Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 11335

    – Казвате, че палтото е направено от истински лисичи кожи. А няма ли да му стане нещо, ако го намокри дъжд? – Бъдете спокойна, госпожо! Нима някога сте виждали лисица с чадър?

  • 2899

    Критикът: – Каква прекрасна картина, какво видение, каква експресия! Художникът: – Да? А, това е мястото, където си избърсвам ръцете от боята.

  • 11920

    Мюлер се обажда на Щирлиц по телефона: – Щирлиц, в събота,точно в девет бъдете на "Унтер дер линден". Ще се проведе съботник. "Аха" – мисли си Щирлиц – "разкрили са ме. Сега ми прави намеци, опипва почвата, а в събота ще ме арестуват. По-добре да се разбера с Мюлер на четири очи, отколкото с Гестапо". На другия ден отива в кабинета на Мюлер и си признава направо: – Хер Мюлер! Аз съм руски шпионин. – Не на мене тия номера, Щирлиц – отговаря му Мюлер – като чуете за съботник и всички ставате руски шпиони!

  • 5194

    Приказката за вълка и агнето има хидродинамичен елемент. доц. Денев – ТУ София

  • 801

    – Защо на "Запорожец"-а са му кръгли фаровете? – Защото са му навряли мотора отзад…

  • 8466

    Другарю, източи ли водата? Лозунг на изхода на ДАП-а

  • 2102

    Актьор обсъжда с автора новата пиеса: – Според мен е по-добре да застрелям героя на финала, а не да го отравям! – Защо? – пита авторът. – За да събудя зрителите.

  • 3323

    Борец се застоява пред кафе-машина. Пуска монета – пие кафе, пуска монета – пие кафе… Колегата му казва: – Свършвай, че имаме работа да вършим. – К"ва работа бе, докато печеля ще играя!

  • 729

    Пощальонът спира да гребе, слиза от лодката и с кисела физиономия връчва на пазача на фара писмо. Той го взима и казва: – Ако и следващия път дойдеш при мен такъв кисел, ще се абонирам за ежедневник!

  • 6108

    Двама пияници искали да отидат до съседното село, за да си довършат "партията". Видяли едно такси и попитали шофьора колко ще им вземе до там, таксиджията отговорил, че за 15 лева ще ги закара. Пияниците казали: – Амии… ние имаме само 10 лева.. – Еее, момчета какво да направя, и аз трябва хляб да ям все пак! – Е, че върви яж, ние ще те изчакаме!

  • 2292

    Клиент се оплаква в ресторанта: – Какви са тия спагети бе! Заседнаха ми в гърлото. Келнерът отива за малко до кухнята, връща се и казва: – Готвачът казва, че всичко им е наред. Кой ви е карал да ги ядете напречно – той ги е сварил надлъжно!

  • 894

    Жена буди мъжа си след пиянска нощ: – Ставай, ще закъснееш за работа. – А изчисти ли ми сакото? – Изчистих го. – А обувките? – Какво да им чистя на обувките? Та те нямат джобове.

  • 11212

    – Марийке, много те обичам! Омъжи се за мен. – А с мама разговаря ли? – Разговарях, но въпреки това продължавам да те обичам.

  • 8555

    Гледам там – нищо. Гледам тук – нищо. Пак кам гледам – пак нищо….Абе като се замисля, тука има нещо…

  • 8843

    Между фалшификатори: – Хванаха ме с фалшиви пари. – И как стана това? – Ами, когато правех банкнота от 10 лева всичко беше нормално. Успешни бяха и 50 левовите, и 100 левовите банкноти. Предполагам, че съм сбъркал нещо при банкнотите от 300 лева?!