Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 5706

    – Пошегувахме се и стига толкова. – казал Брежнев и залепил веждите си под носа.

  • 2854

    Аз казах ли всеки да затвори всички прозорци ? Военен

  • 1252

    Пациентка пита лекар: – Защо трябваше да стоя цели десет минути с изплезен език, докторе? – За да мога на спокойствие да ви напиша рецептата, уважаема госпожо.

  • 712

    Мъж влиза в ресторант за бързо хранене и си поръчва салата с кюфтета. Идва сервитьорът и му поднася парченце от кюфте голямо колкото мравка и стръкче магданоз. – Ма, какво е това!? – Ами, това е ресторант за бързо хранене, а не за наяждане, господине.

  • 8179

    В козметичен салон влиза абсолютно плешив мъж. – Наистина ли вашето лекарство за поникване на коса е толкова ефикасно? – Нещо повече. Наскоро проведохме курс на лечение на един пациент, който беше плешив като яйце. Когато след три седмици му показахме сметката, той започна да си скубе косите!

  • 10918

    Главата ми се концентрира от тебе. Блондинка

  • 255

    Ученици, знам, че в момента ви е каша, но като седнете да порешавате малко, все ще ви влезе отнякъде. Учителка по математика в ГПЧЕ-Монтана

  • 1931

    "Тук се продава прясно българско месо" Надпис в магазин на женския пазар

  • 2784

    Крава – това е голямо животно с четири крака по ъглите…

  • 8510

    Старшината пита: – Редник, бръснахте ли се днес? – Тъй вярно! – Следващия път стойте по-близо до бръснача!

  • 5194

    Приказката за вълка и агнето има хидродинамичен елемент. доц. Денев – ТУ София

  • 8958

    Две блондинки си говорят в кафенето на културни теми. Едната пита: – Миличка, ти гледала ли си "Титаник"? – О, да! Даже няколко пъти! – Коя сцена ти хареса най-много? – Оная дето бяха на кораба!

  • 4377

    Двама наркомани отишли във Австралия и като видяли кенгуру единия казал: – Абе, я виж какви скакалци имат тия бе! – Ти пък си представи каква пък ще им е тревата…

  • 10973

    Говорят си двама естрадни певци: – Как е? – Издадох диск. – И? Продаде ли нещо? – Да. Колата и апартамента.

  • 713

    Един инженер умрял. Отишъл при свети Петър, цял ден чакал на опашка, за да получи разпределение, и накрая го насочили към ада. Минало време, започнали незапомнени жеги. Свети Петър си помислил: "Тук в Рая не се диша от горещина. А какво ли е в Ада? Я да ида да проверя?" Отишъл той в ада и какво да види? Прохладно, подухва ветрец, изобщо рай… Попитал дявола каква е тази работа, и той му отговорил : – Абе, нали ми изпрати един инженер миналия месец, та ми сложи климатик. – Дай го този инженер насам – казал св.Петър – горе в Рая не се живее от горещина! – Ааааа, не! – отговорил дявола – щом си го изпуснал един път сърди се на себе си. – Ще те съдя – разгорещил се свети Петър. – Кого ще съдиш, бе? Нали всички адвокати са при мен?