Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 3749

    Индиец е на очен лекар. Там на таблото за проверяване на зрението му показват един ред от букви БКРДЖЧТПХ и го питат: – Виждате ли какво пише тук? – Естествено – казва индиеца. – Само не знам откъде знаете моминското име на жена ми!

  • 1096

    Една вечер, след дълги години семеен живот сър Тоби и лейди Хелън си лягат. Сър Тоби след няколко неуспешни опита се провалил като мъж. Неочаквано лейди се изсекнала на чаршафа. – Лейди, какво правите? – Сър, преди 20 години Вие си порязахте пръста и спасихте честта ми. Сега аз Ви връщам жеста.

  • 10393

    Влиза в бара един мъж и казва на бармана: – 10 чаши уиски от най-хубавото. Барманът налива, човекът ги нарежда на бара и започва бързо да ги пие една по една. Барманът: – Господине, ама защо пиете така? – И ти да имаше толкова пари, колкото аз – и ти щеше да пиеш така…– Колко пари имате, ако не е тайна? – 50 цента…

  • 150

    Богат златар предупреждава кандидата за охрана: – Дълго време ще трябва да стоите само на едно място. Дали ще издържите? – О, свикнал съм. Скоро излязох от затвора.

  • 7996

    Едно дете си щракало химикала и питало баща си: -Тате, като щракна химикала става момче, а като го изключа момиче, защо тогава не стават бебета? Бащата набил детето.То излязло на улицата и започнало да плаче.Там го срещнал един човек и го попитал защо плаче.Детето му обяснило. -Сега ще ти кажа чичовото. Човекът взел химикала, разглобил го,взел пружинката и казал: -Я, тука имало спирала!

  • 188

    Април 1986 г. Питат Радио Ереван от Украйна:– Вярно ли е, че след катастрофата в Чернобил не бива да се ядат ябълки?– Не е вярно. Ябълки може да ядете колкото си искате, но след това огризките трябва да заравяте в земята на дълбочина поне 2 метра.

  • 11726

    Между баща и син: – Запомни, синко, че безопасни гъби няма! – А пачият крак, татко? – За нищо на света! Когато търсех пачи крак се запознах с майка ти…

  • 8717

    Киркор, Гарабед, Агоп и други арменци заминали на екскурзия на Ниагарския водопад. Екскурзоводът разказва: – Пред вас е най-големият водопад на планетата. Водното му огледало надвишава 20 квадратни километра, дебитът му е повече от 10 тона вода в секунда, която пада от над 300 ярда височина, силата на шума е повече от 160 децибела и ако млъкнете за малко, дори ще го чуете.

  • 5695

    "…това навън, което гърми, трещи, светка, това е физиката!" Учител по физика – ГПЧЕ Монтана

  • 8147

    Всеки път, като си отворя устата чувам гласа на някой простак Учител от ПМГ Казанлък

  • 11261

    Плот и зеленчук Табела на магазинче

  • 4249

    Моканина кротко пошибваше говедата… Преразказ по литература

  • 4532

    Кума Лиса срешнала Лоса и му казала: – Лосе, хайде да се напушиме! – Лисо,вече не е модерно. Хайде да тичаме! Лиса срещнала Вълчо, кoйто й казал: – Лисо, хайде да се напушиме! – Вълчо, вече не е модерно. Хайде да тичаме! Тичали, тичали и срещнали Баба Меца. Тя им казала: – Хайде да се напушиме! – Абе, вече не е модерно! – Кой ви каза това? – Ами, Лоса. – Ами, той като напуши не знае какво говори!

  • 2215

    – В този вестник пише за мен, скъпа! – Сериозно? – Ами, да. Пише: "Катастрофата събра голяма група любопитни…" – И какво от това? – Та аз бях сред любопитните!

  • 2786

    Най-голямото доказателство за съществуването на разумен живот във Вселената е факта, че досега никой не се е опитал да се свърже с нас.

  • 10605

    Като ти зашия един шамар, сополите ти три пъти ще се увият около врата.. Учителка