Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 5109

    В час по биология се задава въпрос: – Кажете ми деца, знае ли някой, защо калкана е сплескан? Всички деца мълчат, само Иванчо вдига ръка. – Кажи бе, Иванчо. – Ами госпожо, калкана е сплескан, щото го е ебал синия кит. – Марш веднага навън, а утре да дойдеш с баща си! – изгонила го учителката. Отива на другия ден бащата и учителката го подхваща още от вратата: – Как може, такова безсрамие, знаете ли какво ми каза вчера вашият син? – К"во ма? – Ами аз го питам защо калкана е сплескан, а той ми отговаря: "щото го бил ебал синия кит"! – Ами че не е ли така? Ти като знаеш толкова, я ми кажи защо на рака са му изцъклени очите и върви назад? – Ами не знам. – Щото е бил там и е гледал, затова.

  • 70

    – Нямам какво да крия, освен 50 килограма трева на балкона.

  • 10693

    Решили да съкратят конната полиция в София. Вместо коне за икономия на двама полицаи дали по една камила. Камилата хем по-малко зоб яде, хем по-малко вода пие. В една ранна утрин двама полицаи, препили от Нова година, отишли в една закусвалня. Закусили, излизат и гледат пет – шест камили на камиловръза. – Как ще си познаем нашата камила? – попитал единият. – Не се бой. – отвърнал другият и взел да им надига опашките. – Тази сутрин като минавахме по булеварда един вика: "гледайте една камила с две путки минава".

  • 2823

    Възмутен гост на хотел се обръща към управителя: – Това е безобразие! Покривът ви тече и дъждът цяла нощ капа по леглото ми! Мога ли да ви попитам, докога ще продължава това безобразие? – Че аз, откъде да знам? – лениво отвръща управителят. – Случайно да ви приличам на метеоролог….

  • 7592

    Клиент в бара: – Барман, налей ми коняк! – От кой? – От този, с петте звезди. Барманът, налива и му подава чашата. Клиентът отпива и пада бездиханен под масата. Барманът мълчаливо добавя още една звездичка на бутилката.

  • 11950

    – Защо, когато политик се подпре на стена, тя пада? – Защото по – умният отстъпва!

  • 6762

    Бавно и тържествено тръгна тока по жицата. Из лекциите на учител в ТУ

  • 9203

    Разговор между ясновидци: – Това лято започва чудесно, нали? – Да, също като през 2007 година!

  • 10553

    – Татко, Тихият океан непрекъснато ли е тих? През целия ден? – Не можеш ли да ме попиташ нещо по-умно? – Добре. От какво е умряло Мъртво море?

  • 3721

    В болницата. Пациент жално пита сестрата: – Сестро, на лежащо болните не им ли носите храна? – Носят – сърдито отговаря сестрата. – Обаче ходещите я изяждат!

  • 8808

    В Североизточна България отново рязко се е повишила безработицата, предаде бившият ни кореспондент от Добрич.

  • 10370

    С вас имаме удоволствието да наблюдаваме заключителния етап на конкурса в Сан Ремо – галата на вечерта, така да се каже. ТВ водещ

  • 6920

    Влиза огромен мъжага в кабинета на доктора. – Докторе, помагай! Отдолу съм като бебе! – Глупости! Я се виж каккъв огромен мъж си! Сестра, пригответе пациента за преглед! Сестрата води пациента зад паравана и му казва да се съблече. След няколко секунди излиза пребледняла и казва: – Докторе, вярно е като бебе! – Вие и двамата ли се побъркахте? – Вярно бе докторе! 52 сантиментра му е дълъг и тежи 3.5 кг.

  • 7244

    Едно 4-годишно момченце трябвало да прочете молитвата преди Коледната вечеря. И то започнало да благодари на Господ, че се грижи за мама, татко, малката сестричка, баба, дядо и за всички лели и чичовци. После детето започнало да благодари за храната на масата – за пуйката, за плодовата салата, за ябълковия пай… Но изведнъж детето млъкнало, а всички на масата чакали… След дълга тишина детето погледнало майка си и попитало: – Ако благодаря на Бог за това, че на масата имаме броколи, Той ще разбере ли, че лъжа?

  • 3998

    лесно решение се получава, когато задачата се усложни. Химически факултет на СУ – проф. Борислав Тошев – Физикохимия II ч.

  • 11714

    Две блондинки се наслаждават на красив залез. – Обожавам природата – казва едната. Другата се изумява: – Учудвам се, мила. След всичко, което е направила с теб?!