Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 7088

    На прием: – Госпожо, защо нищо не ядете? – Пазя талия. – Ама то, с талия като вашата… трябва мн-о-о-о-го да ядете, за да я опазите.

  • 1915

    Наркоман стои посред зима до отворения прозорец на стаята си. Влиза майка му: – Ама какво правиш! Затвори прозореца! – Защо? – Ами виж колко е студено навън! – И като затворя, навън ще се стопли ли?

  • 4506

    Наемен убиец влиза в магазин за оръжие. – Извинете, бихте ли ми предложили най-хубавата си пушка? – Да, разбира се. – отговорил продавача. Еето вижте тази, това е последния модел който сме получили. Убиецът започва да разглежда пушката но не му харесва и продавачът започва да му предлага други. След дълги обяснения продавачът вади една пушка и му казва: – Ето виж – с оптически мерник и т.н., улучва на два километра, ако не вярваш виж сам: там на хълма живеем аз и жена ми, като погледна през мерника ще я видя. Наемният убиец погледнал и казал: – Абе ти знаеш ли, че жена ти е гола с някакъв мъж? Продавачът погледнал и видял че наистина е така. Споразумели се така: той дава два куршума на убиеца – с единия да улучи жена му в главата и да я отнесе, а с другия да отнесе на мъжа члена. Убиецът дигнал пушката, гръмнал веднъж и казал: – Минах с един куршум.

  • 207

    Божко, мини да го вземеш онова магаре, че ги пуснали и не можеше да ме чуе, много шумно, и не можа да ме разбере май че, така че мини го вземи. Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 4505

    Една весела мъжка компания се събирала почти всяка вечер в една кръчма. Един от тях бил пелтек, но много приказлив. Веднъж компанията решили да му скроят номер: – Ако проговориш, плащаш цялата сметка. Цяла вечер приятелите поръчвали и не спирали да го дразнят, за да проговори. По едно време единия от компанията казал: – Знаете ли, че пелтека имал две бенки на оная работа? Компанията прихнала. Минал час, два, а те не спират. Накрая пелтека не издържал и се обърнал към този, който пуснал приказаката за бенките: – Аз ще п-п-п-п-плаааатя сметката, ама да зззззззззнаеш, че жжжжжжжена ти е клю-клю-клю-карка!

  • 9523

    Аз съм универсално кух и много тъп човек. Но както виждате, и аз познавам! Военен

  • 4509

    Мъж се умилква на жена си: – Обичам те, любима моя! – Ако ти бях любима, нямаше да кръшкаш! – Аз затова казвам "любима", ако не кръшках щеше да си "единствена моя".

  • 7147

    Срещат се двама, отдавна не са се виждали: – Какво работиш сега? – Почнах работа в цирка, играя в един уникален номер – "сам срещу лъва". – А не те ли е страх? – От какво да ме е страх? Аз играя лъва.

  • 518

    Съобщение по новините: "Неизвестни терористи са превзели зала, в която се провежда конференция на адвокати. Похитителите са заплашили, че ако не получат голям откуп ще започнат да освобождават по един адвокат всеки половин час."

  • 9820

    Баща изпитва сина си по физика: – Обясни ми сега, защо когато водата в чайника заври, излиза пара? – За да може мама да ти отваря писмата.

  • 7633

    "Искам да стане като малък Шератон"Инструкции на к-н Данов (под.28860) към войник, който чисти тоалетна

  • 11779

    – Келнер, да не сте си сменили готвачката? – Да, как познахте? – Преди космите в супата бяха черни, а сега са руси.

  • 9855

    Ограбена е банка. От сейфа е изчезнал огромен бисер. Полицията нямала никакви заподозряни и за това арестувала един пиян, който спял на пейка до банката. В участъка го хванали и започнали да му топят главата в кофа с вода и да го разпитват: – Къде е бисера? – Не знам. Отново му потопили главата и пак го питат: – Къде е бисера? – Не знам. Това се повторило още няколко пъти и накрая пияният не издържал и казал: – Стоп! Стоп!.. Ако толкова искате да си намерите вашия бисер, по-добре си намерете друг гмуркач, аз в тая вода нищо не виждам.

  • 10617

    Поручик Ржевски и Наташа Ростова се разхождат в парка и мило беседват. Тя:– Ах, поручик, кажете, а имал ли сте някога светла и голяма любов?Ржевски:– Имах една… беше блондинка… с мой ръст, поне 70 кг. тежеше!

  • 8891

    -Кой те научи да псуваш?-пита разгневено майката на Иванчо. -Дядо Коледа. -Дядо Коледа? -Ами като ми слагаше подаръка под елхата и си удари коляното в масата…

  • 5775

    Обява: "Продавам катастрофирал Форд. Обадете се след катастрофата на тел…."