Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 1904

    – Хубаво ме посрещаш! – упреква бащата сина си студент. – Още не съм слязъл от влака и ми искаш пари. – Ама татко, влакът закъсня с четиридесет минути!

  • 231

    Тази редица има залитания в търсене на околен ръб. Учителка по математика

  • 5786

    аз ще гледам да пиша на едни сухи сектори от дъската. Химически факултет на СУ – Проф. А. Добрев – Органична Химия ч. I

  • 8698

    Ученици можете ли да си представите колко много насекоми е имало в палеолита , това не са стотици ,милиони , милиарди , а десет хиляди!!! Учителка по Биология

  • 7728

    Решила мравката да оправи слона, издебнала го изотзад и му се качила. Почнала тя да го шиба с все сили. Изведнъж кокосов орех паднал върху главата на слона: – О-ооооох! Мравката: – Ох ли! Ша та скъсам!

  • 906

    – Ало, такси! Свободен ли сте? – Не, госпожо, женен съм.

  • 7695

    И така, да преминем към следващата урочна единица. Учителка по география в ЕГ Христо Ботев Кърджали

  • 2290

    Мъж се прибира вкъщи, а жена му го пита: – Купи ли хляб? – Това не е мъжка работа. – Аха, така значи, тогава започвай да се занимаваш с мъжката работа! – ядосано казва жената и започва да се съблича. – Ииии, каква си значи, да не се пошегува човек с тебе. Я дай торбата…

  • 4466

    Само 99 процента от адвокатите развалят лошото име на останалите!

  • 4047

    за трикомпонентната система ще имаме такава диаграма, която можем да си я заврем под мишницата и да се разхождаме с нея. А как се виждате така? Химически факултет на СУ – Физико-химия -Доц. Пенева

  • 4793

    Говорят си двама колеги: – Вчера бях на гости у тъщата… – И кво, хапнахте, пийнахте… – А, не! Аз като ходя в тъщата въобще не пия.. – Що бе, тя ли не ти дава? – Не, просто веднъж, като й ходих на гости, така се напих, че ми се стори, че имам две тъщи. Такъв ужас, никога повече не искам да изпитвам…

  • 10450

    Трима мъже седяли прави в един бар с бира в ръка и обсъждали нещо.По едно време барманът ги попитал: -А бе,вие,защо стоите прави,ами не седнете като хората? -Не можем!Обещахме на жените си никога да не сядаме в бар.

  • 686

    Цял час чукам ли чукам, а вие – нито "Ах", нито "Ох"! Учител в час по физика

  • 10986

    …в нощта на 7 срещу 9 септември…. Кандидат-студентски

  • 11998

    Журналисти питат Цветанов на поредната пресконференция: Всеки ли можете да арестувате в България? Няма ли все пак недосегаеми? Цветанов бойко отговаря: Недосегаеми няма. Даже аз сам ще си сложа белезниците ако Бойко Борисов нареди. От залата се чува реплика: „Недосегаемите“ ще са операцията на следващото правителство…

  • 4601

    Ветеран от войната на посещение в болница. Главният лекар го развежда. Влизат в една стая. Сестрата докладва – този пациент е с 38 градуса температура, другия с 39… – Глезотии! – обадил се ветеранът – 38, 39 и легнали. Ние навремето в гората по 50 градуса вдигахме и пак не лягахме! Главният лекар се навел над ухото му и пошепнал: – Господине, при температура над 42 градуса човек умира. – Аз майтап си правя, бе! – отвърнал ветеранът – Къде ти при оня студ, я сме стигали до 25 градуса, я не!