Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 4376

    Чувствам се, като гущер близнал лимонтузу..

  • 5479

    Хубави мъже на повикване по домовете. Тел. 166.

  • 6087

    Редник: "Разрешете да вляза в строя!"Ротния (Цачо Гюлето): "Влизай в строя за да не те вали дъжда!"1984г. ВНВАУ – Шумен

  • 4717

    Не хвърляйте фасовете на земята! Мислете за тези, които си отиват на четири крака!

  • 1655

    Разговарят два щрауса. – Знаеш ли защо винаги си заравяме главите в пясъка? – Не знам ти защо го правиш. Колкото до мен, аз търся петрол!

  • 10467

    Анкета на улицата. Питат млада жена: – Какво ви е отношението към презервативите? – Зависи какво има в тях!

  • 10563

    Атомната бомба убила няколко човека, даже повече от няколко В час по физика

  • 11402

    Между приятели: – Помагаш ли на жена си в домакинската работа? – Абе, като се оженихме категорично й заявих, че за нищо на света няма да мия чинии, но после се споразумяхме да си поделим работата. – И как я поделихте? – Ами, аз мия чиниите, а тя ги чака да изсъхнат…

  • 6103

    Доктор Уотсън се срещнал със стари приятели и решили да пийнат, за да полеят срещата. Унесени в спомени, се натряскали здраво и решили да хванат баскервилското куче и да го изнасилят. Речено-сторено, отишли в блатото, хванали баскервилското куче и го изнасилили. На другата сутрин го цепи яко главата, слиза в кухнята да пие кафе, а там го чака Шерлок Холмс – Драги Холмс, няма да повярваш какво правих снощи… – Срещнал си стари приятели, напили сте се и сте ходили да изнасилите баскервилското куче. – Холмс, ти ме изумяваш. Как разбра? – Да си виждал куче да пуши лула, идиот такъв?

  • 2085

    – Ще пийнеш ли по едно? – Не мога, с колата съм. – А защо не дойде пеша? – Ами и аз така мислех да дойда, ама после си помислих – ще се забавя, и вие ще почнете да пиете без мене…

  • 6202

    Фалшивите банкноти се различават по липсата на надписа: „За подправка виновните се наказват съгласно закона“.

  • 4188

    То мъжа всички го знаят, че има член, ама в изречението няма. Учителка по български

  • 6081

    Един фермер отива в банката заедно с кучето си, за да поиска заем. Директорът на банката му отказва, след което кучето се разгневява и ухапва директора, а след това и случаен клиент. – Мога да разбера защо ухапа мен, но защо трябваше и бедния клиент? – пита потресеният директор. – За да изчисти лошия вкус от устата си – отговаря фермерът.

  • 3302

    Едно малко динозавърче пита майка си: – Мамо, къде ще отида след като умра? На небето ли? – Не, в музея.

  • 8812

    Сър Джон чете сутрешната преса на чаша чай и изведнъж забелязва, че е поместена негова снимка и кратко съобщение за собствената му смърт! Веднага взима телефона и звъни на най-добрия си приятел: – Джордж, как си? Чете ли сутрешния вестник? – Да, Джон. Всъщност, от къде се обаждаш?

  • 11193

    Гарабед и Киркор се срещнали след много години. Оказва се, че Гарабед е лекар, а Киркор – шофьор на камион. Киркор се оплаква: – Знаеш ли, днес возих едно маце. Довечера ще ми дойде на гости, но аз незнам дали ще мога. – Нали ти казвам, че съм лекар. Ще ти изпратя по Агопчо лекарство. Гарабед се прибрал у тях и казва на Агопчо: – Занеси това флаконче на чичо си Киркор и му кажи сега да вземе едно хапче и при подобна ситуация пак по едно. Агопчо се заиграл. По едно време се сетил за лекарството на Киркор, затичал се и от улицата му хвърлил флакончето през прозореца: – Ей, чичо Киркор! Татко ти изпраща това. На сутринта Гарабед се обажда по телефона на Киркор за да провери резултата. – Е, Киркор. Как беше? Отатък се чува тих, измурен, шепнеш гласец: – Мани, мани! – Ти да не си изпил всичките хапчета от флакончето? – Да, да. – Е, и? Колко? Колко пъти? – Седемнадесет. – А тя? Тя оживя ли? – Ами! Тя не дойде.