Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 5039

    Правата е като глупоста, няма нито начало, нито край. Из определение за правата г-жа Маркова 33-то ЕСПУ "Вела Пеева"-Люлин

  • 8783

    помнете по метода на Швейк 2 е 100 без 98. Химически факултет на СУ – Проф. А. Добрев – Органична Химия ч. I

  • 9001

    Двама фенове на Delta Force са на война: – Bravo, тръгвам! – Добре, но си кажи кода. – I will survive! Алилуя! Напред! На втората крачка го застрелват. Bravo: – Ей, вярно, че сме на Deathmatch!

  • 2105

    В столовата: – Кой е дежурен? – Аз, господин полковник! – Защо не слагате дафинов лист в супата? – Войниците не щат да го ядат, господин полковник!

  • 11263

    Началник на полицейско управление събира подчинените си и им казва: – Господа, поради липса на време ще говоря без да мисля!

  • 11891

    Някакъв отива на лекар. Сяда на стола и казва: – Докторе, ей тук ме боли… Лекарят го преглежда, сбръчва вежди и пита: – Пиеш ли? – Ми … сипи!

  • 4793

    Говорят си двама колеги: – Вчера бях на гости у тъщата… – И кво, хапнахте, пийнахте… – А, не! Аз като ходя в тъщата въобще не пия.. – Що бе, тя ли не ти дава? – Не, просто веднъж, като й ходих на гости, така се напих, че ми се стори, че имам две тъщи. Такъв ужас, никога повече не искам да изпитвам…

  • 7553

    Един миг невнимание и после цял живот баща!

  • 6638

    В България динозаври няма-и да има,те се внос.. Преподавател в СУ

  • 1427

    В една сладкарница поръчали торта с надпис "Честит рожден ден". Сладкарят възложил поръчката на помощника си. След един ден двамата се чули по телефона: – Какво стана с тортата? Готова ли е? – попитал сладкарят. – Да, но малко се посмачка, след като я прекарах през пишещата машина. – отговорил помощникът.

  • 5260

    Полунощ. На вратата на Иван Костов се звъни. – Кой е? – пита Иван Костов. – Стопанска полиция! – Уф, пак сънувам кошмари.

  • 9777

    …и не желая да мигрирате по коридорите!!! Учителка по география

  • 11005

    – Как интернетаджията ще разбере, че е започнала ядрената война? – playboy.com not responding…

  • 3211

    К`во си се разкрачил-ще вземеш да пуснеш нещо. Учителски

  • 9726

    – Сега ще ви покажем чудото на дресурата – казва конферансието в цирка. – Ще видите вълк и овца, които живеят заедно, в една клетка! – Постоянно ли живеят в мир? – чува се глас от публиката. – Понякога, разбира се, се скарват, но… – И какво правите тогава? – Просто сменяме овцата с нова.

  • 3092

    Белчо за последно помахнал на своя стопанин, въздъхнал и умрял. Ученически бисер