Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 5530

    Ученето е прозорец към света, но ние се културни и влизаме само през вратата! Принцип

  • 10441

    Разтревожена жена влиза в полицията: – Току-що в тролея ми откраднаха всичките пари. – Как се случи? – Не разбрах. До мене стоеше симпатичен мъж и помислих, че има добри намерения. – Къде ви бяха парите? – В пазвата.

  • 1573

    Всичко живо гълта разни работи, ама сега гълтат такива, че ония не могат да ги открият Учителка

  • 10898

    В час по биология учителката пита учениците: – Деца, кое е най-малкото животно? Учениците започнали да посочват ту едно животно, ту друго, но накрая Иванчо не се стърпял и казал: – Най-малкото животно, госпожо, е минджипуйчето. – Какво е това животно, Иванчо? – Това е паразит по тестисите на срамната въшка.

  • 10045

    В първата си брачна нощ Лорд Джон влиза в спалнята на съпругата си, облечен в бяла пижама: – Милорд, – казва милейди – трябва да Ви призная нещо: аз не съм девствена! Лордът излиза, без да каже дума, и след малко се връща в черна пижама. – Но, Милорд…?! – недоумява милейди. – Обличам се в бяло само за премиера!

  • 10984

    На аерогарата една англичанка. Митничаря прави проверка на багажа и намира 7 броя жартиери. – Охооо – съставям ви акт, това си е чиста контрабанда. – Ама моля ви се, сър, това са ми за всеки ден – понеделник, вторник, сряда… до неделя. Той казва: – Да бе колко, съм тъп – и я пуска да премине. На другия ден случката се повтаря със една италианка. Тя обаче имала 5 жартиера. Митничаря казва: – Ако вашите жартиери бяха седем бих разбрал, за всеки ден по един, но сега нищо не разбирам. Няма логика, значи са контрабанда. Съставям ви акт. – Но сър, моля ви. Понеделник до петък жартиери, събота и неделя… сам разбирате… Той си казал "да бе много сам тъп, права е италианката" – и я пуснал. На следващия ден преминава рускиня със 12 жартиера. – Ох-о-о-о-о, 12 броя, и сега какво ще правим госпожо. Да бяха седем бих разбрал, да са пет пак, но сега не разбирам. – А, уважаеми сър, това са ми жартиерите за януари, февруари, март…

  • 4349

    Има ярко черно петно на гърдите между предните крайници (хомяк). Доц. Митев, Зоология на гръбн. животни, 1991 г., ПУ "П. Хилендарски"

  • 2630

    Ефреитор, влезте в строя, да не ви вали дъжда. Военен от под:26450-Божурище

  • 8712

    Царят лъв строява животните: – Умните наляво, красивите надясно. Жабата се обажда: – Е аз сега какво, да се разчекна ли?

  • 2435

    Днес за разнообразие ще бягате в час, а не от час. Учителка по физическо

  • 5291

    Господ отишъл в студентски град в София и решил да се разкрие на някой. Срещнал един студент и започнал: – Момче, аз искам… Студентът го прекъснал – Знам какво искаш. Купил две бутилки водка и се качили в стаята. Като изпили бутилките Господ пак започнал: – Абе момче, аз искам… Студентът пак го прекъснал: – Знам какво искаш. Излязъл от стаята и се върнал с малко трева. Като изпушили тревата Господ замаян рекъл: – Мммомчее, азз иссскам… Студентът отново го прекъснал: – Не ми казвай, аз знам. Донесъл от някъде малко хероинче и го изсмъркали. Като се съвзел Господ след известно време започнал да говори: – Момче, искам да ти кажа, че аз съм Господ. Момчето се надигнало и рекло: – Еее, яка е дрогата, нали, яка е!

  • 2333

    Излизат двама от кръчмата. – Хайде да ходим по жени! – Не, аз имам млада и хубава жена… – Ок! разбрах. Отиваме у вас.

  • 3649

    – Как може науката от толкова време да не е открила защо оплешивяват хората? – Открила е, как да не е открила! – И защо? – Ами падат им косите, и после не порастват отново.

  • 10789

    Юнакът е легнал полуумрял на Балкана и е захвърлил инструментите на войната – пушката и сабята… Из ученическо съчинение

  • 771

    Иван Асен не обичал да гледа тъжни вестоносци. Той обичал веселите годежари! Вместо меча си той вадел нещо друго. Кандидат-студентски