Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 3973

    Певица пее известната ария: "Ако бях птица…". От галерията се чува: – А ако имах пушка!

  • 7082

    По телевизията дават италиански филм. В едър план разгневена жена крещи на мъжа си: – Идиото! Кастрато! Импотенто! Гласът зад кадър превежда: – Иди си, скъпи, аз съм много разочарована от теб!

  • 9221

    Един хипопотам си стоял във водата и си пускал мехурчета… по едно време идва друг и му казва: – Хайде с мен в другото езеро да ловим жаби ! – Да бе… ей сега ще зарежа всичко и ще хукна с глупости да се занимавам!!

  • 11427

    Който хлопа да не хлопа!Нямаме час по тъпанарство! Учителски

  • 11905

    Изпит в английски колеж по литература. Задачата е да се напише разказ. Преподавателят разяснява каква трябва да е структурата на разказа: – Господа, във вашия разказ трябва да има нещо божествено, тъй като Англия е религиозна страна. Действието обикновено се развива във висшето общество, защото там се случват най-интересните неща. В разказа е необходимо да има секс за да се приеме от издателя и тряба да има загадка за да заинтригува читателя. Имате на разположение достатъчно време, започвайте. След минута един колежанин предава работата си. – Колега, за толкова кратко време успяхте ли да съчетаeте всички изисквания? – Да сър. Ето: "- Боже мой! – каза баронесата – та аз съм бременна. От кого ли!"

  • 3442

    Отпред, отзад – няма значение. Важното е да влезе! Учител по физическо

  • 11783

    В родилния дом новичък татко се диви: – Близначета!!! – Не, едно е, – успокоява го медицинската сестра. – И следващия път елате трезвен.

  • 12049

    В гората отварят нов магазин за кожи. Всички чакат на опашка за откриването. Както винаги лъвът е най-отпред, но заекът го предредил. Лъвът го хванал за кожата и казал: – Зайо, отивай най-отзад и го метнал на края на опашката. Заекът пак започнал да се муши напред. Лъвът го видя и изревал: – А, Зайо, отивай най-отзад! – и пак го метнал на края на опашката. Зайчето станало, изтупало се и казало: – Е, ми, пък, няма да отворя магазина!

  • 2971

    Христо Ботев е колът, на който е забито знамето на революцията за Нова България. Из кандидатстудентска тема в СУ

  • 339

    – Дъще, внимавай с този твой колега! – Но, татко, той е толкова скромен! Нищо лошо не правим, само учим за сесията. – Знам, знам, и ние с майка ти навремето само учехме, в резултат на което се роди ти баш за държавния изпит!…

  • 10591

    Разговор между току-що запознали се блондинки: – Какво ще правиш в неделя? – Отивам в затвора. – В затвора ли? Какво си направила!? – Нищо. Просто ще прекарам неделята в семеен кръг.

  • 2951

    Поручик Ржевски се събужда в палатката след страшен запой с хусарите и местните курви. Показва се навън и казва: – Господа, каква забележителна мъгла има днес… – Поручик, свалете си презерватива от главата!

  • 5456

    "Ромео трябва да умре" – само в кино "Левски". Реклама по радиото.

  • 2404

    Между влюбени: – Скъпа моя, кажи ми онези две думички, които ще ни свържат навеки… – Бременна съм!

  • 4869

    Иванчо счупил поредния прозорец в училище и директорът решил да го накаже: – Ето ти една четка и една кофа боя, заминавай да боядисваш – до обяд да си боядисал всичките прозорци на първия етаж! По обед Иванчо влиза в кабинета на директора и казва: – Шефе, остана още малко боя. Да взема ли да боядисам и рамките?

  • 8555

    Гледам там – нищо. Гледам тук – нищо. Пак кам гледам – пак нищо….Абе като се замисля, тука има нещо…