Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 5288

    – Пешко, защо всяка сутрин закъсняваш за училище? – Ами, аз си идвам навреме, но на ъгъла има знак, на който пише: "Училище, движете се бавно!"…

  • 902

    Раят и адът се скарали и раят казал на ада: – Няма да ви се размине! Ще ви съдим! Адът се захилил и казал: – Съдете ни! Всички адвокати са при нас…!

  • 99

    Иван и жена му празнуват златна сватба. След като си пийнал, той си развързал езика: – Знаеш ли на колко много мъже съм сложил рога? Жена му въздъхнала: – Аз пък само на един…

  • 4140

    Който пише, да си запише! Учител по Физика

  • 10135

    – Келнер, защо цветята във вазата са изкуствени? – Защото сме вегетариански ресторант и преди като слагахме истински, клиентите ги мислеха за предястие.

  • 2612

    Потребител на интернет се свързва със сървъра на доставчика на 28800. Диалог: Login: _____ Password: ******** На което сървъра отговаря: "Паролата е само наполовина вярна. Connect 14400."

  • 6989

    Всеки гнусен чернодробен метил има право на живот, дори и силистренският. Свръхчовекът е създаден в Казанлък. Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 3695

    Габровка замесила тесто – гости да посреща с питка със сиренце. Опекла една – гостите я изяли. Сложила втора – и нея изяли… Досвидяло й за трета и плеснала с ръце: – Ама как съм ги премерила! Тъкмо гостите се наядоха и питките свършиха!

  • 7514

    Десетгодишно хлапе реве с пълно гърло. – Татко си отиде-е-е! – Не плачи, той ще се върне – успокоява го майка му. – Няма-а! Взе ми електронната игра!

  • 1773

    Двама хипари разговарят: – Твоята риза каква е – бяла или сива? – Разбира се, че е бяла! Ако беше сива, сега щеше да е черна.

  • 8735

    – Ако ти имаш един долар и майка ти ти даде един долар, колко пари ще имаш? – Един долар, мис. – Но ти въобще не знаеш аритметика! – Не, по-скоро, вие не знаете каква е майка ми, мис.

  • 10229

    По време на войната руснак стои на пост в тъмното. Чува някакъв шум. – Серьожа, это ты? – Ja, ja!

  • 4879

    Стилист гледал един килим. По едно време казал: – Какъв кичарски килим! – Въпрос на вкус… – обадил се молецът.

  • 3164

    – Черните котки носят ли нещастие? – Зависи, дали си човек или мишка.

  • 10209

    Един мъж отишъл в гората за да се обеси. И таман като метнал въжето на едно дърво и се появил горския: – Ко праиш бе? – Мииии, ша са беся. – И що? – Амии, неам деца. – Добре, а зеле ядеш ли? – Не!? – А трябва, трябва! Прибрал се нашенеца вкъщи и един месец ядял само зеле, но резултат нямало. Той пак поел пътя към гората. И таман да си сложи клупа и пак се появил горския: – Ко праиш бе? – Мииии, ша са беся. – И що? – Амии, неам деца. – Добре, а чушки и домати ядеш ли? – Мии… не!? – А трябва, трябва! Човека пак се прибрал обнадежден вкъщи и един месец карал само на домати и чушки, но отново нямало резултат. И човечеца отчаян от жестокия живот твърдо решен да се обеси този път, отново се запътил към гората с въже в ръка. Сложил си клупа и таман ше рита столчето и пак се появил горския: – Ко праиш бе? – Мииии, ша са беся. – И що? – Амии, неам деца. – Добре, а жена си ебеш ли? – Не!? – А трябва, трябва…

  • 7042

    – Гошко, имаш ли домашно за утре? – Не, татко. – Жалко! Ще трябва пак да мия съдовете…