Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 9667

    Млад адвокат пледира: – Господин съдия, самият факт, че клиентът ми се е обърнал именно към мен за защита, доказва неговата невменяемост!

  • 5936

    Веднъж двама габровци се скарали и си определили дуел с шпаги. Мястото било извън града. Двамата отишли на мястото и единият казал на другия: – Правилно си направил, че си дошъл с билет само за отиване. Знаеш, че ще те победя и няма да се върнеш. А другият отговорил: – Не, просто като те победя ще взема твоя билет за връщане.

  • 11152

    Две блондинки си говорят и едната казва: -Ау, муцка да знаеш какво ми се случи вчера! Мъжът ми получи анонимно писмо! -Какъв ужас! И от кого?

  • 2041

    Муцка, здрасти. Аз съм в козметичния салон. Тука една гадна клиентка ме изнервя и аз й чопля тука една пъпка – белег да й остане дано! Оф, писна ми, аре чао. Съобщение

  • 2238

    Философски въпрос: – Защо толкова ни привлича голото женско тяло? – Има в него едно място, където едновременно присъства нашето Минало, Сегашно и Бъдеще.

  • 9463

    По-добре тъп и готин, отколкото само тъп!

  • 626

    Не претоварвайте асансьорите – те не са хора! Надпис на вратата на асансьор в обществена сграда.

  • 1436

    – Знаеш ли, че пиенето съкращава живота двойно? – Как така? – Ами ти например на колко години си? – На 40. – А ако не пиеше, вече да си на 80!

  • 10661

    Заседават новите собственици на зоологическата градина. Единият предлага: – Няма да е зле да пуснем гондола в голямото езеро с лебедите! – Да пуснем две гондоли! – съгласява се другият. – Мъжка и женска!

  • 2242

    Съобщение до пейджър (от един борец на друг): – Картоф, върни се в офиса, забравил си си пейджъра!

  • 1581

    "Нищо в закона не позволява на висшестоящ да тормози низшестоящ и обратното." Коментар по новия трудов закон

  • 6979

    Отивам да пусна една вода и да пия една такава. Военен

  • 5800

    В любовният триъгълник винаги един от ъглите е тъп

  • 730

    Двама си говорят в кръчмата: – Тази сутрин се събудих с мисълта – "защо пък да не отида на работа?" И ето – не отидох.

  • 1990

    – В шест часа! В шест – каза тя твърдо, – и имай предвид, че никой няма да те чака! И наистина, когато той отиде, никой не го чакаше.

  • 2456

    Попитали Асан: – Асане, знаеш ли каква е разликата между комунизма и демокрацията? – Знам я, бате, как да не я знам! При социализъма работиш, работиш – купиш телевизор, работиш, работиш – купиш килим, работиш, работиш – купиш хладилник. А при демокрацията – работиш, работиш – продадеш телевизор, работиш, работиш -продадеш килим, работиш, работиш – продадеш хладилник.