Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 971

    Ще се движите по квадрат с четири страни така, че да се образува кръг! Военен

  • 8080

    "Изпълнена с липса на съдържание" Слави Трифонов

  • 11813

    Учителят пита Иванчо: – Можеш ли да ми дадеш исторически пример за пълен неуспех? – Да! Христофор Колумб. – Защо? – Защото не знаел къде отива, като пристигнал, не знаел къде е попаднал, а когато се върнал, не знаел къде е бил!

  • 7455

    Строител пада от втория етаж. Колегите му състрадателно се събират около него и някой му поднася чаша вода. Пострадалият се намръщва и пита: – От кой етаж трябва да падна, за да имам право на чаша вино?

  • 1056

    Майстор-готвач към ученик: – Взимаш две трети мляко, една трета сметана, една трета кафе… – Но вече станаха четири трети! – Не ме прекъсвай за глупости! Вземаш по-голяма тенджера и готово!

  • 2158

    – Вчера ми откраднаха куфара и палтото. – Ходи ли в полицията? – Ходих. Не са ги откраднали те.

  • 8840

    В часа по физическо възпитание учителят все повтаря на първолаците: – Леви! Леви! Малкият Филип учудено пита: – А какво да правим с десния?

  • 7602

    "Плодове и зеленчукове" Табела на магазин

  • 813

    Обява:„Младо, симпатично момиче със стройна фигура, без задръжки, продава вагон цимент.“

  • 777

    И аз те обичам, миличка, ама не ми се обаждай повече, че не мога да вляза в Интернет…. Из телефонен разговор

  • 5260

    Полунощ. На вратата на Иван Костов се звъни. – Кой е? – пита Иван Костов. – Стопанска полиция! – Уф, пак сънувам кошмари.

  • 5377

    Две блондинки решили да станат репортерки. От редакцията на вестника им дали задача – да вземат интервю от Снежния човек. Тръгнали те да го търсят. Стигнали до едно място, където се говорело, че се е мяркал. Първата блондинка: – Хайде да се разделим! Аз ще тръгна наляво, а ти надясно. Ако не намерим Снежния човек до половин час се връщаме пак тука. Другата се съгласила и се разделили. След половин час първата блондинка се връща, а втората я няма. Решила да тръгна по следите й в снега, и да я намери. Тръгнала тя, вървяла, вървяла и изведнъж гледа – в снега се търкаля диктофонът й. Включила го да чуе последно, какво е записала, а от там се чува гласът на втората блондинка: – Здравей уважаеми Снежни човеко. Мога ли да взема интервю от теб? – На, взимай! – Ама това не е интервю! – Взимай го, казах…

  • 3533

    Крикор и Гарабед се прибират късно вечерта след купон, и в тъмното виждат насреща им по улицата да се задават двама съмнителни субекти. Гарабед казва: – Крикоре, дай да минем на другия тротоар, че тия типове са двама, а ние с тебе сме сами…

  • 7482

    В Париж тече културен симпозиум. На вратата стои човек от охраната и проверява пропуските. Към него се приближава старец: – Здравейте, аз съм за симпозиума… – Вашият пропуск, моля… – Знаете ли, аз го забравих в хотела. Аз съм Пикасо… – А, как ще го докажете? Старецът вади един фулмастери и рисува на стената гълъб… – Влезте моля… След известно време към вратата приближава друг мъж. – Аз съм за симпозиума… – Пропуска, моля! – Забравил съм го, но аз съм българският културен министър… – Трябва да го докажете! Ето например Пикасо нарисува ей оня гълъб на стената… – А, кой е Пикасо? – Влезте моля…

  • 6693

    Късно през нощта солидно пийнал гост на хотела крещи на администратора: – Ей, портиер, не работи ли асансьора? – Простете, господине, но асансьорът е наред, само че вие стоите в телефонната кабина.

  • 6100

    Doom II маниаци напрегнато гледат "Пришълеца IV". Главната героиня бяга по коридора и чудовището е по петите й, започва да я настига… – Savе-ай са ма! Savе-ай са! – истерично закрещяват те.