Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 7805

    Полицай спира мерцедес: – Такааа, карате с много висока скорост, колана не сте си ложили… 100 лева глоба. Шофьорът започва да рови из джобовете, а в същото време отзад се приближава някаква кола. От нея слиза някакъв човек и му казва: – Кво става, проблеми ли имаш… След това вади някакъв мобифон, набира номер и го подава на полицая. Той слуша, в един момент застава мирно, извинява се на шофьора и си тръгва. Шофьорът пита другия човек: – Какъв е тоя телефон? – Последна новост – президентски мобифон де лукс! Директна връзка с народното събрание и президентството. – Не може да бъде! Човекът спокойно набира някакъв номер и подава телефона на шофьора. От слушалката се чува "Президентът слуша!" – Слушай човече, продай ми го! – Как ще ти го продам бе… Най-накрая се договорили за 1000 лева. На другият ден шофьорът на мерцедеса отново прави нарушение и полицаят го спира. Той вади тържествено мобифона, набира номера – никой не се обажда… Полицаят: – Спокойно човече, той и миналият път не работеше… – Тогава защо ме пусна бе, тъпак? – Тъпак, не тъпак, ама по десет телефона на дежурство продавам…

  • 11373

    – Лястовичките са много полезни птички. Те изтребват мухите… – Глупости! През зимата тук не се мярка нито една муха, а щом долетят лястовичките, мухите плъзват навсякъде!

  • 3896

    Get Up, Get Up, Balkan SuperMan! Превод на "Стани, стани, юнак балкански"

  • 7832

    …Хоровата качулка "Светослав Обретенов"… В час по музика

  • 9828

    Майка към своята дъщеря: – Твоят кривокрак любим ми е толкова противен, че с най-голямо удоволствие бих му станала тъща!

  • 9577

    В рая седнали трима и търсят още един, за да играят карти. Изведнъж към тях се приближва четвърти. Зарадвали се те, раздали картите. Точно да започнат и четвъртият изчезнал. Прибрали тримата картите, ще си ходят вече. Изведнъж същият човек пак се появява. Пак раздават картите, аха да почнат и тоя пак изчезва. След петото появяване един от тримата пита вбесено: – Абе, ти, искаш ли да играеш карти или си правиш майтап с нас? – Искам, бе, как да не искам, ама тия долу в реанимацията си правят майтап…

  • 1644

    – Ало, може ли да ме запишете във вечерната гимназия? – Кой се обажда? – Един второкласник, на който много му се спи сутрин.

  • 464

    Двама приятели си говорят: – Да ти кажа, вече ми е съвестно да вися на гърба на нашите… – Какво ще правиш тогава, ще си намериш работа ли? – Не, ще ида да живея при баба и дядо.

  • 9304

    Един камион карал дупки. Изтървал една, върнал се да я вземе и паднал в нея. Не бъдете и вие като него – пълнете си главата, като учите по смислени предмети; не като български, английски или математика… Из лекциите на учителка по география

  • 8979

    Откривам новия завод за вело… за вело… Абе за колелета! Т. Живков – при откриване на поредния завод

  • 1027

    Проспериращ бизнесмен е поканен да изнесе лекция пред студенти по икономика. Накрая той пита: – Имате ли въпроси? След кратко мълчание се чува женски глас: – Женен ли сте?

  • 6072

    Американското правителство съобщава, че в отговор на терористичната атака – неизвестно от кого, ще извърши свирепа бомбардировка – няма значение къде.

  • 5944

    Попитали Радио Ереван: – Кога ще настъпи според вас световен глад? – Когато китайците разберат, че досега са яли само гарнитурата.-отговорили от радиото.

  • 5018

    Млад мъж иска ръката от бащата на годеницата си. Бащата пита: – Ти можеш ли да издържаш семейство? – Разбира се! – Прекрасно. Ние сме шестима.

  • 6106

    Обичайте внуците си! Те ще отмъстят на децата ви.

  • 10306

    Българския народ, другарки и другари, от глад нема да умре! Ако требва, и коня пред Народното Събрание ще заколим,но месо ще има! Бай Тошо на партиен пленум