Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 3598

    Защо слоницата примигва с очи, докато прави секс със слона? Защото като колонка на бензиностанция отброява литрите!

  • 2807

    Това,деца, е писмена тема за устния изпит по немски език в края на годината!!!

  • 7120

    По време на социализма решавали въпроса с поскъпването на стоките на рулетка – напишат буквите на азбуката на колелото, пускат топчето и гледат къде ще спре. Спре на "Р" – поскъпне ряпата, спре на "Т" – телевизорите… Пускат го един ден, топчето се завърта и спира на "Ф"… Тодор Живков се замисля много, и казва: – Фсичко!

  • 10994

    Ти си некакъв такъв, некъв никакъв .

  • 7234

    – Мъничко, черничко, чука на вратата. Що е то? – Нашето голямо светло бъдеще.

  • 9720

    Какво ме гледате като някакво неизвестно подземно животно! Учител по история

  • 6322

    „Това, че съм блондинка, не означава, че трябва да ми се повтаря по три пъти… стигат ми и два пъти“.

  • 9111

    Качва се една жена в трамвая. Тя била с тежки торби, много й се седяло, и рекла: – Тук кавалери има ли? Един господин жлъчно й отговорил: – А бе, кавалери има, ама свободни места няма…

  • 4885

    Другия път, като правите контролно, ще съблека всички момичета по монокини, да видя тогава къде ще си крият черешовите топчета. Учителка по история

  • 9657

    Ученикьт мете двора в час по биология! Забележка в бележник

  • 9119

    Сапун ПАЛ-МОЛИВ Надпис в магазин

  • 8382

    В кабинет "Сексолог". – Ох, от 5 години насам не изпитвам никакво удоволствие от секса… – оплаква се пациентка. – Легнете на кушетката – да проверим. Извършена е практическа проверка. – Сега изпитахте ли удоволствие? – Не. – отговаря жената. – Хм! Интересно! Нека и колегата да провери! Идва колегата от съседния кабинет и също извършва проверка. – Сега изпитахте ли удоволствие? – Не!!! – Но това е ужасно! Вие сте направо за сексолог! – Защо – вие какви сте? – Не виждати ли? Бояджии!

  • 1486

    Човек отива на преглед, влиза при доктора и казва: – Докторе, имам амнезия! – Какво имаш? – Какво имам?!!

  • 10123

    Един се връща вкъщи и намира жена си с любовника й в леглото. Втренчва се в тях с невярващ поглед, а жена му вика: – И сега какво – на кого ще повярваш, на безсрамните си мръсни очи, или на думите на любимата си жена?

  • 5883

    Клиент изучава сметката в ресторанта: – Абе, нещо не разбирам тука. Салата – 2 лева, основно – 5 лева, десерт – 1 лев, бутилка вино – 3 лева. Всичко 11 лева. А сметката е 30 лева. Как се е получило така? – Ами, не се получи! – с досада отговаря сервитьорът.

  • 28

    Не виждате ли оттам? Е, то какво има да гледате, само местя ръката си от единия член на другия…. Преподавателка от НБУ