Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 3774

    Каква е разликата между военния и цивилния инженер? Единият прави оръдия, а другият строи мишени.

  • 9688

    На лисицата страшно и се приискало да спи с мъж. Тръгнала из гората, и срещнала заека. – Заю, ела ми довечера на гости. Каня те на вечеря. – Добре – казал заекът, и си отишъл. Следобяд тръгнал към къщата на лисицата. Стигнал там, и като влязъл, лисицата се била изтегнала на кревата. – Заю, ела ми вземи най-скъпото – подканила го лисицата. Заекът помислил, помислил, пък взел телевизора и видеото и хукнал навън. Срещнал го вълкът. – Къде бягаш бе Зайо? Какво носиш с теб? Заекът обяснил на вълка всичко. – Ти си бил голям идиот бе Зайо! Ти не си никакъв мъж! – А ти като си мъж, вземи пералнята и хладилника!

  • 9190

    Сталин играе бридж с трима другари от политбюро. Сталин: – Три пики. Първи другар: – Четири кари. Втори другар: – Четири купи. Трети другар: – Пет спатии. Сталин: – Три пики. – Пас. – Пас. – Пас.

  • 895

    Заека и вълкът влизат във един бар и заека поръчва: – Една водка за мен и една кола за вълка. – Добре – отговорил бармана. На следващия ден заека пак поръчва: – Две водки за мен и две коли за вълка. Но този път вълкът се обидил и причакал заека извън бара и го пребил. На по-следващия ден заека отново поръчва: – Три водки за мен и една кола за вълка. Барманът учуден пита: – Е защо така бе зайо? – Защото вълкът като се напие не знае какво върши.

  • 700

    Седят три крокодила на едно дърво и си говорят: – Помните ли, че преди ядрената война бяхме зелени? – И можехме да плуваме… – Айде стига сме приказвали, давайте да отлитаме за нектар.

  • 5330

    Ще учим как Хектор умира след 2 седмици. 91НЕГ

  • 9493

    Видяхте ли този сперматозоид? Ако не, да го пусна по масите… Учител по биология

  • 8545

    "-Френският език е нещо като английския, само че доста по-сложно…" Преподавател по френски език в НБУ – Албена

  • 386

    Играят си Иванчо и Марийка в пясъчника. Изведнъж Марийка си изпуснала куклата. Навела се да я вдигне, а Иванчо започнал да я… оправя де! – Ох, боли! Иванчо: – За първи път ли ти е? – Да! – отговаря Марийка – Нормално, нормално!

  • 4216

    Синче упреква баща си: – По твоя вина днес получих двойка по аритметика. – Как така по моя вина? – Ако си спомняш, вчера те попитах колко е един милион и ти ми каза „идиотски много“, но това не е правилният отговор.

  • 3331

    ето го пак това симпатично кученце, което си вдига крака. Химически факултет на СУ – Проф. А. Добрев – Органична Химия ч. I

  • 7685

    Българин е в командировка в Япония. Попада на едно погребение и понеже нищо друго не разбирал се зачел в надписите по надгробните камъни (естествено само цифрите разбирал). Направило му впечетление, че всички надгробни камъни носят малки числа – 23, 18, 10 и т.н. Попитал нашия човек да не би това да е някакво детско гробище и хората му обяснили, че според тяхната традиция се отбелязват само щастливо преживените години, за останалите нямало смисъл да се отбелязват. Замислил се нашият човек Ганьо и рекъл: "Еееех… мене пък ще ме пишат мъртво роден!"

  • 11018

    Срещат се приятели: – От къде ти е тази огромна синина под окото? – Вчера срещнах един приятел, който тъкмо се връщаше от сватбено пътешествие. – Е, и какво? – Аз му препоръчах този брак.

  • 6834

    Дресьор на лъвове показва номер: Слага си члена в устата на лъва и го удря с юмрук по главата. След което остава абсолютно невредим. – Моля за доброволец от публиката – казва дресьора. От публиката излиза бабичка. Дресьора: – Да, заповядайте, госпожо. Бабичката: – Обаче ще може ли да ви помоля нещо – само да не ме удряте толкова силно по главата.

  • 9615

    Седят си двама духове и четат вестници. По някое време единият казва: – Е, Гошо най-накрая ще дойде да ни види. – Как разбра? – Виж тоя некролог.