Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 11243

    "Има ли смисъл, когато няма значение"Учителка по химия 125 СОУ

  • 11062

    Новобранец се оплаква на старшината: – Другарю старшина, откраднаха ми иглата! – Аз колко пъти съм ви казвал да си надписвате вещите!

  • 7121

    Баща пита сина си: – Ще ми покажеш ли бележника си? Момчето гордо отговаря: – Не е в мен. Дадох го на Иван. Искаше да уплаши баща си.

  • 6854

    Гост на мизерен хотел пита служащия на рецепцията: – Какво е това върху бланката, която попълвам, господине? – Дървеница, сър. – Нямам нищо против, че във вашия хотел има дървеници, но когато те излизат навън, за да видят коя точно стая давате – това вече е прекалено!

  • 6052

    В едно латвийско училище върви урок по история. Темата е "Латвийския национален флаг". Учителката пита децата: – Какво означава червеният цвят на знамето? Николас, кажи ти! – Червеният цвят олицетворява кръвта, пролята от латвийците в борбата за независимост на Латвия срещу немците, шведите и другите нашественици. – Добре, Николас. Шестица. А, какво означава зеленият цвят? Хайде Вичкаускас, кажи! – Зеленият цвят олицетворява нашите безкрайни и красиви гори, планини и поля. – Добре, Вичкаускас. И ти получаваш шестица. А какво означава… Не оставяйки учителката да се доизкаже, Вася, който е руснак, скача от последния чин и казва: – А белият цвят на Вашето знаме е цветът на безкрайните сибирски степи, в които Николас и Вичкаускас ще бъдат изпратени, когато Латвия отново стане наша 15-а република.

  • 10579

    "Ако не е от народа, от къде ще е?Да не е паднала от космоса?" Учител по литература

  • 10450

    Трима мъже седяли прави в един бар с бира в ръка и обсъждали нещо.По едно време барманът ги попитал: -А бе,вие,защо стоите прави,ами не седнете като хората? -Не можем!Обещахме на жените си никога да не сядаме в бар.

  • 9333

    К`во си се ухилил като награден кооператор?! Лаф

  • 9737

    В тази гимназия има 10 човека, които освен за гръмоотвод, за нищо друго не стават! Преподавателка по френски език в 9ФЕГ

  • 6413

    Учението е прозорец, но ние предпочитаме да влезем през вратата.

  • 8802

    – Защо прекъснахте изведнъж речта си? – попитали лектор, който неочаквано спрял да говори и слязъл от катедрата. – Свикнал съм с това, слушателите да поглеждат часовниците си, но когато започнат да ги поднасят до ухото си…

  • 10355

    – Докторе, започнал съм да ставам сомнамбул. Разказват ми, че ставам нощем и страшни неща правя в съня си. А пък аз нищо не помня. Какво да правя? – Ами като начало започни да разпръскваш кабърчета около леглото си…

  • 6858

    – Мамо, днес директора на училището ме попита дали имам братя и сестри. – Е, и ти какво му отговори? – Ами казах, че съм единственото дете в семейството. – И той какво каза? – "Слава богу!"

  • 9595

    … и на екрана се появи съобщение, че няма връзка с монитора. Из касиерските неволи

  • 2454

    Срещат се двама приятели: – Знаеш ли, Пешо иска пари на заем от мен. Не знам, дали да му дам или да не му дам? – Задължително му дай! – Защо пък задължително? – Логично… за да не поиска от мен!

  • 295

    Водата се среща в три състояния, твърдо, течно и безобразно. Из домашно на третокласник