Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 2108

    Една тъща отишла на гости и зетят я попитал: – Маме, ти до кога смяташ да поостанеш? – Ами, докато ви поомръзна, маме – отговорила тя. – Е, остани поне за едно кафенце, де – отговорил зетят.

  • 6069

    Биолог, физик и математик седят и наблюдават къща. В къщата влизат двама души и след малко излизат трима. Тримата коментират факта. Биологът казва: "Нормално. Това е резултат от естествен процес на размножаване." Физикът: "Нищо необичайно. В рамките на допустимата грешка е." Математикът: "Ако сега в къщата влезе един човек, в нея няма да има никой"

  • 11956

    Двама борци си говорят и единия вика на другия: – Я умряла лястовичка!-А пък другия поглежда на горе към небето и отвръща: -Каде я виде бе?

  • 6188

    Водят деца на посещение в зоологическата градина. Спират пред клетката на слоновете и ги питат: – Деца, какво животно е това? – Слон, слон, слон – отговарят всички. – А как го познахте? – По хобота и големите уши. Спират пред клетката на жирафа. – Деца какво животно е това? – Жираф е. Жираф е! – Как го познахте? – По дългите крака и дългата шия. Стигат до клетката на маймуната. – Деца, а това животно какво е? – Това е интернет маниак, госпожо – вижте има мазоли от седене на дупето си и очите му са зачервени.

  • 11443

    В населените места, където хората дишат по 24 часа…

  • 5822

    – Знаете ли какво е да спиш с борец? – Все едно да падне върху тебе гардероб, и да ти опре ключа.

  • 9618

    Вьпрос: От къде американците знаят, че Саддам има ядрено и биологично оръжие? Отговор: Пазят си фактурите.

  • 4267

    Руският министър на отбраната казва на подчинените си: – Американците ни предлагат да ни помогнат в разоръжаването. Искат да им изпратим половината си танкове да ги нарежат и претопят на техни разноски. – Е, няма лошо… – Ама май е по-добре да им пратим ракетите. – Защо? – Ами на танковете трябва да им плащаме транспорта, а ракетите ще ги засилим на собствен ход.

  • 8339

    – Румене, пак ли те скъсаха на същия изпит? Защо? – Всичко беше нагласено. Същата стая, същата изпитна комисия и същите въпроси…

  • 7709

    "Някои ще играят едно полувреме, други ще играят цяло полувреме" Гаганелов, детско-юношеска школа на ЦСКА

  • 12098

    Късно вечерта.Някой звъни на пожарната.Чува се притеснен женски глас:-Ало,трима мъже се опитват да се качат на терасата ми! -Имате грешка това е пожатната не полицията-отговаря пожарната. -Не,точно вас търся.Мъжете имат нужда от стълба!

  • 10782

    В една къща се разнася телефонен звън. Момченце сваля слушалката. Глас:– Пешо, ти ли си?– Да!– Я извикай майка си?– Мама я няма.– Къде е бе?– Тя е във ваната.– Тогава извикай татко си.– Татко също го няма. Той също е във ваната.– М-М-М… А дали скоро ще излязат оттам?– Не-е-е-е!– Защо мислиш така?– Ами защото преди малко татко ми поиска вазелин, а сега виждам, че ми го няма лепилото…

  • 9075

    Майка слага детето си да спи, но то плаче. Пее му приспивна песен – то пак плаче. Пее му още една – продължава да плаче… Накрая детето отваря очички и казва: – Мамо, аз разбирам, че ти се пее, но бих искал да поспя!

  • 8234

    Посадил си дядо ряпа. Ряпата пораснала, дошло време за вадене. Дърпа дядото – не може, дошла бабата, пак не става. После внучката, кучето, котката, мишката… Дърпат, дърпат и изведнъж "храс" – и се скъсало кучето!

  • 9487

    Алеко Константинов,претърпял пътно транспортно произшествие с фаитон. Матура по български език

  • 6039

    Редник:"Разрешете да остана!"( в класното помещение)Ротния ( Цачо Гюлето):" Влизай в строя и сядай!"1985г. ВНВАУ – Шумен