Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 224

    Радио "Ереван" пуснало анкета до всички национални радиостанции с въпрос: "Какъв максимален брой дини може да носи един средно статистически мъж ?". След известно време по-голямата част от радиостанциите отговорили, като преобладавал отговорът че един мъж може да носи най-много до четири дини: по една под двете мишници и по една във всяка ръка. "Един Арменец може да носи пет дини – оповестило радио "Ереван"- четири в ръцете и една надяната на чепа!" В този момент пристигнал и отговорът на радио "София": – Един българин може да носи девет дини – четири в ръцете и един арменец с пет дини надянат на чепа !

  • 11525

    На погребение един мъж плаче неудържимо. Питат го: – Какъв ви беше покойникът? – Длъжник.

  • 759

    …и слона казал на голия мъж: – Добре де, ти как дишаш с това?

  • 5137

    Майката на Иванчо го пита: – Иванчо, кога ще си оправиш оценките? – Мамо, аз всеки ден се опитвам да си ги оправя, но учителката постоянно държи дневника при себе си…

  • 2523

    – Как се крие слон в джунглата? – Боядисва си топките червени и се качва на череша! – Кой е най-силният звук в джунглата? – Жираф яде череши!

  • 10218

    Майката поучава малката си дъщеричка: – Миличко, ти си на 6 години и трябва да си лягаш в 6 часа. Като станеш на седем, ще си лягаш в 7 часа, а на 8 – в 8 часа. – Сега разбирам защо татко много често не се прибира нощем.

  • 2868

    Вървели Петка и Чапай през нощта и стигнали до една река с мост. – Чапай, – казал Петка – ще знаеш, че сто на сто белите пазят моста. Дай да минем през реката. – Петка-а-а, Петка, на теб само бели ти се привиждат. Прави каквото искаш, аз минавам по моста. Минал Чапай по моста и белите естествено го хванали. – Пол? – попитал командира им Чапай. – Женски. – отвърнал Чапай. – Как женски бе, виж какъв голям мъж си. Пол? – Женски. – Абе как така женски бе, виж какви големи мустаци имаш! – Путка съм аз, путка-а-а-а, хубаво ми викаше Петка да минем под моста…

  • 7023

    Утре да сте тук точно в девет и петнайсет нула нула. Заповед на Катя Далкалъчева от НИИМ

  • 8535

    – Мамо, откъде си ме купила? – Не съм те купила, родила съм те. – Хайде тогава да ми родиш и едно конче! Българско радио

  • 11402

    Между приятели: – Помагаш ли на жена си в домакинската работа? – Абе, като се оженихме категорично й заявих, че за нищо на света няма да мия чинии, но после се споразумяхме да си поделим работата. – И как я поделихте? – Ами, аз мия чиниите, а тя ги чака да изсъхнат…

  • 6529

    Танцуват Наташа Ростова и поручик Ржевски. Поручикът започва трескаво да мачка гърба на Наташа. – Поручик, какво търсите там? – Гърдите Ви, Наташа. – Гърдите ми са отпред, поручик. – А-а, там вече търсих.

  • 11716

    Няколко дни след сватбата младоженката се обажда на майка си: – Край! Развеждам се! И никога вече няма да се женя за журналист. – Ама какво е станало? – Представи си – да вземе и да публикува любовните ми писма във вестника си! – Е, какво толкова… Би трябвало да се радваш даже. – В хумористичната страница!

  • 597

    Съпруг отишъл за охлюви, но заседнал със свой приятел да пие и осъмнал. На сутринта се прибира в къщи с охлювите, но за да не му се кара жена му ги наредил по стълбите, изчакал да се покажат от черупките и звъннал на вратата: – Къде ходи цяла нощ бе, хаймана? А той най-спокойно взел да подкарва животинките: – Пррррр, хайде по-живо момчета, почти стигнахме.

  • 2290

    Мъж се прибира вкъщи, а жена му го пита: – Купи ли хляб? – Това не е мъжка работа. – Аха, така значи, тогава започвай да се занимаваш с мъжката работа! – ядосано казва жената и започва да се съблича. – Ииии, каква си значи, да не се пошегува човек с тебе. Я дай торбата…

  • 10190

    – Докторе, елате до нас да прегледате жената!– Какво й е?– Не знам, но е толкова слаба, че трябваше да я занеса до кухнята, за да ми приготви закуска.

  • 2427

    Седят двойка на пейка в парка. Тъмно, звезди, луна. Тя: – Иване, дай малко семки! Той: – Няма да ти дам. Тя: – Нали каза, че би свалил звезди от небето за мен! Той: – Едно е звезди, друго е семки!