Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 10123

    Един се връща вкъщи и намира жена си с любовника й в леглото. Втренчва се в тях с невярващ поглед, а жена му вика: – И сега какво – на кого ще повярваш, на безсрамните си мръсни очи, или на думите на любимата си жена?

  • 11739

    Двама самураи ци говорили и единият казал: – На бас, че ще ти резна главата без да усетиш! Другия казал: – Не можеш! Първия се приготвил, замахнал – нищо! – Видя ли, че не можа! – казал втория. – Да, да, ама що не кимнеш! – отговорил първия.

  • 10068

    Жоро, честит имен ден! Голям да ти порасне и на моя бате да вика! Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 9528

    Зет и тъща копаят в градината. Тъщата е с каска. Учуден съсед пита: – Абе, Пешо, защо тъща ти е с каска? – Да не искаш да се разкарвам всеки път до оградата, за да си изправям лопатата…

  • 8179

    В козметичен салон влиза абсолютно плешив мъж. – Наистина ли вашето лекарство за поникване на коса е толкова ефикасно? – Нещо повече. Наскоро проведохме курс на лечение на един пациент, който беше плешив като яйце. Когато след три седмици му показахме сметката, той започна да си скубе косите!

  • 11012

    Продават старо дресирано куче. Купувачът се поинтересувал: – А това куче вярно ли е? – Изключително вярно е, вече три пъти го продаваме и трите пъти се връща обратно в цирка.

  • 11951

    – Кой шиба в този късен час? – Аз шибам, каза Атанас. – Не шибай, това е булката на Спас. – Голям праз. Каза Атанас. Ще я шибам още час. – А Спас, това бях аз.

  • 8340

    Не чукай, докато аз чукам. Надпис на вратата на студент.

  • 12023

    -Вчера бях на изложбата и трябва да ти кажа,че единствената която можеше да се види е твоята! -Благодаря ти!А картините на колегите?Само че кажи честно. -За съжаление пред тях имаше толкова много народ,че не можах да ги видя.

  • 10488

    Жената е като куршум с изместен център на тежестта: влиза през сърцето, минава през джоба и излиза през носа…

  • 897

    Срещнали се двама пенсионери в Германия и си говорят: – Абе цял живот си живея тук и никъде не съм ходил в чужбина. Реших да направя една екскурзия, ама нали нямам много пари, искам да ида някъде, където е по-евтино. Ти нали си пътувал много, дай ми съвет. – О, в Русия иди. Където и да съм ходил никъде няма толкова евтино – всичко е без пари, и ядене, и пиене, и спане, и мадамите и те са без пари. Послушал го другия и отишъл. След няколко месеца пак се срещат: – А бе човек как можа да ме излъжеш така. Съдраха ми кожата, добре че бях си купил билет за обратно. Такава скъпотия не бях виждал. – Ама ти как отиде, с коя агенция? – попитал другия. – Че как с коя, с "Орбита", нали е най-добрата туристическа агенция. – Е, объркал си мой човек. Аз навремето ходих с "Вермахта".

  • 11424

    Срещат се двама приятели. Единият е омотал ушите си с въже. – Какво има?-попитал го другият. – Омръзна ми тоя живот. Реших да се беся. – Ако искаш да се обесиш,трябва да вържеш въжето около врата си. – Абе пробвах, ама се задушавам.

  • 9229

    Войник дежури на руска ядрена установка. По едно време задрямал и без да усети се облегнал на пулта. След малко запъхтян влиза командирът. Войникът сепнат козирува: – Господин генерал, разрешете да доложа: дежурството протича нормално… – Ти на това нормално ли му викаш бе, идиот с идиот! Ами Белгия къде е?!

  • 9447

    "Баба Илийца опъвала наравно с мъжете." Из разработка на седмокласник

  • 8366

    Попитали Радио Ереван: – Може ли мъж да забременее? – Не може, но опитите в Анадола продължават.

  • 6530

    – От какво се оплаквате? – От безсъние. – И по колко часа спите на ден? – По десет. – Че какво безсъние е това? – Абе аз спя, ама сънувам че съм буден…