Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 4467

    – Господин фризьор,защо са ви толкова мръсни ръцете? – Защото днес още на никого не съм мил главата.

  • 4251

    От светлинното табло на стадиона се разнася химна на Левски.. Коментатор

  • 8691

    Преди операцията доктор казва на болния: – Разбира се, упойката е безплатна… Обаче след операцията събуждаме за пари!

  • 3133

    Радио Ереван мълчи 5 часа и на шестия се обажда: "Драги радиослушатели, завърши емисията за глухонемите…"

  • 10656

    – Пръстите на дъщеря ви са като мълнии – обръща се учителят по пиано към майката на своя ученичка. – Искате да кажете, толкова бързи? – Не. Никога не уцелват втори път същото място.

  • 468

    – Защо си се оженил за толкова малка жена? – От всички злини търсех най-малката!

  • 4010

    Защо комунистите са щастливи от изборите? Ами защото като падне Царя и идва 9-ти септември!

  • 8123

    Клиентът пита келнера: – Това сметката ли е или телефонният номер на заведението?

  • 9439

    – Иванчо, тази нощ едно ангелче ти донесе сестричка. Искаш ли да я видиш? – Не, татко. Аз искам да видя ангелчето.

  • 6574

    Умира катаджия. Представя се пред Господ. Той пита: – Е, сине мой, правил ли си добрини? – Да, случавало се е! – А злини? – И това се е случвало! – Ами, тогава, ето ти два пътя, единият води в рая, а другият в ада. Който си избереш, там и отиваш. Катаджията се замисля и отговаря: – Абе, не може ли, да си седя тука на кръстовището?

  • 4440

    Има твърди, течни и грациозни тела… "Физика"

  • 6326

    Скоростта, с която се движи моята жена из магазините, е 200 лева в час.

  • 7160

    Ветеринар се разболял и извикал при себе си обикновен лекар и му казва: – Аз съм болен, но искам да ви кажа, че когато аз съм болен при лечението разчитам изключително на интуицията си. Предлагам ви да използвате моите методи и да правите всичко както го правя аз. Докторът го огледал, изписал лекарства и подавайки рецептата на ветеринаря му казал: – Ако до две седмици не се почувствате по-добре, страхувам се, че ще трябва да ви застреляме.

  • 8979

    Откривам новия завод за вело… за вело… Абе за колелета! Т. Живков – при откриване на поредния завод

  • 11627

    Мъж си имал говорящ папагал но папагала обичал да псува Сталин. Един ден приятел решил да му дойде на гости, но той бил отявлен сталинист. Какво да прави мъжът… покрил клетката на папагала с едно одеало и му казал да мълчи докато трае гостито иначе ще го прати в курника. Дошъл приятеля, хапнали, пийнали и по едно време папагала изпсувал Сталин. Мъжът се направил че нищо не е чул, а също и неговия приятел. Но папагалът изругал отново. Мъжът се ядосал и с папагала право в курника. В курника имало и една патица. Папагала се качил на едно дърво и се удрямал. По едно време патицата изкрякала: пак пак. Папагала слязъл от дървото, задоволил патицата и се върнал на клона. По едно време патицата изкрякала отново: пак пак… Папагала отново задоволил патицата и се върнал на мястото си с надеждата да си почива. Не щеш ли патицата пак изкрякала: пак пак… Но папагалът вече не издържал и и казал: – Курво, ти ако си тук за проституция, аз съм по политически причини!

  • 4766

    Охлювът е едновременно и мъжки и женски, но не може да се възползва от това… Ученически разсъждения по природознание