Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 11202

    Когато жената казва: "Това място е истинска кочина! Хайде двамата с теб да почистим. Твоите вещи са на пода и няма да имаш никакви дрехи, ако не включим пералнята веднага!" Всъщност мъжът чува: "Дрън, дрън, дрън, ХАЙДЕ, дрън, дрън, дрън, ДВАМАТА С ТЕБ, дрън, дрън, дрън, НА ПОДА, дрън, дрън, дрън, НИКАКВИ ДРЕХИ, дрън, дрън, дрън, ВЕДНАГА."

  • 12005

    Футболен коментатор: – Играчът даде всичко от себе си, за да се строполи на земята!

  • 3085

    Един влиза в кръчмата на ръце. Питат го защо така, а той отговаря: – Казаха ми кракът ми да не стъпва повече тука.

  • 6536

    Абе вие двамата, какво се псувате на майка, като малки деца… Училищен

  • 5519

    Зима е. При един художник пристига негов модел – хубава млада жена. Той й предлага кафе, за да се сгрее. След като си изпиват кафето, художникът поглежда през прозореца, подскача и казва на модела: – Жена ми идва. Моля ви, събличайте се по-бързо, защото тя ще си помисли бог знае какво!

  • 7994

    A "shit" of meat and vegetables Ястие в менюто на р-т Езерото, Стара Загора. Българската му версия е шишче от свинско и зеленчуци.

  • 8006

    Бързите завои някой може ги вземе по-бърже, ама бавните никой не може да ги вземе по-бърже… Коментар по РТВ на състезание от Формула 1 на пистата Хокенхайм

  • 8158

    Тъща купува дистанционно за заврян зет.

  • 2355

    Въпрос: Каква е приликата между секса и заплатата? Отговор: И двете не трябва да ги споменаваш на първа среща, за да постигнеш крайната си цел.

  • 9195

    – Госпожице, позволете да ви помогна! – Благодаря, но чантата не е тежка. – Аз не за чантата. Аз съм пластичен хирург.

  • 4024

    Въпрос: Как ще разбереш, че слон е влизал в хладилника ти? Отговор: По стъпките в маслото!

  • 6780

    Две мутри играят карти. Единия казва: – Пич, нещо ми мина през главата! – Брато, простреляха те!

  • 9056

    Защо магарето маха с опашка, когато реве? Дирижира си.

  • 7553

    Един миг невнимание и после цял живот баща!

  • 1663

    Веселине, пиши се отписан! Учителка в ТС София

  • 8419

    Това, че съм без очила не значи, че не чувам. При това аз ги нося само, за да не ми духа! Г-жа Радушева, 5ЕГ – Варна