Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 11198

    Един човек отива в ресторант, поръчва си пилешка супа и три филийки хляб. Но още с първата лъжица изважда едно парцалче от супата. Вика келнера и го пита: – Извинете! Защо в супата ми има парцалче? Оня му отговаря: – Е, за 35 стотинки черга ли искаш да ти сложим!?

  • 2510

    Не мърдайтесь, не мърдайтесь!Снимка не излезньотся! Фотограф към руски туристи на морето

  • 4445

    ако сложим тука точка, която значи умножение. Химически факултет на СУ – проф. Борислав Тошев – Физикохимия II ч.

  • 5793

    Американска бомба случайно удря китайското посолство в Белград. Други американски бомби случайно удрят италианското, гръцкото, индийското и други посолства… Щирлиц случайно получава повишение в чин.

  • 1251

    Три прилепа се събират и се уговарят да обиколят света и да разглеждат забележителности. След 3 часа се събират на същото място, от което са тръгнали. Първият казал: – Виждате ли я еееееееееееееееееееей онази там река, дето се синее в далечината? – Виждаме я. – Е аз ходих е до том. Вторият казал – А виждате ли я еееееееееееей тази там планина, дето опира в хоризонта? – Виждаме я. – Аз ходих зад тази планина. Третият, най-опърпаният казал – А виждате ли го ей това дърво тука? – Виждаме го. – Е аз не го видях.

  • 1811

    – Защо жените отделят толкова много време и средства за външния си вид, вместо за развитието на интелекта си? – Защото слепите мъже са доста по-малко от глупавите.

  • 10517

    "В Плевенско се отглежда прочутата плевенска черногледа овца…" Из кандидатстудентска тема на изпит по география

  • 2096

    Сръбски наказателен отряд влиза в албанско село. Строяват всички мъже до стената и казват: – Ако някой от вас се чуства сърбин, да се отдели от групата. Десетина мъже излизат напред. – Добре, минете наляво. Други да се чустват сърби? Още десетина излизат. – Добре, вие минете надясно. Вдигат автоматите и гръмват останалите. Мислят малко и казват: – Я вие там, дето сте отдясно – марш до стената. – Ама нали сме сърби? – Истинският сърбин не може да се колебае… Застрелват и тях. Пак мислят малко. – Я и вие там отляво – до стената… – Ама нали сме истински сърби – не се колебахме? – Е да де, ама война е все пак. Трябва да има загуби и от сръбска страна.

  • 2783

    Това, което не бихте искали да чувате по време на операция: 1. Такаааааа… Това нещо засега няма да го пипаме. Като отворим по-широко, ще стане ясно. 2. Приеми тази жертва, о Велики Демоне на Мрака. 3. Хей, хей, пусни, пусни бе! Лошо куче! 4. Чакайте малко, ако това е жлъчка, аз тогава какво отрязах? 5. А, не… Къде ми е часовника? 6. И сега колко ще чакаме, докато пак пуснат тока? 7. Да знаете дали някой е оживявал след вкарване на 500 ml от този разтвор? 8. Знаете ли колко е сега един бъбрек на черно? На този тук май ще му трябват два. 9. Я се пазете настрани, че ми паднаха контактните лещи. 10. Е какво, колеги, нека приемем това като горчив урок. 11. Стерилен – мерилен… нали чистачката винаги бърше пода? 12. Какво? Не беше ли този, който искаше да си смени пола? 13. Е какво пък, той вече има деца. Нали? 14. Пожар! Всички да се евакуират! 15. Идиоти! Кой от вас е скъсал 47-ма стр. на ръководството?

  • 1391

    Английският рог е едно такова дълго, черно, дето завършва с топка накрая! Студент от Музикалната Академия на изпитпо инструментознание

  • 7757

    По полюсите растат растения с къси дръжки!!! Отговор на ученичка на въпрос на учителя за характерните особености на флората в тази част на Земята

  • 9581

    Полицай и съпругата му се разхождат в зоологическата градина. Изведнъж съпругата извиква: – Ах каква красива патка! Полицаят отвърнал: – Колко си загубена. Това е пеликан, от него се прави мастило.

  • 160

    Траките са вид растения…(В час по история)

  • 3765

    В самолета. Стюардесата казва: – Моля всички да затегнат коланите! Чува се недоволен мъжки глас: – Моля, без политика!

  • 10856

    – Какво ядеш? – Ей тъй пък на… – Това пък какъв отговор е? – Ами спестявам разговор… Ти ме питаш "какво ядеш", аз ще ти кажа "кюфтета", ти ще питаш "хубави ли са", аз ще кажа "да", ти ще кажеш "дай едно", аз ще отговоря "няма", ти ще попиташ "защо?" и ще ти кажа – ей тъй пък на…

  • 9353

    "Орлетата нагълтаха нафта" Заглавие в спортната рубрика на столичен вестник по повод победа на "Нефтохимик" над"Пирин"