Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 10627

    Доктор към пациента: – Имам една хубава и една лоша новина. Хубавата е, че болният ви крак ще се оправи и няма да го режем. А лошата – по погрешка отрязахме здравия ви крак.

  • 1167

    По-добре голяма водка в малка компания, отколкото малък работник в голям завод! Девиз на неизвестен пияница

  • 7353

    Аз съм вашата майка и баща. Затова само мен ще слушате, мамичката ви да е….а! Старшина в казармата

  • 6392

    Спи старият генерал с младата си жена и изведнъж, посред нощ, стреснат се събужда и вижда как поручик Ржевски гали и целува съпругата му. Генералът (гневно): "Какво е това, поручик?. Ржевски: "Това е сън, господин генерал!". Генералът: "Ах, сън… Да не повярваш, вече трета седмица все един и същ сън сънувам…"

  • 4303

    – В колко часа трябва да си ляга едно момиче? – В 21, тъй като в 23 трябва да си е вкъщи.

  • 9415

    – Скъпи, с удоволствие бих се съгласила, че си прав, но помисли си само, дали е възможно и двамата да сме прави?

  • 9770

    Двама са в командировка и са в една стая. На последната вечер имало много къркане. На сутринта единия:– Един на нула!– Какво един на нула?– Снощи като се напи – ти заспа, а аз те опънах…След време пак заминали в командировка. Последния ден, подобно на предишния път, но другия:– Един на един!– Какво един на един?– Ми снощи ти след като се напи, заспа като пън и аз те опънах и сега сме един на един…– Абе идиот, аз предишния път само се пошегувах!!!– Ами тогава: един на нула!

  • 1695

    Питат Радио Ереван: – Коя е най-красивата нация? Радиото отговаря: – Благодарим за комплимента!

  • 6237

    Всяко земноводно да си когницира акваторията! Т.е.: Всяка жаба да си знае гьола!

  • 528

    Имахте мого време, за да нямате време!Даскалица от соу „Христо Ботев“

  • 5304

    Иванчо се прибира от училище. Баба му любопитства: – Иванчо, как мина днеска, добре ли? – Бомба. – Браво, по какво? – По училището.

  • 10156

    Въпрос: Какво прави 36-годишна блондинка в училище? Отговор: Повтаря втори клас.

  • 9964

    – Какво ще се получи, ако кръстосаме кенгуру и слон? – ?!?! – Много просто – големи дупки в Австралия!

  • 5261

    Върви си едно борче по пътя и гледа – друго борче с превръзка на окото. – Картоф, какво стана, нещо сбиване ли, какво… – Абе мани, оня ден казвам аз на Пешо: Пешо, ония там не искам да го виждам повече – а той ми бръкна в окото.

  • 8181

    Между актриси: – Как мина кастингът, скъпа? – Чудесно! Режисьорът имаше само една забележка към мен – краката ми били студени!

  • 4965

    Марийка към Иванчо, загледан в телевизора: – Какво дават? – Парламентарен контрол… – Тюх – тоя сериал по-дълъг от латиноамериканските