Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 4864

    Съкратен курс по турски език за напреднали. Речник: хладилник – бахърдолап телевизор – сеирсандък алпинист – канараамсалак парашутист – чадърбабаит турист – баирбудала футболист – топсерсем проститутка – калдаръмханъм агитационен пункт – кандърмакьоше цигулка – кемане … Примери от разговорника: Рицарят на печалния образ – Башбабаит кахър сурат. Хеви-метъл група "Iron Maiden" – Джангър-тайфа "Тенеке ханъм". … Примерен доклад на пилот до контролната кула: Докладва пилотът – самолетът е в изправност, тример в средно положение, пистата е свободна, разрешете излитане. Докладлаф пилот ефенди – аеропландъ маанъ йок, тример кантар гиби, кър ачик, ха бакалъм.

  • 8791

    На пода лежал и едва дишал труп, редом седяла жената на трупа, а братът на трупа лежал в другата стая в безсъзнание.

  • 3137

    Из новините: "Похитителите, които вчера настояваха за десет милиона долара и хеликоптер, за да пуснат заложниците, днес промениха исканията си и сега настояват за два хамбургера, една кока-кола и велосипед. Преговорите продължават."

  • 6261

    Мутра влиза в спортен магазин: – Имате ли свежи въдици? – Има, но не са свежи. – Не, на мен ми трябват свежи, щото жената готви китайска храна, и ме прати за свеж бамбук…

  • 3306

    Мама Зайка видяла ловец и казала на зайчетата си: – Веднага да си запушите ушите! Сега няма да ни уцели и така ще се разпсува…

  • 5201

    Буцата и Репата вървят и си говорят. Изведнъж на Репата му звънни мобилният и като започнал да говори си запушил ухото с длан. Буцата го пита: – А бе, Репа ти що си си запушил ухото? – Ти си много тъп бе! Ми как що бе – да не изтича информация!

  • 5742

    "Тая точка не я знам къде се намира и продължавам да не се интересувам" ученик от 91 НЕГ София

  • 11239

    – Браво, скъпа, най-накрая и ти веднъж да паркираш правилно! Само че не сме в нашия гараж…

  • 6334

    Снощи пак не ме остави да спя. Чувствах те в съня си. Присъствието ти бе мъчително. Остави следите си върху мен. Утре ще те убия, гаден, мръсен…. КОМАР!

  • 3791

    – Полицията издирва човек с едно око на име Драган. – А как се казва другото му око?

  • 11262

    Катаджия спира кола на пътя: – Гражданино, защо не ви работят задните габарити? Шофьора изскача от колата и започва да тича около нея издавайки нечленоразделни звуци. – Спокойно бе, човек! Не се вълнувай, това са дребни ядове! Няма страшно, като се прибереш ще ги поправиш! – Дребни ядове викаш, а? А къде е караваната, къде е жена ми, тъщата и децата ми!

  • 10022

    Хирург се обръща към медицинската сестра: – Дайте бързо още упойка. Операцията ще продължи повече от очакваното. – Каква да бъде – импортна или българска? – Хайде българска, че е по евтина. Сестрата запява: – Аз съм Сънчо, ида от горица, да ви кажа "Лека нощ"…

  • 4838

    Човекът се различава от животното поради изкуството! Г-н Мурадян, учител в ТТО-София

  • 7194

    "Реалността е породена от алкохолна недостатъчност в кръвта" Надпис в ТУ

  • 7963

    Слона бил педераст.Отишъл веднъж при врабчето и му казал: – Врабченце влез ми отзад и ми излез през хобота. – Ама как така? – казало врабчето. – Абе давай бе! – Добре. Влязло врабчето, след малко излязло. – А сега може ли да си вървя? – казало врабчето. – Аaa, не, къде ще си ходиш? Айде пак! – казал слона. – Ама… – Няма ама, пак. – Добре. Врабчето пак излязло и казало: – А сега може ли да си вървя? – Неее, къде ще ходиш? Айде пак. – Ама… – Няма ама, пак. Врабчето пак излязло и казало: – Аз вече ша си ходя. – Няма! Айде пак за последно. – Ама за последно? – попитало врабчето. – Да. – отговорил слона. Врабчето влязло, слона си пъхнал хобота в задника и казал: – Айде сега мастурбирай!

  • 11735

    "Ейййййййй, три пъти я режа тая дъска и все е къса" Реплика на майстор