Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 10857

    – Докторе, как правите толкова бързо сутрешния преглед в мъжкото крило на болницата? – Много лесно. Най-напред пускам сестрата да мине с най-късата си пола, а след нея минавам аз. На който пациент му е изпъкнало одеялото – за изписване е. На който не е – пращам го в реанимацията.

  • 9511

    В една пуста местност стоят двама полицаи; никой не минава. Гледат в далечината се задава кола: – А, сега тоя ще го одерем. Поне 10 лв. ще му вземем. – казва единия полицай на другия. Спират колата и питат шофьора: – Аптечка имаш ли? – Имам – отговаря човека и я показва. – А пожарогасител? – Имам – отговаря пак човека и го показва. Полицаите разбрали, че не могат да хванат човека в грешка и го питат: – А касетофон имаш ли? – Имам. – Я пусни нещо. Пуснал човека чалга и полицаите започнали да танцуват. – Какво правите, бе? – попитал ги човека. – Танцуваме за теб, зер дадеш 10 лева. – отговорили му те.

  • 11225

    Художник отива при директора на художествена галерия и пита:– Как е? Продават ли се картините ми?Директорът:– Представяте ли си, вчера дойде един мъж и ме помоли, да му покажа вашите картини. След това ме попита, дали ще станат популярни след смъртта на автора, както се случва с великите художници. Аз естествено му казах, че ви познавам много добре и съм сигурен, че след вашата смърт цената им ще се вдигне многократно. И той взе, че купи всичките ви картини.Художникът:– Ама, това е великолепно!Директорът:– Хм, да, но има едно НО! Той каза, че е вашият личен лекар…

  • 6319

    Точността на попадението е толкова голяма, колкото по-голяма е вероятността за попадение в целта. Лозунг в казармата

  • 8553

    Между приятели: – Ти нали скоро си купи моторетка. Доволен ли си от нея? – Никак! Единият от двама ни е постоянно на ремонт…

  • 11094

    Седят двама наркомани на една пейка. Гледат, някой си забравил картата на България. Започват да я разглеждат с интерес. – Жоро, гледай, бе! Защо границата са я означили с точка – тире, точка – тире… – Много си прост, бе! Нали на картата всичко е в символи. И така на границата, това е символа за граничар – куче, граничар – куче…

  • 11833

    Един военен отишъл при колегата си и казал: -Има един ресторант,в който ядеш,пиеш, чукаш и всичко е без пари! -Каде е този ресторант? -Незнам жената е ходила.

  • 2407

    Млада жена блъска мотоциклетист. Той спира един минувач: – Извинете, ще ми станете ли свидетел? – Изобщо не те съветвам да се жениш след такова кратко запознанство.

  • 9228

    чете се не с Отче наш нагласа, а с разбиране! Химически факултет на СУ – Физико-химия -Доц. Пенева

  • 4596

    Като истински поет-работник във всяко свое стихотворение Вапцаров споменава думите болт, машина, масло.

  • 9187

    …и слона казал на голия мъж: – Добре де, ти как дишаш с това?

  • 516

    Ти ми приличаш на африканската прица щраус, която от висотата на полета си не вижда генералната линия на партията…

  • 528

    Имахте мого време, за да нямате време!Даскалица от соу „Христо Ботев“

  • 11278

    Майката: – Как успя така да се изцапаш? Петгодишното момченце: – Аз съм по-близо до земята, отколкото ти.

  • 12009

    Едно дете пита маика си кой е Роналдниньо? Тя отговорила-вчера ония дето ни изръфа паркета!!!

  • 2390

    Изпит по Гражданска Отбрана… Преподавателят пита студента: – Отляво – ядрен взрив. Вашите действия? – Превръщам се в радиационен прах и отивам да заразявам противника!