Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 8961

    Алеко чул приближаващият се водопад

  • 4062

    По линия на международното сътрудничество отпуснали на конната армия две места за специализация в Италия. Много му се искало на Чапаев да отидат двамата с Петка, но важни дела го задържали в Русия. Изпратил Петка и сестра си Вера. Изтекли днитe на специализацията и двамата се завърнали. Викнал ги Чапаев да му разкажат как са прекарали времето в Италия. – Казвай Петка, как минаваше денят ти в Италия? – Аз не съм Петка, а по италиански – Петручо, отговорил той, а относно програмата ми в Италия тя беше: Първо ставам и на Верандата, после закусвам и на Верандата, след туй идва време за обяд и пак на Верандата… – Какви ми ги говориш бе глупак? Я млъквай! – ядосал се Чапаев. Кажи ми ти, Вера! – Разбира се, но моля не ме наричай Вера, а с италианското ми име – Веранда.

  • 3911

    – Скъпа, това месо е малко сурово. Вари ли го достатъчно? – Разбира се, мили. В готварската книга пише да се вземе 1 кг месо и да се вари 1 час. Аз взех 300 грама и го варих 20 минути.

  • 11880

    Телефонно обаждане в пожарната: – Ало, пожарната ли е? – Да. – Слушайте сега да ви разправя за какво става дума… Значи, преди три години имаше у нас един купон. Един приятел донесе трева. Свихме цигарки, повечето я изпушихме. Обаче оставихме малко и посяхме в една саксия. – И какво? – Порасна голяма, даде реколта и на следващата година пушихме от нея. После я преместихме в една голяма саксия от фикус и я сложихме на терасата. – Е? – А миналата година пак правихме един купон. И един идиот да вземе, че да ритне саксията от терасата… – Е? – Ами всичко се разпръсна из двора, обаче взе, че се хвана долу в пръстта и сега целия ни двор е обрасъл с тая трева. – Абе ние тука сме пожарна, за какво ми ги разправяш тия неща? – Именно! Искам да ви кажа, като идвате да гасите пожара да не изпотъпчете тревата в двора!

  • 1765

    Моля, използвайте тоалетната по предназначение. Надпис в мъжката тоалетна в Спортната палата на 3-ти етаж

  • 10375

    Заекът влиза в кръчмата и вика: – Кой ще се бие с мен? – Аз! – става лисицата. – Я да излезем навън. Отвън се чува "бум, прас", и след малко заекът пак влиза в кръчмата: – Има ли още някой да се бие с мен, че лъвът вече трябва да си тръгва?

  • 8909

    – Каква е разликата между бельото на бабите ни и нашето? – Едно време разтваряш гащите, за да видиш задника, а сега разтваряш задника, за да видиш гащите.

  • 6204

    Жена към съпруга си: – Имам за теб две новини, добра и лоша… – Кажи първо лошата. – Блъснах мерцедеса. – А добрата? – Повече няма да правя така.

  • 10445

    Времето е пари, а ние не разполагаме с време

  • 9458

    Някакво момченце отива при ръководителя на хора и с тъничък гласец му казва: – Искам да пея бас при вас. – Хм, а не можеш ли това да го кажеш малко по-така, по мъжки? Хлапето (пак с тъничък гласец): – Мога… Да ви еба майката, идиоти такива, няма ли да ме вземете за бас в шибания ви хор?

  • 11753

    Ха-ха-ха! изсмя се барона на развален испански

  • 6477

    – Ти си станал много любезен- хвали тъщата зет си.- Даже си запомнил, че бях казала, че давам половината си живот за бутилка хубаво шампанско. – Да, наистина! Затова съм донесъл цели две бутилки!

  • 116

    Корабокрушенец седи на необитаем остров и се обръща към близката палма:– Кълна се, ако не беше ти, Мария – отдавна да съм се побъркал.

  • 3506

    Адвокат говори в съда: – Господин съдия, ако човек е бил осъждан осемнадесет пъти досега, то той не е престъпник! – А какъв е според вас? – Колекционер на присъди.

  • 10677

    Понякога е по-добре да си държиш устата затворена, за да те мислят за глупак, отколкото да я отвориш и да го докажеш.

  • 5561

    – Още като я видях и си помислих – Ето я! Това е Тя! Бабата на бъдещите ми внуци…