднага. Ако имате добра новина – изчакайте звуковия сигнал."

  • 5655

    – Мъжът ти изглежда много умен човек, сигурно всичко знае! – Глупости! Изобщо и не подозира.

  • 4348

    Отиват двама пияни на стадиона и решават да играят футбол. Единият казва: – Аз ще бъда двата отбора и съдиите. Абе всички на терена. Другия отговаря: – Добре, тогава аз ще бъда публиката. Почва се играта. По едно време тоя дето е публиката замерва играещия с кутийка от бира. Играча се ядосва и вика: – Абе идиот такъв, от 25 човека на игрището как баш пък мене уцели! – А ти как разбра че от 50 000 публика точно аз съм те уцелил, бе!

  • 11036

    Ще изгоня всички и ще работя с останалите. Училищен

  • 5779

    Доктор по пътя към работа вижда едно циганче да рови едно лайно. – Какво правиш с това лайно? – Доктор. Ядосал се доктора и си казал "Ако още веднъж каже че прави доктор ще кажа на полицая". На следващия ден пак същото циганче рови в някакво друго лайно. Доктора питал пак: – Какво правиш с това лайно? – Доктор. Вбесил се доктора и казал на полицая за циганчето. Полицая го успокоил: – Утре ще мина оттам и ако ми каже, че прави полицай ще го пребия. На сутринта същото циганче ровело пак в някакво лайно. – Какво правиш с това лайно? – Доктор. – Как така доктор? Що не каза полицай? – Абе за полицай трябват две редки…

  • 686

    Цял час чукам ли чукам, а вие – нито "Ах", нито "Ох"! Учител в час по физика

  • 6975

    Един българин умира и се възнася на небето. Господ го посреща лично и му обяснява как стоят нещата там. Накря пита: – Българино, имаш ли въпроси? – Да, Господи. – Казвай! – Кога здравно-осигурителната система в България ще заработи нормално? Господ се замислил за момент и казал: – Няма да бъде по мое време.

  • 4974

    След развода някакъв мъж се възмущава: – Няма справедливост! Откъде накъде ще й оставят на нея моите деца! – Защо пък твоите? Не са ли и нейни? – Ами виж сега, ще ти обясня с пример. Отиваш до автомата, пускаш му 50 стотинки и той ти дава чаша кафе, нали така? – Да. – Е, тази чаша кафе твоя ли е, или на автомата?

  • 7349

    Здравей! Днес пропуснахме да ти кажем колко са хубави сините ти касапски очи, които приличат на ветеринарен печат върху месо Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 10940

    Ето ви пример за равнозакъснително движение: Нали знаете там в колата има един педал, дето шофьорът го натиска… Учителка по физика

  • 4597

    А за нашите най-малки приятели – децата, крокодилът Зевс, змии, игуани, маймунката Рамбо, пони Раид, кучета, гълъби, патки, зайци и коне! Реклама на цирк

  • 11430

    Чула буля Пена, че в съседно село щял да идва лектор от града да проведе политическо ограмотяване. Решила и тя да отиде. Лекцията била на тема "Идеологическа диверсия". Слушала буля Пена, но нищо не разбрала. След като всичко приключило, тя дръпнала лектора и го питала: – Момче, не може ли това да ми го обясниш с по-прости думи? – Може, бульо Пено. Минават американците с един самолет и пускат иглички, които се забиват в мозъка. Ей това се нарича идеологическа диверсия. Тръгнала буля Пена да се прибира през полето, а над нея прелетял селскостопански самолет. – Бре! – рекла си тя – Американците идват! И къде да се скрие на сред къра, видяла купа сено и си мушнала главата в нея. През това време минал горския, видял едно дупе и решил да го оправи. Вдигнал полата и започнал да работи, а буля Пена се обадила: – Мушкаш, мушкаш ама до мозъка не можеш да стигнеш!

  • 36

    – Преди пиячката винаги се чудя в коя кръчма да отида – споделя Петров на чашка пред приятели. – А след пиячката пък се чудя в коя кръчма съм бил…

  • 2654

    Ето вектора има начало и край,същото като от Гергьовден до Гергьовден…

  • 2228

    ….малките прасенца си имат и хранилки и поилки, а дрътата свиня майка в тоа тесен бокс нема къде да са преврати Ученичка от ТСС "Стефан Цанов"гр.Кнежа

  • 10638

    Срещат се двама приятели: – От кога не си ходил на театър? – пита единият. – Откакто започна по телевизията шоуто "Парламентарен контрол". – Толкова ли ти харесва? – Страшно е! И не мога да се начудя защо го играят на празен салон!