Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 4561

    Редник Петров! Доложете ми устройството на дизеловия двигател Военен

  • 8814

    Новодомец развежда тъща си из новата си къща: – Това тук е хола, тук е банята, тук кухнята… Това тук е вратата към терасата. Вярно, терасата още не е постороена, ама минавай, не се стеснявай…

  • 7579

    Физиката не е това, което е ….тя е точна наука. Учителка по физика в Русе

  • 3083

    Мъж се връща у дома на сутринта и намира жена си с любовник. Жената почва да вика: – Къде беше досега? – А тоя в леглото кой е? – Не отклонявай разговора!

  • 8133

    По това време е имало и жени- воеводки, които са обладавали по стотина- двеста яки мъже. Но това не било верният път за освобождението на България. Из кандидатстудентска тема.

  • 4916

    Полицай се вози в трамвай. Ватмана обявява: – Следващата спирка е на "Шести септември". Полицаят започва да тича нагоре-надолу по трамвая и да вика нервно: – Как така, по-рано няма ли да спираме?

  • 2753

    МВР съобщава, че считано от днешна дата за предупредителен ще се счита не първият, а четвъртият изстрел.

  • 4190

    Сър Джон попада в купе с още двама непознати лордове. Пътуват половин час и единият от тях решава да поведе разговор: – Коледа е хубаво нещо… След още половин час другият казва: – Да, но и сексът е хубаво нещо! След още половин час сър Джон добавя: – Сексът е хубаво нещо, но Коледа е по-хубава, защото е по-често!

  • 9292

    Какво ме гледаш, че те гледам – не виждаш ли, че те виждам?! Учителка по химия

  • 11371

    Лорд Джон попада с един янки на северния полюс. Всеки започва да строи иглу, в което да се подслони. Американецът привършва своето, излиза и вижда, че лорда е построил три!! – За какво, по дяволите са ти три иглута!?! – Това първото е дома, в който ще живея – отвръща лорд Джон. – Това до него е клуба, в който ще ходя всяка вечер. А онова третото там е клуба, в който кракът ми никога няма да стъпи.

  • 1217

    Блондинка кара по околовръстното. По едно време гледа някакъв старец, който сее нещо в нивичката си. Блондинката спира, слиза от колата и се провиква: – Ха така, сей дядо, сей, за да има какво да ядеме ние… Дядото я поглежда и отговаря: – Точно така, моме, баш за това сея люцерна…

  • 4866

    Влиза притеснен човек при психиатър и разказва: – Положението е нетърпимо. Ще ме уволнят. Не се наспивам – тъкмо затворя очи и идва Клаудия Шифър. "Ще ме чукаш" казва. "Няма не мога, няма недей!". Оправям я, заминава си и ето я Наоми Кембъл. "С Клаудия Шифър можеш, а с мене не можеш. Така ли?" Оправям я и нея и ето я Линда Еванджелиста. "Да не чувам НЕ" – ми вика и се съблича… – Спокойно! Към колко часа идва Линда Еванджелиста? Един и половина?- казва докторът, – Това е много известен случай. Писал съм учебник. Значи, когато дойде Линда Еванджелиста и казвате – "Ето телефона на доктор Иванов. Той ще ви оправи". – Вие ме спасихте! – казва пациентът и си отива. Влиза следващият и започва: – Ужас! Не мога да се наспя. Тъкмо затварям очи и се озовавам на гарата в Русе. До мен полицай и войник с куче. Насочват оръжие и казват: "Виждаш ли ги тия десет вагона почвай да ги буташ към София!" И аз ги бутам, бутам и тъкмо стигам Централна гара и будилникът звъни. – Спокойно! – казва докторът, – Всичко е под контрол. Къде е най-големият зор? – Е, ми, някъде към Горна Оряховица. – Отлично! Казвате на униформените лица: "Сега ще дойде доктор Иванов и той поема пет вагона, аз – другите пет!" – Докторе, вие сте гений! – Работим, работим – казва скромно докторът, – между другото, към колко часа стигате Горна Оряховица? – Към един и половина… – Е, тогава не мога. Чакам Линда Еванджелиста…

  • 4857

    Децата са наследствени, ако вашите ги нямат – то и ти няма да ги имаш..

  • 761

    Георги,стига си го пускал това бялото в устата на Станислава там отзад. Учителка от ФЕГ-Пловдив

  • 7089

    Една блондинка за пореден път бива скъсана на изпита по кормуване. С досада пита своя инструктор този път защо. Той отговорил:– Сгазихте 5 души. Блондинката ядосано отвърнала: – Кажете ми колко души трябва да сгазя, за да изкарам книжка?