Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 7022

    Иванчо бил овчарче. Стоял си по цели месеци сам в планината. Един ден минал попа и гледа – Иванчо си го топи в мляко и го ръга на една овца. Попитал попа: – Какво правиш, Иванчо? – Лекувам я, дядо попе, че нещо болнава. – Абе тя попадията нещо болнава, що не дойдеш да я полекуваш? Естествено Иванчо грабнал едно менче с мляко и тръгнал с попа. Отишли у тях и Иванчо почнал "лечението". Гледа попа и си вика: – Ако не беше това мляко, то си е живо ебане…

  • 7610

    Бялата лястовица среща учудването на Моканина Бисери и поуки от изпита по литература след 7. клас през 1998г. – Йордан Йовков – "По жицата"

  • 4503

    На бойното поле се бият българи и турци. По едно време се чува: – Хасан! Турчина се изправя и българина го прострелва. След малко пак така и пак… Тогава турчина решил и той да пробва: – Иван! От другата страна се чува: – Кой го търси? – Аз! – отговаря турчина и се изправя, а българина пак го прострелва.

  • 9385

    Една студентка се явява на изпит при много стеснителен асистент, който се чуди как да си поиска. Хък-мък, по едно време той казал: – Ами не знаете колежке, ама нали, ако може така… разбирате за какво става дума… – Да изплюя дъвката или да си сваля бикините?

  • 3035

    – Келнер, една бира ако обичате! И имайте предвид, че чакам една дама. – Светла или тъмна, господине? – Теб какво те интересува?

  • 706

    Една блондинка се регистрира в един хотел, после си взима багажа и се качва в асансьора. След около половин час се връща: – Извинете, асансьорът не работи! – Това не е асансьор, а е телефонна кабина.

  • 7958

    Сговорна дружина слепи ги ражда!

  • 7095

    …ако нямя билет, пътникът е длъжен да си купи от водача на превозното средство… …водачът на превозното средство НЕ е длъжен да продава билети… Из новата наредба за превоз на пътници с масов градски транспорт на територията на столична голяма община!

  • 7929

    На много хора живота значително се е подобрил благодарение на лекарствата. Например – на фармацевтите….

  • 11474

    Попитали радио Ереван: – Защо на евреите са им големи носовете. Радиото отговаря: – Защото въздухът е безплатен.

  • 2995

    "Сега се смеете, но утре като падне атомна бомба ще се смея аз" Учителка по физика

  • 11429

    Днес първият учебен ден в пловдивския квартал "Факултета" започна със стихотворение на английски и кючек. Ани Салич в новинарска емисия на bTV

  • 3337

    Какво е П.У.Т.К.А ? Това е Пункт за Управление и Тактическа Координация на Авиацията.

  • 7316

    – Иванчо, дай ми един пример за прозрачност! – Прозорец, госпожо. – А за още по-голяма прозрачност? – Ами, отворен прозорец.

  • 5393

    Албанец се кара на малкото си дете: – Как не те е срам?! Аз на твоите години нищо нямах, а ти…Ама какво искаш бе – къщата ти голяма, в двора басейн, хладилника натъпкан с македонци…

  • 7850

    След като попаднал под чехъла на жена си, някакъв гордо заявил: – Сега тя без мен и крачка не може да направи!