Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 7712

    Още си спомням как мама ме заведе на училище за първия учебен ден… И как тате ме отнесе след абитуреинтската вечер…

  • 3138

    Деца се чудят какво да правят. – Хайде да си играем на мъж и жена! – предлага едното. – Не мога. Обещах на мама днес да не се карам с никого!

  • 2233

    Жена към съпруга си: – Скъпи! Аз знам, че ми изневеряваш! И аз знам, къде ми изневеряваш! Знам дори с коя ми изневеряваш! Единственото, което не мога да разбера е, с какво ми изневеряваш?

  • 6288

    Трудна работа е да си сам човек – ерген… Домашна работа колкото искаш – чистиш с прахосмукачката, миеш прозорци, тупаш покривки, бършеш прах… И тъкмо оправиш всичко – след няколко месеца хайде пак отначало.

  • 5215

    На море ходихте ли? Като гледам момичетата са много бели – аууууу, а момчетата как сте загорели. Учител по физика в 9 ФЕГ

  • 8

    Мъж се спира пред един просяк на площада и го пита: – Защо си сложил десет шапки пред себе си? – Защото, когато преди години започнах да работя само с една, бях твърде наивен, като мислех, че тя ще може да ме изхранва.

  • 10469

    – Каква е приликата между половите органи и съдиите? – И едните, и другите са несменяеми!

  • 9585

    Цирк гостува в Габрово. За да привлече клиенти пуска реклама: – На който не му хареса последния номер да се обади и ще му бъдат върнати парите! Естествено цирка е препълнен. Накрая конферансието обявява: – Следва последния номер – химна на Републиката.

  • 9376

    Знаете ли защо блондинките не боледуват от "Луда крава"? – Защото това е болест на мозъка!!

  • 11260

    – Какво си казва блондинката, като падне в шахта? – Ей, добре че капака на тая шахта е отворен, иначе никога нямаше да мога да изляза.

  • 7102

    Омръзна ми разни журналисти да жестикулират с името ми! Футболна звезда в ТВ-интервю

  • 10877

    Творчеството на Димитър Талев е като бясна центруфуга без координатна система!

  • 2570

    Продава се джип Honda 4×4 колелета.За справка GSM хххххххх Обява

  • 6726

    Киркор и Гарабед живеели в две съседни кооперации и много обичали да си говорят през балконите. Обаче на съседите им писнало да ги слушат и им прокарали телефони… Обажда се Киркор на Гарабед: – Ало, Гарабед, излез на балкона да ти кажа нещо!

  • 3800

    Чапаев и Петка препускали с коне защото ги гонели белите. – Чапаев, този път ни хванаха! – Петка, скоро четох една индианска книга и гледай само какъв номер ще им скроим. Като наближим гората и видим някое хубаво дърво се хващаш за клона и се набираш, а белите ще ни загубят. Когато влезли в гората, Чапаев извикал на Петка и двамата се набрали и белите започнали да ги търсят. След 10 минути Петка се обажда: – Чапаев, пускам се, не мога повече да издържам. – Дръж се Петка, още малко остана и белите скоро ще си отидат. След 5 минути: – Чапаев, пускам се. – Петка, дръж се още малко. – Чапаев, може ли поне малко да си отворя краката и да пусна коня бе?

  • 6268

    Щирлиц си плуваше, когато видя чифт жълти очи във водата. – Мюлер! – помисли си Щирлиц. – Отчасти… – помисли си крокодилът.