Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 353

    А… Исках да ти кажа, че ни е умряло магарето на село. И сега тука е направо лудница. Така че трябва да се видим, за да ме успокоиш малко. Нали слънчице, ще се видим? Хайде обади ми се… Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 777

    И аз те обичам, миличка, ама не ми се обаждай повече, че не мога да вляза в Интернет…. Из телефонен разговор

  • 4377

    Двама наркомани отишли във Австралия и като видяли кенгуру единия казал: – Абе, я виж какви скакалци имат тия бе! – Ти пък си представи каква пък ще им е тревата…

  • 4132

    Разбрах, че някои от вас взимат наркотици и т.н. Пазете си здравето, или ако не по-добре почнете да пиете ракия.. Учителски

  • 11798

    Мъж се обажда на детски лекар: – Докторе, жена ми замина в командировка и аз трябваше да гледам малкия! Тя ми заръча някои неща и аз ги правя: водя малкия на плуване, на спортни танци, на лека атлетика, на водно плуване, а той все слабее и линее! Какво да правя? – А с какво го храните? – Знаех си, че съм забравил нещо!

  • 3948

    Сталин чете доклад. Изведнъж някой в залата кихва. – Кой кихна? (мълчание…) – Първи ред, стани! Да се разстреля! Бурни аплодисменти. – Кой кихна? (мълчание пак…) – Втори ред, стани! Да се разстреля! Дълго нестихващи аплодисменти. – Кой кихна? (мълчание…) – Трети ред, стани! Да се разстреля! Бурни аплодисменти в цялата зала, всички стават, възгласи "Слава на великия Сталин!" – Кой кихна? – Аз, аз… (ридания…) – Наздраве, другарю!

  • 8885

    Полусанитарен ден Надпис на врата на аптека

  • 1221

    Госпожице Петрова, ако можехте да мятате мълнии с очи, то аз досега да не съм между живите… Учител по философия

  • 3770

    Руска рецепта за дълголетие: "Алкохолът в малки дози е полезен във всякакви количества".

  • 10172

    Малкият Иванчо пита майка си: – Мамо, откъде идват малките бебета? – Щъркелът ги носи. – А кой чука щъркела?

  • 5768

    Учителката: – Деца, кой ще ми разкаже, как се размножават таралежите? Иванчо: – Много, много предпазливо и внимателно!

  • 6550

    Щирлиц получи шифрограма, че в Москва му се е родил син. Мъжки сълзи потекоха по страните му. Щирлиц не беше ходил в Родината от цели седем години…

  • 2926

    Какво казва мъжът на жена си в поредните години на брака, когато пресичат заедно уличното платно: Първата година: "Почакай, пиленце, нека мине колата!" Втората: "Мила, почакай, идва кола!" Третата: "Чакай, идва кола!" Четвъртата: "Бъди по-внимателна!" Петата: "Не виждаш ли колата?" Шестата: "По дяволите, сляпа ли си?" Седмата (на себе си): "Като си сляпа, нека те сгази!"

  • 2970

    Обява във вестник гласи: "27 годишен, снажен, здрав, с ведър и дружелюбен характер, с добро чувство за хумор, материално и умствено осигурен – търси да закупи трактор с редосеялка …"

  • 11241

    Имам един познат със странен талант. Той умее да намира разни вещи, преди някой да си ги е изгубил.

  • 235

    Едно дете имало навик да затапя всеки който му каже нещо. На една екскурзия учителите решили да го оставят при шофьора, но го предупредили да не казва нищо на детето. Речено-сторено, ала докато стоели детето казало: -Мама е слон и тати е слон, следователно и аз съм слонче. Шофьорът не се сдържал и казал: -Ами ако майкати беше проститутка, а баща ти гей? Детето помислило и казло: Щях да съм шофьор.