Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 1638

    Няма смисъл от табелите "Не пушете", защото някои пропушват преди да се научат да четат!

  • 1748

    Римляните водили многобройни войни, за да направят Италия полуостров. Студент по история

  • 11056

    Българските партизани се сдружили с партизанките и тръгват в гората. На 7 Септември в Балкана излизат хиляди партизани.

  • 5013

    Иванчо на урок по физика. Питат го: – Дай пример за нещо с променливо съпротивление? – Светла от 8-Б клас. – Как така? – Ами понякога ми пуска, а понякога се съпротивява.

  • 11775

    Разпитват пияница: – Какво во кара да пиете толкова много? – Нищо не ме кара, аз съм доброволец.

  • 3193

    Заменям пчелни семейства срещу лек автомобил. Обява на автогара Стара Загора

  • 4393

    В болницата. Доктор към пациент: – Пригответе се за най-лошото! – Ще умра ли докторе? – Не, но Ви изписвам лекарство, което не се изплаща от Здравната каса.

  • 10812

    Снощи най-културно си излизах от бара и някой ме настъпа по ръката…

  • 1730

    "Датския съдия показа 3 жълти картона по един за всеки тийм." Коментар на мач

  • 10284

    Английски бизнесмен диктува на секретарката си писмо: "Уважаеми господине, Тъй като моята секретарка е дама, не мога да и продиктувам това, което си мисля за Вас. Още повече, къй като аз самият съм джентълмен, нямам право даже да си мисля така за Вас. Но тъй като Вие не сте нито едното, нито другото, надявам се, че ще ме разберете правилно…"

  • 3927

    Джон и Нанси, женени от 40 години, решили да подновят клетвите си и да се оженят повторно. Започнали да обмислят детайлите със своя приятелка и Нанси споделила, че не иска да бъде в традиционна бяла рокля. Приятелката попитала: – А какви обувки ще носиш? Нанси отговорила: – Сребърни, за да подхождат на косите ми. Тогава приятелката се обърнала към Джон: – Тогава ти, предполагам, ще дойдеш бос.

  • 12055

    Един ден Бай Ганйо и англичанина пътували в самолет.Бай Ганйо ял пъпеш.По едно време отрязъл малко пъпеш на англичанина. -Тенкю.-отговорил той. Бай Ганйо ллед 15 минути пак му отрязъл.Отговорът на англичанина пак бил. -Тенкю. – и така няколко пъти.Най-накрая Бай Ганйо се ядосал и подал пъпеша и ножа на англичанина и му казал. -На,щом ти е тянко нарежи си сам!

  • 11702

    Играчите са доволни от свирката на съдията… Коментар по БНТ

  • 10316

    Из полицйски протокол:„Докато успеем да открием и главата му, гражданинът Х. вече беше издъхнал.“

  • 4376

    Чувствам се, като гущер близнал лимонтузу..

  • 7941

    Вълкът и лисицата решили да се гаврят със заека. Срещат го и му викат: – А, Зайо, ти що си без шапка бе? – и го съдрали от бой. На другия ден отново го срещат, но този път заекът предвидливо си сложил шапка. – А, Зайо, ти що си със шапка, бе? – и пак го съдрали от бой. Така няколко дена се гаврили, що си със шапка, що си без шапка и бой. По едно време им писнало и решили да сменят стратегията. Наговорили се: "Утре като видим заека, ще му искаме цигара. Ако ни даде с филтър – Що ни даваш с филтър, ако ни даде без филтър – що ни даваш без филтър и пак ще го бием!". Зайчето обаче, било в храстите и чуло всичко. На другия ден носи две кутии цигари, с филтър и без филтър. Срещат го вълкът и лисицата и му искат цигара: – Ей, Заек! Я дай една цигара! – С филтър или без филтър? – пита Зайо. Вълкът и Лисицата се спогледали, почесали се и в един глас изревали: – Абе заек, ти що пак си без шапка?