Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 1620

    – Донесох ви моята първа пиеса! – А какъв е сюжетът й? – Тя го обича, а той обича… – Друга? – Не, нея. – О, най-после нещо оригинално!

  • 6266

    Две женски кенгура си говорят: – Ооо, близнаци ли, ooo… не ми е по джоба!

  • 3811

    Въпрос: Мъничко черно рови в земята. Що е то? Отговор: Сапьор търси мина. Въпрос: Мъничко черно лети в небето. Що е то? Отговор: Сапьор намерил мина. Извод: Който търси намира!!!

  • 2358

    Дежурният офицер прави обиколка на столовата по време на закуска. – Някакви оплаквания? Става войник и казва: – Да, чаят има вкус на хлорна вар! Офицерът опитва чая и заявява: – Глупости! Има вкус на карболова киселина!

  • 3705

    Две студентки от Софийския се разхождат вечер по улицата, едната от приложна математика, другата специалност логика. По едно ереме чули някой да върви след тях. Математичката направила някакви изчисления и казала: – С това темпо ще ни настигне след 30 секунди. Ако се разделим вероятността да хване едната от нас намалява с 50%. На другата й прозвучало логично и се съгласила. Срещат се на другия ден и математичката пита: – Какво стана снощи? – Ти се оказа права, мъжът ме настигна след 30 секунди. – И ти какво направи? – Ами вдигнах си полата. – А той какво направи?! – Той си свали панталините. – И после какво стана? – Е, по пътя на логиката с вдигната пола се бяга по-бързо, от колкото със свален панталон.

  • 3920

    По-добре да се изсереш на метеното, отколкото да метеш насрано! Принцип

  • 549

    Между хайдутите-воеводи се срещат и жени, които са овладявали по стотина яки мъже – Сирма, Боянка и др., но това не е най-правилния път за премахване на чуждото иго.

  • 7195

    Слънцето може да се наблюдава през телескоп два пъти. С лявото и с дясното око.

  • 790

    Чапай и Петка се разхождат из Цюрих и изведнъж срещу тях негър. – Кой е тоя? – пита Чапай – Не го ли позна, Василий Иванич? Солженицин! – Тц тц, срамота, Петка! Така да очернят човека!

  • 8502

    Някога и аз по цял ден си стоях в часовете колкото да чуя някой даскалски бисер и после си мислех какъв ли идиот трябва да си, за да станеш учител… Дълбокосмислен монолог на учителка по химия

  • 10050

    Някакъв пич с огромна брада отива при бръснаря: – Искам да ми направиш един прорез ей-тука по средата на брадата. – Защо бе? – Абе остави… Тъщата ми подари вратовръзка и много се сърди, че не може да я види като я нося.

  • 3489

    Тока може да ви убие смъртоностно. Учител по практика.

  • 11341

    Утро в планината. На една полянка има кошара. До кошарата – колиба. От колибата излиза един овчар и се протяга, а покрай него се изнизва плахо една овчица. Овчарят я плесва по задницата и казва: – Ех, ако можеше и да готвиш…

  • 11484

    Вход за външни лица – до тук… Надпис на строеж

  • 218

    Син пита баща си: – Татко вярно ли е че в някой части на Америка мъжа не познава жена си докато не се оженят? -Това се случва във всички страни, синко…

  • 951

    "Каквото и да стане – Ботев си го вкарваме целия!" По въпроса за програмата по литература за десети клас.