Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 4408

    аткуда накуда/откъде накъде/ Пловдивски ученик към учителка по руски

  • 2826

    Баба Илийца бръква в пазвата си, но там намира само сухи корички хляб. Ученически

  • 7646

    При доктор непукист: – Добър ден, докторе. – Добър ден, следващият. – Докторе, бременна съм! – Честито, следващият. – Докторе, глътнах мишка! – Глътни котка, следващият. – Докторе, ухапа ме куче! – Ухапи го и ти, следващият. – Докторе, пикая на четири струи! – Глътнал си копче, следващият. – Докторе, боли ме пръстът! – Фра-а-ас! Следващият. – Докторе, умирам! – И аз, следващият.

  • 7712

    Още си спомням как мама ме заведе на училище за първия учебен ден… И как тате ме отнесе след абитуреинтската вечер…

  • 5488

    Полицай спира последен модел на ауди за превишена скорост, шофирано от млада красива блондинка. – Извинете, твърде бързо ли карах, г-н полицай? Полицаят поглежда радара и казва: – Ами, всъщност не. Просто ниско летяхте.

  • 850

    От завещание: „Погребете ме заедно с мобилния ми телефон…“

  • 8861

    След като Иванчо и Марийка се оженили, вкъщи всичко започнало едно след друго да се разваля. Но като се бриберял вечер Иванчо, вземал вестника, пускал телевизора, вдигал краката на масата като истински мъж и все се измъквал: „Марийка, аз не съм електротехник, водопроводчик, не разбирам от перални.“ Една вечер се прибрал и гледа всичко оправено. – Майстор ли си викала, Марийке? – пита Иванчо. – Не. Дойде съседът отгоре. Каза, че ще оправи всичко, но ако се съглася да му направя сладкиш или да легна с него. – И ти му направи сладкиш? – О, Иванчо, аз да не съм сладкарка.

  • 1894

    По време на възродителния процес директор на предприятие събира подчинените си и им казва: – От днес категорично забранявам използването на турски и турцизми в предприятието. Всички скачат на крака и ръкопляскат: – Евала, другарю началник!

  • 6418

    "Съдията свири за "Левски"!" Христо Порточанов след мач ЦСКА-Нефтохимик

  • 1584

    Съдията съобщава на подсъдимия, че е оправдан. – Какво означава това? – пита подсъдимия. – Това ознчава, че сте свободен, понеже няма достатъчно доказателства, че сте обрали банката. – Слава Богу! Значи мога да задържа парите ? – Не! Ще ги делим, бе глупчо!!! – казал съдията и посочил съдебния състав.

  • 3505

    Марийка пита баща си: -Тате,какво значи да си пиян? -Виждаш ли ги четиримата отсреща?Ако аз кажа,че са осем значи съм пиян. -Ама те са само двама, бе тате!

  • 955

    – Тези бикини сигурно са много скъпи? – Защо мислиш така? – Защото ги носиш така, че всички да ги видят.

  • 7508

    Лорд Джон бил в командировка в чужбина. Една вечер получил съмнения относно неговата съпруга – той бил почти сигурен, че тя му изневерява и че дори в момента е с друг в собственото му легло. Намерил телефон и набрал своя номер. Отсреща му отговорил, естествено икономът: – На Вашите услуги, сър. – Боб, моля те, отиди до спалнята и погледни през ключалката кой е в леглото. – Един момент… И така след минута иконома се връща на телефона: – Сър, погледнах в спалнята и Ви видях как се любите с Вашата съпруга в леглото. Следва кратко мълчание и Лорд Джон бесен нарежда: – Слушай момче, веднага ми вземи пушката от килера и ме убий, мен и моята съпруга. Занам, че ще го направиш, това е заповед! – Добре сър – и иконома оставя слушалката. Следват два бързи изстрела, малко писък и тишина… Слушалката се вдига за пореден път: – Сър, изпълних стриктно Вашите заповеди. Застрелях Ви от първия път, Вас и Вашата съпруга. Сега какво да правя? – Много добре – отговаря лорда доволен – Сега вземи двата трупа и ги закопай надълбоко някъде в зимната градина. – Какво? Зимната градина!? – пита иконома изумен – Та ние нямаме зимна градина! Извинете сър, Вие кой номер сте набрали?

  • 2087

    В 2 часа през нощта звъни телефона: – Ало, 55-55-55 ли е. – Съжалявам имате грешка. Тук е 555-555. – Много съжалявам, извинете, че ви събудих. – Няма нищо, и без това щях да ставам – телефона звънеше.

  • 6784

    "Той компютъра се е объркал нещо, ей сега ще се плесне по монитора и ще каже "Вееерно беее" Реплика на борещ се с компютър специалист

  • 756

    Днес ще си облека белите дрехи и ще си сложа белите обувки за да съм в такт!