Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 6937

    TOCHNO TEGLO! Рекламен надпис на собственик на кантарна морето в услуга на чужденците.

  • 3587

    …и ни внушава идеята по ботевски силно да любим и мразим своя народ.

  • 9209

    Семейство отива на море. – Защо слагаш в куфара този траурен костюм? – пита мъжа. – Защото много добре знаеш как плуваш.

  • 5560

    Габровец кани свой приятел на гости: -Ела ми утре на гости да видиш как черпи комшията…

  • 2244

    Надпис в бирария: "След като жена ви така или иначе ще ви направи скандал, защо да не останете още малко в тази приятна атмосфера?".

  • 7149

    – Мъжът ми се чувства много зле! Трудно диша! – А какво казват лекарите! – Да не му завързвам вратовръзката толкова стегнато.

  • 9154

    "Дневникът ви прилича на халваджийски тефтер!" Учителски

  • 10469

    – Каква е приликата между половите органи и съдиите? – И едните, и другите са несменяеми!

  • 6721

    – С крака, но не ходи. С криле, но не лети. С клюн, но не кълве. Що е то? – Умряла гарга.

  • 3688

    Обява за работа:„Вие сте млада 25 годишна красива и привлекателна. Имате 2 висши образования, владеете перфектно 3 езика. Имате руса коса, дълги крака и чаровна усмивка и искате да вземате заплата между 5 и 10 хиляди лева!“Вървете на майната си! На нас ни трябва арматурист!

  • 10233

    Поздравявам всички мои родители и познати! участник в "Риск печели, риск губи"

  • 2103

    Изучава Петка история на древния Рим и се обръща към Чапаев за консултация: – Василий Иванич, чета си аз тука "Патрициите повикаха хетери и организираха оргия". Но не ми е ясно, какво е това оргия? – Оргията, Петка, това си е разпивка. – А хетерите, какво са? – Хетерите, това са проститутки. – До тук ми стана ясно Василий Иванич, но кои са патрициите? – Виж Петка, това вече е печатна грешка. Трябва да са били партийците.

  • 5695

    "…това навън, което гърми, трещи, светка, това е физиката!" Учител по физика – ГПЧЕ Монтана

  • 1299

    Дядо разказва на внуците си за първата си среща с Ленин: – Беше на един съботник, носехме талпи. По едно време ми писна, оставих талпата на земята, седнах на нея и запуших. Идва при мен един такъв нисичък, с каскет, и ме пита: "Другарю, вие защо не носите талпата?", а аз му казвам "Ако ти се носи, носи си я сам". – Дядо бе, това е бил самия Ленин. И после? – После дойде един висок в шинел и пита: "Какво става тук?", а този, ниския, му отговаря "Този другар не иска да носи талпите.". "Ами като не иска да носи, да ходи да реже" – отговаря високия. – Ииих, дядо, та това е бил Феликс Едмундович. И после? – Ами после рязах. До 1958 година…

  • 8079

    След дълъг запой някакъв пияница се обажда на "точно време" по телефона. Слуша го известно време и изкрещява: – А месеца? Кой месец бе?