Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 10805

    №8 демонстративно напуска час по география пред самия учител, тоест аз и ругае в час на майка. Учител по география във ФЕГ Пловдив

  • 2078

    Седи алкохолик в кухнята и допива бутилка ракия. Влиза дъщерята: – Тате, като си допиеш ракията, може ли да върна бутилката и да купя с парите хляб… Бащата гордо: – Върни я, дъще, върни я, купи хляб… И въобще не знам, какво щяхте да ядете, ако ме нямаше мен…

  • 309

    Из полицейски доклад: "Задържан е мошеник, който продавал елексир за дълъг живот. Установено е, че става дума за рецидивист, който е бил задържан за подобно мошеничество през 1772, 1829 и 1903 година…"

  • 8434

    Върви мъж по улицата – от мръсен, по-мръсен. Среща го приятел: – Ей, защо си толкова мръсен? – Целувах влака. – Ти да не си се побъркал?! – Не бе, изпращах тъщата.

  • 4082

    Блондинка завела дело за изнасилване. Докато давала показания, много псувала и съдията я помолил да не псува, и да обясни какъв точно й е проблема. Тя обяснява: – Абе на мен не ми е че ме е… мен колко са ме ехееее… мен ме е че той ме е, ама казва че не ме е, мен за тва ме е!

  • 8185

    Полицай спира жена за превишена скорост. – Когато ви видях да завивате насам си казах: "Най-малко шейсет!" – казва офицерът. – О, да. С тази шапка изглеждам по-възрастна.

  • 9104

    На кръстовище Москвич се удря във Волво. От Волвото излиза мутра и с широка усмивка на уста се приближава към Москвича. От Москвича излиза дребен човечец и изплашено следи какво ще предприеме мутрата. Мутрата продължавайки да се усмихва: – Ех, братле! И на тебе ли ти писнаха тия вицове за Мерцедеса и Трабанта?

  • 3094

    Студентка се прибира късно през нощта. Баща й я пита: – Къде беше досега? – На лекции. – До два сутринта? – Ами професора заеква…

  • 4468

    Капитан се обръща към подчинения му войник: – Гледам, редник, че Вие сте прекалено умен. – Кой? Аз ли? – пита войничето. – Ти ами! Няма да съм аз я!

  • 10683

    Чирак в строително-ремонтна бригада получил задача да боядиса прозорците в квартирата на шефа на фирмата. След час той се обажда на шефа и докладва: – Шефе, прозорците са боядисани. Да боядисвам ли и дограмата?

  • 4403

    Рита топка в коридора на училището. Казва, че така е научен в къщи. Забележка в бележник на ученик от СМГ

  • 875

    В докторския кабинет. Докторът: – Съжалявам, господине, имам една много лоша новина. Получих изследванията ви. Остават ви 10… Пациентът: – Какво?! Години, месеци, дни?!… – 9, – 8, – 7, – 6…

  • 2358

    Дежурният офицер прави обиколка на столовата по време на закуска. – Някакви оплаквания? Става войник и казва: – Да, чаят има вкус на хлорна вар! Офицерът опитва чая и заявява: – Глупости! Има вкус на карболова киселина!

  • 11590

    Иванчо си стои на спирката през зимата. Студ, мраз! Иванчо си мушнал ръцете в джобовете. Минава един дядо и го пита: – Малкия, измръзна ли? Иванчо отговаря: – Аз замръзнах, а малкия си го топля с ръце.

  • 4296

    – Мамо, мамо! – вика разплакан Иванчо на майка си – тате ме наби два пьти! – Защо бе, моето дете? – Ведньж защото му показах бележник пълен с двойки и ведньж защото му казах, че е неговия като е бил ученик!

  • 6845

    На някакво гости един мъж забелязва, че жена му изчезва с домакина за известно време. Когато се връщат, той се приближава до нея: – Къде бяхте? – Ами стана ми малко лошо и отидохме той да ми даде някакви капки от домашната аптечка. – Виждам, че вече си по-добре!? – О, да, доста по-добре. – И още виждам, че той е забравил да затвори ципа на аптечката.