Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 9369

    Искаш ли да ти пиша една чиста, кристална, призматична двойка?! Учителка в час по география

  • 10936

    Тежък изпит. Всичко скъсано, излиза само един усмихнат. Всички го питат: – Колко? – 6. – А стига бе! И какво те пита? – Лесно беше. Първия въпрос: Кой е президентът на Куба? Казвам: Фидел Кастро. Втори въпрос: Кои са комунистическите възстания в България? Казвам: 1923 неупешно, 1944 – успешно. Последен въпрос: Има ли живот на Марс? Казвам: Учените отдавна работят по въпроса, но още не са установили. Е това пита всички, така че запомнете отговорите. И студентът, който тепърва ще влиза, започва да си повтаря: " Фидел Кастро, 1923 неупешно, 1944 – успешно, Учените отдавна работят по въпроса, но още не са установили… Фидел Кастро, 1923… " и така нататък. Влиза той в залата. Доцентът го пита: – Как се казате, колега? Студентът автоматично отговаря: – Фидел Кастро! – Хмм… Добре, колега… Хм.. Както и да е… Кога сте роден? – 1923 неупешно, 1944 – успешно! – Вие да не сте луд?! – Учените отдавна работят по въпроса, но още не са установили!

  • 1985

    Шофьор прегазва петел на пътя. Притеснен, той спира, излиза от колата и отива при стопанката на петела. – Много съжалявам, госпожо, наистина, не беше нарочно… Ако може някак да ви го заменя… – Заповядайте – казва стопанката. – Кокошките са там, зад къщата…

  • 9548

    "Бог Пан е един такъв красавец с кози крака и освен това е пиян нон-стоп" Преподавателка в СУ "Св.Кл.Охридски"

  • 5489

    Ще дойде турското БНА и ще ви нагласи докато спите Г-н Редник! Майор Х от N-тото поделение

  • 7593

    Конят тръгнал и Индже след него Ученически

  • 9815

    Въпрос: Защо слонът е сив, голям и набръчкан? Отговор: Защото ако беше малък, бял и гладък щеше да е аспирин.

  • 11690

    Баща кара дъщеричката си към детската градина, и изведнъж случайно натиска клаксона. Обръща се към нея и й казва: – Извинявай ако съм те стреснал, без да искам го натиснах. – Знам, тате. – Откъде знаеш?! – Ами защото не извика "глeдай къде вървиш бе, педал смотан!"

  • 7118

    Сега ще се смееме, после ще се хилиме… Учител по математика

  • 4913

    – Скъпа, ако се оженя за теб, баща ти ще ми купи ли нова кола? – Да. – А ще ни купи ли хубава къща? – Да. – А ще ме назначи ли за заместник-директор във фирмата му? – Да. – Скъпа, ще се ожениш ли за мен? – Не.

  • 5966

    Жена към мъжа си: – Ей, знаеш ли каква реклама гледах? Разработили са нови домашни роботи, които възприемат команди гласово и визуално. Например, ако кажа боклук и посоча нещото за изхвърляне, роботът ще го изнесе при кофата за смет! Супер, нали? Искам такъв подарък за рождения ден! – А, и дума да не става! Това значи, че при всяко наше скарване ще спя до кофата за боклук.

  • 3224

    Блондинка отива на изпит по музика. Зад едно голямо пиано са седнали професорите и един й обяснява: – Сега се обръщате с гръб към нас, аз натискам един клавиш и вие трябва да познаете… – Да, да. Блондинката се обръща, чува се тон. Tя застава пред професорите, разглежда ги и накрaя казва: – Ти натисна клавиша!

  • 5330

    Ще учим как Хектор умира след 2 седмици. 91НЕГ

  • 2267

    Доктор казва на пациент, страдащ от безсъние: – Ще ви предпиша разслабително. – Ще ми помогне ли да заспя? – Не, но поне ще имаш с какво да се занимаваш докато си буден.

  • 3096

    Малкото неандерталче се прибира в пещерата разплакано. Майка му казва: – Сине, може да имаш 2 по неандерталски, но как може да имаш и 2 по родинознание, като учебника е една страница.

  • 9779

    Гостенин от града отива на село и го черпят с местна люта ракия. Удря една глътка и му изскачат искри от очите. – Какво е това чудо бе! Колко градуса е? – Не знаем. – отговарят селяните. – Ама една бутилка стига за десет сбивания и едно убийство.