Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 1375

    БУЛЮН – 0.20лв Надпис от менюто на едно заведение

  • 4569

    Женитбата е като да идеш на ресторант с приятели – поръчваш си каквото ти харесва, а после гледаш – тяхното е по-хубаво.

  • 7853

    Христо Ботев е умрял случайно,без да иска… Ученик от 29 СОУ, София

  • 7838

    – Докторе, бързо елате в болницата – трябва спешно да оперирате жена ми от апендицит! – Не се притеснявайте! Преди две години оперирах жена Ви от апендицит – на човек не му се появява втори апендикс! – Да, но понякога на човек му се появява втора жена…

  • 2329

    Върви войник със синина под окото. Спира го старшината. – Редник, какво има под окото? – Сержантът ми направи забележка…

  • 9665

    Вратата ще си я тропкаш на ваште. Тука е училище, нали? Учителка по математика

  • 4883

    Обущарницата е затворена поради причини Надпис на обущарница "ЖГМЪЦ" на Ангел Кънчев

  • 2975

    "Ке им, ке ям и па ке доем!" (Ще отида, ще ям и пак ще дойда) Дочуто в Сандански

  • 10196

    На стената трябва да пробиете дупка колкото монета от 2-3 стотинки. Военен

  • 3987

    "С пълна представа можем да си представим какво представлява." Ученичка в час по литература

  • 6882

    – Скъпа, ще се ожениш ли за мен? – Да! Тишина… – Скъпи, защо замълча? – Вече казах повече, отколкото трябваше…

  • 10165

    В елитен ресторант влиза клиент, който сяда на масата и връзва салфетката около врата си. Управителя вика веднага сервитьора и му казва: – Опитай да му обясниш най-тактично, че това не се прави. Сервитьора отива при клиента и му казва: – Извинете сър, да ви обръсна или да ви подстрижа?

  • 4249

    Моканина кротко пошибваше говедата… Преразказ по литература

  • 9291

    …и да знаеш, че ако телефонът не ти звъни, това съм аз, който не ти се обажда!!! SMS съобщение

  • 7383

    Седи си пещерния човек пред пещерата и си остри каменния нож. Пристига при него, разплакана, съпругата му: – Ъп, Ъп, ела моля те да помогнеш – един саблезъб тигър влезе в пещерата на майка ми… Ъп я погледнал съвсем спокойно и продължавайки да остри, отговорил : – Кво ме занимаваш с глупости! Въобще не ми пука кво ще стане с някакъв си саблезъб тигър…

  • 6508

    Двама пияни се прибират от разпивка. Карат си колата и шофьорът попитал: – Не сме ли вече в града? – О, в града сме вече. – Е, по какво позна? – Ами вече мачкаме хора.