Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 10177

    Между приятелки: – Защо телефонната ви слушалка е откъсната от кабела? – Защото снощи съпругът ми обясняваше по телефона на своя приятел, каква огромна риба е хванал…

  • 1299

    Дядо разказва на внуците си за първата си среща с Ленин: – Беше на един съботник, носехме талпи. По едно време ми писна, оставих талпата на земята, седнах на нея и запуших. Идва при мен един такъв нисичък, с каскет, и ме пита: "Другарю, вие защо не носите талпата?", а аз му казвам "Ако ти се носи, носи си я сам". – Дядо бе, това е бил самия Ленин. И после? – После дойде един висок в шинел и пита: "Какво става тук?", а този, ниския, му отговаря "Този другар не иска да носи талпите.". "Ами като не иска да носи, да ходи да реже" – отговаря високия. – Ииих, дядо, та това е бил Феликс Едмундович. И после? – Ами после рязах. До 1958 година…

  • 23

    Вчера Народното събрание разпрати до медиите SMS с годишния си доклад за свършената от него работа.

  • 9603

    Аз може да говоря като жена, да чета Вестник за жената, но пиша двойки като мъж! Учител

  • 938

    Обява: "Млада, очарователна блондинка търси съпруг. Нямам вредни навици: не пуша, не пия, не работя."

  • 200

    – Владо, вдигни факса! – Мен ли търсят или факса? Разговор между офис служители

  • 792

    – Докторе, жена ми се разболя! Има температура. – Висока ли е? – Да – метър и седемдесет.

  • 8306

    Поради морални и етични съображения законът у нас забранява клонирането на хора. За клониране на некадърници, политици и борци няма подобни морални пречки.

  • 933

    Решила Кума Лиса да прави бизнес в гората и засадила путчици. По-малките и свежите се продавали много добре, но старите и големите никой не ги купува. Идва заека и нали няма пари: оглежда ли, оглежда… По едно време казва: – Ще взема тази! – Абе Зайо, другите избират младо, свежо, пък ти – най-голямата избра. Заека рекъл: – Да, ама за по-евтинко, и като я пришия на две места – ще си имам три!

  • 9937

    Един човек вместо мастика викал мастиска. И влиза той в бара и вика на келнера: – Шшшшш кернел една мастиска в ъгъла. Келнера си замълчал. След малко пак: – Шшшшшш кернел една мастиска в ъгъла. Тъй се повторило няколко пъти и накрая келнера му отвръща: – Ами стискай я и ти бе, кво чакаш.

  • 6280

    Млада жена плете малки чорапки. – Скъпи, – казва тя на мъжа си, – сигурно би ти се искало да чуеш как малки краченца тичат по пода на апартамента… – Не. Не обичам мишки!

  • 1880

    Жена, след свиждане с мъжа си, отива при началника на затвора и го моли: – Не можете ли да намерите на мъжа ми някаква по-лека работа? – Че къде по-лека от това?! Та той лепи марките на писмата! – Странно, а на мен ми се оплака, че копаел подземен тунел…

  • 9370

    "В едната си ръка баба Илийца държала пистолета,в другата- бебето, а в третата- бунтовника." Из отговор на литературен въпрос на седмокласник

  • 3958

    Кара си един след като му сменили гумите в сервиза и получава sms:„Пешо, ако си жив още, спри внимателно и затегни болтовете, че ние забравихме.“

  • 215

    Учителка пита децата в училище кой какъв иска да стане като порасне, също така пита и Иванчо: – Иванчо ти какъв искаш да станеш като пораснеш? – Президент на Щатите! – Ами ти Марийке? Иванчо: – А тя ще бъде Моника Левински!