Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 945

    Две актриси от Холивуд си приказват за филмовите награди: -Абе,ти получи ли Оскар? -А,май не го познавам.

  • 9805

    Разправят се двама борци. Единия казал на другия: – Ей, педал, я си затваряй човката. – Кажи бе, кормило, ти си затвори плювалника бе.

  • 6831

    Школа по парашутизъм. Скача един от самолета, дърпа халката – парашута не се отваря. Дърпа халката на резервния – и той не се отваря. Лети към земята и се ядосва. Покрай него прелита втори парашутист и пита: – Кво, жена ти ли ти сгъва парашута? – Да! – Аха, ясно. Продължават да летят надолу и си говорят за живота. Покрай тях с три пъти по-висока скорост прелита трети парашутист с диви крясъци "Гадддддддддд мръснаааа, ще те убияяяяяяяяяяяяяя!" Вторият прашутист обяснява: – Е на тоя сигурно тъщата му е го е сгъвала. Така става, когато вместо парашут, ти напълнят раницата с тухли…

  • 6045

    Съпрузи гледат криминален филм. – Аз съм сигурен, че убиецът е Ален Делон! – Ама той изобщо не участва в този филм! – Така си и знаех, той винаги има отлично алиби!

  • 2467

    При психиатъра: – Докторе, говори се, че вие просто четете всичко в женските сърца. Вярно ли е? – Госпожо, при сегашните деколтета това никак не е трудно.

  • 11462

    Не съм казал, но пак ще повторя! Реплика от българския филм "Вчера"

  • 1377

    Блондинка влиза в бар, сяда на маса, заглежда се за малко в менюто и привиква келнерката. – Една айс-кола, моля! – Сьжалявам, но сладоледьт свърши, нещо друго? – Хммм, едно айс-кафе тогава!

  • 10791

    Новобранец се оплаква: – Господин ефрейтор, погледнете само каква униформа са ми дали: панталоните до коленете, ризата до пъпа, ръкавите и те до коленете, ботушите, като ски… Ефрейторът с назидание: – Всичко е наред. Ти си още млад, не разбираш, какво е службата. А истинският войн трябва само с външния си вид да всява страх у врага!

  • 9008

    Отдавна некъпан войник се прибира на автостоп към Самоков. Около Пасарел спира кола, управляване от възрастен мъж. – Дядо, закарай ме до Самоков! Вече от трета кола ме изхвърлят защото много съм миришел. – Сядай, моят нос отдавна вече не работи! След 2 – 3 километра дядото спрял колата и рекъл: – Слизай! – Ама нали носът ти не работи! – Да, ама ми се насълзяват очите!

  • 6568

    Въшките се нареждат по една права на ревера. Те момчетата ще видят като отидат войници. (това е 1 аксиома – всяка права е непразно множество от точки). Николай Герасков – учител по математика, ІХ а кл. (1986/87) ПМГ – Сливен

  • 9617

    Някакъв КАТ-аджия умрял и попаднал на небето. Свети Петър го попитал: – Сине мой, вършил ли си добри дела на земята? – Да, случвало се е. – А лоши? – И лоши съм вършил. – А кои са били повече – добрите или лошите? – Ами поравно бяха, Свети Петре. – Добре, значи ще ти дам право на избор – ето по този път можеш да влезеш в Рая, а по онзи – в Ада. Къде искаш да отидеш? – А не може ли да остана тук на кръстовището?

  • 2743

    Номер осми ми дава жежко железо да си изгорим ръцете! Забележка в книжката от учител по трудово обучение

  • 6634

    Прабългарите са имали конска флота Ученик

  • 7128

    Умрял един наркоман. Събрали се приятелите му на помен. Яли, пили, надрусали се здраво. По едно време единият станал и казал: – Какво сте се оклюмали бе! Гор-чи-во! Гор-чи-во! – Я не се излагай, какво "горчиво", да не го изпращаме в казармата?

  • 7579

    Физиката не е това, което е ….тя е точна наука. Учителка по физика в Русе

  • 9729

    Иво, ти за 5 години не научи пълния член, а пък у Митко въобще го няма! Учителка по литература