Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 4584

    Купува си един тип компютър, но не бил много на ти с тези машини. След няколко дена твърде разярен позвънява във фирмата, от която си е закупил компютъра: – Изобщо не съм доволен от този компютър и можете ли да ми обясните какъв е този "General Failure" дето си позволява да ми чете диска?

  • 7518

    Отиват на сауна депутат, щангист и борче. Събличат се и що да видят – и на тримата им висят до коленете. На депутата – езикът, на щангиста – ръцете, на борчето – златната верига.

  • 8962

    След операцията: – Докторе, какво сте направили! Пъпът ми е отишъл на челото! – Ама затова пък каква вратовръзка имате…

  • 9643

    В казармата старшината казва на войниците: – Нека всички олигофрени да дойдат тук отпред. Никой не идва и старшината повтаря заповедта. Тогава редник Иванов пристъпва напред. – Редник, защо заставаш при мен отпред? – опитва се да го подразни старшината. – Ами, стана ми мъчно, че вие сте единственият олигофрен тук, та дойдох да ви правя компания…

  • 6784

    "Той компютъра се е объркал нещо, ей сега ще се плесне по монитора и ще каже "Вееерно беее" Реплика на борещ се с компютър специалист

  • 5950

    Доктор дава съвет на пациент: – И всеки ден взимайте по една гореща вана! На другия ден пациента връхлита в кабинета на доктора: – Не става, не мога да взимам всеки ден гореща вана… – Защо бе? – Защото на шестия литър ми става лошо…

  • 8347

    Из интервю с баща на седем деца: – И как живеете с вашето семейство – сигурно е неудобно с толкова много деца! – Ами, какво да ви кажа… В стаята, където сме аз и жена ми, има телевизор, компютър, радио, уредба, тоалетна и баня… В стаята където е първото ми дете има телевизор, компютър, радио, уредба, тоалетна и баня… В стаята където е второто ми дете има телевизор, компютър – Сигурно имате огромна къща! – отбелязва слисано репортерът. – А… не не, в едностаен апартамент сме…

  • 6392

    Спи старият генерал с младата си жена и изведнъж, посред нощ, стреснат се събужда и вижда как поручик Ржевски гали и целува съпругата му. Генералът (гневно): "Какво е това, поручик?. Ржевски: "Това е сън, господин генерал!". Генералът: "Ах, сън… Да не повярваш, вече трета седмица все един и същ сън сънувам…"

  • 6667

    Шефа на борците строява подчинените си и казва: -Тези сьс средно образование от ляво, тези с основно от дясно. Половината застават от ляво, другите от дясно и един стои на средата. Шефът го пита : -Ти от ляво или от дясно? А той му отговаря: -Аз шефе само до втори клас. А шефът му казва: -Тогава ти зад мене!

  • 4161

    Любовна двойка в леглото. – Може ли да те наричам Ева? – Защо? – Защото си ми първата. – Е, щом съм ти първата може ,а аз ще те наричам "Боинг". – Защо Боинг? – Защото си ми 747-мия.

  • 2463

    За студента изпита е божествен и тържествен – тържествен, защото носи цветя, а божествен, защото след като го изпитат доцентите се кръстят.

  • 7366

    Иванчо ще се жени за Марийка в неделя, но в селото пльзнало слух, че Марийка няма путка. Тогава той ядосан отива при нея и я пита: – Марийке ма, сватбата е в неделя, ресторанта е резервиран, музика съм поръчал а цялото село говори, че ти нямаш путка, вярно ли е? – Как бе Иванчо, имам си бе, я виж отдолу. Иванчо се навежда, след което бързо се изправя и пита: – Ами то както се е размирисало ще изкара ли до неделя ма Марийке?

  • Посещение

    Студент по медицина на изпит.Професорът го пита:– Какво трябва да знае най-вече лекарят, преди да тръгне на посещение при болния?– Адреса му.

  • 3656

    На изпит професор пита неподготвен студент: – Какво е това изпит? – Това е беседа между двама умни хора. – А, ако единият от тях е идиот? – То, тогава вторият няма да получи стипендия.

  • 12083

    Мъж погребва тъща си и си тръгва. По път на главата му пада тухла и мъжът казва ахх ти мръсница вече си пристигнала.

  • 2189

    Семейна двойка с 30 годишен брак закусва. Жената дълго гледа замислено и казва: – Ванчо, ти мен все още обичаш ли ме? Мъжът гневно мята вилицата си на масата: – Миче бееее, кажи бе душа, защо всяка сутрин от рано трябва скандали да вдигаш!?