Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 11838

    Кучешки лайна! Край! Щом като видях кучешки лайна, значи вече съм в циливизацията! Свилен Димитров Редактор в радио "Велико Търново", след разходка в природата около Преображенския манастир

  • 7772

    В държавите с дясно автомобилно движение важи правилото "на десния". В държавите с ляво автомобилно движение важи правилото "на левия". В България важи правилото "на средния пръст".

  • 7586

    Оплождането при хората е както при животните само,че къде-къде по приятно. Студент на изпит по биология

  • 11125

    На един човек члена му бил много малък, а на брат му-голям. Той отишъл на доктор: – Докторе, члена ми е много малък, а на брат ми е голям. – Вземи тия две лекарства. Ти изпий червеното, а на брат ти дай зеленото. Човекът си тръгнал. Но вкъщи объркал лекарствата. След една седмица отива на контролен преглед. – Докторе, члена ми стана по-малък, а на брат ми още по-голям – А къде е брат ти? – Ей го там горкия, не може да вземе завоя.

  • 1105

    Дядо Господ решил да разхвърля малко тъпанари из университетите в София.Взел един самолет под наем и започнал акцията.Минали над Софийския. Помощникът попитал:– Дядо Боже, тук колко да хвърлим?– Пусни 2-3 хиляди!Изсипали ги. Минали над техническия, помощникът пак пита:– Ами тук каква бройка да пуснем?– Айде да са 4-5 хиляди! – рекъл Господ.По едно време прелетели над УНСС.– Господи, ами тук?– Абе ти луд ли си, бе? Та ние от тук ги товарим.

  • 6171

    Разговор между две блондинки. – Представяш ли си, скъпа… Кокошките помнели по три минути… – Аха, ти затова ли не ми се обади вчера…

  • 10038

    – Мили, случвало ли ти се е някога през живота да поправяш хладилници? – Никога. – Веднага започвай, защото съпругът ми си идва…

  • 3305

    Няма приятелство- няма любов! Няма любов -няма семейство! Няма семейство-няма деца! Няма деца -няма училище! Няма училище-няма мъки! Разсъждения на 9 годишно дете

  • 5950

    Доктор дава съвет на пациент: – И всеки ден взимайте по една гореща вана! На другия ден пациента връхлита в кабинета на доктора: – Не става, не мога да взимам всеки ден гореща вана… – Защо бе? – Защото на шестия литър ми става лошо…

  • 4758

    Правим обувки само с кожа на клиента. Надпис на обущарница в София.

  • 1073

    Един борец паркирал на забранено място. Когато се върнал, BMW-то го нямало. – Баварецът…! Къде ми е баварецът…? – развикал се той. Един човек, който стоял наблизо, казал: – Паякът го отнесе. Борецът се замислил и казал: – Крокодила го знам, Барона го знам, ама тоя Паяк не съм го чувал – сигурно е някой нов!

  • 4167

    Връщал се заека от командировка в съседната гора, и среща лисицата, която се държи отзад и едва ходи: – Как си, лисо? – попитал я заека. – Остави се, зайо, любезния лос се е развилнял, хвана ме и ми скъса задника… Бягай зайо, защото… – рекла му лисицата. Позамислил се зайо и продължил към хралупата си. Не щеш, ли след малко видял вълка, и той се държи отзад и охка. – Какво става с тебе, Вълчо? – рекъл заека. – Ох, зайо, любезния лос е побеснял, хвана ме и ми скъса задника… не виждаш ли… Бягай, защото… – едва-едва рекъл вълка. Позамислил се пак зайо и ускорил крачката към къщи. Вървял, вървял и изведнъж гледа мечката, седи на един пън, държи се отзад и горко плаче: – О-о-о, зайо, любезния лос ме хвана и ми скъса задника, погледни, о-о-о, бягай, зайо, бягай! – рекла мечката. Уплашил се заека и хукнал да бяга. Стигнал до хралупата, навел се да отключи, пъхнал ключа и изведнъж чул зад себе си: – Добърррр деннннн!

  • 2902

    Шефът на полицаите отива по-рано в участъка, и като влиза пита дежурния на входа: – Има ли някой в сградата? – Има. – Кой? – Аз. – Не бе, идиот! Питам – има ли някой друг освен тебе. – Да. – Кой? – Вие.

  • 10236

    През турското робство българите са живели на рая, което ще рече на стада … В час по история СМГ

  • 6788

    Индиец е на очен лекар. Там на таблото за проверяване на зрението му показват един ред от букви БКРДЖЧТПХ и го питат: – Виждате ли какво пише тук? – Естествено – казва индиеца. – Само не знам откъде знаете моминското име на жена ми!

  • 9645

    Щирлиц седеше в немската щаб-квартира и пишеше тайно писмо до Русия. Точка, тире… Точка, тире… Другите клавиши на машината не работеха…