Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 800

    Говорете си на ум, че притеснявате иэпитваните!! Училищен

  • 1819

    Мадама се жалва на приятеля си: – Защо никога не ми купуваш цветя? – Ама защо? Нали още не си умряла?

  • 11168

    Двама борци се разхождали из града и отнякъде се чувала музика. – Яааа! – възкликнал единият от борците. – Малка нощна музика! – Как моиш да си толкоз прост бе! К"ва нощна музика, не виждаш ли че е следобяд?

  • 3509

    Урок по биология. Иванчо все се върти и не внимава. Учителката му казва: – Иванчо, гледай ме внимателно! Иначе така и няма да научиш нищо за маймуните.

  • 3586

    Петка се връща от разузнаване. Чапай го пита: – Къде е врагът? – Зад нас. – Тогава – напред!

  • 3874

    Иванчо се прибира щастлив вкъщи: – Мамо, тате, спечелих олимпиадата по биология! – Браво! А какво те питаха? – Питаха колко крака има щрауса и аз казах – три. – Ама щрауса има само два крака? – Да, обаче всички останали отговориха "четири".

  • 7013

    Между приятели: -Знаеш ли какво е безопасен секс? -Да, разбира се! Това е когато си поканиш на гости хубаво момиче, а жена ти е на гости на майка си в провинцията!

  • 2174

    Мравките играят футбол срещу слоновете. Равен резултат до предпоследната минута и изведнъж в 90-тата минута – гол! Слоновете бият с 1:0. Капитанът на слоновете отива при капитана на мравките и му вика: – Е, поне беше спортсменски мач! А мравката му отговаря: – А, не, вие играхте грубо! Няма да си разменяме фланелките с вас!

  • 11029

    И дано предаването ни да е направило по-приятен живота ви, който със сигурност ще продължи и оттук нататък… Водеща на радио предаване

  • 5919

    Мъж учи жена си да кара кола. След доста опити най-накрая казва: – Добре, най-после паркира правилно. Само дето не е в нашия гараж…

  • 10599

    Три мравки се снимали във екшън-филм. Първата скочила от десетия етаж и се пребила. Втората скочила от петдесетия етаж и се пребила. Третата скочила от стотния етаж и останала жива. Защо? Защото била главния герой.

  • 11428

    Докторът продължително опипва гръдния кош на пациента със слушалката и накрая му казва: – Хм… не знам и аз какво да мисля. Или стетоскопът ми е счупен, или отдавна сте мъртъв.

  • 8402

    Една сутрин Щирлиц се буди в стая с решетки и без спомени от вечерта. Обмисля ситуацията, като си припомня инструкциите: "Сега ако влезе някой в руска униформа, аз съм майор Исаев от Съветската армия. Ако влезе шваба в униформа от СС – аз съм оберщурмбанфюрер от СС Щирлиц." След малко влиза санитаря на изтрезвителното и се усмихва лъчезарно: – Добре се напихте снощи, другарю Тихонов.

  • 1909

    Двама борци отиват на балет. По едно време единият заспива, а другият започва да го бута: – Събуди се, бе! Заради теб, тия на сцената ходят на пръсти.

  • 4602

    Отива жена на лекар: – Съблечете се. – Срам ме е,докторе! – Добре,добре,ще изгася осветлението.